BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 1 tydzień temu #636975 przez Pliszka
Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Pół roku dłużej z Olusiem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kocham Tuska :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #636991 przez dominia
Aż włączyłam tvp info bo nie wierzyłam :) ale super dziewczynki !!!! posiedzicie dłużej ze swoimi Skarbami !!! Ogromnie się cieszę :kiss:
Ja niestety / stety nie pracuję i jestem z Iguniem caaaały czas i to ja zdecyduję kiedy zostawię Syna bez mamy :)

Ola super wyglądasz, widać Lidzia Ci 'służy' :lol: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #637034 przez Pliszka
rok macierzynskiego, urlop z trzech lat i pare miesiecy wychowawczego i moze Olek wcale do zlobka nie pojdzie tylko od razu do przedszkola :lol: :lol: :lol: A może w międzyczasie drugi dzidzius :lol: jejku, tak sie ciesze :lol: :lol: kazdy dzien z nim w domku na wage zlota :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #637041 przez drzyzgunia
Hej :)

Moja maruda w końcu zasnęła po godzinnej próbie usypiania :) Ja się wczoraj skusiłam na lecha tak za mną chodził :) Nooo fajnie jest mieć Paule i jej księżniczki blisko zawsze raźniej :P

Monia Kinia prześliczną zrobiła prace głupia baba...ja też miałam kiedyś podobną sytuacje więc powiedz małej aby olała babsztyla (ja ze złości rozwaliłam swoją prace, która się nie podobała nauczycielce trochę mi to pomogło :P) ale swoją drogą to jak można podciąć skrzydła tak młodemu człowiekowi ehhh nauczyciele w dupe kopane....

Jadzia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


chomiczka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


W dniu dzisiejszym chyba wszyscy rodzice I kwartału kochają Tuska :P ale ja też się popłakałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #637079 przez michasia
ale super, co prawda w grudniu kończy mi się umowa, więc niewiem, czy skorzystam, ale mam wybór:) tylko pensja 60%pewnie...ale lepsze to niż zostawianie takiego małego dziecka codziennie na 9 godzin.

Monia, druga siostra Tomka-Ola jest w ciąży z bliźniakami, także będzie więcej nowych dzieci.

Ja dziś zostaje sama na weekend...mama na studiach, a P jedzie na turniej, miał brat z Magdą przyjechać, ale Magda dziś w nocy miała skurcze co 5-7min i bóle z krzyża, do tego rozwolnienie. byli w szpitalu, zrobili ktg, i ma się też na ktg jutro zgłosić i ma leżeć w domu, więc zostaję sama. Pierwszy raz na noc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #637106 przez dominia
Ojarało mi trochę dekold i wygląda to tak jakbym była brudna :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #637114 przez Monia_T
Była pielęgniarka z przychodni. Siedziała prawie półtorej godziny :ohmy: ale rozmawiałyśmy tak o wszystkim i o niczym....jak spotkanie z koleżanką :)
Igulkę obejrzała, wszystko super. Była pod wrażeniem, że ona już tak dużo gaduli po swojemu :laugh: Podobno ponad swój wiek :laugh:

Uratowałam kurczaka...chociaż trochę się zwęglił...no trudno małżonek będzie miał "trochę bardziej" zrumienionego :)

Michasia ja tak ich nie znam...tyle co korzystam z usług Oskara, bo jest rewelacyjnym mechanikiem i wiem kto to Kasia, bo Wojtek, że tak powiem wszedł do rodziny :) A ciuszków mam sporo, skoro kolejne dzieci się szykują to przynajmniej się przydadzą :)

Pliszka jeśli planujecie wkrótce kolejnego maluszka, to idealne rozwiązanie. Roczny macierzyński, zaległy urlop, wychowawczy tylko na zajście w ciążę i możesz go wtedy zamienić na chorobowe :) Tak moja znajoma zrobiła :) I kolejny roczny macierzyński :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #637143 przez [email protected]
My już po spacerku :)

Tusku i tak cie nie lubię ale dobrze zrobiłeś :woohoo:

Monia faceci i skoki rozwojowe :laugh: przekaż Kini że praca świetna,bardzo mi się podoba a nauczycielce coś się pomieszało we łbie
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #637256 przez jadziatopol
dziewczyny gratuluje wam macierzynskiego! :lol:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Monia faceci i skoki rozwojowe :lol: dobre :lol: ucaluj moja zdolna synowa :kiss: a moj Hubus druga noc z kolei spi bardzo niespokojnie...budzi sie po 3-4 razy w nocy.To pewnie przez te nerwy ;)
Dominia ech...ale chetnie bym z toba popila i popalila... :P rozmarzylam sie. Tu nawet jakbym chciala sie odstresowac to nie mam z kim (na razie bo Krycha jest nadzieja) :blink:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #637262 przez dominia
Jadzia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Ja tez sie rozmarzylam :) fajnie by bylo :) ale w Kryśce nadzieja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #637274 przez Alina2408
jadzia ja ostatnio mam dosc ludzi tutaj i w sumie nie tesknie za pogadaniem z kims moze to tylko zludne bo zawsze kolezanka wpadnie albo mama zadzwoni wiec tak to jest a tak z mala mi jest dobrze...

jadzia kurcze mam nadzieje ze bedzie lepiej...

chmiczka moze powiedz mu to ze nie wiesz czy masz swietowac dzis bo nie wiadomo czy jest co...

paula to pieknie pospaliscie...

agaa ja juz jadlam i normalna male ilosci ale bardzo chcialam i obie zyjemy :P

monia nie ma problemu wal smialo jakby mnie na forum nie bylo to masz tel :):) a swoja droga jak potrzeba porady jak zadziwic pania od angielskiego to nie ma sprawy poradze tak robie zawsze podobnie z durna pania od angielskiego mojej kolezanki syna takich pomyslowych plakatow to ona jeszcze nie widziala hehe...

dominia ja nie zalozylam czapeczki tylko opaske bo cieplo...

ola fajniutko wiosennie wygladasz...

sylwia i oby sie udalo z az jak do mnie rodzina zadzwonila jak bylam na spacerze to moni wyslalam seska zeby sie z kims nacieszyc...

monia to niezle mialas odwiedzinki...

mialysmy maly kryzys mala robila dzis ladnie kupy wiec nie dalam bobotica i pol godzinki temu mala sie rozplakala prezyla i biadolila strasznie nie chciala cyca i w koncu dalam bobotic ktorszke jeszcze pobiadolila ale zaraz bak i przeszedl placz troszke jej jeszcze brzuszek pomasowalam... i teraz je juz cycusia....




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #637275 przez jadziatopol

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #637281 przez xpatiiix3

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ola jak ślicznie wyglądasz :)

A ja padnięta, kuźwa klientów dzisiaj tyle, że ja non stop na nogach i na przerwach latałam ściągać na raty i ściągnęłam 300 w szkole... masakra jakaś bo cyce dalej pękały... w domu też ściągałam, bo mały był najedzony i spał, bo jadł mrożone moje mleczko jeszcze taklie żółte się uchowało a tłuste jakie heheh teraz to chude w porównaniu do tamtego.. :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #637283 przez jadziatopol
Xpatii no to pieknie sciagnelas. 300? :ohmy: dobrze ze juz po. Marcelek gdzeczny byl? no ja tez sie wkurwilam. I tolerowac tego na pewno nie bede :angry:
Ola slicznie wygladasz :) i tak jak kiedys powiedzialam ...bardzo mlodziutko :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #637289 przez drzyzgunia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl