BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 miesiąc temu #624956 przez Alina2408
sominia jak ty ten spasly to ja to chyba za pien robie :P

chomiczka na pajaca zakladam spodenki skarpetki i bluze grubsza jeszcze ale juz myslalam o cienszej ale u nas mocno wialo do tego czapeczke myszke i przykrywam lekka koldreka taka cienka i mam ze soba kocyk w razie czego...

monia tak sie ciesze ze cukrzyca sobie poplynela z wodami plodowymi :):) monia zdjecia widzialam na fejsie cud dziewczyna...

to rzeczywiscie jest sporo kasiu ale w tym roku ponoc te przeziebiania sa okropne...
kasiau slicznosci z twojej tosi...

chomiczka a mnie sie twoj wlos podoba...

pati tez mi kiedys nataszka ta k scicnela az krzyknelam to od razu puscila...super ze bioderka ok

a my mamy chyba problem m ma biegunke i goraczke wyglada na jelitowke kurwa... dzis spi poza domem pojedzie do swoich rodzicow i zobaczymy moze sie strol pieczarkami w occie bo zjadl wszystkie a goraczke ma od zoladka... ale wole dmuchac na zimne dzis przymusowa eksmisja z domu jak wroci z pracy to tylko do kuchni po leki i rzeczy ktore mu uszykowalam... strasznie sie czuje ze noc bedzie bez niego...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #624957 przez dominia
Chomiczka ależ się cieszę, że u Was dzisiaj taki wspaniały dzień !! oby już się to nie zmieniło i było cały czas coraz lepiej :kiss: :kiss: piękni jesteście :kiss:

Jadzia zobaczysz co Ci powiedzą, jeżeli będzie taka możliwość to możesz przełożyć .. ale zobacz ile będzie wkłuć :) bo jak dużo to wtedy też bym chyba przełożyła a jak niewiele to nie wiem czy jest sens bo za parę dni pewnie byś musiała znowu iść i dalej byś się denerwowała ;)

Kasia jak pamiętam to jest krem na każdą pogodę z nivea :) ja dzisiaj posmarowałam Igora bambinem :) ciutkę go opaliło bo ma cieplejsze pysie ale malutko :)

hahaha :lol: Alinka :lol: :lol: :lol: :lol: aleś mnie rozbawiła wariatko :kiss: :kiss:
Oby jutro już M przeszło :)

Dziewczynki jakie Wasze Maluszki jaką oczka ?? jakie kolorki ?? zmieniły się już im jakoś ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #624975 przez jadziatopol
Dominia jakbym rozlozyla to dopiero po 4 tygodniach moglabym nastepne...po kilku dniach to za wczesnie. Wklucia sa 3 i do tego 2 doustne...ech..zastanowie sie jeszcze ;) Jezeli chodzi o kolor oczu..to Hubek ma niebieskie od urodzenia o dziwo! Bartek mial od urodzenia brazowe i tak mu zostaly...myslalam,ze Hubek tez tak bedzie mial .
Chomiczka ale sie ciesze! :lol: widzisz...wystarczylo zmienic mleko na zajebiscie dobre ! ono ma najlepsze opinie na calym swiecie :lol: :) oby tak juz zostalo. No popatrz..a niepotrzebnie maluszek sie meczyl ;) a twoje wlosy mi sie bardzo podobaja :) slicznie wygladacie..a jaki maluszek radosny :kiss:
Alina no to niezle...moze to faktycznie tylko zatrucie ;)
Patii moj sie slini od miesiaca i robi banki...raczki tez wpycha. ALe czytalam ,ze to normalne...kazdy maluch tak ma ...niekoniecznie musi zabkowac ;) chociaz moze bedzie wczesniej zabkowac ...kto wie? moj Bartek mial w 3 miesiacu 2 zeby. Ja wolalabym jednak zeby Hubek mial pozniej bo takie wczesne zeby sa slabsze ;)i tez 2 dni temu takjakby mnie ugryzl...zabolalo :ohmy:

A ja nie wiem...ale mojemu Hubertowi cos sie stalo. Wczesniej pieknie lezal na brzuszku i raczki mial pod klatka piersiowa...a teraz rozklada je szerzej i nie chce juz trzymac blisko siebie...jak samolot :ohmy: i wkurza sie.....ciekawe o co chodzi? czasem je odrywa wogole od podloza i robi taka lodeczke :ohmy:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #624986 przez dominia
Jadzia doustne czyli do picia ??
O widzisz .. mój Igor urodził się z granatowymi ślepiami i teraz mu troszkę się rozjaśniły niby na niebieskie .. ale nie wiem bo ja mam brązowe a to jest kolor dominujący a niebieski Tomka recesywny .. może moje geny są mimo to jakieś słabe :S akurat jakby miał niebieskie to byłoby super bo ja zawsze chciałam mieć takie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #624997 przez Monia_T
Dziękuję za komplementy w imieniu Iguni :)

Madlen u fotografa :silly: Taaa w dużym pokoju jeden u nas urzęduje, mówią na niego mama...Iga była zachwycona modelingiem :lol: My wczoraj Myślęcinek zaliczyliśmy. Czyli obie mamy te same miejsca na spacery...Stary Rynek z Wyspą Młyńską i LPKiW :laugh: No ale gdzie w Bydgoszczy jeszcze można jechać...niestety brak więcej miejsc ;)

Dominia Iga ma od urodzenia oczka stalowe,teraz robi jej się taki miedziany połysk. Może będzie miała ciemno brązowe jak Kinia albo piwne za tatą...fajnie by było :)

Chomiczka jak ładnie razem wglądacie :) I Oluś zadowolony, super. Kamień z serca z tym mlekiem. A Twoje włosy jakby z naturalnymi refleksami były, Kinia ma takie.

Jadzia trzymam kciuki za szczepionki. Będzie dobrze, nie ma innej opcji :) Igusia też ma czasami takie loty samolotem rączkami :) Rozszerzy łapki i nie wiadomo o co jej chodzi, nerwy wtedy pokazuje, a po chwili przechodzi. A to ślinienie i wpychanie rączek to norma, tak dziś powiedziała neurolog. No i też mnie już kilka razy ugryzła :huh:
Co ćwiczysz, że tak działa???

Kasia Tosia dresiara jest boska :lol:

Pati cieszę się, że z bioderkami ok :) My mamy kontrol 29 kwietnia. Ślicznie razem wyglądacie :)

Alina oby to było zatrucie a nie wirus...zdrówka dla Marka życzę :)

Wzięłam się za prasowanie i spędziłam 2,5 godziny przy desce. Jutro jeszcze skończę selekcję ubranek Iguni, bo z wielu wyrosła. No i dostałam sporo nowych, trzeba poukładać na półkach :)
Jak się cieszę, że w końcu będę mogła zakładać jej spódniczki, sukienki, jeansy, itd, itp... :woohoo:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #625016 przez Satine0
Madlen Dieta NŻD...czyli Nie żreć dużo ;-) Tak jak pisała Suzi zero cukrów i węglowodanów :)

Dominia MArysia ma generalnie niebieskie...ale jedno oko łaciate. Kawałek brązu jest.
tu widac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #625031 przez xpatiiix3
Madlen mi też się podoba jak uzbieram trochę ładnych fotek to powywołuje :) wedug mnie to trwalsza pamiątka niż fotki na kompie :)

Alina no niestety czasem jak chwycą to ojj... Mi mama mówiła, że jak zęby idą to jak igiełki normalnie takie ostre i że przez jakiś czas będę musiała się przyzwyczaić tak jak na początku sutki będą zaorane, ale potem będzie dobrze, także zobaczymy postaram się wytrzymać wszystko oby tylko był przy cycu ile dam radę go karmić :) No i że czuć jak dziecko je jak wychodzą ząbki, że dziąsełka już się przygotowują jakoś mi tłumaczyła.. A i wynalazłam teraz książkę w domu z ćwiczeniami świeżo po porodzie, ehh i czemu nie wcześniej bo to połogowe ćwiczenia :P Ajj no i biedny M i przede wszystkim Wy dziewczyny, bo musicie noc spędzić bez tatuśka.. Ale odbijecie sobie jeszcze :D

Jadzia no lepiej im później zęby wychodzą bo są mocniejsze, z tym się zgodzę :)

Monia a tak w temacie, po co kontrol.? coś jeszcze może nie tak być później.? Mi zalecił lekarz kładzenie na brzuszku w pozycji na żabke profilaktycznie :)

A mój leniwy jakiś się zrobił, skubany dzisiaj go położyłam sobie na brzuchu i usiadł na parę sekund od razu go położyłam, bo się boję o kręgosłup i wcale nie chce na leżąco na rękach być tylko musi do góry, a i zauważyłam, że już jak widzi babcie to zaczyna piszczeć, a na rękach się uspakaja :P A mnie strasznie denerwuje, że ciągle go na ręce bierze, bo mi dziecko rozpieści i będę potem, ja miała kłopot... No i oczywiście się kłócimy ciągle o to, bo jej już serce pęka bo on się na nią patrzy, ja to nie rozumiem, albo jak pogada sobie to według niej już płacze, bo chce na ręce... Ciągle wynajduje jakiś powód, wrrr... No ale zauważyłam, że u mnie tak nie robi, nie piszczy na ręce spokojnie sobie leży pogada ze mną wcale nie musi na rękach być ciągle, a babcia np usiądzie na fotelu i potem wstać nie może z dzieckiem i nosi ciągle go śpiącego nawet na rękach... Wiadomo starsza kobieta, tzn nie stara no ale schorowana trochę... I co do spania na rękach to w dzień już nie zasypia sam tylko trzeba go ululać bo go przyzwyczaiła, drażni mnie strasznie to wtrącanie się jej w wychowanie, bo specjalnie mi na złość robi ;/ A to przecież moje dziecko,a ona podważa moje decyzje... Albo schowam cycka już po karmieniu, a on piszczy bo do góry chce żeby go wziąć do bekania, a ona nakarm go bo on głodny jest jak tylko zapiszczy to stoi ona mi nad głową i nakarm go nakarm go... ;/

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #625038 przez anet-a-1401
hej dziewczyny powiedzcie mi jak ubieracie na spacer swoje pociechy? i jak długo spacerujecie z nimi bo ja już z głupiałam non stop słyszę ze chodzę za dużo i ze za cienko ubieram

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #625056 przez Monia_T
Aneta ja ubieram body, cienką bluzę, kurteczkę, rajstopki, spodnie, paputki i czapka. Okrywam kołderką lub kocykiem.
Dziś byłyśmy 2 godziny na dworze i żeby nie wizyta u lekarza jeszcze byśmy pochodziły.

Pati współczuję sytuacji. Przeszłam przez to przy pierwszej córce bo mieszkaliśmy z moimi rodzicami. Jedyne co Ci moge poradzić to stanowczość. Ty jestes matka i Ty decydujesz. Inaczej lekko nie będzie...

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #625066 przez anet-a-1401
kurde no moja ma zawsze dwa rękawki długie rajstopki i leginsy lub getry skarpetki no i mamy taki cienki kombinezon i niczym jej nie okrywamy a zdarza mi się chodzić nawet 3h jak nie dłużej z przerwa na jedzenie [img]http://www.zapytajpolozna.pl/media/kunena/attachments/legacy/imagesa to nasza malutka... /P4020116_zmniejszacz_pl_101839.jpg
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #625069 przez Monia_T
anet-a-1401 napisał:

kurde no moja ma zawsze dwa rękawki długie rajstopki i leginsy lub getry skarpetki no i mamy taki cienki kombinezon i niczym jej nie okrywamy a zdarza mi się chodzić nawet 3h jak nie dłużej z przerwa na jedzenie


Jak dla mnie ok :) Nie za cienko nie za grubo :) Ważne, żeby mała miała kark o odpowiedniej temperaturze, ani zimny, ani spocony wtedy jest dobrze. I korzystaj ze słonka ja też zamierzam :)
Fajna Natusia :woohoo:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #625075 przez anet-a-1401
monia dziękuje za odpowiedz:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #625092 przez Satine0
Aneta Ja ubieram rajty, body, bluzkę, skarpety i cienki kombinezon. Nie przykrywam już kocem tylko tym pokrowcem od wózka. Dzisiaj miałam koc to ciotka (położna) mi go zabrała bo podotykała ją i mówi, że za gorąco. Powiedziała tez, że lepiej trochę zahartować małą niż przegrzać :) Fakt faktem, że koc miałam gruby bo nie mam takich lżejszych ;-) muszę kupić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #625119 przez michasia
Monia to miałaś dobre przeczucie. Oby u każdej był taki wynik. Super:)
Igunia przesłodka. W porównaniu do Ani to takie duże już Wasze dzieci.

Kasia super Tosia w tym płaszczyku i w tych dresach z butkami. Przepięknie.
A P miał ciut dłuższe włosy, takie do prawie ucha, takich zupełnie długich nie miał od kilku lat.
Satine mąż miał niedawno długie.

Pati rzeczywiście ładniej w tej nowej fryzurce.

U nas bioderka ok. Mamy szeroko pieluchować i za 6 tyg do kontroli. Wy też macie kontrole? Monia, Madlen gdzie byłyście? ja w interkorze.

Kasia ja mam z Avonu taki dla dzieci z wysokim filtrem, ale dziś nie sparowałam jeszcze i zasłaniałam ją od słońca idąc z boku wózka, choć wiadomo, że to nie chroni prawie i konieczne są wysokie filtry. Sama też już się czerwona robię. Nie spodziewałam się, że aż tak dziś będzie przygrzewać.

Chomiczka super wyglądacie. Bardzo się cieszę, że w końcu możesz zacząć cieszyć się macierzyństwem:)
Na zdjęciach włosy wyglądają tak bardzo naturalnie jak dla mnie.

Alina oby M szybko przeszło. A jak po rozmowie z rodzicami? pewnie mu bardzo przykro, że musi nawet na noc Was opuścić. Oby to było od pieczarek. Napewno tak będzie. a jutro będzie ok:)

Dominia, Kasia ten krem na każdą pogodę z NIVEA to jest na mróz, chłód i wiatr. Na słońce musi być coś z wysokim filtrem.

Dominia Ania ma niebieskie oczy, ostatnio tak jej się wyraźnie rozjaśniły.
A jakie białka oczu mają Wasze dzieci? Bo Ania ma lekko niebieskawe i pomyślałam, że się tak wybieli dopiero, ale moja kuzynka (chrzestna Ani), która ma właśnie takie niebieskawe białka, też to dziś zauważyła. Moja kuzynka ma takie wyraźnie niebieskawe,taka jej uroda,(nigdy u nikogo innego się z tym nie spotkałam i nie słyszałam, by ktoś inny miał), Ania ciut mniej, ale widać i niewiem czy tak jest, czy jej się wybieli jeszcze.

satine ciekawe czy jej zostanie taka brązowa plamka:)

Chomiczka, Aneta-a ja Anię ubieram w body/koszulkę z krótkim, na to dziś cienkie body, wkładam ja do kombinezonu-misia, ale takiego lżejszego (zimowy miała tylko 2 razy, bo za duży dużo i kupiłam lżejszy mniejszy), przykrywam cienkim kocykiem. Czapeczka robiona na drutach, także nie za ciepła i nie za zimna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #625123 przez jadziatopol
Madlen nie przejmuj sie ..ja mam w stanach tylko jedna pare butow w ktorej przyjechalam (adidasy). :lol: wzielam tylko 2 pary spodni, 2 bluzki,majtki i tyle :lol: reszte zostawilam. A do tej pory nie mialam czasu pojsc na zakupy...i nie chce. Czekam az zgubie troche a wtedy bede przezywac orgazm w przymierzalni :blink: :silly: :lol:
Michasia Hubek ma takie wlasnie niebieskawe bialka ;) myslalam,ze mi sie wydaje ale chyba sa lekko niebieskawe...nie wiem wlasnie czy to sie wybieli czy nie ;)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl