BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #621756 przez chomiczka
Dominia piękny synek

Sylwka piękny maluszek :)

Jadzia Hubek jest przeurczy, mega piękne dzieciątko :) ale cały tatuś na zdjęciach!

Princess Adaś jaki powazny chłopek :) ale biedny musi się męczyć w tych szelkach :dry:

Madlen marudo jedna, tak narzekasz a wyglądasz kwitnąco !!! piękna kobieta i zadbana, więc nie narzekaj więcej na swój wygląd. Jak dla mnie synek bardzo do Ciebie podobny :)

Ja tylko na chwilę piszę szybciutko! U nas dalej masakra, za chwilę znów lecimy do pediatry mały tak się drze że boję się że się udusi w końcu, robi się cały czerwony i sinieje cały na buźce, czasem się zapowietrza, muszę mu "przypominac" że ma oddychać. Jeden dzień był lepszy teraz znów jazda bez trzymanki, całe dnie nie śpi! a zreszą już to wszystko pisałam, więc wiadomo jak jest :angry: mama była u mnie dwa dni to połaziłam po lekarzach ze sobą.
u gina na kontroli ok, mam pytanie do was, bo przepisał mi receptę na nuvaring - krążki antykoncepcyjne, podobno super nowość, lepsze od tabletek antykoncepcyjnych bo podobni się nie tyje i mniej sa nafaszerowane hormonami - nie wiem czy kupowac to i stosowac czy nie mam trochę wątpliwości, czy któraś słyszała o tym??? tutaj znalazłam ciekawy artykuł www.papilot.pl/ginekolog/1612/Nuvaring-m...a-antykoncepcji.html i komentarze też raczej pozytywne. Kurde trzeba się teraz porzadnie zabezpieczyć :silly:

Byłam dziś u dermatologa i okazało się że jednego pieprzyka kazał mi usunąć i dał skierowanie na wyciecie, przebadał mi wszystkie pieprzyki. O dziwo ja mam ciemną karnację a pieprzyków nie mam dużo a tu taki jeden czarny i groźny się zrobił mi po ciąży. także warto pójść do dermatologa i skontrolowac też to. w przyszłym tygodniu mam zabieg wycięcia i będą szwy zakładać, lipa trochę bo on jest na środku brzucha, nie wiem jak małego będę brała na ręcę po zabiegu :angry: :angry: pytałam tez o rozstępy to powiedział ze żadne kremy nie pomogą bo to ściema tylko laser. Myślę nad tym ale nie wiem jak z kasą.

a i byłam u fryzjera i wyglądam jeszcze gorzej. Jakbym miała odrosty!!! miałam ciemne włosy dotąd i chciałam rozjaśnić to ona mi rozjaśniła ale tylko od połowy bo niby tak modnie. w dupie mam taka modę bo wyglądam jakbym miała mega kurewski odrsot, gdybym wiedziała że tak wyjdzie to bym podziękowała. teraz ani czasu nie mam na makijaż ani na nic to do tego mam mega odrost jak typowa zaniedbana baba - matka polka od siedmiu bolesci, jestem wściekła, nie wiem co teraz z tymi kłakami robić :dry:

Przepraszam że tak wpadam jak po ogień, ale kurde mówię wam masakra, nawet już nie mam czasu czytac postów, tylko oglądam szybciutko zdjęcia.
Pozdrawiam wszystkie i maluszki tez całuje. :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #621768 przez xpatiiix3
Sylwka a no rośnie na cycu jak na drożdżach :)

Marlena Filipek śłodziak :kiss:

Satine no no to rosną łeb w łeb z Marysią hehe :D tylko, że on tylko wzdłuż rośnie i na buzi pucki ma, a tak to chudy hehe niektóre rzeczy to jak worki na niego tylko na długość dobre :)

Dominia każdy mi mówi, że Marcyś ma takie minki jak ja heheh że wykapana mamusia będzie :D A Iguś jaki słodziak oczka Twoje ma z tego co widać na ostatnim zdjęciu :) a tak to cały tatuś :P O o takich butelkach nie słyszałam jeszcze :P

Matko a ja dzisiaj do szkoły nie poszłam ale byłam tak padnięta, że nie dałam radę z łóżka się ponieść no i mam wyrzuty sumienia, że sobie odpuściłam dzisiaj, ale raz to nie grzech :P

Chomiczka jeju co Wy się macie biedni z malutkim ;/ Szkoda mi jego i Ciebie bo we dwójkę się męczycie, a tu coś o tych krążkach:

Możliwe skutki uboczne: Bóle głowy, dyskomfort w pochwie (upławy i zapalenie pochwy), zwiększenie masy ciała, nudności, tkliwość piersi, zmiany nastroju, bolesne miesiączki, trądzik, zmniejszenie libido, bóle brzucha, migrenowe bóle głowy. Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychofizyczną i zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.

Poinformuj lekarza: Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, zakrzepicę żył lub tętnic, migrenowe bóle głowy, cukrzycę ze zmianami naczyniowymi, zapalenie trzustki, choroby wątroby, nowotwory narządów płciowych lub piersi zależne do hormonów płciowych, niewyjaśnione krwawienia z pochwy. Gdy przyjmujesz leki przeciwpadaczkowe, przeciwgruźlicze, rytonawir, preparaty roślinne zwierające wyciąg z dziurawca. Ponadto należy poinformować lekarza o wszystkich ostatnio przyjmowanych lekach, nawet tych dostępnych bez recepty. Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie stosować w ciąży. W przypadku, gdy pacjentka zajdzie w ciążę mimo stosowania systemu, należy go usunąć. Nie zaleca się stosowania systemu w okresie karmienia piersią.

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #621780 przez Marlena1888
dziewczyny chyba zaczyna się akcja z ząbkowaniem :ohmy: tak piszcząco płacze od rana, marudzi, nie chce nawet jeść.. ślini się mocno, łapki pcha do bużzki..uspokaja się tylko przytulony do mnie.. a jak odłożę to dalej.. a śpi tak niespokojnie :unsure: biedactwo..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #621781 przez Satine0
Patii U nas to samo..na długość dobre ale za szerokie :P

Od kilku dni stopy mi puchną...to normalne? ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #621787 przez xpatiiix3
Marlena no no to się Filipek pośpieszył z ząbkami :)

Satine mi stopy puchły w szpitalu zmiana temperatury była bo u mnie w domu chłodno dosyć a tam upał.. :P

Ważyłam się dzisiaj i +5kg jeszcze...

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #621789 przez [email protected]
Hej,nocka taka sobie,od 2 na cycu,nie wiem kiedy padłam,obudziłam się o 4 a Gabryś dalej przy cycu,zmiana pampka i do łóżka ale spać już nie dał :(

Pati fajna fryzurka a niuniuś cudowny,wujek też super

Madlen b.ładna kobieta jesteś i wyglądasz super,nawet paznokcie pomalowane :) Adaś jaki wpatrzony w tatę :)

Jadzia och ten Hubuń,wszystkie dziewczyny jego :)

Paulaa dziewczyny super :)

Princess Adaś słodki :kiss:

Sylwka Kacperek na zdjęciu ze smokiem podobny do mojego Gabrysia :) u nas też powiększone sutki,tj od naszych hormonów

Marlena Filipek śliczny i te oczy :) ja też wchodzę w swoje spodnie,fajne uczucie :)

Dominia rozdartek duży chłopczyk :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #621794 przez dominia
Moja przyjaciolka jechala na tych krazkach poki nie zaszla w ciaze :p podobno bardzo czesto z nimi mozna wpasc ;) a szkoda :(

Satine od goraca ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #621800 przez Pliszka
Czesc
Tyle ostatnio spacerujemy, ze długo nie zagladałam i mam spore zaległosci :laugh:

Madlen - wygladasz pięknie :)
My mamy takie nosidełko
www.babytula.pl/collections/nosideka-ergonomiczne
z wkładką dla niemowlaczka
www.babytula.pl/products/wkladka-dla-niemowlaka
Jest fajne :) Kolezanka mi poleciła.

Pati fajny fryz :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #621823 przez kasia123m
kurde Tosia spi i spi...nawet przy nebulizacji sie nie obudzila.teraz nosze na pionowo po mucosolvanie i zaraz oklepywanie...powinna byc juz glodbna a spi mi na rece... :ohmy:

wszystkie dzieciaczki sliczne



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #621826 przez Paulaaa
Princess teraz jak już ciepło to zabieram dziewczyny na plac zabaw. Oliwia się wścieka, a Amelka śpi. :woohoo: Mamy Yorka niestety. Adaś biduś mały. Musi mu być okropnie niewygodnie. Oby ten drugi ortopeda wymyślił coś innego. :)

Buziaczek zdrówka dla Zuzi.

Madlen ja w Pon bujam się do gina. Sama nie wiem czy to @ czy co. Żywa krew w ilości maxi!! O tych pampersach też myślałam. ;)
Na początku miałyśmy butelki z Tommee Tippee. Jedna zwykła a druga antykolkową. Antykolkowa to badziew jakich mało. :dry: Teraz mamy te same co Satine z aventu ;)

Domina, Iguń słodziak! :kiss:

Byłyśmy 3 godziny na dworku. Wróciłyśmy do domu i deszcz zaczął padać. :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #621840 przez Pliszka
My mamy teraz butelkę antykolkową NUK i jest bardzo fajna. Aventu nie próbowałam jeszcze. Tomee Tipee lubię taką zwykłą, ta antykolkowa ze wskaźnikiem temperatury jest dla mnie do niczego . :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #621862 przez Pliszka
Zapomniałam napisać: Suzi, Jadzia - dziewczyny, wyglądacie super :) Ja w tym roku skończyłam 30 lat, na szczęście mam dobre geny :laugh: Moja mama i babcia wciąż wyglądają ekstra mimo że jedna skończyła 50, a druga 70 lat, więc nie boję się nadchodzących lat ;)
Suzi mocno trzymam kciuki za bezproblemowy, piękny poród. :)

No, ciekawe która z lutówek'13 pierwsza się pochwali kolejną ciążą :laugh: Chciałabym być gdzieś w czołówce :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #621898 przez jadziatopol
dziewczyny..ale naskrobalyscie. Przeczytalam wszystko i nie wiem czy wszystko pamietam ;)
Pliszka 7 km? niezla jestes :ohmy: :)
Satine a jak z twoim cisnieniem?
Dominia ale Igus sliczny :kiss: jeju..ale plakusia :( jaki slodziutki az sie chce go wycalowac calutkiego :kiss:
Buziaczek jejku...biedna Zuzia :( zycze zdroweczka i buziaczki dla malutkiej :kiss:
Ola Lidia...jakie ladne imie :) pewnie tak urosla jak Hubek na poczatku a teraz zwolni :)
Pati no to lipa z wlosami.Tak to jest z takimi fryzurkami,ze trzeba je ukladac ;) nie badz zla na siebie...to ze, raz nie poszlas do szkoly to jeszcze nie przestepstwo :lol: i tak cie podziwiam ze masz tyle sily i samozaparcia :)
Chomiczka ale sie nameczycie....i ty i maluszek....kiedy to sie skonczy? co jest przyczyna? a z tymi wlosami to chyba ponioslo troche ta fryzjerke :ohmy: ;)
Paulaa ale extra zdjecie :lol: dziewczyny padly jak dlugie :lol: Amelcia taka sliczna :ohmy: :kiss: Ladne masz coreczki :kiss:
Sylwka ale ladny maluszek i sliczne zdjecie z tata :kiss:
Princess biedny Adas...jej az mi sie plakac chce jak sobie pomysle jak on sie musi meczyc i jak ty to musisz przezywac. Az sie serce kroi :kiss: trzymam kciuki za ta wizyte...oby sie okazalo,ze Adas nie musi juz nosic tych wstretnych szelek :kiss: :kiss: :kiss: przystojniak z niego :kiss: buziaki od ciotki :kiss: :kiss: :kiss:
Marlena Fifi jaki ladniutki :lol: maly facecik :kiss: i jakie ladne oczka :lol:


My mamy butelki z Tommee t. ale moj wogole nie potrafi ssac tych smoczkow...za to smoczka uspokajacza nauczyl sie ssac ale on ma inna koncowke.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #621902 przez sylwka727
Marlena1888 napisał:

hej mamki!
suzii wyglądasz ślicznie w ciąży:)

madlen ektra wyglądasz, lasencja że no :) a Adas słodziutki :P

Jadzia Hubi silny chłopaczek!!! a Ty bardziej na 20+ wyglądasz hehe

Sylwka piękny kawaler:)

Paula amelcia sama słodycz:)

Princess Adaś cudny!

Kasia zapomniałam kiedyś napisać śliczna FRYZURKA:) bombowa:)jak tam Tosia?

ja wczoraj pobiłam rekord spacerowania ok 7km i dwa spacerki czyli ok 4-5godz. na dworze:)świetna pogoda była, słońce, a teraz deszcz..
ale mój Filipuś marudny dziś na tą chorobę chyba.
a ja muszę sie pochwalić :lol: :lol: :lol: wczoraj było święto bo... dopiełam spodnie sprzed ciąży!!!!!!!!!!!!! szok!!! wkońcu mam się w co ubrać :lol: :lol: :lol: :lol:
a brzuszek już mi się twardawy robi, jeszcze wystaje troszkę ale grunt że flaka nie ma :silly: codziennie robie brzuszki i wkońcu jakieś efekty :lol: :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

a tu mój mały Wodniczek:)


Fota boska :kiss:

Dominia dziękujemy Iguś przesłodki

Madlen
dzięki za odpowiedź i miłe słówko :kiss:

Chomiczka dziękujemy:)



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #621930 przez xpatiiix3
Jadzia no niestety tak to jest jak ktoś nie umie dobrze ściąć włosów, ale trochę poprostowałam i jakoś jest :P hehe no trochę okłamałam mamuśkę, że byłam ale to w dobrej sprawie po co ma się denerwować :P

Mój malutki sobie leży i rozmawia ze zwierzaczkami wiszącymi na łóżeczku hehe a jak się śmieje na głos tylko nagrać jego :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl