BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 1 miesiąc temu #623288 przez chomiczka
Monia zobaczyłabyś mnie to dopiero byś wiedziała co znaczy się zapuścić :dry: Ty wyglądasz naprawdę tak jakoś kwitnąco, radośnie i pięknie, Jadzia ma rację Igunia cała do Ciebie podobna, a Twoja starsza córeczka to znowu cała Igunia tylko większa kopia ;) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623318 przez jadziatopol
Chomiczka a ty jak kochana.....zyjesz jeszcze? Jak synek? dalej daje popalic? nie wiadomo co mu jest?

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623322 przez kasia123m
Monia ale z Ciebie laska:) :laugh: :laugh: :) :) :)
Jak ty uwazsz ze jestes zaposzczona to co ja mam o sobie ppowiedziec.starsznie mi sie podob twoja fryzurka..szkoda ze moje wlosy nie sa tak podatne i tak ladnie by nie lezaly jakbym je tak sciela.ale fryz masz super...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #623333 przez jadziatopol
Monia i do tego ten blond :) ech...zazdroszcze ;)

Nie idziemy dzisiaj na spacer bo taki wygwizdow,ze ja piernicze. Wieje tak,ze zaraz przewroci drzewa ;) a Hubek dalej spi :ohmy:


chce kupic takie krzeselko ..co wy na to? tylko jest jeden problem...wy macie lepsza wersje europejska a tutaj nie robia tego krzeselka z tymi zabawkami ;) jest ten sam tylko bez tego palaka ;) allegro.pl/krzeselko-chicco-polly-magic-...cja-i3108597481.html

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #623360 przez jadziatopol
wywialo was gdzies? :blink: cholera ale wiatr...az sie boje ;)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623363 przez chomiczka
Jadzia wiadomo i nie wiadomo... na pewno brzuszek, przy jedzeniu marudzi i pije po 2 łyki i wije się jak wąż z bólu. cały dzień butelka dyżuruje i co chwilę mu podaje. Dziwne jest to że jak w zegarku wiem kiedy będzie przysłowiowa masakra a kiedy będzie spokojny. Np o 6 rano jest fajny i kochan za chwilę zaczyna się coraz gorzej do 12 następuje apogeum i w biegu ubieram go i lecę na spacer bo nic już nie jest w stanie go uspokoić. Tak samo po kąpieli jest straszny ryk i juz jestem też psychicznie na to przygotowana. Wygląda tak jakby miał zegarek i według godzin miał swoje pory stękania, w dzień nie śpi wcale, w domu syf i ja w rozsypce.
Na szczęście ok 22 usypia i w nocy budzi się 2 razy na jedzonko i o 6 już koniec spania, także chociaz tyle że w nocy w miarę śpi.

Stosujemy Boboic na kolkę, Delicol na trawienie, i Dicoflor na flore bakteryjną w jelitkach. Jak dla mnie to równie dobrze nic mogłabym nie podawać bo nic sie nie zmienia. Pediatra twierdzi że to mega kolki+ bałagan w brzuszku po antybiotykach. W srode idziemy do kontroli i znowu coś nowego pewnie zaleci. Ja ją zapytam o mleko, może on po prostu tego bebilonu nie toleruje, może wystarczy zmienić np na enfamil, chwilami sama mam ochote mu podac inne mleko, bo co to może być? skoro żadne krople nie pomagają.

Ja a jestem zmęczona nie tyle fizycznie ile psychicznie. Najbardziej żałuje że zamiast cieszy ć się macierzyństwem i tym malutkim człowieczkiem któy jest taki słodziuki to musimy sie oboje męczyć. Skoro on tak strasznie płacze to musi strasznie cierpieć :(

ale pocieszam się że już ma prawie 7 tygodni to za raz może mu samo po prostu przejdzie.

Dzieki Jadza za zainteresowanie :) wszystkie jestescie kochane :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623367 przez jadziatopol
Chomiczka ja bym chyba zmienila na ten enfamil. Tutaj tez to mleko jest uwazane za najlepsze. Ale jak masz w srode wizyte to zapytaj o zmiane mleka. A od poczatku jestescie na bebilonie? czy lekarz wam juz zmienial mleko? biedaczek ...i ty tez. Musi go bardzo bolec jak tak placze...jej ;) :(

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623380 przez chomiczka
jadzia chyba tak zrobie, poczekam jeszcze co lekarz powie, najwyżej sama spróbuje, też czytałam dużo dobrego o enfamilu. Jesteśmy od początku na bebilonie, i od początku jest źle, tylko było po drodze to zapalenie uszu i antybiotyki i to sie tak rozmyło że tak naprawdę nie wiadomo o co chodzi już.

ładny awatarek, Hubikowe oczątka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623399 przez jadziatopol
chomiczka to dziwne,ze wam nie kazal lekarz od razu zmienic mleka ;) jak on nie kaze wam zmienic...to sama zmien i zobaczysz. Moze biedactwo meczy sie przez Bebilon? ucaluj go od cioci z ameryki :blink: :kiss: tak..na awatarku oczy Hubusiowe :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623416 przez niika
Chomiczka mój mały miał/ma podobnie do twojego. Sprawdź może inne mleko, mój mały pił już bebiko, bebilon na kolki i wzdęcia, nam pro i teraz ma zwykły bebilon od wczoraj, bo poprzednie mleka były kiepskie dla niego i dzisiaj był w miarę spokojny. Daje mu też delicol, ale u nas na szczęście w miarę działa. A dajesz mu te kropelki do każdego mleka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623460 przez Madlen
C.d. podziękowań :kiss:


Monia dzieki :) No popatrz, że się nie spotkałyśmy, ale tłumy były..
Żałowałam, że nie mogę uszczęśliwić dziecka jakąś lajtową karuzelą, balonikiem czy kolorową watą cukrową.

No sa te kilogramy, jak mam gdzies wyjść to robię histerię jak nastolatka.
Że wyglądam jak świnia, że nie mam w co się ubrać.
A jak patrzę w lustro i widzę obcisłe spodnie z pierwszych meisięcy ciąży to ze łzami w oczach mówię "niemożliwe" :ohmy: Zasłaniam się narzutkami jak tylko mogę.
Dupa jak szafa. Dietą samą to nie zejdzie. Dzięki synek :silly:

Muszę jakies legginsy kupić.

Chyba krwawienie mi się zmniejsza to lada chwila ruszę z kopyta i zacznę ćwiczyć.

Wytrzymałaś na karuzeli? :cheer: Szacun.

Ja też nie utonę i uratuję jeszcze kogoś.

Pierwsze słowo, co się rzuca jak się patrzy na Twoją fotę to : Kocica!

Szok, drapieżnie, sexi i jednoczesnie elegancko.
Też mi się marzy blond, ale czy się odważę...

Haha pies się opala.. zupełnie jak mój :laugh:

Tak piszecie, że o0dpuszczacie częste sprzatanie. Biorę sobie to do serca i dziś też sobie robię dzień lenia.
Wciąż tylko pranie prasowanie jak dziecko spi..
Po cholerę. I tak bałagan sam się robi..


Jadzia to krzesełko fantastyczne, cena też ;)

W Tesco kupiliśmy butelkę Lovi, chciałam Avent ale nie było.
I znów strasznie wolno leci.
Zamówiłam na allegro szybsze smoczki dwójkę i trójprzepływowy do Lovi i średni do tommee tippee.
No zobaczymy..

Chomiczka gorzej być nie może, zmieniaj mleko, pediatra nie wie wsztstkiego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #623462 przez chomiczka
Jadzia zawsze chciałam mieć ciocie z Ameryki a tu proszę :P Olciowi się taka trafiła :lol: :lol: :silly:

nikka widzę że Twój już kilka tych mlek przetestował, ja mam w domu jeszcze nan pro ale jakoś boję się mu zmieniać. Ale na pewno to zrobię tylko może najpierw na ten enfamil. Boję się że po zmianie będzie jeszcze gorzej, ale coś muszę zrobić żeby dziecko ratować :dry:

Delocol pediatra kazał podawać 6 razy dziennie po 5 kropli, mój je tak ok 7-8 razy więc po prostu do jednego lub dwóch karmień nie podaje a tak to cały czas.

Madlen ja też ciągle raczę się komplementami w stylu gruba sprośna świnia, tucznik, waleń... mało jem a waga ciągle stoi w miejscu, a nawet idzie do przodu :angry: nie mam się w co ubrać kompletnie a do sklepu nie chce iść bo jaki rozmiar mam kupić? słoniowy, boję się myśleć jaki teraz mam rozmiar dupy :dry: od 9 miesiecy chodze w spodniach ciazowych, mam 2 pary na zmianę, i prędko pewnie nie założę nic innego, o ile w ogóle :dry: predzej umre niż kupię coś w rozmiarze większym niż 38 :huh: :huh: :huh: i jak tu się czuć kobieco? :unsure:

Pochwalę się wam moim pierścionkiem, chociaż tyle że z palców woda mi zeszła i mogę go nosić :) kurde szkoda że nie mogę być ładną i elegancką narzeczoną tylko taka hipopotamicą :dry:


i Olciowy uśmiech na dzień dobry

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623485 przez niika
Chomiczka mi się wydaje, że mojemu najlepiej było na bebiko, chociaż dostawał to na samym początku więc może wtedy po prostu jeszcze kolek nie miał. Też na początku bałam się zmieniać, no ale jak się nie sprawdzi to się nie dowie czy mogło coś pomoc..

Ja delicol daje do każdego - 6 kropli na 120 ml, a 4 na 90.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623510 przez Satine0
Chomiczka Mogę Ci Enfamil polecić :) Moja pije i ani razu kolki nie było :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #623590 przez dominia
Dzien dobry :)

U Nas nocka ok :) przed 3 budzilam tego mojego pulpeta bo od 21 nie jadl ! :O
Jeszcze o 5:30 pociumkal juz u Nas w lozku i spalismy do przed 9 :)

Chomiczka trzeba sprobowac wszystkiego moze akurat cos Olciowi pomoze :)

Ja delicol dawalam przez 3 dni, niezawsze przed kazdym karmieniem po 8 kropelek :) tak mi powiedziala ciotka, ktora jest przrdstawicielem tego, tylko Ona jeszcze zalecala 4 dni przed doslownie kazdym posilkiem ;)

Pochmurnie dzisiaj u Nas :( chce isc na spacer z moimi dwoma mezczyznami, jak zacznie po drodze padac to najwyzej Tata po Nas przyjedzie :)

Milego dnia :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl