BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 3 tygodni temu #621974 przez Suzi
Hej :)
Dziękuję WSZYSTKIM za miłe słowa dla babuleńki, to podtrzymuje mnie na duchu i słodzi serce :kiss: :kiss: :kiss:
Jak oglądam Wasze małe Cudeńka to zazdrocha mnie łapie, no ale cóż, póki co poczekalnia :silly:
Byłam dziś na ktg bo to z racji cukrzycy... no i nawet jakieś skurcze się zapisały ze 3 to i do 100% dochodziły, ale bez bólu, więc na razie nic nie znaczą, pani doktor powiedziała wprawdzie, ze to może być każdy moment bo gotowość do porodu jest, szyjka krótka i podatna,mam być spakowana i gotowa ale ...no właśnie, ale nic się qrka nie dzieje!! Muszę męża w obroty wziąć to może coś zaindukuje :lol: :silly: :lol:
tak się chwalicie swoimi Maleństwami, to może i ja swoje "maluszki" pokaże :silly: :side:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #622049 przez jadziatopol
Suzi hehehe...maluszki :blink: ale ladne dzieciaki ci wyrosly :ohmy: syn przystojny i cora tez ladna :) gdzie to zdjecie jest robione? ale mi sie podoba spodnica twojej corki :lol: cora to cala mama :ohmy: to pewnie sa mega zaskoczeni,ze jeszcze beda miec rodzenstwo? powiem ci ,ze moj kuzyn ma siostre i roznica wieku jest 34 lata! wujek zmajstrowal coreczke w wieku 70 lat :ohmy:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #622111 przez Satine0
Suzi Ładne "szkraby" :))

Matko dziewczyny, ale mam nastrój. Brzuch boli, znowu coś ze mnie leci (jakaś czekolada :laugh: ). Do tego znowu teściowa...zalożyła sobie facebooka i sapie dlaczego mała nie ma zdjęc w ubraniach od ciotki z Włoch!! PARANOJA! Najgorsze, że przez nią mam spięcia z Szymkiem :( :( Taka dupa jakaś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #622120 przez Alina2408
pati bo to zawsze po fryzjerze tak jest

pati nie znam maćka i lepiej dla niego a wiesz co do taty druga młodość

buziaczek tak mi przykro strasznie trzymajcie się ciepło i zdrowo

princes nie wiem jak bym dała radę tak zakładać szelki I patrzec jak płacze biedactwo.

marlena ale pływak a spodni to gratuluje u mnie flak niestety

domina twój chłop to musi mieć zdrowe płuca

suzi twoje maluszki świetne

chomiczka jedyny mankament tych ringów że wypadają



dziękuje dziewczyny za odpowiedź o witaminach my dziś byłyśmy na spacerze mimo że kropilo ale mało
teraz ból bo net mi się popsuł więc pisze z komórka więc lipa jutro sesja i już się nie mogę doczekać buziaki




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #622125 przez jadziatopol
Satine co za upierdliwa baba z tej tesciowej :angry: ...przepraszam za mocne slowa ale wspolczuje ci . Najgorsze jest to,ze przez takie babska pozniej sa konflikty w zwiazkach...ech...czasem to sobie mysle,ze dobrze sie stalo,ze nie mam tu swojej tesciowe bo non stop wtracala by swoje trzy grosze w wychowanie mojego synka ;) a tak mam swiety anielski spokoj bo tak jak kiedys napisalyscie ...skypa mozna zawsze wylaczyc :lol: A ona mieszka w tej samej miejscowosci co wy? dlaczego przez skypa sie komunikujecie?


Acha...a co do witamin to tutaj lekarz nam przepisal tylko tri-vitamin (wit.A,D,C w jednym). Nie kazal nam brac witaminy K. Bartkowi tez nie podawalam witaminy K. Wogole to pierwszy raz slysze,zeby podawano witK niemowlakom...no ale to moze od niedawna ;) a ja taka wiekowa i nie na czasie ;)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #622156 przez Satine0
JAdzia Nie...mieszka 200km od nas. Po prostu wydzwania codziennie i wymyśla. Do mojej mamy jedziemy (85km) na majówkę bo moja siostra ma komunię to też coś zaczęła ględzić, że myślała, że do niej itd. Myśli tylko o sobie...tak jakbym ja swojej mamy wogóle nie miała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #622163 przez jadziatopol
Satine no to ciesz sie ,ze nie mieszka blizej :lol: ale upierdliwiec z niej :ohmy: szok! a przyjezdza do was czesto?

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #622168 przez Satine0
JAdzia Ona się ciągle czegoś na siłę doszukuje...nie może być dobrze bo jak jest dobrze to jest źle. Nie przyjeżdża bo mówi,że nie ma czasu i nie jest mobilna hahah...tylko sapie że to dzieci do rodziców jeżdżą ( żenada). Chyba im łatwiej jest się wybrać tylko km niż naszej trójce :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #622188 przez jadziatopol
Satine heheh....wygodniej jest potruc przez telefon i popierdolic przez skypa niz jechac ;)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #622252 przez dominia
Satine przejebane :dry: niestety moja Mama zawsze powtarza mojemu M, że teściową dostaje się w prezencie ;)

Mam jakieś załamanie .. :( M mnie zdenerwował bo przyniósł dziecku zimną wodę do kompania :/ włożył do tego Igora .. ja mówię, że nie będę myć dziecka w zimnej wodzie .. przyniósł znowu za ciepłą !! :/ Syn nie płakał to się już nie odzywałam .. ale normalnie masakra ..

Jestem zmęczona :( znerwicowana .. ja nie wiem jak to będzie :(

Zaniosłam suknię ślubną do komisu .. mam nadzieję, że się sprzeda, kobieta zachwalała, że bardzo ładna i cena dobra .. zobaczymy. Przynajmniej coś wpadnie i może kupimy stół na górę do kuchni, dzisiaj zakupiliśmy lampę i kinkiety do salonu bo od ponad 3 lat był drucik i żarówka ;)
Dziecka pieniądze ze chrztu wrzuciłam na konto oszczędnościowe, jak trzeba będzie Mu coś kupić większego to akurat jak znalazł.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #622263 przez jadziatopol
Dominia male napiecie? znam to niestety...i tez ostatnio przez wode do kapieli ;)
A ty dajesz wit. K? bo tutaj nikt mi nie przepisal a kupic sobie sama nie moge...ale jak czytalam na jakims forum ktos ladnie napisal "myslicie ,ze natura ze swej glupoty zapomniala dodac wit.K do mleka matki?"...to tez daje do myslenia ;) czyzby firmy farmaceutyczne chcialy sie wzbogacic?

kurde...wrocilam ze spaceru bo sie nie dalo....spacer trwal moze 5 minut..Hubert caly czas chcial usiasc w tym foteliku i nie dalam rady jechac....nie wiem co robic...a wogole to marudny od wczoraj jest taki,ze jej...wytrzymac sie nie da i spac w dzien wogole nie chce ;) noc tez mialam nieciekawa bo musialam 3 razy wstawac co jest dosc nietypowe ;)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #622267 przez xpatiiix3
Suzi ale fajne dzieci masz :)

Alina no ostatnio mnie ładnie ścięła moja pani i super włosy się układały a teraz koleżanka mi ścięła pod okiem pani tylko grzywka się układa bo pani ścięła :P a mój tatuś wiecznie młody :)

Satine się ciesz, że tak "blisko" ta Twoja teściówka mieszka :P

Dominia super, może akurat dodatkowy grosik wpadnie do kieszeni za sukienkę :) Ajj te hormony chyba jeszcze szaleją :P

Ja z kolei chyba zazdrosna o syna jestem, bo zła się robię jak go ktoś nosi na rękach, haha i tylko ktoś nie daj boże weźmie jak ja wyjdę z pokoju na chwilkę tylko a kłótnia murowana... ;/ Bo krzyczę ciągle, żeby nikt nie brał go jak on nie płacze oszem usiąść pogadać, ale po cholere spokojne dziecko nosić na rękach ciągle a potem ja wracam ze szkoły a on tylko na ręce bo piszczy, nauczą go tak i potem kto będzie miał przesrane, no ja oczywiście... Ale kogo to obchodzi najgorsza babcia on sobie starczy pogada do siebie to już teksty a bo mi go szkoda, bo on rączki do mnie wystawia,. żeby go wziąć, ale czy takie małe dzieciątko rozumie, że jak wystawia rączki o góry to znaczy że chce na ręce, oczywiście, że nie i weź wytłumacz to mojej babci... albo np moja mama przyjdzie i potrafi mi go z rąk wyrwać, no albo ciotka weźmie nosi i trzącha nim a jak zaśnie to chodzi z nim na rękach a potem jak go odkładam do łóżeczka to 5minut snu nie ma i tylko na rękach chce spać... Ja nie wytrzymam z nimi już... Nie idzie się dogadać bo tylko mnie nie ma albo dziecko zostawie na moment po tabletke jemu ide to już na rękach u kogoś ;/ Prosiłam ich, krzyczałam, błagałam, nic nie da rady ciągle robią po swojemu więc zaczęłam ja wszędzie go zabierać ze sobą tylko wracam do domu nikomu go już nie daje, wszędzie z nim tylko, że go odkładam albo do łóżeczka on sobie śpiewa i gada ze zwierzaczkami albo sam do siebie a ja mogę chwilę coś zrobić, bo oni mi rozbisurmanią syna... No niby od tego są babcie, ale potem ja się będę miała z nim :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #622276 przez kasia123m
Jadzia a da sie pierdolic przez skypa???hahaha....sorki to chyba ze zmeczenia...;)
:silly: :P :P ale tak mnie rozbawilas...

Kurde Tosia kaszle...ech...jakby po tym mucosolvanie.mam nadzieje ze ja ta lekarka dobrze obsluchala...caly czas mam watpliwosci.bo kataru jakby juz nie miala a furczy jej czsami gdzies w piersich...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #622286 przez jadziatopol
Kasia hehhehehhe :lol: :lol: :lol: Kasia, ale masz humor :blink: :lol: no da sie rozne rzeczy...hihihihi :blink: i popierdolic tez sie da jak ktos chce :blink: :lol: :silly:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #622292 przez xpatiiix3
Kasia hahahahaha rozbroiłaś mnie, zbereźne myśli :D A kaszle, bo mucosolvan wykrztuśny jest chociaż nie rób jej tych inhalacji po 17, bo biedna się zamęczy w nocy i Ty razem z nią, bo spać nie będziesz z nerwów.. :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl