BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #604043 przez jadziatopol
Martyna wspolczuje bardzo ;) :(
Marlena dzieki kochana :) Fifi...ale smiesznie :lol: ja tez dzisiaj karmilam na zgona...a Hubek sam sobie lapie juz cycka i wklada...hihi...a ja nawet sie nie budze jak juz jestem na prawde padnieta :lol:
Sylwka no wreszcie! gratuluje! :lol: :kiss: Kacperek cudny i zdjecia robia wrazenie :kiss: :kiss: :kiss:
Patii przykro mi kochana. Mam nadzieje,ze macie dobra opieke. Zycze zdroweczka dla Marcelka i szybko wracajcie do domku :kiss:
Monia bardzo dobrze zrobilas :) Zbadaja Igunie jak trzeba :) dziekuje w imieniu Hubka :kiss:
Andzia a u nas sa te pojedyncze i jedna potrojna i moge sobie je rozlozyc na wizytach dwoch lub trzech i tak tez zrobie zeby go nie kluc tyle razy na jednej :) i wszystko sie automatycznie przesunie w czasie. Ponadto chce robic przerwy miedzy szczepieniami 8 pelnych tygodni. Czytalam ,ze najlepiej by bylo szczepic dopiero od roku ale musialabym bardzo unikac ludzi ;) a w zasadzie dzieci.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #604051 przez dominia
Jadzia wklej Nam jakies zdjecia Hubcia aktualne :) bo dawno Go nie widzialam :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #604057 przez jadziatopol
Dominia ja na raty was czytam....niestety placza mi sie tu jacys elektrycy po mieszkaniu i nie mam kiedy. Igorek przesliczny :kiss: :kiss: :kiss: takie czoleczko ma slodkie i oczka :)
Kurcze ,...nie mam zadnych bo mi aparat padl :( mam tylko w kapieli i nie wiem czy dawalam czy nie?

widzicie jaki grubiutki?

[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #604071 przez Satine0
JAdzia Jak dla mnie to Hucio taki w sam raz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #604080 przez dominia
Jadzia Hubuś wcale nie jest gruby :) wszystko spali jak zacznie chodzić :) a zobaczysz, że niedługo Nasze młodsze dzieci też będą miały fałdki :) mój już ma drugą brodę :silly: i ciężko umyć szyjkę :woohoo:
Jak będzie chory [tfu tfu tfu tfu] to przynajmniej nie będziesz się martwić, że coś się stanie :) śliczny jest :) ciociny Synek :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #604095 przez Alina2408
martynka strasznie mi przykro... nie przejmuj sie ubraniami to jest niewazne...pamietam ze jak dwa lata temu zmarl moj tata to kolezanka mnie spakowala ja nie wiedzialam nawet co wzielam... opakowanie kup jakies w najblizszym sklepie aa mleko sciagniete z cyca moze stac dwa trzy dni wiec powoli juz sciagaj albo poprostu kup to gotowe mleczko w butelkach ja mam takie mimo ze karmie ale na wszelki wypadek kupilam...

pati pamietaj ze te doswiadczenia wzmocnia cie jako matke i jako kobiete...

jadzia sliczny a nie grubiutki...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #604096 przez sylwka727
Dziękujemy jeszcze raz. Jejku wasze dzieciaki już miesiąc a mój dopiero 5 dni ma. Nie mogę się napatrzeć nate wszystkie fotki w avatarkach :)
Martyna współczuje. Trzymaj si/e :kiss:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #604117 przez Alina2408
sylwkamoja ma juz prawie dwa miesiace :)




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #604121 przez jadziatopol
Satine,Alina,Dominia dzieki ...kochane jestescie. Ja sie zaczelam martwic bo moja tesciowa mowi ,ze go spaslam ;) ze go pewnie przekarmiam ;) ale jak mam mu nie dac mleczka? je co 2-3 godziny w ciagu dnia...czasem pomiedzy posilkami ale wtedy tylko kilka lyczkow i tyle.
Sylwka juz niedlugo twoj Kacperek tez bedzie mial miesiac...potem dwa...zobaczysz. Czas tak szybko mija,ze nawet nie wiem kiedy to sie wszystko stalo. Tak niedawno skarzylysmy sie na bole wszelakiego rodzaju a tu juz maluszki tulimy w ramionach :lol:
Dominia on tyje i ja tez niestety ;) zamiast chudnac przy karmieniu piersia to ja przybieram na wadze...kurcze...nie wiem co jest grane ;) niestety nie moge sie odchudzac jak karmie...a jem troche wiecej niz jak bylam w ciazy i to pewnie dlatego ;) do tego slodycze niestety...po takiej diecie jak mialysmy to chyba nie dziwne,ze mamy ochote teraz...prawda? ty tez tak masz?

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #604156 przez dominia
Jadzia ja jem jak mala swinka ;) i brzuch mam juz jak opone od stara ;) a jak nie mam biszkoptow w domu albo M nie przywiezie mi drozdzowki to mnie trafia :/ co bedzie jak przestane karmic :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #604183 przez chomiczka
Cześć mamuśki,

Dominia śliczny synuś :)na kazdym zdjęciu wygląda inaczej za każdym razem. Dzieci bardzo się zmieniają mój też :)

Jadzia wcale nie jest gruby ani spasiony Hubek, wygląda dobrze i zdrowo. Twoja teściowa chyba nie widziała spasionego dziecka.

Sylwka gratulacje! Martwiłyśmy się czy u Ciebie wszstko ok. A tu już synuś na świecie :)

Michasia dzięki że pytasz :)

Ja też nic nie chudne kurde!! A jem naprawdę mało bo przy małym nie mam kiedy. I jem wszystko gotowane bez tłuszczu itp. :angry: a i przy małym mam sporo ruchu, a waga ani drgnie. Też chodzę w ciążowych łaszkach, mogę zapomnieć o wszystkich ciuchach z szafy. :dry:

U mnie raz lepiej raz gorzej. Jak już widzę poprawę to za chwilę spadam na ziemie i zaczyna się od nowa. Już sama nie wiem co jest grane z tym moim dzieckiem. Wczoraj skończył antybiotyk na uszy i nie powinny go już boleć ale dalej jest coś nie tak. Do laryngologa idziemy w czwartek na kontrolę uszek i zobaczymy czy jest ok.
Pojawił się kolejny problem, bo mały mało je i nie chce jeść a widzę że jest mega głodny .W nocy je nawet ładnie ale w dzień tyle co nic, wypluwa smoczek, wypluwa mleczko, zje 40ml i na tym koniec, zaczyna płakać i marudzi cały dzień bo głodny, nie może spać bo głodny i zły i tak w kółko :dry: nie wiem czy to kolka? niby miał kolkę ale zawsze jadł dużo, a teraz nie chce jeść tylko cuduje przy jedzeniu, pluje na wszystko. Ma to samo mleko te same butelki :dry: kurde jak nie urok to sraczka... Może to kolka???? Wasze dzieci też płaczą w trakcie jedzenia, prężą się i odmawiają??? tak wygląda kolka? :huh:
Na ulotce przy antybiotyku było napisane że może powodować jadłowstręt i bóle brzucha :angry: ale on w nocy zjada normalnie po 120ml, a w dzień tylko 30-40 na jedno karmienie i marudzi.

Kurcze nie mam butów nawet żeby wyjść z domu, od miesiąca siędzę w czterech ścianach jak więzień... Nie mogę małego z nikim zostawić bo nikt sobie z nim nie poradzi, tylko u mnie w miarę się uspokaja :dry: kupiłąbym buty na święta bo nie mam na wiosnę a kozaki są dziurawe i "głodne" (podeszwa się odkleja i jak ide to mi kłapie jakby chciały się nażreć piachu) :silly:

Powiedzcie dziewczyny czy na zakupy do galerii mogę wziąć małego w wózeczku? tylko na chwilę żeby te buty kupić?? wy zabieracie dzieci do sklepów?? to jedyny sposób żebym mogła na chwilę chociaż wyrwać się z domu, ale boję się i nie wiem czy można, jutro skończy miesiąc więc już nie jest taki malutki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #604194 przez chomiczka
Kilka zdjęć mojego maluszka :)
W miarę udaje mi się go uśpić w leżaczku :)





Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #604211 przez Monia_T
Jadzia co Ty gadasz, że Hubi grubiutki????? Igunia też ma takie fałdusie, wygląda bardzo podobnie i wszystko ma w normie. A Twoja teściowa głupoty gada...piersią NIE MOŻNA przekarmić! Cudny mój Hubcio, wycałowałabym wszystkie fałdeczki :kiss: :kiss: :kiss:

Dominia teraz dojrzałam fotki Igusia :laugh: Jakie minki ekstra :lol: Słodziak :kiss:

Martna, współczuję, bardzo mi przykro...

Chomiczka ja nie zabieram Igi do marketów, boję się na razie takich dużych skupisk ludzi. Nie wiem jak inne mamy? Jak słodko na fotkach wygląda :)

Michasia dzięki:) Podjadę na Błonie i zobaczę te staniczki :)

Alina masz mało pod biustem, dużą miseczkę...bo Ty zgrabna laska jesteś :)

Mrufka szkoda tego pokarmu, ale dobrze, że chociaż jakiś czas Adusia possała :) Zdrówka życzę :lol: Adunia ekstra minki robi :woohoo:

Marlena ja czasami nad ranem na karmienie biorę Igę na leżąco i zasypiam...ona też a po jakimś czasie się budzę a ta sama do cyca trafia :blink:

Madlen racja z tym zakaźnym. Ale to jest jakaś poradnia przy szpitalu, mam nadzieję, że jakieś osobne wejście...

Jadzia, Dominia ja niestety nie mogę opanować apetytu... :P Robi się ze mnie świnka chrum chrum. A miałam nadzieję schudnąć...

A poniżej moja Gwiazda w kąpieli... :woohoo:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #604261 przez jadziatopol
Monia dzieki :kiss: Alez ona cudna!!! Moje slicznosci :kiss: normalnie jest przecudowna i Hubek tez tak twierdzi :blink: :kiss: ze mnie tez swinka ;)
Chomiczka dzieki :) maluszek wyglada tak niewinnie i slodko :kiss: moze to kolka a moze mu zabki ida? wspolczuje ci bardzo . Wyobrazam jak ci musi byc ciezko ;) ja do marketu tez nie zabralabym maluszka. Balabym sie. Troche to za wczesnie ;)
Dominia ale mi zrobilas smaka na drozdzowke :)

Ciekawe jak tam Maik Vini?Vini..jak Maik sie czuje?
Ja mam autko na tydzien od mojego taty. Zaraz pakuje Hubka i jade do szkoly po Bartka :) wczoraj bylismy pierwszy raz na przejazdzce...ale fajnie wsiasc i jechac sobie..tak bardzo mi tego brakowalo :lol:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #604272 przez Madlen
Jadzia śliczne, zdrowe dziecko masz :) Mój też ma podwójną bródkę :)
Jak się ogarnę wstawie foty.

Chomiczka mój wiecznie głodny, kolki mu nie przeszkadzają jeść.
Chyba kolki są jak się pręży, płacze. Ja to odczytuję to jako ból brzuszka. Ale kto to wie. Daję wtedy Bobotic.
Ciągle chce jeść, boje się, że nie zdąży przetrawić poprzedniego jedzonka a tu chce nowe..
Chyba musze mu zwiększyć dawkę.

Z tą galerią- właśnie dziś mi kumpela- matka noworodka mówiła o tym co powiedział wczoraj na wizycie prywatnej na ten temat pediatra. Wszędzie z dzieckiem, tylko nie do marketów- siedlisko bakterii :(
No ale jak tu z 2 strony wystrzegać się marketów....
Ale śliczny Twój malutki.

Monia ale z niej mała miss :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl