BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #604281 przez dominia
Jadzia, Monia to jestesmy swinki trzy ;) jak to dobrze nie byc samym :lol:

Chomiczka piekny Olus :) a jak Mamusia Go pieknie stroi :)

Igunia slodziak :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #604291 przez jadziatopol
Madlen dzieki :) no pokaz swojego Adasia...dawno go nie widzialam a to juz pewnie kawal faceta! :)

Dominia swinki trzy! ale sie usmialam :lol: :lol: :lol:
Ja chodze do sklepow z Hubkiem ale takich mniejszych...miejscowych ale i tak wtedy zaslaniam calkowicie wozek . Ja tam wole byc ostrozna tym bardziej ,ze tu mnostwo roznych ludzi dziwnych. ;)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #604330 przez Monia_T
Były sobie świnki trzy...ha ha ale się uśmiałam :woohoo: :woohoo: :woohoo:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #604340 przez jadziatopol
Monia alez moja synowa ma oczy i usteczka...jej...nie moge sie na patrzec :kiss:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #604344 przez dominia
Uuu no tak :D swinki trzy hihi :D

Byla dzisiaj Kasia ?? Prosze sie odmeldowac ! :)

Patii jeszcze mi napisala

No zakaz jest ale mam podnozek to idzie chociaz nogi wyciagnac, dobre i to ;) mama mi duzo pomaga ile tylko moze, ja to dzisiaj z lekarka jak rozmawialam to szok taki normalnie usmiechnelam sie, a po chwili jak do mnie dotarlo to juz zalamalam sie, nie dam rady wcale na caly temat szpitalny rozmawiac, bo glos sie az lamie, ja nie spodziewalabym sie nigdy w zyciu, ze cierpienie wlasnego dziecka az tak boli... Ja chyba przed 30 osiwieje.. ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #604368 przez dominia
dziewczyny czy to normalne ze ta blizna mnie jeszcze boli przy starcie ?? I to dosyc niezle ;) zaczynam sie martwic ..

Juz wiem dlaczego boli :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #604374 przez chomiczka
Kurde macie rację, nie będę go ciągać po galeriach bo tylko szkoda może z tego być jeszcze większa. Zamówiłam laczki przez internet na stronie deichmanna, dostawa jest kurierem gratis a buty można oddać w każdym sklepie jakby nie pasowały :) super, aż dwie pary wzięłam a co :P ja maniaczka butowa jestem :)

Biedna Patii, ja jak się dowiedziałam w szpitalu że Oluś ma infekcję ucha i zabrali mo go na oddział patologii noworodka to też się załamałam. A najgorsze było jak przyszłam do niego go nakarmić a on spał taki zmęczony i miał ten okropny wenflon w główce to trzymałam go na rękach i płakałam jak głupia. Myślałam że to koniec świata. Nigdy nie myśląłam że takie silne emocje w ogóle istnieją.
NIe martw się Pati będzie dobrze, mały dostanie leki i od razu mu ulży :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #604508 przez Monia_T
Dzień Dobry

Jadzia dziękujemy :kiss: :kiss: :kiss: Przekazałam Iguni, że podoba się Hubciowi i teściówce :blink:

Pati bidulko, dzielna jesteś!!! Trzymam kciuki za szybki powrót do domku :)

Dominia mnie nie bolała, jak sobie na przytulanki pozwoliliśmy, ale czułam tam dyskomfort. Trochę to potrwa zanim zupełnie się zagoi.

Czy Wasze dzieci też tak wędrują w nocy po łóżeczku? Dziś jak wstawałam do Igi, ona za każdym razem w poprzek łóżeczka pod przewijakiem na końcu leżała. Oczywiście poodkrywana, z kocyków się wykopała. Chyba zacznę ją wkładać w śpiworek.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #604562 przez dominia
Czesc :)

Igul sobie je na lezaco :) ale super nie musze Go trzymac :)

Dzisiaj do fryzjera :lol: nie moge sie doczekac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #604621 przez Pliszka
Dzień dobry :)

Mrufka, życzę zdrówka! Ja też powoli tracę pokarm :( Jeszcze coś tam jest, ale czuję, że jeszcze mniej niż na początku :( Trochę winny jest mój synek, bo jak go przystawiam jak jest głodny, to się denerwuje, ze słabo leci i zaczyna marudzić, więc dostaje butlę, a jak go przystawiam jak jest najedzony to possie dwie minuty i zasypia z sutkiem w buzi i uśmiechem na ustach :blink: Nie ssie, wiec mleczka co raz mniej :( Próbowałam odsysać laktatorem żeby trochę pobudzić laktację, ale jak się namęczę pół godziny i odciągnę 20ml to mi się odechciewa :dry: Trudno :( Widzę, że dla Olka pierś jest raczej uspokajaczem i usypiaczem, a nie źródłem pożywienia. Niech i tak będzie. Trochę sobie possał i będę przystawiać póki coś tam jeszcze moje piersi produkują.
Ada, słodka! A tą czuprynę ma boską :lol:
Mój Olek po mm też tak długo śpi :) Zasypia o 18, budzi się między 2 a 3, je i usypia znowu i budzi się ok. 6.

Michasia, Alina, ładne biusty! :laugh:

Monia, mój Oluś śpi w rożku, więc się nie przemieszcza. Macha tylko rączkami, więc przestałam go przykrywać kocykiem bo sobie go wkładał na główkę.
Masz zabezpieczone wszystkie szczebelki? Pytam bo synek mojej znajomej tez jest taki ruchliwy i jednej nocy włożył nóżkę miedzy sczebelki i przy kolejnym ruchu dość poważnie sobie uszkodził bioderko. Myślałam, że te ochraniacze na łóżeczko to bardziej taka dekoracja, a jednak się przydają przy małych wiercipiętkach.

Martyna, bardzo mi przykro :( Wklejam telefony do przychodni, tylko dzwoniąc zapytaj czy zapisujesz się tylko do ortopedy czy też na usg, bo ja dzwoniłam żeby potwierdzic wizytę i się okazało, że ortopeda tylko małego obejrzy i ewentualnie da skierowanie na usg :dry: Byłam pewna, że od razu zrobią usg :dry:

Chomiczka, Dominia, Jadzia - śliczne dzieci!!! :laugh:

Chomiczka - mój Oluś nawet jak miał kolki to jadł z wielkim apetytem. Kontrolujcie wagę. Biedna jesteś, mam nadzieję, że wkrótce wszystkie zmartwienia znikną!

pati, tak mi przykro!!! :( Biedny Marcyś i biedna Ty! Wyobrażam sobie co czujesz :( Jak mojego Olka pielegniarka kłuła w piętę i wyciskała krew na bibiułkę żeby zrobić badania w kierunku cytomegalii (w szpitalu robili wszystkim dzieciom, nie wiem czy tak jest wszędzie), a Olek płakał to ja płakałam razem z nim :( Jak sobie pomyślę, że mogłoby mu coś być (tfu tfu) to aż mnie boli serce. Patrzenie na takie chore dziecko to chyba dla mamy najgorszy koszmar. Niepoważni w tym szpitalu że położyli Marcysia razem z tak chorymi dziećmi :angry: Życzę Wam szybkiego powrotu do zdrowia.

Sylwka, gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!! Piękny synek! I poród super :) Bardzo sie cieszę z Twojego szczęścia :)

Wczoraj byli u nas znajomi, mój Oluś to jest żywa reklama rodzicielstwa :lol: Grzecznie sobie troszkę z nami posiedział ciekawie się gościom przyglądając :), zjadł, zaniosłam go do łóżeczka, oczka mu się zamknęły i resztę wieczoru gralismy w Buzza na Playstation :blink: Byli pod wrażeniem, że takie spokojne dziecko :) A Oluś dostał w prezencie dwie fajne koszulki :laugh:
Dziś kolejni goście, ale wpadną dopiero o 19:30 więc na paluszkach zobaczą tylko śpiące dzicko. Przez tyle tygodni broniliśmy dostępu do malucha, że teraz już wreszcie wszscy chcą poznać naszego synka :laugh:

Miłego dnia :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #604632 przez Monia_T
Pliszka mam ochraniacz, ale na pół łóżeczka. Do niedawna miałam założony taki na całość, ale zdjęłam do prania i zawiesiłam ten z dinusiami, który Iguni się bardzo spodobał, wciąż do nich gaduli. Musze chyba resztę łóżeczka zabezpieczyć. Iga też spała jeszcze kilka dni temu w rożku, ale przyszedł moment, że urosła i przestał jej się podobać...a jaka to wygoda była :) Teraz opatulam ją mocno jednym kocykiem i drugim nakrywam. Co z tego jak ona i tak wszystko wykopuje i przesuwa się na drugi koniec łożeczka...

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #604647 przez Pliszka
Monia, mam nadzieję, że Olkowi się póki co rozki niez nudzą bo to super sprawa :) Śpiworka jeszcze nie wypróbowaliśmy, muszę zobaczyć jak się sprawdzi.
zapomniałam napisać, że Iga śliczna :) Pamiętam jak kiedyś wklejałaś zdjęcie Kini. Przepiękne macie córeczki :laugh: Jak z obrazka :) Hubi daleko, to nie wiem czy mu ktoś Igusi nie sprzątnie sprzed nosa ;) Adaś Madlen chyba będzie miał najbliżej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #604652 przez kasia123m
Dziewczynki ndrobie Was pozniej ale wrocilm z rehabilitacji i musze napisac kilka rzeczy a mala sie budzi
Szczepeinie tylko 5 w 1.pediatrzy ze szpitala dzieciecego tlumaczyli mi ze w zadnym razie zoltaczka z reszta czyli 6 w 1 bo niestety takie dzieci przyjezdzaja.i zadnych dodatkowych typu rota ospa meningo.zoltaczka nie moze byc skojarzona.

Noi druga sprawa nie podnosimy dziecka lezacego na plecach pionowo do gory.ja tak robilam pod pachy asekuryjac szyjke i hop do odbicia.obracamy dziecko na bok...jedna reka miedzy nogi i lapiemy za biodro a druga asekuruje kark i do gory.
Acha i mam zdjac karuzele obrotowa...zadnych ruchow obrotowych przed oczami...ale to juz chodzi o Si.starsznie sie ciesze ze pojechalam.Tosiul zdrowa.mam sie zjawic jak skonczy 3mies.
Biegne ja rozbierac i karmic



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #604659 przez Pliszka
Kasia, dzieki za informacje. A tą żółtaczke można podać tego samego dnia (bo pewnie tak beda chcieli zrobić) czy lepiej odczekać?
Olek tak lubił karuzelke :( To nie będę jej włączać, chyba wtedy nie szkodzi :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #604664 przez Alina2408
jadzia ty sie tesciowymi nie przejmuj... one zawsze musza cos dowalic...

chomiczka moze w nocy organizm mu sie domaga a w dzien nie... moze dawaj mu woode z glukoza zobacz czy bedzie pil...

chmiczka ja zawsze chodze z mala inaczej nic bym nie kupila...tylko ja tu nie mam marketow...jak sliczniutko maly spi... male cudenko...

monia dziekuje :) ale z ta zgrabnoscia to mi troche brakuje...

monia ale twoja gwiazdeczka slodko zadowolona :)


pliszka to maly z pelna kultura :) a do mnie dzis wpadla kolezanka z pracy bo miala okienko i jak weszla to nataszka tak sie slicnie do niej usmiechnela ze szok...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl