BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 3 tygodni temu #622976 przez michasia
My tez dziś byłyśmy na pierwszym takim prawdziwym spacerku.
P na manewrach (II-wojennych) z kolegami, mama na studiach, więc dziś sama siedzę.
A teraz wiatr się straszny zerwał i pada...

Satine no niezły merc-2-miejscowy:)

Madlen gratulacje.

Ja czekam aż Ania zaśnie i idę się wyżyć do kuchni, bo głodna jak diabli jestem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #623073 przez jadziatopol
hej dziewczynki :lol:
Widze ,ze nie tylko ja cierpie z samotnosci ;)
Princess dzieki :kiss: u nas dzisiaj sloneczko swieci :) (bo skok rozwojowy sie skonczyl) fajnie,ze z Adasiem masz gdzie pojsc :) ja nawet jak wyjde na spacer to nie mam do kogo sie odezwac ;) a znajomi polacy mieszkaja w cholere drogi ode mnie ;) a jezeli chodzi o pogode to u nas przewaznie jest slonecznie i cieplo przez caly rok :) wczoraj nawet Bartek plywal w basenie chociaz jeszcze nie ogrzewaja wody. Maja grzac od maja do pazdziernika bo w tym okresie beda mgly w Pacifice. Ale mam problem bo Hubert nie chce jezdzic w foteliku w wozku jak do tej pory tylko cwiczy brzuszki podnoszac sie i mocuje sie z szelkami....nie wiem co zrobic...nie wychodzic z nim wogole? moze kupie nosidelko na brzuch ? od kiedy mozna w takim nosidelku nosic?
Satine ale patent! Babcia pomyslowa babka jest :lol:
Ola moj ma Eurythmics "Miracle of love" i muzyczke z karuzeli przy ktorej ja juz wysiadam :blink:

Alinaciekawe...czyzby Nataszka i Hubek przechodzili razem skok rozwojowy? a jak dzisiaj ? bo moj Hubus teraz grzecznie spi a jest 9 rano :) koniec skoku :lol:
Michasia widze ze twoja mama jak moj tata lubi sie uczyc :lol: a co studiuje? moj tata zapisal sie na chyba juz 7 studia w jego zyciu :ohmy: ciagle nie moze odnalezc tego czegos. Cale szczescie ze nie konczy sie tylko na jednym roku. Wszystkie skonczyl :ohmy: tutaj to dopiero ma raj. Wszystkie uczelnie stoja przed nim otworem. Tutaj mozna studiowac nawet w wieku 80 lat.(
Nie uwierzycie co sie stalo. Zakonczyl nam sie skok rozwojowy. Wczoraj wieczor polozylam Huberta na naszym lozku i poszlam po pampa. On zawsze lubil nasza posciel bo sa na niej ciekawe wzorki. Wracam i oczom nie wierze :ohmy: Hubert plynnym ruchem(a nie jak to do tej pory roztrzepanym) podniosl raczke i zaczal sie jej przygladac z kazdej strony a potem plynnym tez ruchem siegnal po moja posciel i ja chwycil w raczke . Pierwszy raz to byl chwyt swiadomy :ohmy: rano jak wstalismy myslalam,ze to bylo jednorazowe...ale nie. Od razu jak go polozylam na podlodze na mojej pseudo macie :blink: chwycil gryzaka,ktorego mu kupilam jakis czas temu i ktorym wogole sie nie interesowal :ohmy: od teraz wierze w te skoki rozwojowe. Jestem nadal w szoku ! teraz spi taki grzeczniutki :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #623084 przez honka_18
kasia dzięki za odpowiedź, łóżeczko podniesione :) tak na 3 cm to starczy? A do naska mam tylko afrin dla dzieci bo nic innego w Pl sklepie nie mieli

SatineWOW mój Adaś tak jeszcze nie potrafi i miesiąc starszy

Adaś czuje się troch lepiej ale zjada tylko 60 ml czasami zdarzy się 90ml a wcześniej zjadał po 150ml :(

princess " do odciągania głębokich gili polecam Katarek, aspirator podłączany do odkurzacza" jak to się podłancza :unsure: :unsure: :unsure:

A co do ciuchów to ja też się w nic nie mieszczę a niajgorsze jest to że za 2 ntyg sąchrzciny Adasia

olaAdaś lubi "kołysanke dla okruszka" śpiewaną przez Seweryna Krajewskiego i Marek Grechuta :)( słuchałam jego dużo w ciąży może dlatego)


Satinehehe cwany ten twój piesio :lol:

Pliszkaja niby też mam na wszystko czas ja M jest w domu pomaga ale siły nie zawsze mi starcza

Madlen najlepszego z okazji rocznicy i mnóstwo szczęścia

A ja musiałam kupić nowy wózek bo ten co wcześniej kupiłam jest piękny ale bardzo skręca na lewo aż mnie nadgarstki od niego bolały więc kupiliśmy spacerówkę i z nią śmigamy:) tylko śpiworek nam moja siostra dokupiła :)

dobra lece bo mały beczy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #623086 przez [email protected]
Hej. Dziś byliśmy 2 razy na spacerku :) po pierwszym spacerze nakarmiłam małego i myślałam że zrobię obiad,szybko posprzątam i będę miała chwile dla siebie a tu dzwoni mąż i mówi że zaraz przyjadą jego rodzice,już byłam zła :angry: sobota,w domu sajgon,obiadu brak i goście,zjadłam kanapki,zapakowałam małego i na dwór,chciałam żeby teściowie z nim pochodzili ale nie bo im zimno i siły teściowa nie ma,zajebiście,nikt mi nie pomaga i przychodzą wtedy kiedy im pasuję i jeszcze teksty że za długo karmie itp.teściu trzęsie Gabrysiowi przed oczami zabawkami,dziecko w szoku,wszystko trzeba tłumaczyć że tak się nie robi,że za szybko itd ja już nie wiem dlaczego mnie tak denerwują.
W nocy synek pięknie spał prawie do 4,zjadł,kupa i o 5 do 7.30 spaliśmy :)

Jadzia Hubuń spryciulek :)

Chomiczka wesoło macie :) pewnie umęczy Cie śpiewanie ale masz na niego sposób

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #623094 przez Alina2408
kasiu kacperek poprostu potrzebuje twojej uwagi dobrze ze starcza mu zwykle odpowiadanie wiem :):) nie martw sie :):)

dominia ja wszystko dzis olalam poprostu nie zrobilam nic bo wolalam wczesniej na spokojnie pojechac na sesje i pospacerowac jeszcze z mala troche niz siedziec i sprzatac a wieczorkiem idziemy do kolezanki na urodzinki ona bedzie bawic mala ja bede odpoczywac a m z jej krzyskiem beda opijac wszystkie nozki malej a znajac szczescie to wszystkie paluszki i wloski po kolei :P:P wiec pewnie bedziemy dlllluuuuugooo wracac :P::P

dziewczyny ja powtarzam moj m generalnie pracuje 13 godzin na dobe jeszcze teraz chodzi cwiczyc bo odezwala sie jego choroba i ledwo sie rusza wiec musi cwiczyc i robi to od 6 do 8... wraca i do 10 jest w domku a pozniej o 22-23 wraca... dzis wyjatkowo i jutro ma wolne az ciezko w to uwierzyc...

princess oni dochodza do wniosku ze skoro my sobie jakos radzimy to powinnismy pomagac im i braciom m bo w koncu tak trzeba a to lenie patentowani... a poza tym my sobie radzimy bo w koncu dbam o budzet nie wydaje na byle co, nawet pieluszki kupuje rossmanowskie bo mala moze wiec w sumie po co wydawac na pampki ale z drugiej strony ostatnio powiedzialam ze bede kupowac pampki i mowic ze na nic mi nie starcza po co mam gorsze dziecku dawac :P:P oczywiscie tego nie zrobie ale mowic ze nie mam bede bo juz mam dosc tej zabawy w dorabianie sie na nas... oboje ciezko pracujemy na to co mamy...

pati ja mam jedna pare jeansow i dwie rybaczki w ktorych sie w miare czuje... reszte lece na kieckach ale generalnie to mam malo bluzek jak na lekarstwo bo mialam zwyczaj nosisc obcisle a teraz hmmm cyce mi sie w nie nie mieszcza ale szkoda mi czegos kupowac bo chce troche zmienic figurke... ale pojade do mamy na lumpka to moze cis ciekawego yrwe ostatnio udalo sie kupic sweterek i bluzeczke a markowi dwie pary spodni...

princess ja latalam bez kurtki zrobilam bunt po prostu :)

sylwia jezu sa jeszcze kobiety ktore wierza w ten mit ze karmienie to antykoncepcja przeciez teraz nasze organizmy sa najbardziej podatne bo oczyszczone gotowe na nastepnego dzidziusia szk :unsure:

sylwia to dodatkowy pokoj macie tak zwany wintergarten hehehe

ola moja tez lubi piosenki ktore sluchalam w ciazy :):)

madlen tez mam dziwne pieprzyki ale jak na razie nikt mnie nie zmuszal do wycinania bardziej skupiaja sie na moich piersiach bo po mamie :):)

madlen z pieskami tak sie powinno robic zeby nie bronily swojego terenu... jak wczesniej wejdzie ktos nowy to zostawi juz swoj zapach i one nie stoja jako obroncy tylko jako gospodarze :)

madlen to gratulacje :):) a dlugo znaliscie sie wczesniej????

pati to ty juz lepiej nie pomagaj :P:P:P bo oko albo cos innego stracisz :P


chomiczka ja te piosenke mam ustawiona w graniu na czekaniu bo mnie ona bawi szczegolnie jak sobie pomysle ze ktos niepożądany dzwoni a ja nie odbieram a tam mu w tle leci ...tak blisko.... :):)

satine piesek widzocznie sie zmeczyl... tez o tym myslalam z moim grubaskiem ale za duzo siersci sypie :) no i jeszcze blotko ale latem sie pomysli bo czarnula to wulkan energii :)

pliszka ja zauwazylam ze pod warstwa psich kup na trawniczku blokowym wydostaja sie zielone mlode zdzbla trawki :P:)

sylwka gratuluje pierwszego spacerku pewnie pekaliscie z dumy :)

pati to super ze taki zakup ci sie udal :)

jadzia w nosidelku od 3 miesiaca... ale on moze sie tak we wszystkim wyginac i probowac wstawac sa takie dzieci :P jadziu moja tez pospala jeszcze z rana wiec moglam popisac a pozniej jak aniolek pozowala mimo godzinnej drogi na sesje no i wrocilismy tez spokojnie zaliczajac zakupki no szok a teraz zjadla i zasnela na przewijaku hihi niech spi :):) wyglada na to ze skok maja razem mowie ci to blizniaki z innych mam :):) a nasza nataszka zaczela odslaniac sie w wozku wczoraj i podnosic i opuszczac kocyk wiec podobnie :) gryzaka nie lapie ale swoja zyrafke i owszem...

aga ja tez mialam niezapowiedzianego goscia sasiada ale tylko po to bo mamy wielka kwitnaca hoje w domku moja mama juz jej nie chciala a u nas rosnie i kwitnie na potege u niej nie chciala no i juz to trzecia osoba z ulicy po szcepke :P:P ale szczepke zeby sie przyjela trzeba sobie ukrasc wiec wpuscilam pana hihi balagan ale on zapatrzony w mala jak w obrazek bardzo sympatyczny az milo tak zachwalal mala...


generalnie mala ma dzis swoj dzien bylismy na tej sesji... generalnie to super atmosfera tak jak mowilam super ludzie z pasja zdjec mala ma kupe zrobionych heheh chyba zbankrutujemy na te foty ale zobaczymy jak nam pokaza je wszystkie :):) pewnie nie bede umiala wybrac :):) ale w czapeczkach roznych i na mini lozeczku cudownie :):) razem tez zrobilismy a co :P:P no i teraz bedziemy czekac jak juz beda to sie pochwale a mala taka grzeczna byla patrzyla w obiektyw lezala na brzuszku kupe czasu normalnie modelka... strasznie im sie podobala no i najmlodsza byla z dzieci ktore dzis fotografowali wiec przekladali ja z roczki do raczki a moj aniolek tylko rozmarzony chyba myslala o tym jak za pare lat bedzie supermodelka :):):) my tez sie swietnie bawilismy taki wspolny czas tylko dla rodzinki... jak mi tego brakowalo a jeszcze te zdjecia bede ach juz sie doczekac nie moge normalnie :):)




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #623135 przez Madlen
Dzięki za życzonka :)


Jadzia ale fajnie tak obserwować zmiany, jeszcze rochę i Hubi będzie chodził :)
Szacun dla taty, szok :ohmy:
A nosidełka widziałam już od 5,5 kg
allegro.pl/ergonomiczne-nosidlo-nosidelk...kne-i3134507703.html

Alina ale spec od piesków jesteś, super.
Wzięlismy ślub szybko, po 9 mcach znajomości, ale wiedzielismy, że będziemy razem już po 1 rozmowie tel., nie widząc się. Takie to troche popieprzone :P


Satine piesek wymiata :)

Chomiczka ale się usmiałam z tego co napisałaś, ja tez czasem jak się wkurzę chucham, bujam a on nie usypia, włączam vivę na całą pydę i... moment śpi.. :lol:

Kasia ja daje 120 co 2,5-3h


pojechaliśmy z małym pooglądać karuzele na Starty Rynek,potem na Wyspę Młyńską (nasza 1 randka i przyjęcie weselne), potem zaczęło padać to do Tesco na zakupy. Adaś spał cały budząc się na moment. Zero płaczu, super przez 2,5h. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #623149 przez jadziatopol
Madlen ja tez dokladam sie do zyczen :kiss: zeby wam sie jak najduzej dobrze zylo razem :lol:
Alina :lol: no chyba tak...blizniaki z dwoch roznych matek :lol: ale fajna sesja :ohmy: mam nadzieje,ze pochwalisz sie jak juz bedziesz miala zdjecia ? :) a kiedy mozemy sie spodziewac? Kto wie...Nataszka ma dlugie nogi i lubi pozowac to moze faktycznie modelka zostanie ? :lol: :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #623150 przez xpatiiix3
Alina no ja to dzisiaj tyle się napomagałam póki wielkie nożyce mi na oko nie spadły :P potem po wózek i spacerek, w końcu można kulturalnie wyjść na spacer :D a co do tych ubrań ja to samo wszystko w cycach za ciasne, bo ja też lubię obcisłe bluzeczki tylko, że dłuższe, nie lubię z rowem albo plecami na wierzchu chodzić, bo to niesmaczne jak ktoś się schyli i pękają plecy... :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #623183 przez Monia_T
Cześć

Dominia dziękuję za pamięć :kiss: Rozdartek jest boski :)

Wczoraj byłam na krzywej cukrowej, wyrok w sprawie cukrzycy odbieram w poniedziałek. Zemdliło mnie po tej ohydnej glukozie, ale powstrzymałam się przed wymiotowaniem bo musiałabym jeszcze raz pić ohydztwo.
Przeczytałam co naskrobałyście, ale już połowy nie pamiętam...coś na koncentrację muszę zacząć brać.

Madlen to byłyśmy dziś na Starym Rynku w tym samym czasie :laugh: My przejechaliśmy się z Kinią na diabelskim młynie, moja mama chodziła z Igą w wózku. Później trochę pochodziliśmy pooglądać karuzele, a jak zaczęło padać to pojechaliśmy na szybkie zakupy do Auchan.
Jaka Ty łaaadna jesteś! Nie daję komplementów bez pokrycia, a Ty masz taką egzotyczną, wręcz erotyczną urodę...gdzie Ty masz niby te kg? Jeśli naprawdę zostały to zajebiście się ukryły
Zdjęcie błogiego Adasia z Borysem super :)
Fajne to nosidełko, ale cena też niezła ;)
Dużo miłości i dobrego sexu z okazji Waszej "papierowej" rocznicy :woohoo:

Jadzia Igunia od kilku dni bawi się pieluszką tetrową, łapie ją w rączki, podnosi do buźki. Odkąd to zauważyłam kładę jej na kolankach w huśtawce a ona ćwiczy chwyty. A dziś jak leżała na macie wyciągała rączkę w stronę ciemnej małpki, w którą uwielbia się wpatrywać i bujała nią :lol:
Hubi Bubi łap buziaki od teściówki cudeńko :kiss: :kiss: :kiss:
A jakbyś rozłożyła spacerówkę na płasko i wyłożyła grubym kocykiem, żeby dno się wyrównało? Lepsze to niż fotelik..

Pati pasuje Ci ta fryzurka, "wydoroślałaś" w niej trochę :) Marcelek słodziaczek jak zwykle :kiss: :kiss: :kiss:

Paulaa sen dziewczynek boski :woohoo: Nieźle je matka wymęczyłaś...;) Obie śliczne :)

Ola jakie oryginalne imię ma Twoja córcia. Podoba mi się :)

Michasia zdrówka życzę, mam nadzieje, że się nie rozłożysz :)

Princess Adaś jaki poważny chłopiec. Śliczniusi jest :kiss: Współczuję tych szelek...męczy się bidulek.

Alina ja na piersi podaję D+K Juvit. Ale zazdroszczę tej sesji... :silly: Iga ma tak jak Nataszka z tym przewracaniem...potrafi a ostatnio jej się nie chce. Leń do sportu, po mamusi :silly:

Sylwka Śliczny synuś :kiss:

Buziaczek trzymam kciuki za Zizię :kiss:

Marlena ale Fifi wielkie oczka ma :woohoo: :kiss:

Chomiczka ja używałam krążka nuvaring przez półtora roku ponad 4 lata temu, więc to żadna nowość :silly: Mi służył, nie przeszkadzał, nigdy nie wypadł, w ciążę nie zaszłam. Ale nie wiem, czy to jego zasługa, bo u nas w ogóle był z tym problem ;)

Pliszka macie własny ogródek, zazdroszczę :)

Iga nosi już większość ciuszków na 68 i niektóre są przymałe....rośnie, że szok. Dziś spotkałam mamę z dziewczynką 8-miesięczną i ona była niewiele większa od Iguni. Normalnie koszykarka... :laugh:

Przepraszam jak kogoś pominęłam i tak mój post zaśmieci z pół strony :silly:

Ja nie mam problemu z pustym domem, m wraca o 15, Kinia jest, poza tym koleżanka często wpada. Nie mogę narzekać :) Współczuję Wam tych samotnych dni...rozumiem, że można wtedy w głowę dostać. Miałam tak jak m pracował za granicą...

Poćwiczyłam chwilę na tym hula hop...o qurwa jak to boli!!!! No ale będę po trochu ćwiczyć, zwłaszcza, że o dziwo nie wyszłam z wprawy. Ale ból masakryczny :S Wchodzę w spodnie sprzed ciąży, ale mam taką wielka oponę na brzuchu...bleee masakra :P Muszę wypróbować jeszcze ten skalpel...
A rozmiar stanika mam taki sam jak przed ciążą. Nie mam problemu z ciężkimi, pełnymi cyckami, a mleka tam nigdy nie brakuje. Po prostu unormowało się już.

Bałaganem w domu się nie przejmuję...pedantką nie jestem, wolę spędzić czas na spacerze, więc mi to lotto czy jest posprzątane jak mogę czas poświęcić na coś przyjemniejszego :silly:

Pisałyście o muzyce, Iga ma ulubioną piosenkę, przy której zasypia w 5 sekund jak jest głośno włączona. Wstyd się przyznać...ale to jest "Ona tańczy dla mnie"...Oglądałam tą wersję z Van Dammem i miałam ja na kolanach, patrzę śpi. Spróbowałam innym razem, znowu zasnęła, zawsze działa...ale ma gust ta moja córcia, muszę ją naprostować.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #623208 przez sylwia1986
Monia właśnie że szał jest :cheer: :lol: wyglądasz pięknie :) zmotywowałaś mnie do pójścia do fryzjera :) trzymam kciuki za dobre wyniki cukru :)

Madlen dużo miłości, cierpliwości i wzajemnego szacunku :kiss:

Alina koniecznie pochwal się zdjęciami z sesji :) genialna sprawa. :)

My po kąpieli, tankujemy cyca i mam nadzieje na szybką akcję zasypianie i miły wieczór z M :) Dobranoc i do jutra :lol: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #623228 przez chomiczka
Monia zdecydowanie szał obecny :P wyglądasz pięknie
to chyba zdecyduje się na ten nuvaring chociaż panicznie boję się kolejnej ciąży i jakoś się boję że mogę zajść, że np mi wypadnie a ja nie zauważe :blush: :blush: nie wiem czy jednoczesnie gumek nie używać dla pewności, ale z drugiej strony to trochę bez sensu :dry:

Alina ja w ciąży trochę słuchałam "tak blisko" ale nie ze względu na piosenke tylko na wykonawcę bo jakoś mi się bardzo podoba jak w tym teledysku gra na tej gitarce... ah :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #623238 przez dominia
Monia ja juz sie martwilam, ze cos Ci wyszlo z tego wstretnego ulepka ;) oby wyniki wyszly dobrze !!! :*
Wygladasz pieknie ! :)
Dobrze, ze sie odezwalas :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #623240 przez jadziatopol
MadlenAlina dzieki za info dotyczace nosidelka :)
Monia alez ty ladna jestes !!! :ohmy: pieknie wygladasz i juz wiem po kim Igunia taka ladna :kiss: u mnie w domu tez cala rodzina ciemna ma karnacje tylko ja jestem jak corka mlynarza ;) wyprobuje polozyc spacerowke i zobaczymy ...dzisiaj przecwiczymy. TYlko najgorsze jest to ze spacerowka jest odwrocona do mnie...nie bede widziec Hubka ;) :( Igunia przecudna :) :kiss: :kiss: Hubek dzisiaj spi jak ta lala :) od rana spi a jest 12-ta w poludnie :ohmy: a z tym hulahopem to bol przeokropny! Ja tez wchodze w spodnie tylko jakas opona mi wystaje dookola :ohmy: :blink: moj Hubek wogole nie chwytal ani nie siegal po przedmioty dlatego taka w szoku jestem ze tak z dnia na dzien taka zmiana! :) Ucaluj Igusie :kiss: jakie rajstopki ma swietne :lol:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #623265 przez Monia_T
Dziękuję dziewczynki za komplementy, uroczo kłamiecie aż Wam nosy rosną :silly:
Ja czuję się zapuszczona i zaniedbana...

Chomiczka nie ma takiej możliwości, żeby wypadł i nie zauważysz. Wkłada się go dość głęboko i on jakby wskakuje na swoje miejsce...nie wiem jak to wytłumaczyć, ale zrozumiesz jak pierwszy raz założysz. Przynajmniej ja tak miałam ;) Było to bardzo wygodne, nie musiałam pamiętać i martwic się przed. Żadnych skutków ubocznych nie zaobserwowałam :)

Jadzia a ten wózek nie ma możliwości, żeby budkę przerzucić na przód, tak, żeby opierała się o barierkę? Przynajmniej dopóki Hubcio trochę nie podrośnie, miałabyś go na oku. Wiem, że to mało komfortowe jak nie będziesz go widziała...ja szukałam wózka gdzie spacerówkę można zamontować w obu kierunkach, żeby na początku patrzeć na małą. A w Twoim wypadku i tak wydaje mi się, że lepsza ta spacerówka z kocem niż fotelik.
Iga tez nie chwytała, nawet jak jej wkładałam w rączkę, dlatego zszokowało mnie jak złapała przez przypadek pieluchę. I teraz robi to świadomie ku uciesze mamusi :) Taki pierdół a jaka radość :lol:
To opony mamy takie same :P Mogę bez asekuracji na głęboką wodę wskoczyć i nie utonę.... :huh:

Iga nas dziś zaskoczyła, bo zasnęła przed 19 i wygląda, że to już na noc. Ciekawe o której sie obudzi? Wczoraj usnęła ok 20-tej, a pierwsze jedzonko było o 2.30.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #623278 przez jadziatopol
Monia hahhaha....nie utoniesz...ale sie usmialam :lol: ta spacerowka niestety nie ma takiej opcji ;) to najzwyklejsze graco travel system ;) fajny wozek..ale bez dodatkowych funkcji niestety.Tutaj wszyscy tymi jezdza...bo za porzadny wozek trzeba dac mnostwo kasy a z gondolkami to sa tylko sprowadzane z Europy ;) i ceny sa kosmiczne :ohmy: ja tu na ulicy jeszcze nie widzialam ani jednej gondolki ;) no nic...zobaczymy jak to bedzie. Sprobuje dzisiaj do spacerowki. Wczoraj go posadzilam w niej i mu sie bardzo podobalo. Oczywiscie oparcie dalam jak najnizej ...prawie na plasko.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl