BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #602530 przez vini-miki
czesc dziewczyny :)
dziekuje za odpowiedzi :)
wlasnie wrocilismy ze szczepien, jestem juz cala osrana, zeby wszystko bylo dobrze :blush: dostala dwa zastrzyki w udka 6w1 i druga pneumokoki, przy drugim to juz takie darcie, ze szok :( mala wazy 5160 i 57,5cm dluga, glowka 38,2. Rosnie ladnie :) nie moge przestac myslec o tej szczepionce. Na koniec dnia to chyba bede ryczec z "przeciazenia" Maik tez sie troche podarl przy szczepieniu, i wogole nie chcial wspolpracowac, oczu tez mu nie zbadala, tzn nie chcial odpowiadac na pyt. co widzi.nie wszedl na wage nie zmierzyl sie, siara jak nic. Postawil na swoim i tyle, no i co zrobisz, znowu trzeba bedzie lazic z tym moim uparciuchem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602534 przez Satine0
Cześć dziewczyny :)

Jak mi było dobrze u mamy. Nawet do małej od rana wstawała...poszłam do fryzjera, na zakupy :) Odżyłam! Wstawiam kilka zdjęć :)









Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602545 przez Madlen
Oj Monia daje bardziej w kość, u niego nie mogę zastosować żadnej kary ;)
Buty na obcasie, jak to się nosi? Chyba złamałabym obcas pod takim ciężarem..

Ja zwrot z pit dostałam po tygodniu, ale składałam przez net.

Kasia nie dźwigaj :ohmy:

Satine szczęściara :)
Śliczne zdjęcia, mała słitaśna.

Jak ja Adasiowi ubieram kombinezon to ryk, ze hej..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602547 przez dominia
Satine super, ze odpoczelas u mamy :) od razu czlowiek dostaje powera do dalszej opieki nad dzidziem :)

Chyba zaczynam ogarniac jak usypiac mojego Syna :) spi !!! :) zobaczymy jak dlugo ale to juz sukces :)
Nie mialam Go z kim zostawic a by beczal w lezaczku i musialam isc na dwojke z Nim na rekach ;) nie ma to jak kupa w towarzystwie :silly:

Vini Zuzia pieknie rosnie :) trzymam kciuki zeby bylo wszystko ok po szczepieniu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602624 przez michasia
Monia do tej szczepionki 5 w 1 jeszcze trzeba na wzw wziąć, tak?
Jaką Ty brałaś? na nfz czy sama dokupywałaś? wiesz jak się nazywa?

Pliszka, Jadzia, koleżanka mi odpisała, ale właściwie tylko tyle, że oni szczepią 5 w 1 plus Engerix.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602767 przez kasia123m
Domina rozbwils mnie z t kup w towarzystwie hehe...ale powiem Ci ze j tez dzis milam tak zrobic...nieduzo braklo.

Zamowilam dwa tyg temu kombinezon 56 bo mam 50 takiego misia jak Satine i 62 zaduzy.i do tej pory nieprzyszedl.wystawilam negatywa.i musialm Toske do urzedu w tym zamalym brac.prawie 3 godz w nim byla a ledwo sie w nim biedna rusza.bo jest cieplejszy niz ten zaduzy.do wozka to zakladam ten zaduzy a do fotelika ten zmaly.szlag mnie traafia bo zaplacilam za prorytet i terz nie wiem czy ten gosc wyslal...czy klamie ze wyslal...czy co...czy szukac innego...ech
A w urzedzie masakra.ile papierow do tego becikowego...masakra.oswiadczen o dochodach to tyle wypelnialam ze szok...niby na dwa becikowe jest szansa.to 3 od dochodow juz nie.naa rodzinne tez sie nie lapie bo przekraczamy to 504zl...teraz jak w pazdzierniku zloze z pitem za 2012 to sie moze uda.w 2011 zawyazalam dochod bo staaralismy sie o kredyt na mieszkanie...

Satine Marysia przeslodka...ma takie sliczne oczka... :laugh:



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #602789 przez [email protected]
Ola ale ładne dziewczyny :)

Satine Maryś śliczna :kiss:

W nocy Gabryś nie chce spać sam tylko przy mnie a najlepiej przy cycu,o 2-3 w nocy poddaje sie i biore go do siebie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602802 przez kasia123m
wiecie co ja nie pamietam zebym musiala syna caly czas na rekach miec...albo hustac w lezaczkach bo wiecznie wrzask..czy tylko ja mam takie absorbujace dziecko..Kot to widzial zeby dziecko samo nie polezalo chwile..wiecznie jej sie cos nie podoba.napewno go nie hustalam caly czas..hustany byl tylko do uspyiania bo niestety nie byl nauczony usypiac sam.A ta to normalnie caly czas na rekach...cumlem pluje..Wczoraj o dziwo jak byli tedciowie to lezala grzecznie mi na kolanach i sie przygladala.Wogole to ona juz glodna a minelo 2 godziny..mam ja co dwie godziny karmic?boje sie ze jej zoladek rozepcham.Wczoraj tez zjadla o 17...potem przy tesciach jadla juz po 2 godzinach i dopiero jak dojadla to grzecznie lezala..moze wiecej potrzebuje? ale naraz wiecej nie zje..a potem po 1,5 godzinie chce.a oni pisza na opakowaniu 7 razy na dobe..a teraz to nawet 6...juz glupieje.
kiedy ina zacznie wiecej sie patrzec..a nie tylko ryczec.Zebym sobie ja posadzila w kuchni i mogla sprzatac..ten syf w domu mnie dobija..ja rozumie ze nie spi ale zeby mi dala cos zrobic..a nie tylko rece i hustanie..oj chyba sie wyzalilam..bo mnie to wnerwia..



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602803 przez honka_18
Madlen-ja używam tego termoopakowania i sobie chwale, wlewam gorącą wodę do butelki zamykam w tym opakowaniu i nawet po 5 h w zimie woda jest tak do podania maluszkowi

dominia- kryzys szybo minie, widocznie potrzebujesz trochę odpoczynku. Fryzjer i relaks poprawi Ci z pewnością humor a synuś swoim pięknym uśmiechem Ci wszystko wynagrodzi

Jadzia- ale Tobie zazdroszczę tego słoneczka i tych wypraw, my już od 2 tyg z domu nie wychodzimy tylko na zakupy i to autem:( pogoda u nas do du..

dominia- przytulanki mozesz zacząć jak tylko przestaniesz krwawić, my zaczeliśmy 5,5 tyg po porodzie :)

vini- niezły uparciuch z Twojego syna, a córcia ładnie rośnie :laugh:

Satine- Marysia śliczna buziaczki dla Niej :kiss:

mój Adaś śpi prawie cały dzień aż strach pomyśleć co będzie w nocy :S taki śpioch się ostatnio z niego zrobił że aż w szoku jestem ( może to przez pogodę :unsure: )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602830 przez andzia_zg
kasia123m powiedz mi jak wygląda sprawa z becikowym? Tzn w jakim urzędzie trzeba załatwiać? W UM czy w MOPS-ie czy jak? jakie dokumenty dokladnie trzeba miec itp? bo tez musze sie tym zająć w koncu.

Ps. jakie formalności dokladnie trzeba zalatwic po urodzeniu? Bo Wojtek zgłoszony jest juz w USC, dostał tez juz PESEL, zgłosiłam tez juz w PZU urodzenie dziecka i dostalam juz kase, a jutro w pracy zgłaszam go do ubezpieczenia. cos jeszcze trzeba załatwic? o czymś zapomniałam?





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602842 przez dominia
Kasia u mnie jest podobnie chociaz czasem umie lezec chwilke w lezaczku ale jak sobie upieprzy rece to nie ma zmiłoj :/ jeszcze tyrpac trzeba bo inaczej tez sie krzywi ;)

Honka hmm u mnie jest juz 5,5 tygodnia prawie :) musze nad tym pomyslec moze zrobie niespodzianke M :) bo gina mam dopiero 22 kwietnia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602847 przez Alina2408
michasia trzeba bylo sobie odkroic u mnie tez juz poszlo cale :)

jadzia wrzuc fote czola :P ale i tak pozazdroscic slobneczka w sumie u nas tez piekne tylko czemu to piekno odbija sie w tafli sniegu... ale jazda pumy???? to milutko :P

monia ja mam szczepienie w czwartek i juz mam stres...

milka witaj.. ja niestety z centrum polski...

ola tez mi sie marzy a woda nie w kazdym basenie jest chlorowana...

vini dawaj znac co i jak z mala a maik to niezly agent jest :P:P

satine jakie sliczne foty widzialam juz na fb :)

kasia moze sprobuja ja przepoic glukoza... kolezanka moja tak doradzala a ona ma piatke wiec chyba wie co i jak :P:)

andzia w przychodni juz ja zapisalas??? a u nas becikowe w mops...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602865 przez kasia123m
Zjaadla 30ml i spi...czekam az otworzy oczy by dalej jesc...a taka glodna byla...

Alinka daje jej herbatje koperkowa.

O ocknela sie zjadla 30 i znow drzemka.jeszcze jej 30zostalo.

Andzia u nas becikowe w urzedzie miasta.mialam akt urodzenia dzizecka,pesel,zaswiaedczenie od gina i wypelnialam tam wniosek.a i maz wypelnial oswiadczenie ile zarobil netto w przeciagu ostatnich 3mies noi ja ze nic nie zarobilam.

Ja jeszcze musze w administracji zglosic dziecko bo zameldowana juz jest.i M do ubezpieczenia j zglosic musi.

Ooo znow dojadla.80 w sumie.zobaczymy jak szybko glodna bedzie...dzis juz 3 kupy byly liczac nocna...promocja;)



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602893 przez Majkon
Ile po cesarce można się ścisnąć tym magicznym pasem wyszczuplającym?
Jakie macie?? działają?? któraś z Was używała tego "wynalazku"
allegro.pl/mocny-pas-gorset-wyszczuplaja...omo-i3113387681.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #602896 przez andzia_zg
Alina tak zgłosiłam juz w przychodni, wybrałam tez lekarza

O własnie... trzeba zadzwonic do gina po zaswiadczenie do becikowego...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl