BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #637726 przez Monia_T
Hej

2,5h trwał wczorajszy nieustanny płacz Igusi. W końcu sama pokazała, ze chce cyca, przyssała się, najadła i zasnęła. Ale ta niemoc jak płakała...koszmar.
Nie wiem od czego to, nic nowego nie jadłam. Dodatkowo katarek ją męczył...oby nigdy więcej.

Madlen też bym się wkurzyła na Twoim miejscu. Ale z tego co wiem, to chyba pracujesz w najbardziej szowinistycznej firmie w Polsce :(

Pati jak to możliwe, że policja pozwoliła, żeby pijana się dzieckiem opiekowała? I jeszcze ją do domu odwieźli??? Nie spotkałam się z czymś takim...chyba, że na jakimś zadupiu mieszka gdzie się wszyscy znają. Przecież to jest podstawa do odebrania dziecka. Biedny ten maluch...szkoda mi takich dzieci.

M mnie wczoraj wieczorem wkurwił, chyba jakieś przesilenie wczoraj było...a może pełnia i wszystkim odpierdalało...

Iga ma nosek zapchany, ale jest pogodna mimo to.
Wczoraj minął rok od ostatniej @. Nie tęsknię :laugh: Za kilka dni będzie rok jak powstał pierwszy okruszek z naszej Iguli...jak ten czas leci :woohoo:

O...właśnie m mi kawę do łóżka przyniósł, skrucha :silly:

Suzi GRATULUJĘ!!!!!!!!!!

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #637788 przez kasia123m
suzi gratulacje :laugh:

ja znow pisze lewa reka. tosia spi mi na kolanach brzuchem bo byl straszny wrzask przy jedzeniu.o co kurna chodzi.czemu akurat przy jedzeniu.czy ssanie pobudza jelita i dlatego pierdy ida.a jak nie to wrzask?ledwo 50 w tym wrzasku zjadla..w nosie jej furczy..juz mam dosc.i kupa rano byla...wiec nie wiem..choc chcialabym to zrozumiec..
ja wreszcie nie plamie :) ale leki mi sie jutro koncza.ciekawe co bedzie.M sie chwilowo ucieszyl.po takim czasie to sama sie ucieszylam....slonca dzis nie ma ale nie pada.chcialabym podjechac do mamy na cmentarz.furczy TOSI w nosie.rano znow odciaglam bialy katar.nigdy jej chyba nezaszczepie.czy tylko moje dziecko nie bylo jeszcze szczsepione?kurde tyle mam do zrobienia a ona spi mi na kolanach..

gratuluje mamom dluzszego maciezynskiego.a taciezynski tez jest dluzszy>?

znowu slodka mama wybrala piatek.ale numer :laugh:



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #637791 przez dominia
hejo :)

Nocka nawet, tylko o 6 Igi obudził się z płaczem .. ;) i nie spaliśmy chwilkę .. później nie wiem o której usnął ale był cicho więc pewnie też padł tak jak ja i wstaliśmy o 8 :)
Teraz coś zdziwia w wózku na pół śpiąco :)

Dzisiaj mamy jechać do szwagierki :) jej M jest spoko ale jej nie lubię ;) to jest taka osoba co wyżej sra niż dupe ma :dry: jakoś muszę ją zdzierżyć niestety ;)

Kasia ostatnio coś nie piszesz .. co tam u Was ??

Princess jak Adaś ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #637796 przez ola85
Witajcie,
Ja ostatnio mam strasznego pecha do forum, jak akurat mam czas to albo się zawiesza, albo malutka się budzi czy płacze. Wczoraj wieczorem 3 razy zaczynałam pisać i ani razu nie dokończyłam. Do tego często piszę jedną ręką jak karmie małą i nim skończę to muszę się od nowa logować :(
U nas nocka ok, co prawda kolejna pobudka o 5 rano, ale chyba będę musiała się przyzwyczaić... Mała nie płakała, tylko gadała w łóżeczku i tak wytrwałyśmy do 6, potem karmienie.
Dzisiaj mam dzień trochę napięty, przed chwilą wróciłam z zakupów, bo Lidzia bo tych rannych figlach, tak koło 8 czy 9 zasypia i mam trochę czasu. Południem wyskoczę do pracy, bo M. musi dzisiaj wcześniej skończyć, no bo jutro chrzciny i trzeba jeszcze parę rzeczy załatwić. A tak to pewnie goniłby do 20.
Jeszcze przed pracą chciałabym spacerek zaliczyć, ale wtedy nie zdążę z obiadem...
Dziękuję wszystkim za komplementy :) Myślę że te pasemka chyba nieźle wyszły, ale włosy mam jakieś takie słabe, chyba przez to karmienie.

Pliszka - ale tak poważnie myślisz o drugim dzidziusiu? Super że macierzyństwo Ci tak służy :laugh: No to niezłe masz te tłumaczenia, można się zdołować.
Michasia - i jak tam samotna noc? No to wasze kłótnie muszą nieźle wyglądać :blink:
Alina - jak tam brzuszek Nataszki?
Pati - Ty to masz niezłą tą laktację, mogłabyś odciągać i sprzedawać :laugh:
A ojciec powinien iść do sądu i walczyć o małego.
Madlen - właśnie jak przeczytałam post Moni o położnej to od razu o Tobie pomyślałam, że ciekawe czy ta twoja Cię nawiedzi :blink: Dziadostwo w tej policji...
Chomiczka - dobrze że przynajmniej się postarał, oby do niego coś dotarło i zaczął Cię wreszcie wspierać i pomagać przy małym
Monia - biedna Igunia, to straszne jak dzieciaczki tak płaczą i nie wiadomo co robić
Suzi - ogromne gratulację :laugh: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Marlena - no pamiętam jak coś kiedyś pisałaś o kłopotach z macierzyńskim... szkoda że się nie udało
Kasiu - tak, ssanie pobudza jelita :) Super że nie plamisz, namęczyłaś się z tym nieźle
Jadziu -
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #637805 przez dominia
Ola jak piszesz długo i wiesz, że Cię wywali z forum to otwórz sobie drugą kartę, tam się zaloguj i wtedy wyślij posta :) napewno wskoczy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #637815 przez kasia123m
Domina czytam Was caly czas ale pisac nie mam kiedy.w dzien jestesmy dwa razy na polu.od 12 do14...potem szybko obiad bo M wylazi dalej do pracy.potem karmie o 15 i znow kolo 16 na polko do 18 i znow jedzenie.potem ma kolki.ja nie wiem ona furczy jakby nie wiem jaki katar miala.moze ja ja zacienko ubieram.moze powinnam ja kocem na spacezre przykrywac.wczoraj jechala odkryta a ubtana byla tak..body cieniutkie z dlugim rekawem cieniutki seeterek rajtki skarpetki..no zobaczcie..bo ja juz glupieje



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #637830 przez xpatiiix3

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Aaaaaale fajnie Suzi gratulacje.!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kasia Tosia jak laleczka wygląda tak ślicznie :D

A ja mam chwile dla siebie rano mama zabrała małego na spacerek :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #637876 przez natalka
Hej mamusie
Nie nadążam z czytaniem i odpisywaniem.
Współczuje bólu Waszym maluszkom, u nas podobnie od tygodnia po kąpieli płacz i krzyk przez 45-60 min nie wiadomo o co, jak się w końcu uspokoi to nie ma siły pić mleczka wypija jakieś 60ml i zasypia potem budzi się koło 5.
U nas też pochmurnie a my musimy na zakupy, miłego dnia :)
A tu Oldzia w swoją dwumiesięcznice :laugh:



*23.01.2012 ANIOŁEK
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #637887 przez Madlen
Suzi gratulacje :) :) :)


Pati oj nie zazdroszczę Ci tych zawirowań rodzinnych ;(
Dużo zaoszczędzsz na mm :)
Ja w tym miesiącu kupiłam już 5 dużych 800g opakowań Bebilon :ohmy:

Kasia dobrze ubierasz swoją księżniczkę.

Natalka przepiekna Twoja córeczka.

Adaś bardzo często wkłada rączki do buzi, ślini się, gryzie pieluszkę, zabawkę, może coś z dziąsłami zaczyna się dziać.. Ponoć zabkowanie w różnym czasie może być, niektóre dzieci już rodzą się z ząbkiem.. Też tak macie?

Mamy karmiące mm: dajecie oprócz mm dziecku pić?? :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #637899 przez Satine0
Madlen Moja Maryśka ma to samo ;-) aż bąble ze śliny robi.

Suzi :kiss: GRATULUJE !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #637900 przez michasia
Suzi gratulacje:)

Ola, Madlen nasze kłótnie wyglądają rzeczywiście bardzo śmiesznie, dlatego nie trwają długo, a kończą się przeważnie wybuchem śmiechu.
Noc dobrze, dziś wstałam, poszłam po zakupy, zrobiłam biszkopt na ciasto, bo babcia ma dziś urodziny, a po 15 ma przyjść koleżanka w ciąży.

Ola a bierzesz jakieś witaminy?

Kasia ja ubieram pajaca lub koszulkę i półśpiochy, ewent koszulkę i śpiochy i na to mam cienki bawełniany kocyk. jak jest bardzo ciepło, to górę odkrywam i tyle.a maść majerankową stosujesz? nam bardzo pomogła.

Madlen to ile wydajesz na mm miesięcznie? to Ty od samobójców też jesteś? współczuję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #637903 przez Satine0
Madlen Mojej "małej" puszka 400g starcza na jakieś 3 dni :D Też wcina aż jej sie uszy trzęsą haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #637905 przez dominia
Ja ostatnio mamie panikowałam, że Igor zaczyna się ślinić i to pewnie zęby .. ;) na to Ona, że to raczej jeszcze nie i dzieciom zaczynają ślinianki produkować ślinę a Nasze Maleństwa nie wiedzą co z nia zrobic :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #637911 przez Madlen
Michasia najtaniej mleko mm Bebilon 1 znajduję w Auchan- ok 43 zł ( w Polo 49) za puszkę 800g.
W tym miesiącu mam 215 zł za samo mleko.

Od samobójców, złodziei, alkoholików i innych hien..

Satine no lepiej kupić dużą puchę. A Enfamil używacie tak?

Wczoraj przyszły grzechotki, gryzaki, pozytywka i zabawka od sprzedawcy, którego polecała Moni. Super są. Dzięki Monia. I 1/3, 1/4 ceny sklepowej.

allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=9763927&id=11818

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #637926 przez dominia
Natalka Olgunia piękna :kiss:

a tu moj urwis :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl