BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 1 miesiąc temu #593921 przez Alina2408
pati powiem ci z doswiadczenia bo moj tata mial udar ze jezeli ona juz jest w stanie sam funkcjonowac to podejrzewam ze bardzo szybko dojdzie do siebie bo jego organizm ladnie sobie z tym radzi...

dominia wspolczuje z tym katarkiem mam nadzieje ze bedzie duzo lepiej po masci i wygrzaniu... a dziadek nie moze przyjechac do was???

kasiu my pierwszy raz wyszlismy jak mala miala dwa tygodnie i bylo kosmicznie zimno i sypal lekki snieg i nawet wiatru zimnego bylo troche... nic sie nie stalo... i wychodzimy teraz praktycznie codziennie wtdy tez robimy zakupki codzienne :):)

madlen widocznie mial swoj gorszy dzien :):)

kasia ja tez sie obrzeram i ciagle waa w dol mi idzie no i worek juz nie jest taki workowaty :P

pati jak ja bym wazyla 60 kg to szok by byl... ja tyle chyba od podstawowki nie wazylam :P:P

mrufka wiesz to jacys nowi cholera i bezmozgi jakies... no nic zobaczymy jak dzis bedzie powtorka to sie przejde i sie zapytam czy fajnie im bo mnie kurwa nie...

dominia glowke odpieram palcami bo ja mam duze dlonie i dlugasne paluszki wiec asekuracja jest tylko mnie to wiesz zastanawia czy ja tymi lapskami jej czegos nie uszkodze :P:P

a my mialysmy ciezki poranek... mala obudzila sie kolo 4 i zjadla ale kupy nie bylo i chciala chyba ja zrobic ale nie mogla pozniej troszke stekala no i ja prawie nie spalam przez to w koncu o 6.30 poszlo... o jak milo bylo posluchac tego srutania i nawet ta kupa jej nie przeszkadzala bo biedulka zasnela jeszcze na pare minut... a kolka to nie byla bo nie plakala tylko nie mogla porzadnie srutnac...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #593930 przez Alina2408




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #593933 przez Paulaaa
Dzien dobry :)

U nas nocka super. Od 19 do 00 spala. Pozniej jedzonko o 2, 4 i 7,45.

W Wawie znowu slicznie slonce swieci. Na pewno ruszymy na jakis spacerek z dziewczynami.

Co do zarcia... Ciagle cos jem. Nawet teraz :p
W ciazy przytylam 5kg. Prawie miesiac po porodzie mam -10kg. Wiec niby fajnie ale mam okropny, obwisly kaldun. Zainwestowalabym w ten pas ale poki co mam zakaz od gina. Jak mi zostanie takie sadlo to sie pochlastam. :/

Mela juz godzine nie spi. Lezy w lezaczku ale chyba sie znudzilo juz...

Milego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #593945 przez kasia123m
Hej laseczki...u nas tez nocka ok.zjadla 30 po kapieli i po calym dniu niespania padla jak zabita.potem o 23,30 jedzenie,po 2 i dopiero o 7 rano.mam wrazenie ze ja przytyka troche od wew...jakby kataar bo charczy.syn oczywiscie ma katar wew wiec mogl ja zarazic.kupie nasivin i najwyzej popsikam do noska...
A mnie boli brzuch...jajnik i wiecej sie ze mnie leje jakby krwi...okres dostalabym tak wczesnie?nie dzwiglam nic wczoraj...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #593966 przez dominia
Czuje sie mega 'wyspana' ;) za to moj M wcale sie nie wyspal :angry: raz czy dwa razy popatrzyl na Igiego powiedzial cos do Niego i dalej SPAL ! :angry: a Ty babo siedz .. :(

Kasia mysle, ze to nie okres :) ja tez mialam taka faze co dwa dni chyba lecialo cos z krwia i przeszlo :)

Czy to mozliwe zeby mi sie jadzilo cos z naciecia ? Juz mnie to wkurza bo mogloby sie calkiem zagoic ;) czasem mi przeszkadza i wiadomo, ze trzeba na to uwazac ..

Dzisiaj siedzimy w domku, M po kosciele dzisiaj ma zalatwic chrzciny :) moze w dzien jakos sie zdrzemne ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #593968 przez Satine0
Cześć laski.

Moją mała wysypało na caaaałłym brzuchu. Zjadłam wczoraj kawałek kopca kreta i to chyba od kakao. Dziś jedziemy do lekarza bo chce ją obejrzeć przez to ulewanie i od razu na brzuś spojrzy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #593970 przez gabilee
natalka mam to samo czuwam czy oddycha czy sie nie krztusi ;/ ale czas wziac na luz , bo sie wykoncze zwlaszcza , ze teraz moj Kotus wyjechal w delegacje i siedze sama...

madlen :D fajnie to opisalas wszystko :) ja juz tez czuje sie coraz lepiej :D widze , ze Adas Jr i Senior dostaraczja ci duzo milosci i szczescia :D cieszy mnie to bardzo zaslugujesz na to :kiss:

anoda wiem , ze dlugo trzeba czekac , ale teraz musisz byc calkowicie zdrowa , zeby nie bylo zadnych komplikacji kochana w ciazy i , zebys nie musiala sie juz martwic , ze bedzie cos twojej kruszynce :kiss: trzymam kciuki kochana

jadziu a jak robisz frida to masz tyle sily , zeby wciagnac ? bo to sie ustami robi prawda? przez ta rurke?
co do wymiotów to to wyglada jak takie chlusniecie na odleglosc , moj maly tak mial, i spadl z wagi odrazu... i okazalo sie , ze za duzo je ;/ podawaj mniejsze porcje i czesciej moze to pomoze u mnie pomoglo :D

alinka od 22 jest cisza nocna do 6 rano , ale w ciagu dnia tez nie mozna przekroczyc wysokosci mega hz czy decybeli ... wiec wiem co czujesz jak mieszkalam w bloku miaja powalonych sasiadow :(

dominia a nie mozna zamowic tych kropelek ? zycze zdrowka dla Igunia

mrufka tez mam ochote odreagowac :D wiec nie ejstes sama kochana :kiss:
tez bym chciala wazyc z 53 kg :P


schudłam juz 14 kilo zostało jeszcze 12 do wymarzonej wagi a 10 do sprzed ciazy :P
wlasnie kupilam pas poporodwy bede uzywac kilka godzin dziennie zobaczymy czy cos to da :D
i cwiczonka sa tam tez opisane , które mozna robic juz 24h po porodzie :D

niestety jestem chora ;/ dopadlo i mnie biore antybiotyk , ale slabo pomaga mam kaszel , boje sie , ze maly zalapie ...

mam pytanie ile wasze dzieciaczki w wieku 2 tyg zjadaly mleka? bo moj jak zje wiecej niz 60 ml to tak chlusta , to juz nie ulewanie ;/ wiec wiecej mu nie daje , ale przytyl przez 3 dni 160g , bo polozna byla i wazyla :P

a i powiedzcie mamusie , ktore jestescie juz dluzej po pologu :D kiedy zdecydowalyscie sie na seks ? o ile sie oczywiscie zdecydowalyscie :) bo ja jestem 2 tyg po porodzie a ochote mam taka , ze juz nie moge dotykac ani calowac M. dobrze z jedej strony , ze wyjechal :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #593988 przez kasia123m
Gabille jak dam malej 60ml i w polowie butelki jej nieodbije to tez uleje.a jak miala 2tyg i teraz je po 90ml co 3 godz srednio.zabawa z tym odbijaniem jest ale po 60 jest glodna..o wlasnie sie budzi...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #593993 przez gabilee
o dzieki kasiu za odpowiedz cos czuje , ze moj maluszek tez nie najedzony po 60 chyba zaczne mu po 70 dawac

wlasnie nalozylam pas poporodowy masakra oddychac nie moge :P a rozmiar L , ale to chyba takie odczucie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #594010 przez Satine0
Gabilee u mnie na opakowaniu mleczka pisze, że dzieci 1-2 tygodniowe piją po 90 ml :) od 3-4 tygodnia po 120 :P

Moja 90 wciągnąc potrafiła jak mocno głodna była ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #594029 przez Majkon
JEST!!! 9.03 o godz. 16:00 urodziła sie moja Pati ;) 3kg i 54cm. maleńka <3
induckaj nie wyszła, nic nie było więc bylo cc...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #594031 przez gabilee
satine no u mnie tez tak pisze :D ale moj maly jak wypije 90 to mu sie mocno ulewa jakby za duzo . a z ciekawosci pytam jak u waszych dzieciaczkow :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #594032 przez gabilee
majkon :D wielkie gratulacje kochana doczekalas sie corusi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #594037 przez Satine0
Gabilee Mojej też się ulewa. A jak się uleje to znowu chce jeść i takie błędne koło. Dlatego też kupiliśmy to mleczko A.R. i jest lepiej. Chociaż i tak jej się zdarza...taki jej urok chyba :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #594065 przez ola85
Witajcie
Madlen - ja Cię rozumiem! Ja miałam dzisiaj taką noc od 12.30 do 6.30 na zmianę: przewijanie, karmienie, kołysanie z małymi przerwami na 10-15 min drzemki :blink: Jeszcze cały czas pilnowałam żeby nie ulała, bo przez to przeziębienie częściej ulewała, bo wystarczyło że pokichała i cały pokarm wracał. Ale z dobrych wieści to jeśli chodzi o przeziębienie to jest trochę lepiej :) o 6.30 już byłam padnięta to poprosiłam M żeby ją kołysał i jak zasnęłam to spałam 3 bite godziny.

Dziewczyny, nie narzekajcie na wagę. Ja mam w drugą stronę, w ciąży jak przytyłam to miałam takie fajne zgrabne nogi, a teraz jak schudłam do takie patyczki... Ja obecnie mam 59kg przy 176 wzrostu (przed ciążą 55kg)

Mój M mówi wczoraj do mnie że jak mała dorośnie, to żadnemu mężczyźnie jej nie da, a za chwilę dodał: " choć pociesza mnie fakt, że jej przyszły M też jest teraz takim cudownym bobasem" a ja do niego: "skąd wiesz? Może teraz jest w Twoim wieku" chciałybyście zobaczyć jego minę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl