BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 1 miesiąc temu #624021 przez dominia
Jadzia w piatek zaczal 9 tydzien ale ostatnio byl jeszcze gorszy i chyba wtedy mial skok rozwojowy bo sie zaczal inaczej zachowywac :)

Monia a duzo wtedy dajesz tej herbatki ? Bo mu daje ale bardzo malo ;) po 10, 20 ml

Wyroslo mi chyba cos na bliznie zaraz przy starcie :( nie wiem co to jest .. Do gina ide za tydzien dopiero :( taka kuleczka czerwona .. Wiecie moze co to moze byc ? :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624030 przez Satine0
Dominia Może dzikie mięso ? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624039 przez Monia_T
Dominia ja przygotowuję zawsze 90ml, a Iga wypija 60-80ml. I na jakiś czas cycusiowi daje odpocząć :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #624044 przez dominia
Satine co to jest ? ;)
Chyba wiem co to moze byc .. Albo bliznowiec sie robi .. Albo nitka mi sie nie rozpuscila :/

Monia moze tez tak sprobuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624085 przez jadziatopol
Monia trzymam mocno kciuki za wyniki!!!!!!! :kiss: na spacerku nie bylismy jednak bo strasznie wialo z nad oceanu i wywialoby Hubka :blink: krzeselko faktycznie ma cene kosmiczna w Pl. Tutaj jest zdecydowanie tansze dlatego mysle ze go kupie :)
Dominia ja mialam takie cos wlasnie jak ty i na wizycie kontrolnej moja ginekolog usunela mi to. Znieczulila szybko ..nawet nie wiedzialam co robi ...dopiero zapytalam po wszystkim. Bylam w szoku,ze wogole mnie to nie bolalo. Mowila ,ze to bliznowiec i czasem tak tkanka sie rozrasta...wtedy trzeba ja usunac.Zalozyla mi jeden albo dwa szwy i po krzyku...wogole nic nie czulam :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624107 przez Alina2408
pati z jednej strony to dobrze teraz mam cyce adekwatne do bioder :P biegac to ja nie lubie z checia bym na rowerze pojezdzila...

dominia a szwy ci wszystkie sie rozpuscily bo sa osoby ktorym sie nie rozpuszczaja tylko lekko sie paprza po czasie i wychodza...

widzialam wersje robcza zdjec wybralismy z ciezkimi bolami 8 teraz czekamy na gotowe juz wszystkie sliczne az ciezko bylo wybrac z 92 :P

wczoraj w koncu zaliczylismy seksik... normalnie jak pierwszy raz... troche bolalo ale pozniej luzik na razie tylko blizna mi sie lekko zaognila...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624135 przez kasia123m
Ja sie chyba powiesze.Tosi w mire przechodzi.ma jeszcze troche kataru ale nie jest zle.to moj syn nastepnego wirusa przyniosl z przedszkola.kaszle od rana.przeciez to jest jakas niewyrobka.ani ich nie mam jak izolowac.ani na spacer z Tosia pojsc jak on bedzie chory bo kto z nim zostanie.paranoja...jest polowa kwietnia..



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624137 przez Monia_T
Jadzia jeśli cena jest niższa, to jak najbardziej kupuj :) Krzesełko rewelacyjne :)
Później odbiorę wynik, ale jestem dziś dziwnie spokojna :laugh: Zobaczymy czy moje przeczucie się sprawdzi...:)

Alina ale dłuuuugo kazałaś Markowi czekać :ohmy: :blink: Dyskomfort na początku bedzie przez jakiś czas niestety...

Jak to cudownie jest się budzić i widzieć słonko za oknem :lol: A już szybko rosnąca temperatura na termometrze to pełnia szczęścia :woohoo:
Mój mąż dziś rano trochę rzucał sie po domu, bo nie mógł znaleźć kluczy...tak bardzo ich szukał, że znalazł moje, które zgubiłam pół roku temu i spisałam na straty :silly: Bardzo się cieszę, zwłaszcza, że miałam przy nich token. A myślałam, że z powodu roztrzepania ciążowego wyrzuciłam je do śmieci...
Jego klucze oczywiście się znalazły, zostawił je w piątek w pracy. Widać miał dziś znaleźć moje :woohoo:

Miłego słonecznego dnia życzę :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624165 przez xpatiiix3
Dominia nie mam pojęcia o co chodzi z tą blizną, ale może być tak jak dziewczyny mówią, że to ten bliznowiec.. Ja nie byłam nacinana i mi tam wszystko bardzo szybko ładnie się zagoiło, ja tam nic nie kombinuje na razie hehe nie mam z kim, się śmiałam ostatnio z koleżanką, że chyba totalnie krocze mi zrośnie się :P

Alina no no u mnie też i w końcu wyglądam hmm pomijając brzuszek i uda jak kobieta hehe tylko jak przed ciążą miałam D także mi mocno nie urosły :P a ja trochę muszę pobiegać, bo na rower niestety nie wezmę małego, a sama z chęcią bym się wybrała już tak pogoda zaprasza :D

Monia dobre z tymi kluczami hehehe ja miałam lepszą historię bo po 2 latach znalazłam 10zł, które zgubiłam w spodenkach w kieszonce były, moje roztargnienie i wcale nie ciążowe :D hehee

Ojj dopiero z łóżka się podnieśliśmy hehe a ja na 11.40 do szkoły, a się nie chce jakoś ,no ale trzeba na 3 lekcje tylko :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624169 przez xpatiiix3
A i chciałam Was się spytać czy Wasze dzieciaczki też takie bąbelki dmuchają ze śliny.? Mój to normalnie ślinotoki ma takie, że hej, aż spływa czasem mu po brodzie jak go na ręce wezmę, a jak leży to ciągle bąbelki robi :P Możliwe, że to zęby czy to chodzi o to że te ślinianki dopiero ruszają, bo tak ma od ponad tygodnia już i taki niespokojny, więc może jednak zęby.? sama nie wiem.. :P Moi bracia mieli w wieku 3 miesięcy już ząbki pierwsze, więc może i jemu wychodzą już...

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624211 przez chomiczka
kasia biedna jesteś, jak nie jedno chore to za raz drugie, najgorzej być unieruchomionym w domu, ja sobie nie wyobrażam żebym miała nie wyjść z małym na spacer - to jedna z nielicznych chwil kiedy się nie drze i jest spokój :)

Alina to faktycznie długo kazałaś czekac :P my już po 4 tygodniach zaczęliśmy i było fajnie, teraz już bez problemu żadnego :laugh: o dziwo mojego kochanego nie odstrasza moja tusza wstrętna i ma ciągle ochote, trochę się bałam że to się zmieni ale na szczęście nie :lol: :silly:

pati nie strasz ząbkami, jeszcze z kolki nie wyszliśmy a tu już zęby się będą pchać, masakra, co rusz coś.

A u nas od wczoraj enfamil w obrocie. Trochę się bałam żeby mu bardziej nie zaszkodzić tą zmianą. Oluś w nocy zjadł 2 razy po 80ml, rano o 6 zjadł aż 120ml - jednym ciagiem bez przerw i bekania!! Do tej pory było tak że w trakcie jednego karmienia musiał odbeknąć ze 3 razy żeby zjeść. W dzień nie jadł normalnie tylko jęczał i prężył się i zjadała po 2 łyki i koniec jedzenia. Przez to był głodny i marudził. Teraz zjadł 80 też za jednym razem i zasnął od razu, nawet raz nie beknął. Nie pamiętam kiedy ostatnio spał o tej porze :ohmy: Matko żeby tak już zostało. Nie jęczy tez i nie stęka, trochę pomarudził ale to bardzo spokojnie. Matko mam nadzieję że to to. Chociaz wolę się nie nakrecać znowu. Chociaz tyle że mu to mleko nie zaszkodziło, ciekawe jak będzie z kupą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #624213 przez Satine0
Dobry :)

Patiii Moja też się ślini i je swoje ręce :D

Chomiczka Super :D myślę, że to mleko pomoże.

Moja mała dziś spała od 21 do 6 <3 ale się wyspałam!

Wrzucam wam swoje zdjęcia na pocieszenie :D U mnie od dzisiaj dieta...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ja to dopiero waleń przy was ;P więc głowa do gory :P
A tu dla zabicia tego horroru wyżej moja Margolka z rana :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624234 przez chomiczka
Satine malutka jest przeurocza i słodziutka ;)

Za to Ty nadrabiasz urodą - buzią i pięknymi oczami ;) a na diecie to i ja jestem od wczoraj :lol: ciekawe co z tego wyjdzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624256 przez kasia123m
Tosia usypia.niepotrzbnie ja nebulizujje mucosolvanem bo potem charczy.wczoraj popoludniu nie bylo nebulizacji bo chodzilismu za butami i chyba lepiej bylo.po 12 idziemy na spacerek i po kacpra.az sie boje jaki wyjdzie.napewno beda na polu.najgorsze przy wirusowce jest to ze na poczatku sie ciagla kaszle.a on kaszle z otwarta buzia i pluje tym naokolo.w malym mieszkaniu...wole niemyslec

Satine Marysia przeslodka :laugh:



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #624276 przez Suzi
Hej :)
Jeśli to kogoś interesuje, to melduję, ze ja nadal w poczekalni :silly:
Satine, jeśli mogę coś doradzić to spróbuj najpierw odstawić wszystko co zawiera pszenicę i cukier! To są główni winowajcy nadwagi, poza tym staraj sie jeść 5 razy dziennie mniejsze porcje , bez podjadania między posiłkami.
Jeśli nie możesz bez cukru to na początek zmniejsz jego ilość na tyle ile sie da albo zastąp ksylitolem. On jest RE WE LA CYJ NY, a mąkę pszenną zastąp żytnią.
Trzymam kciuki, bo znam nadwagi (graniczącej z otyłością) ból ....
Całusy dla Marysi, cudna jest :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl