BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #621460 przez sylwka727
Sylwia a są też twarde czy tylko powiększone?

Princess śliczny Adaś

Alina ja podaje Vita K+D i na wizycie lekarz mówił żebym do końca 3 miesiaca dawała

A oto i Kacperek: :kiss:


A tu synuś ululał tatę :lol:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #621461 przez Satine0
Alina D do roku czasu a K 3 miesiące ;-) Tak u mnie każą. A na butli tylko D.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #621496 przez buziaczek18
Hej dziewczyny ,,,ja tylko na chwilkę wszystkie dzieciaki śliczne takie do schrupania,a u nas nie stety mimo że brałysmy antybiotyk przeszło nam na kaszel i na oskrzela była dziś lekarka i nie stety idziemy o 13 30 do szpitala tak mi przykro siedzę i płaczę że będą ja kuć i będzie płakała,buziaki dla wszystkich od Zuzi, mam nadzieje że już żadne z maluszków nie znajdzie się w szpitalu przez infekcję ,Kasiu aby Tosi przeszło,sciskamy mocno,,,,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #621502 przez sylwia1986
Sylwka super Kacperek :) leciuteńko powiększone i twarde, takie groszki

Alina no niestety samo bujanie nie pomogło, zauważyłam że Bartek lubi być zawijany w tobołek do snu, potrafi nawet zatobołkowany sam zasnąć ;) u nas D+K do skończenia 3 miesiąca, później będzie słoneczko to naturalnie się doładuje ;)

Kasiu trądzik to trądzik, a skaza białkowa to coś innego. Me mamy trądzik, mam nadzieje że już na końcówce, teraz nie ma żadnych ropnych krostek, są tylko czerwone ale tylko w czasie płaczu lub przegrzania, po nocy i po spacerze są tylko wyczuwalne palcem takie lekko chropowate.

Princess wszystkiego najlepszego dla Adasie z okazji 2 miesięcznicy, cudny z niego chłopczyk :kiss: ile czasu dziennie musi spędzać w tych szelkach?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #621503 przez xpatiiix3
Dzięki dziewczyny, ale powiem Wam, że jak umyłam już włosy nie byłam taka zadowolona z fryza, bo są pociachane i sterczy każdy włos w inną stronę ;/ a mój łobuziak co raz fajniejszy już na 68 ubranka zakładać muszę bo 62 za ciasne się robią :P

Madlen ależ piękna z Ciebie kobieta ,szok ,a Adam junior taki słodki :kiss:

Jadzia Hubek śliczny, a ten rogal jaki fajny :D

Paulaaa Te Twoje dziewczyny jakie słodkie i jak fajnie Amelcia z tatą wygląda :D

Sylwka mój nie ma guzów ale mu jeszcze mleczko leci z cycków :P dziwne ale się dopytam teraz na wizycie bo w przyszłym tygodniu się wybieram bo zaszczepić w końcu małego trzeba a we wtorek 8tyg będzie już miał...

Alina a różnie jak ktoś zna Maćka to mówi, że do niego bardzo, że mały kruczek rośnie, a jak nie to, że wykapana mamusia :P No a dzieci wciąż przybywa :D hehe Mój tato chyba dopiero na stare lata produkcje zaczyna po 40 :D

Princess śliczny Adaś, a jaki biedulek, matko strasznie te szelki wyglądają, on chyba bardzo skrępowany w tym jest co.? ;/ Ciekawe jak u Nas będzie w poniedziałek mamy wizytę :P musiałam przekładać, bo niestety jak miała być poprzednia to do szpitala trafiliśmy ;/

Sylwka jaki słodziak :) i jak fajnie z tatusiem leży :)

Buziaczek tak mi przykro wiem co to oznacza być w szpitalu z dzieckiem i patrzeć na to cierpienie :( trzymam kciuki za szybki powrót do zdrówka Zuzieńki :kiss:

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #621506 przez princess
Alinka Adaś się strasznie męczy w tych szelkach... Jest w nich 24 na dobę. Zdejmuję je tylko do przewijania i kąpieli. Jak je zdejmuję to pozwalam mu kilkanaście minut pofikać nóżkami, żeby mięśnie nóg ćwiczył. Jak tylko z powrotem mu zakładam to płacze strasznie. Muszę go wtedy przytulić i dać nionia. Jak go karmię to często muszę mu nóżki uwolnić bo się wkurza i nie chce jeść. Strasznie mi go szkoda :( mam nadzieję, że na poniedziałkowej wizycie u innego ortopedy usłyszę coś pozytywnego.

Witaminę K do końca 3 miesiąca. Co do witaminy D to są różne teorie. Jak dziecko jest karmione piersią to trzeba ją suplementować nawet przez kilka pierwszych lat życia dziecka. Inne źródła podają, żeby podawać tylko w okresie jesienno-zimowym aby nie doszło do hiperwitaminozy. Witamina D jest rozpuszczalna w tłuszczach i kumuluje się w organizmie.

Sylwka ślicznego masz syneczka :)

Adaś przed chwilą gadał z kołdrą i się do niej śmiał :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #621510 przez kasia123m
buziaczek bardzo mi przykro...trzymamy kciuki zebyscie szybko wyszly

u nas noc ok..obudzila sie o 3,30 i potem po 6 rano.oczywiscie od 3,30 po jedzeniu furczala troche ale ok.rano bardzo malo odciagnelismy z nosa..teraz po mucosolvanie jej furczalo gdzies ale nie w nosie :angry: bo z nosa nic nie szlo.noi raz mi teraz przez sen paskudnie mokro zakaszlala... :angry: w nocy zakaszlala z 3 razy...zobaczymy.temperatury brak.wczoraj lekarka osluchala i nie miala zastrzezen wiec chyba ok.

u nas ta wysypka to takie krostki nie ropne..tylko na buzi..jak placze sa widoczne..ja nieplacze buzia czysta ale pod palcem da sie wyczuc...czyli to ok?wczoraj polozna nawet nie zauwazyla.. :ohmy: ;)



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #621520 przez sylwka727
Sylwia dziękujemy :kiss:

Pati dzięki :lol: ładnie Ci rośnie synek :kiss:

Princess dziękujemy :kiss: A czemu Adaś musi się tak w tych szelkach biedak męczyć bo przegapiłam?

Buziaczek trzymamy kciuki żeby Zuzi nie wymęczyli w tym szpitalu



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #621529 przez Marlena1888
hej mamki!
suzii wyglądasz ślicznie w ciąży:)

madlen ektra wyglądasz, lasencja że no :) a Adas słodziutki :P

Jadzia Hubi silny chłopaczek!!! a Ty bardziej na 20+ wyglądasz hehe

Sylwka piękny kawaler:)

Paula amelcia sama słodycz:)

Princess Adaś cudny!

Kasia zapomniałam kiedyś napisać śliczna FRYZURKA:) bombowa:)jak tam Tosia?

ja wczoraj pobiłam rekord spacerowania ok 7km i dwa spacerki czyli ok 4-5godz. na dworze:)świetna pogoda była, słońce, a teraz deszcz..
ale mój Filipuś marudny dziś na tą chorobę chyba.
a ja muszę sie pochwalić :lol: :lol: :lol: wczoraj było święto bo... dopiełam spodnie sprzed ciąży!!!!!!!!!!!!! szok!!! wkońcu mam się w co ubrać :lol: :lol: :lol: :lol:
a brzuszek już mi się twardawy robi, jeszcze wystaje troszkę ale grunt że flaka nie ma :silly: codziennie robie brzuszki i wkońcu jakieś efekty :lol: :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

a tu mój mały Wodniczek:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #621532 przez Satine0
PAtiii Maryś też już 68 zakłada bo 62 na styk :P

Buziaczek Szybkiego powrotu do zdrowia dla Zuzi :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #621555 przez ola85
Sylwia - zobaczysz że Twój Bartuś już pewnie też niezłą wagę ma :blink: Moja Lidzia w dzień nie je już tak często, ale trudno powiedzieć co ile godzin, bo czasem je częściej, ale wtedy ssie króciutko, a jak possie dłużej, to tak 3h wytrzymuje, czasem nawet 4. Wieczorem potrafi wisieć mi na cycku non stop, ale za to w nocy więcej śpi.
Prinecss - biedny Adaś w tych szeleczkach
Alina - wit K do 3 miesiąca, potem już samo dziecko wytwarza
Sylwka - śliczny Kacperek :)
Buziaczek - biedaczko, bardzo współczuję i oby tam Wam pomogli i abyście szybko wrócili do domku
Sylwia - chyba dzieci tak lubią, bo moja czasem się tak mocno mi wtula w pierś że się boję że się przydusi
Marlena - śliczny wodniczek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #621639 przez dominia
Dzień dobry :)

Dzisiaj nocka ok :) od kilku dni nad ranem jak Mały mi się budzi o 6 rano :dry: to pare razy zaczyna płakać .. a jest u mnie w łóżku .. wtedy Go przytulam, głaskam, całuję, mówię do Niego i zaraz przestaje ale nie wiem o co tu chodzi ;)
Chyba zaczyna sobie ładnie regulować sen :) bo od 3 dni wstaje o 1:30 i koło 4:30 :) pomijając to, że o 6 już jest gotowy ale wtedy nigdy nie wstajemy, przebieram pampersa, daję jeść i leży .. po jakiejś godzinie półtorej usypia :) i spimy do po 9 :)

Patii fryzurka super :) i Marcyś minki ma podobne to Twoich :lol: :kiss: piękniusi :kiss:

Jejciu Madlen !!!! Jesteś PIĘKNĄ kobietą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zdjęcie z Adasiem maxi i mini do wywołania i do ramki bo super :) Synek słodziutki :kiss:

Jadzia Hubi chłop jak dąb :) ma super karnację i bardzo ciemne włoski, będziesz musiała babska odganiać jak nic :lol: :kiss:

Paulaa dziewczynki cudne :kiss:

Princess Adaś facecik miód malinka :kiss: oby nie musiał tych wstrętnych szelek nosić długo :kiss:

Sylwka Kacperek słodki :kiss:

Buziaczek obyście z Zuźkiem nie musiały długo siedzieć w tym wstrętnym szpitalu :) wracajcie szybko do zdrówka :kiss:

Marlena Fifi ciacho :kiss:

a tu mój Igul :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #621707 przez Madlen
Dzięki za miłe słowa :)
Jesteście kochane :kiss:

Piesek delikatny, zdystansowany, przybiega jak tylko usłyszy marudzenie czy płacz Adasia. Chce go lizać, ale nie pozwalam za dużo. I zazdrosny oczywiście, domaga się uwagi..

Jadzia dzięki :kiss: Będzie ze mnie nietypowa policjantka, bo bez munduru. W tym stanie nie wbiję się w niego :dry:

A Hubcio jaki kumaty już, szok.. Oj będzie łamał kobiece serca..

Sylwka Adaś też miał powiększone gruczoły piersiowe, zeszło samo..
I twarde to było.
Ale Kacperek malusi i slicznusi.

Paula ze mnie też się leje strasznie.. :( Boje się, że to nie okres, bo aż taki obfity...
Chyba pampersy podkradnę dziecku..
Śliczny uśmiech Amelki.

Alina ja zostawiam w leżaczku, piesio też musi w mig się załatwić.

Czy mój jak paw...hmm częściej jak baran albo osioł... ;)

Princess Adaś cudowny bo to Adaś w końcu :)

Kasia Adaś tez ma trochę niedoskonałości na policzkach. Myślę, ze to może być od mleka, które się ulewa jak pije..

Buziaczek :( :( :(
Oby szybko ten koszmar się skończył i ani się obejrzysz wrócisz do domu.

Marlena zazdroszczę brzucha ;)
Śliczny chłopczyk Ci rośnie.

Dominia ale śmiesznie się Iguń krzywi da 1 zdjęciu..
Adaś jak płacze czasem chce się śmiać, bo taka minka jakby straszny problem miał :)
W wózeczku też zabawnie.
Założyć kombinezon.. jeny jak tego nie lubimy..a czapeczka- wróg nr 1

Szok jak rosną te dzieciątka, pamiętam wcześniejsze foty i jaka różnica.. :ohmy:

Jakie butelki najlepsze? Tomme tippee zamim opróżni to nawet 15-20 minut mija, a jak powiekszyłam dziurkę to leje się z tego i pluje...
Avent?

Lecimy za godzinkę na usg bioderek,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #621716 przez Satine0
MAdlen My mamy aventa :) a smoczki już kupiłam 2. są od pierwszego miesiąca więc te ci polecić mogę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #621747 przez dominia
Madlen naprawde masz piekna urode :) i nie wiem gdzie Ty widzisz ta grubosc :)

Do butelek aventa moja ciotka kupila taki smoczek co mozna bylo regulowac :) na smoczku sa takie paski z silikonu zrobione i jeden to jedna dziurka, przerwa i dwa paski to sa dwie dziurki i jeszcze sa trzy dziurki :) i jak chcesz tak dajesz malemu :) mi sie to podoba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl