BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 1 miesiąc temu #603582 przez Monia_T
Sylwka uśmiałam się z męża :laugh: :laugh: :laugh:
Super, że tak gładko poszło :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603586 przez Satine0
Sylwka Gratuluję !! :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #603589 przez dominia
Sylwka super, że tak ekspresowo poszło :) Mężusia zadanie na porodówce przerosło :) ale to nic i tak był dzielny :)

Kilka fotek mojego Igunia z dzisiaj :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603593 przez sylwka727
MOnia Satine Dominia dzięki :kiss:
Dominia genialne zdjęcie słodziak :kiss:
A mąż biedny nie był przygotowany na to bo nie miał być przy porodzie tak spontanicznie wyszło :laugh:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603601 przez Alina2408
kupilam dzis porzadnt usztywniany stanik do karmienia... sklep.alles.pl/produkt,mama-latoila-u,185.html nawet u nas w sklepie mieli szok :P ale najwiekszy szok to rozmiar 70h :P:P

jezu monia to cale szczescie ze nie szczepilas...monia dowiaduj sie dowiaduj bo my w czwartek z rana na szczepionke ale my mamy 6w1... nasza nataszka zakochala sie w takich filcowych ozdobach jakie kupila jej moja mama i wisza na scianie nad lozeczkiem...

mam podobnie z forum jak wy czytam i czytam...

pliszka gratuluje... ja spodnie dopielam ale faldka mi wystaje...

vini jejku ale mialas stracha ale pewnie juz bedzie wszystko dobrze zobaczysz...

monia to super ze masz takie mozliwosci na badania...

pliszka my spacerujemy codziennie nie ma bata jak temperaturka powyzej -5 to idziemy oczywiscie jak nie ma wiatru za duzego...

michasia z zamykaniem buzi mam podobny problem i powoli przestaje bo okazuje sie ze ostatnio stanelam w miejscu wiec szkoda...no ja tez pisalam ze cycki ja mam h a najwieksze mialam kiedys d :P:P na anemie dobry jest sok z buraka i czerwone wytrawne wino moja mama brala przy chemioterapii...

boze sylwka jak ja sie ciesze nawet nie masz pojecia :):) gratulacje!!!!!!!!!! :side: :side: :side: :side: :side: :side: :side:

monia to moja klucha to ostatnio spala prawie poprzek lozeczka...

dominia pisalam wczoraj do pati ale cisza moze juz wszystko oki...

sylwka to pieknie rodzilam hahah beda mialy polozne co opowiadac :P:P




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #603620 przez Madlen
Pliszka dzieki za wyczerpującą odp. :)

Monia Pliszka ale fajnie macie z tym xboxem :side:

Może od znieczulenia. myślę, że jak zaczne ćwiczyć to będę czuła się rewelacyjnie i psych. i fiz.

Haha dobre z tym bałaganem :lol:

Monia a każdy może zrobić te badania przed szczepieniami? Płatne to?

A co da odłożenie w czasie terminu szczepień? :unsure:
Po prostu jak skończy 6 tyg. to idę do przychodni? Lekarz mi kazał najpierw zadzwonić i się umówić na szczepienie. Nie kumam tego.

Laski piszecie, że używacie tej fridy do noska. Działa to? Pisałyście, że ciężko się wciąga. Czy jakiś inny aspirator macie?
Ja mam "katarek" ale to dopiero jak jest katar? Chciałabym coś "na odświeżenie noska". Mam wrażenie, że woda morska, lekkie odciąganie gruszką i patyczek hig. za mało działają. A może mi się wydaje. W domu tak ciepło, werandujemy jedynie. Dziś zwiększyliśmy czas do 15 minut.

Michasia no sprawdziłam, faktycznie hemoglobina poniżej normy..
Z cwiczeniami lajtowymi, bez udziału mięśni brzucha muszę coś pomysleć..


Sylwka fantastycznie :) Gratulacje :) :kiss: To wiosna do Ciebie przyszła :)
Ślicznyy kwiatuszek :)

Gabilee do 6 tygodnia jenyyy to z 10 wizyt wyjdzie...
Moja koleżanka ma córkę, która ulewa i pediatra kazał stosować Bebilon przeciw ulewaniom, i będzie niby musiała stosowac to mniej więcej pół roku.
Myślała, że córa jest chora, bo charczała, wewała pediatrę a on jej na to, że charczy od tego, że pokarm zalega.. I zdrowa.
Zawsze odchudzałam się wspomagając Therm line forte ew. Thermo speed extreme.
Ale przy mojej chorobie poczekam na zdanie endokrynologa.
Dziś kupiłam CLA Olimp. Łagodne, pomagają ujędrnić.

Piję znów herbatę z liści malin-tak tę która mi pozwolila tak "szybko" urodzić...
Niby pomaga w obkurczaniu, i zwykłą zieloną też piję.
Jak nie schudnę to wina hormonów. Ale nie ma opcji.

Też już nie wiem wg mnie gruszka zasysa jak frida..
Ciekawe co lekarze na to..

Ja w nocy mam wodę w butelce z podgrzewaczu, ustawionym na najmniejszy stopień (Canpol) i jest akuratna, by tylko dosypać mleko (odmierzone w pojemniczkach do mleka)


Mały chyba ma kolkę, wznawiam Bobotic i tulę, zasnął ufff..

A ta firma fiki-miki b fajna. Mam ochraniacz na materiac i jest super.

Dominia piekny Twój synek i jaki ładny ma pajacyk :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603629 przez dominia
Patii napisala !!!

Hej. Jakbys mogla przekazac dziewczynom, bo Marcelek ma zapalenie pluc wyjdziemy dopiero po swietach, najszybciej we wtorek.. Ja jestem zalamana, juz psychicznie i fizycznie wysiadam, malego tak mi wystraszyli tym zakuwaniem kroplowkami badaniami, ze mi placze bez powodu przez sen, jedynie kiedy w miare spokojnie spi to do mnie przytulony na brzuszku... A wyszlo to zapalenie przez przypadek, napisze na forum wiecej z tel jak mama przyjdzie. Pati.

:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603634 przez sylwia1986
Dzień dobry :)

Sylwka gratuluje :kiss: :kiss: :kiss: dobrze że sie w końcu odezwałaś, bo i na staraczkach Cię szukali :lol:

Dominia Igi przesłodki :kiss: :kiss: :kiss: oby sen z Pati okazał się proroczy.

Michasia zazdroszczę wyrwania się do miasta :D

A ja się tak wkurzyłam, dobrze że zadzwoniłam, zanim pojechaliśmy załatwiać to becikowe, w czwartek czeka nas mega dzień, chyba muszę zacząć już ściągać mleko, bo nie wiem ile nam to wszystko zajmie..Odebrać pesel, a do becikowego trzeba jeszcze zaświadczenie o składkach zdrowotnych za 2011 z zusu!! kurde co za biurokracja, dobrze że to załatwia się na miejscu.

Muszę pożyczyć chustę do noszenia Bartka, bo to normalnie jest szok, zasypia mi na rogalu do karmienia, jak chce go gdzieś przełożyć to jest wrzask.. Nic nie porobione, nic. Dobrze że na święta jedziemy do mich rodziców, bo nie mogę patrzeć na ten bałagan :(

Też jestem od Was uzależniona ;) coś jeszcze komuś miałam odpisać ale już nie pamiętam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603646 przez Alina2408
dominia napisalam pati ze trzymam za nich kciuki jejku jak nie urok to przemarsz wojsk normalnie...

sylwia ja w szoku wrocilysmy ze spaceru nakarmilam mala polozylam na chwile do lozeczka i zasnela i spi jejku nie pamietam dnia zeby w dzien mi spala szok...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603650 przez michasia
Sylwka gratulacje:)
Piękny Kacperek, fajną datę sobie wybrał-na wiosnę:)
Ale miałaś super poród:)

Monia kupiłam na błoniu. Takie są budki koło targowiska na Broniewskiego, cena na metce była 79zł, a jak płaciłam, to babka powiedziała 52,90, także super:) Ten ma fajną fiszbinę-miękką. Niewiem, czy jakąś promocje mieli czy jak, ale jak się będzie dobrze nosił, to po świętach jeszcze jeden bym sobie dokupiła:)
To sobie Iga nową zabawę znalazła, proszę jakie kreatywne dziecko:)

Alina też u was w sklepie mieli taniej niż na stronie? bardzo ładny ten stanik, a mocno usztywniany?Ale rozmiar...,kiedyś ty w ogóle staniki były chyba tylko do c lub d, a teraz...ale pod biustem za to masz mało, bo ja 85.

Gabilee nie wiem czemu ta gruszka ma wysuszać, ale położna środowiskowa tak mówiła...nie zapytałam czemu.

Ojej biedny Marcelek, to Pati się nacierpi z nim w szpitalu. przekaż Dominia pozdrowienia, mam nadzieję, że szybko przejdzie.
:(

Madlen wiesz już jak z tymi termoopakowaniami? wczoraj w rosmanie oglądałam, tanie mają, ale takie długie, a ja mam butelki aventu od laktatora, to bym mniejsze wolała. w niedz. chcę do kościoła zabrać mleczko w butelce, bo chciałabym po chrzcie zostać na mszy trydenckiej, choć może pójdę do nas na rezurekcję, a pojadę tylko na chrzest, niewiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603665 przez Alina2408
michasia no jakos malo mam pod biustem :P ale tylko pod nie liczac faldki na wysokosci pepka... staniki nie byly taniej ale w tej samej cene... tak czy inaczej to ja i tak jestem mega zadowolona ze byly bo tak to tu tylko targowe bezrozmiarowe maja... a ja potrzebowalam taki lepszy mocno usztywniony nie jest... tylko lekko naprawde wygodny i te moje cycole ladnie podtrzymuje... az milo popatrzec :P




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #603668 przez mrufka
Hej

Sylwka no w końcu czekałam na ciebie aż się odezwiesz. Kacperek słodziachny buziaki od cioci :kiss: Super że poród był taki ekspresowy :)

Jadzia ależ zazdroszczę ci tych widoków pogody. A Hubercik napewno zdrowy nawet nie myśl że jest inaczej.

Domina jaki ten twój Iguś fajniutki

Pliszka Monia o dobrze że wspomiałyście o tych densach :P muszę się zaopatrzyć w taką gierkę :)

Majkon ja się nie ściskam żadnym pasem rozleniwiają mięśnie ale położna mówiła że jak chce się ściskać to po 6 tygodniach.

Vini aż mnie ciary przeszły biedulek z tego twojego synusia, ostatnio mój synuś na bilansie też nie chciał współpracować i robiliśmy 3 rundki. A Zuzia super rośnie pochwal się tą swoją laleczką :)

Monia u mnie w rodzinie był przypadek z rotawirusami i tak jak kasia mówi od zarażenia minął tydzień. Super że przebadają Igę przed następnym szczepieniem.

Madlen jak ciebie czytam to aż gęba mi się cieszy ależ ty musisz być pocieszna :blink:

Michasia łoooo jaki ty masz biust :ohmy: A kiedy chrzcicie kruszynkę?

Gabilee to doszłaś już do wprawy przy Leosiu?

Princess a jak Adaś radzi sobie z tymi szelkami czytałam że dla dzieci to nie wygodne.

Alina następna z wielkim biustem :ohmy: staniczek bardzo ładny. Ja mam duże D i jestem nim okropnie załamana chyba to mój największy kompleks :dry:

Madlen kręgosłup może boleć od znieczulenia ja po pierwszej cc mam problemy w miejscu gdzie miałam wkłucie.

Pati ale się porobiło biedny Marcelek i ty bidulo się umęczysz. Wcałuj go od ciotki niech szybko wraca do zdrówka :kiss:

Sylwia do becikowego zaświadczenie o składkach zdrowotnych? Ja nic takiego nie dawałam popisałam oświadczenia i tyle tylko miałam zaświadczenie od gin. Fajnie że jedziesz do rodziców troszkę sobie odpoczniesz

Michasia ja miałam dla syna termoopakowanie ze styropianu takie tanie i gówno dawało na godzinę jest dobre.

A u mnie tragedia jestem chora gorączka po ponad 39 stopni okropny kaszel i katar. No i najgorsze straciłam pokarm przez parę dni mała darła się jak opętana ja nie wiedziałam czemu a ona po prostu się nie najadała z każdym dniem było coraz mniej mleka cudowałam ze wszystkim dziś w jednym nic nie ma a w drugim pare kropelek wyleciało czegoś bezbarwnego a taka to była wygoda i oszczędność :angry: jestem zła jak nie wiem. Na szczęście Adusia polubiła mm i nie ma problemów z brzuszkiem robi kupki puszcza pierdy więc okej, a daje jej bebiko.
Dziewczyny karmiące mm ile wasze dzieci śpią w nocy bo moja niunia je o 21 zaraz po tym zasypia i budzi się o 6 rano. Aha i ile jedzą te wasze urwisy, moja tak 30 , 60 , 90 czy to nie za mało?

A co do wagi wszystkie zrzucimy tyle ile chcemy tylko każda swoim tempem :woohoo: Ja robie sobie fotki mojego brzuchola od dnia wyścia ze szpitala i stwierdzam że mam już ładny brzuszek a w ciuchy mieszczę się wszystkie z przed ciąży :silly:

A tu jeszcze uśmiech Aduli z jęzorem :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603669 przez dominia
Patii napisała

W nocy wstal na karmienie i zakaszlał mi jakby sie dlawił ale nad ranem to samo bylo a zoladek juz pusty mial to na obchodzie powiedzialam, ze mi kaszlał w nocy i rano to rtg zlecili i sa zmiany w pluckach zarazil sie od kogos a ja nawet z sali z nim nie wychodzilam :( a karmie od wczoraj juz a jaka ulga, bo to sciaganie meczace bylo chociaz dalej mam nadmiar mleczka.. a co do zoltaczki wczoraj odstawilismy naswietlanie i bylo usg i ma zapalenie pecherzyka żółciowego i przez to sie nasila zółtaczka, ma teraz biedaczek kroplowe i wenflon w glowce .. dzisiaj dadza antybiotyk na zapalenia ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #603683 przez sylwia1986
Kurcze to się biedna Pati umęczy :( :( :(

Mrufka to nie wiem, czy u nas tylko taka biurokracja... Zaświadczenie od lekarza, ksero dowodu, zaświadczenie o dochodach za 2011, akt urodzenia, pesel i jeszcze te zdrowotne.. Już nie mogę się doczekać świąt, mam nadzieje że rodzice zajmą się wnukiem i trochę odsapnę :) Wracaj szybciutko do zdrowia :kiss:

Ja mam 2 termoopakowania, jedno z gniazdem do samochodu, drugie zwykłe, jeszcze ich nie testowaliśmy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #603725 przez andzia_zg
Dziewczyny mam pytanie odnośnie szczepień.

Jak jest to szczepienie ktore jest refundowane to są 3 wkłucia tak? i one są jeden po drugim, jednego dnia tak? Czy chodzi sie na raty, każdego dnia inne wkłucie?
Bo jesli jednego dnia sa 3 wklucia to chyba bardziej opłaca sie wziąć te 5w1?
Ile kosztują szczepienia 5w1 i 6w1?
Ile kosztują rotawirusy, pneumokoki i meningokoki?

bo zastanawiam sie co wybrac, na co szczepic itp. Pliss doradźcie :-)

biedna Pati :-( współczuję :-(





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl