BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #636870 przez Monia_T
Jadzia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


U nas kiepska nocka...Iguni rozwinął się katarek, całą noc miała zapchany nosek i budziła się co 2h. Na szczęście po 5 minutach przy cycu zasypiała, ale te pobudki mnie wykończyły. Ja też mam katar coraz mocniejszy, kaszel jakbym chciała płuca wypluć...pieprzone choroby. Przez tą nockę łeb mi pęka, piję kawę a jak nie pomoże wezmę apap extra.

Kinia poszła do szkoły trochę spokojniejsza, było jej wczoraj tak przykro przez tą durna panią od angielskiego, że nawet sobie nie wyobrażacie. Małpa wredna. Dzieki za miłe słowa na temat jej pracy, chyba jej dzis pokażę opinie o jej dziele na forum :)
A cały przyszły tydzień mają wolne...bardzo długi weekend mają :)

Alina wyleciało mi z głowy, że Ty angielskiego uczysz :lol: To już wiem do kogo o radę się zwrócić z zadaniami :blink:

Michasia właśnie Ania mi mówiła, że Kasia w ciąży i w lipcu rodzi. Dostaną ode mnie ciuszki na start, bo mam kilka worów, przynajmniej ktoś skorzysta :)

Chomiczka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Aganobla ubranko, ok. Ale w porze obiadowej jak nie będzie wiatru to ja założyłabym body z krótkim rękawkiem pod bluzeczkę :) Ewentualnie jakiś lekki kocyk jak zaśnie.
Ja jem białą czekoladę. Zwykłą też :) Na początku wywołała u Iguni krostki na buźce, więc odstawiłam. Po 2 tygodniach zaczęłam znowu wprowadzać i jest ok, żadnej wysypki :) na moją zgubę, bo tak to musiałam ograniczyć dla dobra małej a teraz jem i jem... :silly:

Kawa pomogła na ból głowy :) Czuję się trochę lepiej :blink:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #636889 przez dominia
Aga ja ubrałam Igiemu dzisiaj body z krótkim, bluzeczke, spodnie dresowe, skarpetki i buciki takie szmaciane, oczywiście czapeczke :) ale i tak mi się wydaje, że w pewnym momencie było mu gorąco ;)
Czekolady nie jem wcale, jest mocno uczulająca szczególnie ciemna mleczna ..
Może niedługo zacznę jeść mleczną białą bo ostatnio się nad tym zastanawiałam :) ale ciemnej narazie się nie odważę :dry: tym bardziej kakaa ..

Monia ja jak byłam na początku jak Igi się urodził przeziębiona to też ściągnął ze mnie katar ;) ale na szczęście nic więcej :) Mam nadzieję, że Igunia szybko wyzdrowieje :) a Ty się ratuj bo jeszcze Ci się gorzej zrobi :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #636890 przez Marlena1888
hej mamki!
Fifi właśnie mi zasnął przy cycu i śpi teraz koło mnie na łożu :laugh: wczoraj byliśmy wieczorkiem u moich rodziców, bo mama dziś wyjeżdza do holandii do pracy..to wczoraj z rąk nie chciała wypuszczać :P tak będzie tęsknić.

Jadzia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #636909 przez sylwia1986
Dzień dobry :kiss:

Aga ja ubieram Bartka w body z krótkim rękawkiem, bawełniana koszulka z długim, spodnie sztruksowe na szelkach, skarpetki i cienka bawełniana czapeczka. W razie zaśnięcia cieniutki kocyk.
Jem ostatnio prawie wszystko, skusiłam się nawet na truskawki i frytki. Jest ok. Czekoladę w delicjach :blush: a lody wcinam na każdym spacerze :blink:

Jadzia oj ciężka sytuacja, mam nadzieje że przemyśli sprawę i szybko wróci do zgody czego Ci życzę z całego serca :kiss: :kiss: :kiss:

Marlena widzę że Twój M to taki typ jak i z mojego. Na miejscu nie usiedzi, zawsze znajdzie sobie jakieś zajęcie, a najgorsze jest to że 5 na raz a tak naprawdę nic do końca nie zrobione :dry:

Chomiczka zgody i zrozumienia z okazji rocznicy :kiss: oby nie ostatniej.

Jutro wracamy do siebie. Dziadkowie już tęsknią a jeszcze nie wyjechaliśmy, myślę że może częściej będziemy takie tygodniowe wypady organizować :blink:
Mój M zrozumiał, że jest ciężkko samej od 6 do 21 w domu, sam mnie wysłał do rodziców, a teraz jemu się tęskni, mimo że chodzi do pracy.

www.tvn24.pl/fakty-tvn-premier-oglosi-dl...artalu,321575,s.html :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: OBY !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 10 lata 6 miesiąc temu #636911 przez ola85
Witajcie,
Ja ostatnio ciągle zagoniona. Wrzucam to zdjęcie pasemek, szkoda że nie zaraz po fryzjerze, bo jak są włosy ułożone to wygląda to o niebo lepiej.
Jak nakarmię malutką to jak dam radę po poodpisuję, bo widzę że na forum dzieje się...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #636920 przez kasia123m
Ola super wygladasz :laugh:

Widze ze burziwie na forum.ja wczorraj jak M wrocil dalam mu Tosie i poszlam do fryzjera wlosy podciac.nie bylo mnie pond godz a Tosia kolke miala.jk wrocilam juz byl spokoj.musialam wyjsc.odrazu inne nastawienie do dziecka nawet jak plakac zaczela.Jadzia i Chomiczka nie dajcie sie.trzymam kciuki zeby bylo dobrze.

Zaraz musze isc po kacpra do przedszkola a Tosia zasnela na lezaczku.zal jej budzic ale musze.ubiore body,cieniutki sweterek,sukienke rajty i bawelniana czapeczke.wczoraj dorwalam jedna w komisie dzieciecym.moze nie bedzie jej goraco
Glowa mnie troche boli...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #636938 przez Satine0
Matko dziewczyny będziemy miały roczny urlop ! Aż się popłakałam! :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #636950 przez Agusiak
Satine0 napisał:

Matko dziewczyny będziemy miały roczny urlop ! Aż się popłakałam! :blush:


Kochana podasz jakieś szczegóły? skąd taka informacja?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #636954 przez chomiczka
RANY ALE SUUUUUPER :)

TUSKU musiał się złamać, za dużo miał do stracenia

Agusiak akurat przemawia na tvn24 :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #636957 przez Satine0
Agusiak Tusk wlaśnie na tvn24 ogłosił to :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #636962 przez Agusiak
kochane dzięki za info, akurat nie obejrzę bo młoda mi śpi w pokoju ale to super wieści !!!! gratuluję :)
A mamy styczniowe też? cały 2013 rok się załapie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #636964 przez Monia_T
O Yeahhhhh!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wszystkie Mamy 2013 mają roczny macierzyński! Normalnie się poryczałam z radości!!!!

Ola jak Ty ślicznie wyglądasz :laugh: Bardzo ładny kolorek...i ta Twoja buźka, pięknie :lol:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #636968 przez Monia_T
Kurde, przypaliłam kurczaka z tej radości... :silly:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #636969 przez niika
super z tym urlopem! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #636971 przez ola85
Aga - widzę że znalazłaś przyczynę zielonych kupek :) super :) oby teraz było ok.
Co do kolki, to Lidzię też wieczorami pobolewa brzuszek, ale poszarpię cyca, po pręży się, puści parę bączków i mija, próbowałam ze swoją dietą, ale bez rezultatów.
Czasem jem zwykłą ciemną czekoladę, o białej nie pomyślałam.
Suzi - ja strasznie niecierpię szpitali, oby Mikuś się sprężył i wyszedł żeby mama nie była dłużej niż to konieczne
Pati - świetnie że wracasz do figury sprzed ciąży
Chomiczka - na tego swojego mężczyznę to widać że w ogóle liczyć nie możesz. Dla mnie On się wydaję strasznie niedojrzały... Michasia dobrze ci radzi z tymi teściami
Paulaaa - moja lubi spać na brzuszku, a jak nie śpi to musi być na pleckach, bo chcę wszystko widzieć :)
Jadzia - no to Wam się trochę problemów nałożyło... Ja myślę że facetom tak czasem odbija, ale doprowadzisz go do pionu :blink: Nie dziwię się że jesteś wściekła. Jakby mój wyciął taki numer to by mnie w Polsce usłyszeli...
Sylwia - bardzo fajnie że wypoczęłaś, bo w końcu "nie ma jak u mamy... :blink:"
Monia - praca piękna, a nauczycielka durna. Najgorsi są właśnie tacy nauczyciele, co jeszcze zniechęcą ucznia. Ale Wy jesteście twarde babki, to się nie dacie :laugh:
Biedna Igunia z katarkiem, ale moja mała choć zdrowa to też budziła się co 2h
Marlena - biedna masz okres i jeszcze Cię wkurzają
Kasia - ja Cię podziwiam, Ty zawsze taka zagoniona
Dłuższy macierzyński - suuuper

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl