BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 3 tygodni temu #620773 przez anoda89
Kochana daj mi jeszcze miesiąc :laugh:
Z Mel ćwiczę dopiero 2 dni ale cieszą mnie te ćwiczenia :woohoo: Jak to mówi Ewka endorfiny się uwalniają i jestem happy :silly: Gdybym tak namiętnie słodyczy nie jadła to efekt byłby lepszy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #620800 przez dominia
Zaczynam sie robic jak wieprzek ;) coraz bardziej sklaniam sie ku jakims cwiczenia, Anodka dobre to co wrzucilas ? Ile razy sie to cwiczy ? Jutro musze zobaczyc co i jak bo na tel to ciezko ;)

Jadzia co Ty w chinach jestes ? :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #620856 przez jadziatopol
Dominia tak sie czuje kochana :lol: co drugi to chinczyk...hihi...mowi sie ze stany to drugie chiny ;) w dodatku w tamtym roku mieszkalismy w dzielnicy Richmond...w chinskiej. Tam na kazdym roku restauracja chinska, targ chinski, ciuchy chinskie...teraz jest lepiej bo mieszkamy w Pacifice i tutaj przewazaja filipinczycy i biali ...ufff...ale fryzjera tutaj mam jednego i ma chyba ze sto lat wiec sie troche obawiam do niego pojsc. Moglabym pojsc do super salonu ale to wydatek rzedu 200-300$! szok! wiec chyba sama naucze sie ciac ;)
Anoda ok :lol: czekam :lol:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #620924 przez Satine0
U mnie za oknem 11 stopni!! :D A w domu...26,3 ! SZOK ! Jak te pampersy się palą :P Mała śpi w samym body odkryta bo masakra.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #620945 przez jadziatopol
Satine co tak goraco masz w chacie? :ohmy:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #620947 przez dominia
Satine to nawet na golasa u Ciebie byloby cieplo :D

Jadzia to wiekowy fryzjer :lol: on jeszcze cos widzi ? :D powiem Ci, ze Cie podziwiam :) ja to chyba bym umierala z tesknoty ;) jak mieszkalam w Krakowie pierwszy rok studiow bo chodzilam na dzienne to czasem jechalam dopiero z domu na caly tydzien i juz plakac mi sie chcialo ;) w kazdy weekend musialam byc przy rodzinie i M ;)
Straszny ze mnie domownik .. Moze kiedys bedzie inaczej jak wyjedziemy razem z moimi chlopcami .. Sama nie wiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #620959 przez michasia
Satine 11 stopni, wow.
Ja jestem zła, dołuje mnie konieczność załatwiania różnych rzeczy zw z rejestracją auta, jutro chyba do urzędu celnego się przejadę, to będzie coś z głowy.
Na przegląd to chyba lawetą powinnam się udać...bez sensu...

u nas deszcz i kurde tyle z tej wiosny.
Miałam od pon ćwiczyć, i co? pon minął...we wt pół godz hula hop, wczoraj byliśmy u mojej cioci i przy okazji pokazać Anię drugiej babci i Mała się marudna zrobiła, więc już też wieczorem nie ćwiczyłam, dziś miałam ambitne plany...prasowanie, umycie stelaża wózka, jakieś porządki w szafie no i te ćwiczenia skalpel, i znów do d...15 min hula hop i porozciągałam się trochę.

Mam katar do tego i kaszlę. Ani już katar powoli mija.
Ciężko mi się tak w garść zebrać ostatnio, nic nie robię a dni mijają.
jutro musi być lepiej, bo jakoś tak mnie dołuje wszystko ostatnio.

Pati ładnie wyglądasz.
Marcelek na takiego małego na tej fotce w misiu wygląda.

Suzi bardzo ładnie Ci w ciąży. moja chrzestna miała 45 lat jak urodziła czwarte dziecko.

Kasia fajnie, że coś dostaniesz dla Tosi. zawsze mniej do kupienia, szczególnie jak nie ma kiedy.

Jadzia może Radek by sie w fryzjera pobawił. Jakby Pati tym Waszym znajomym się bliżej zainteresowała, to byś miała blisko fryzjera, a Pati by ładnie zarabiała:)
Na zdjęciach bardzo ładnie wyglądasz, więc widocznie u Ciebie lustro kłamie, niektóre wyszczuplają, a Twoje przemęcza:)

Anoda mi niestety spadło chyba libido, a w ciąży tak fajnie było...buuu....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #620971 przez Satine0
JAdzia Na dworze ciepło a Szymek pampery wrzucił do pieca i proszę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #620976 przez princess
Michasia nasza ceremonia wyglądała podobnie, najpierw na progu w stronę zachodu wyrzekaliśmy się szatana, ksiądz chuchał na Adasia i wprowadzał nas do kościoła. Po chrzcie wziął go na ręce i wniósł do prezbiterium na znak wejścia dziecka do wspólnoty Kościoła :)

Madlen ja do dziś sie zastanawiam jak bym ogarnęła opiekę nad dzieckiem i psem... Jakoś bym musiała dać radę. Nie mogę za to słuchać jak bliscy mówią, że dobrze, że mój psiak umarł bo teraz miałabym sajgon. Jak można być tak okrutnym!
Nosidełka Ci niestety nie polecę, sama się nad tym zastanawiam bo M kupił nosidełko X-landera i już wkładaliśmy do niego Adasia ale jest za mocno spionizowany. Tak myślę, że zaczniemy z tego korzystać jak młody nauczy się siedzieć.

A co do krwawienia... Ja jestem juz ponad 8 tygodni po cesarce i nadal plamię. Wkurwia mnie to niesamowicie :angry: To pewnie przez tą babrzącą się bliznę.

Jadzia troszkę widać, że jesteś zmęczona. Starasz się jak najwięcej spać? Ja też dzis padam na twarz.

Ola mój mały też strasznie płakał przy szczepieniu, myślałam, że popłaczę się razem z nim :( uspokoił się dopiero w wózku jak go wytrzęsłam. Jakie szczepienie wybrałaś? Jak mała się czuje?

Pati wyglądasz świetnie :)

Ja też już myślę o ćwiczeniach. Na razie codziennie spaceruję i staram się ćwiczyć kręgosłup. Niebawem zacznę chodzić na pilates, sprawdzałam już grafik i będzie pasował tak, żeby M mógł zostawać z Adasiem.

Mierzycie swoje dzieciaczki? Ile maja już wzrostu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #620989 przez Suzi
i tyle z mojego z Wami gadania, że przez ładnych parę godzin miałam niedostępne forum, jakiś error ileś tam wyskakiwał i po zawodach :P
Jadzia, pytałaś czego uczę - angielskiego :lol: wyglądasz suuuuuper na zdjęciach, Hoobie Boobie jest do schrupania, mniam mniam, aż mi się Mikusia zachciało już natychmiast :lol:

Dziekuję wszystkim za komplementy, to mnie podnosi na duchu, podobno rzeczywiście odmłodniałam w tej ciązy, nawet mój syn, który do wylewnych nie należy stwierdził niedawno że teraz wyglądam lepiej niż 2,3 lata temu :ohmy:
to jak ja musiałam wyglądać.... :S :cheer:
Michasia, to może jak dobiję 45 to też będę miała już czwarte :ohmy: :side: :woohoo: :side:

ja jakoś czułam, miałam niejasne wrazenie, ze trafi mi sie jeszcze taka "niespodzianka" na starość, ale bałam się świadomie na to zdecydować i z kazdym rokiem załowałam bardziej, ale odwagi nie przybywało, tylko lat... I Pan Bóg musiał wziąc sprawy w swoje ręce, no i jest Mikołajek :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #620992 przez Madlen
Kasia czytam to co piszesz i się właśnie zastanawiam czy to nie od dźwigania.
Oczywiście, dźiwigałam. A to zakupy, a to wózek....
Nie da się nie dźwigać..

Kasia moja kumpela krwawiła od porodu około miesiąca. Bardzo obficie, skrzepami. Pilnie udała się do lekarza, (tego co podjął decyzję o mojej cesarce) i nie stwierdził nic poważnego. Zrobił usg. Powiedział, że każda kobieta inaczej przechodzi połóg.
Dał jej tabletki na zatrzymanie krwawienia..

Pati cudna fryzurka, odważna i twarzowa.
Ja też uwielbiam dzieci i widząc te zdjęcia co zamieszczacie to wszystkie bąble bym wyściskała i wycałowała :)

Jadzia z macierzyństwem Ci do twarzy.
Też tak uwielbiam trzymać Adasia na sobie..


Jadzia No wstawie foty ze zmęczeniem.
M. jest tu zmęczony i chory, ale innych nie mam. Stronię od obiektywu :dry:
No ale coś tam znalazłam.

Princess a to idioci. Pies jest jak członek rodziny i nie mam zamiaru go zaniedbywać. no był przecież przed dzieckiem :)

Co do krwawienia nie rozumiem skąd to i co to. Może to okres a może nie... Nic nie boli.

Jakie sczepienie wybrałaś?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #620998 przez Satine0
Madlen Wyglądasz super :D i jakie masz dołeczki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #621004 przez Madlen
Dzieki chyba doła prędzej niż dołeczki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #621005 przez Madlen

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #621019 przez princess
Madlen bardzo ładnie wygladasz :) A ta fotka przy przewijaku bomba, zadbana i zadowolona mama :) A jak Adaś fajnie patrzy na Adama, podobnie jak mój :) Jak go ktoś bierze na ręce to od razu patrzy prosto w oczy i się długo przygląda. A jak piesio reaguje na Adasia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl