BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 1 tydzień temu #637566 przez xpatiiix3
Sylwia no teraz tylko poniedziałek wtorek, no i następny tydzień poniedziałek i piątek do szkoły bo matury także trochę odpocznę :D

Monia jejku biedna Igusia.. Oby szybko przeszło malutkiej :)

Madlen kurde nie fajnie, że ten staż przedłużyli tak byś miała jakieś dodatkowe "grosze"..

Tatuśko chyba mnie poratuje finansowo :D zobaczymy mam w niedziele się z nim zgadać jak da radę to wyśle trochę pieniążków, wie, że u mnie ciężki miesiąc teraz... ;/ Ogólnie to mówił, że widział wnusia na fejsie u mnie i jest zachwycony, że taki śliczny :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #637611 przez jadziatopol
Madlen

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #637612 przez Alina2408

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


pati to dobrze ze nieco szybciej jestes w domku...

monia uspokoil ale dal jej na tyle w kosc ze po kapieli tez biedulka ze zmeczenia biadolila i musialam tulic i tulic cos mi sie zdaje ze jutro zrobimy maly dzien dla niej krotki wypad na spacerek i posiedzimy w domku tak do przytulania i kochania bo w wozku sie nie da... usnela po placzach i spi cale szczescie bo juz sie martwqilam... tak mi serce pekalo...

chomiczka sa takie momenty w zyciu kiedy trzeba sie spakowac ja tez to zrobilam tylko bez dziecka bo nie chcialam z nim miec dzieci i cale szczescie... tez jednego dnia znalazlam mieszkanie przyjechal znajomy a ja z torebka w reku sie wyprowadzilam pozniej zabralam reszte rzeczy choc zmienil zamki i powiedzial ze wyjezdza na wegry no to ja poczekalam az wyjedzie i uprzedzilam ze jestem tam zameldowana i wejde jak bede chciala nawet z policja i zyczylam mu milego urlopu :P:P od razu dostalam odpowiedz ze klucze sa u sasiadki :):)

pliszka twoje tlumaczenie pobilo nawet moje z mikrobiologii :P

monia no widzisz to tak jak u nas z tym brzuszkiem chociaz u nas poszly pruty i mega kupa pozniej mimo ze juz dzis byly trzy... tez mi sie serce krajalo moze to ten skok temperatury tak na nasze dzieciaczki dziala albo juz sama nie wiem co...

pati a tata to nie moze wystapic oprawa do dziecka ???




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #637621 przez xpatiiix3

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #637623 przez jadziatopol
Alina

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #637630 przez chomiczka
patii okropna sytuacja. Nie wiedziałam że masz jeszcze jednego braciszka. No ale takiej kobiecie to szybko powinni odebrać dziecko! Twój tato nie chce się starać o opiekę nad nim? ile ma lat? biedne dziecko, nie wiem jak rodzice mogą tak krzywdzić własne dzieciaki :dry:

jadzia obstawiam że góra dzień, dwa i będzie "stosunkowo" szybkie godzenie B)
Czasem myślę że od faceta nie można zbyt wiele wymagać, w końcu jak mawia Madlen oni są z Marsa :P a my swoje wiemy. Przyjdzie jeszcze kochana do Ciebie z podkulonym ogonem! a jak :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #637640 przez Alina2408

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #637642 przez xpatiiix3

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #637643 przez michasia
chomiczka :kiss:
U nas też to ja mam gorszy charakter, choć Paweł też ma sporo takich niefajnych cech...a jak sie pokłócimy, to P chodzi i chce wyjaśniać, przegadać sytuację, a ja właśnie nie.
Najgorsze to, że on jest silniejszy, kiedyś się pokłóciliśmy i on zamknął nas w pokoju, ja powinnam już wychodzić na aerobic, a on mi nie dawał klucz i nie miałam jak go od niego wyciągnąć-siłą nie miałam szans, a persfazja nie działa, łzy też nie, ani obelgi. Tak samo jak się pokłóciliśmy kiedyś i się zamknęłam w pokoju, to co zrobił-tak walił pięścią, że do dziś jest ślad w drzwiach, a jak on się zamknie, to mogę sobie chcieć wejść...dobrze, że takie sytuacje się nie zdarzają raczej. A no i jak ja się kilka razy w złości poszłam położyć na taką ławkę do siedzenia, do kuchni, to on mnie wziął i przeniósł do łóżka i nie miałam jak oporu stawiać...(w łóżku wygodniej, choć ja niska i na ławce też mi dobrze było)...

Madlen szkoda, że przedłużyli, ale okres macierzyńskiego wlicza się do stażu? to jak się skończy ( o ile skorzystasz z niego), to na 2 m-ce na ten staż byś wróciła? a po nim jakiś egzamin czy od razu masz wyższy stopień?

Monia Ania też dziś płakała. Niby głodna a cyc ją jeszcze bardziej denerwował. W końcu wzięłam obwiązałam ją kocykiem- tak aby rączki były wzdłuż ciała, ale nie tak ciasno jak na tym filmie "szczęśliwe niemowle", położyłam ją na bok, głowa lekko niżej, P włączył odgłos suszarki z youtuba i pomogło:)

Pliszka ciekawe tłumaczenie. Oby Ci szybko poszło.

Patii a z Twoim tata w Belgii są jeszcze dziadkowie, tak? może oni by byli prawnymi opaiunami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #637646 przez Madlen
Jadzia


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pati


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pliszka to ciekawą masz pracę, pomimo dramatycznego tłumaczenia.
Zdradzisz gdzie pracujesz?

O formacja z mojej szkoły tańca, gdzie chodziłam dostała się do finalu Go to dance.
Ale bym poszła na zajęcia taneczne. Ale jak...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #637655 przez chomiczka
Pliszka całuski dla Twojego Olusia :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #637657 przez Madlen

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Michasia sorry ale usmiałam się jak oczyma wyobraźni widziałam jak się zamykacie w pokojach i jak M. Cię niesie do łóżka :laugh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #637691 przez dominia
Nie wytrzymam i musze napisac :P
Suzi urodzila !!!!!!!!!!!!! Reszta niech sie sama pochwali :lol:
Jadzia, Kasia mama cukrzycowa znowu opanowala piatek :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #637710 przez Paulaaa
Hej dziewczyny. :)

Jeny ale walicie tych postów. :cheer: Przeczytałam wszystko i nic nie pamiętam. :silly:

U nas nocka ok. Maluda zasnęła o 21, mleczko o 1 i 5, a od 6 do 7 spała z nami. :woohoo:

Jadę dziś na zakupy! Wreszcie!! Muszę się obkupić, bo po ciąży wszystko albo na mnie wisi albo ciasne. :angry:
A. jedzie o 12 po huśtawkę dla Amki. :) Udało nam się znaleźć huśtawkę z FP za 90zł. :cheer: Podobno stan idealny, no ale zobaczymy się o 12.

Wczoraj skwar, a dziś słoneczka brak. :( No ale względnie ciepło.


O 6 byłam na kwietniówkach. :) Suzi gratuluję! :kiss: Szybkiego powrotu do formy i czekamy na fotki Mikiego jak już dojdziesz do siebie. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #637720 przez Marlena1888
hej kochane!!

Monia, Kinia narysowała śliczną pracę!!!!!! chora nauczycielka.. nie zna się i tyle!!! :ohmy: :lol:

ola jaka laska z Ciebie! fryzurka extra!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


patii patologia..:( przykro że chłopaczek musi cierpieć przez coś na co nie ma wpływu :(


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


a ja niestety nie jestem na macierzyńskim bo ja miałam tylko chorobowe ale o tym już kiedyś pisałam (rodzinna działalność eh) ale wszystkim mamom gratuluje!!!!!!!!!! ;)

idę na śniadanko, miłego dnia i super humorów!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl