BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 1 tydzień temu #637310 przez Monia_T
Jadzia kochana...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Alina dzięki :) W razie co nie omieszkam skorzystać :)
Biedna Nataszka, dobrze, że już jej się brzuszek uspokoił :)

Pati ładnie wydoiłaś :woohoo: Ja odkąd przestałam ściagać to mam mleka tak w sam raz i tylko w nocy udaje mi się ściągnąć. No chyba, że omijam jakies karmienie bo mała je porcję mojego z butli to cos wydoję...ale nie aż tyle :silly:

Michasia odwołuję to co napisałam o parasolce ze Smyka! Rozwaliła się :angry: Jak na złość nie mogę znaleźć paragonu...

M poszedł z Igulą na spacer, ja kiepsko się czuję :P Leżę i odpoczywam, mogłaby ta choroba się skończyć.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #637313 przez jadziatopol
Drzyzgunia dokladnie tak...apozniej robia wielkie oczy jak pakujemy walizki :ohmy:
Xpatii no to pieknie sciagnelas. 300? :ohmy: dobrze ze juz po. Marcelek gdzeczny byl? no ja tez sie wkurwilam. I tolerowac tego na pewno nie bede :angry:
Ola slicznie wygladasz :) i tak jak kiedys powiedzialam ...bardzo mlodziutko :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Monia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #637324 przez Monia_T
Jadzia skoro Matki I kwartału tak super poradziły sobie z rocznym macierzyńskim, to trzeba je zaangażować do zniesienia wiz do Stanów :lol: :silly: A wtedy zadzieram kiecę i lecę.. :laugh:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #637329 przez jadziatopol
Monia hahahhahahha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: dobre :blink: :side:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #637358 przez Satine0
Maryśka się podnosi ;/ Nie za wcześnie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #637364 przez Monia_T
Satine Iga tez to robi. Lekarka mówiła, żeby nie zachęcać, ale skoro sama czuje, że ma siłę nie przeszkadzać...niech ćwiczy :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #637375 przez Satine0
Nie zachęcam...stoję dziś w kolejce w sklepie patrze a ona w pozycji półsiedzącej i siłuje się dalej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #637411 przez Madlen

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Chomiczka z nim krótko musisz, bo mało Ci pomaga jak pisałaś..

Monia idealnie podsumowałaś zachowania facetów. Nic dodać..
Z Adasia też gaduła :)

Ola bardzo ładny kolorek

Fajnie, że kłąmca zmienił znów zdanie.. Tylko te 60% pensji- nie zadowala mnie...

Aganobla- tez nie lubię Tusca

Monia co za sucz z tej pseudonauczycielki!
Kinia już się uczy, że nie zawsze jest sprawiedliwość, a babsztyl miał pewnie zły dzień..
Dla mnie jest to śliczna praca.
Drugi raz bym nie robiła !
No chyba , że było inne polecenie np kilkanaście środków transportu..

Dziś była u mnie przyjaciółka z córką młodszą od Adasia o 3 dni. Ale ubaw miałysmy jak dzieciaczki koło siebie położyłyśmy. Mój 2 razy większy :)
Potem spacer. lubię to :)

Położna znowu? Tylko nie to. Powiem jej by spadała..
Dość węszenia.

Sylwia wpadaj częsciej tu :) :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #637412 przez chomiczka
Michasia dobra jesteś ;) ten tekst do teściów to mistrzostwo, sama bym chyba na to nie wpadła :) jak będę potrzebowała komuś dowalić jakimś tekstem to przyjdę do Ciebie po radę. Niestety nie miałam możliwości wypróbować bo teściów nie było. Narobili wystarczająco dużo zdjęć małemu jak na razie więc mam spokój :laugh:

Monia faceci i skoki rozwojowe dobre :silly: w końcu są jak dzieci. Zrobiłam awanturę oczywiście, i powiedziałam że ma dziś wczesniej wrócić z pracy zająć się dzieckiem.
Jestem zachwycona pracą Twojej Kinii - przesliczna, ma talent, pięknie narysowała i te kolory takie żywe. Nie rozumiem dlaczego nauczycielka tak chamsko się zachowała.

ola85 wyglądasz jakbyś miała 16 lat :) ślicznie i tak młodziutko.

drzyzgunia masz bardzo dobre podejście - zdrowe. Ja jestem też wredna i złośnica i uparciuch, ale też jestem bardzo miękka i zawsze każdemu chce dogodzić. Biorę wszystko na siebie jak jeleń a potem to się mści na mnie. Ale też mam charakterek i w naszym związku to zwykle N pierwszy wyciąga rękę do zgody. a co :P

dominia ja od spacerów mam czarne stopy, dekolt i dłonie :P zawsze idę po słońce. Dłonie mam czarne jak chłopka jakaś ze wsi po wykopkach :P

Monia i jadzia wy to takie wyzwolone jesteście i nowoczesne kobitki! Podoba mi się to :) ja kilka razy też się "wyprowadzałam" ale najczęściej kończyło się na pakowaniu potem jakoś się dogadywaliśmy. Nie zrobił mi nigdy jakiejś strasznej krzywdy, nieporozumienia są w każdym związku. Może trudno w to uwierzyć ale w naszym związku to ja mam ten gorszy charakterek ;)

Tak czy siak przyniósł dziś bukiet róż, rafaello i moje ulubione winko. Chwilowo go rozgrzeszyłam, ale bez awantury się nie obyło i jeszcze długo będę to wypominać. :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #637415 przez Pliszka
Jadzia, trzymam za Was kciuki. Dla mnie prowadzenie samochodu po alkoholu to najwi€ksza głupota świata i coś, co trudno byłoby mi wybaczyć :dry: Każdy czasem robi coś głupiego, ale potem jest czas na wyciągnięcie wniosków, przeprosiny... Dziwne, że on nie widzi problemu :dry: To tłumaczenie, które teraz robię to dokumentacja dotycząca wypadku, do jakiego doszło na autostradzie w Hiszpanii, wszystkiemu zawinił pijany młody Angol wracający z jakiegoś klubu gogo :angry: Na miejscu zginął polski kierowca ciężarówki :( Tłumaczę i mam ciarki na plecach i się wewnętrznie wściekam :dry: Czasem za głupotę trzeba bardzo bardzo słono zapłacić... Ale co z tego :dry: Ktoś stracił męża, tatę, czasu się nie cofnie... Pięćdziesiąt stron dokładnych opisów wszystkiego, łącznie z sekcją zwłok, chciałabym już to skończyć.
Mam nadzieję, ze Radek pójdzie po rozum do głowy.
Trzymaj się kochana :kiss:

chomiczka, fajnie, że się pogodziliście :kiss: Mam nadzieję, że spędzicie udany weekend. Ucałuj swojego Olusia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #637420 przez xpatiiix3
Jadzia i bardzo dobrze nie możesz tego tolerować haha ja coś się nauczyłam, że od teraz dla facetów muszę być twarda i stanowcza, nigdy nie pozwolę, żeby mój syn tak potraktował kiedyś swoją dziewczynę... tak 300 przez te 6h chodziłam 3 razy ściągać bo co raz to ktoś mi pukał do drzwi a ja w wc siedziałam sobie :P ale do domu wróciłam to na spokojnie jeszcze musiałam dociągnąć, bo tak już bolało mnie, jednak w domu to już z 3karmienia byłyby przez ten czas, ale mały więcej wyciąga i większa ulga niż po odciąganiu jest... A Marceluś grzeczny wydudnił sobie butle mleczka z siarą jeszcze dzisiaj (zamrożone miałam) a tłuste jakie o matko hehe normalnie jak chwile postało to 1-2 mm warstwa tłuszczu samego była... :P

Monia ja to strasznie się boję, że chodząc do szkoły stracę mleko albo będę miała go za mało na razie cały czas mam nadmiar karmię małego nadal tylko jedna pierś na jedno karmienie, a z drugiej leci także produkcję mam niezłą, a ten laktator o słabej sile odciągania jest, mam drugi w którym uszczelka mi poszła tamtym więcej bym ściągnęła, muszę uszczelkę dokupić to szybciej i więcej ściągać będę w szkole to wtedy ulga większa będzie i nie będzie to trwało 15minut, a 5 :D :)

Satine Marcelek też mi ostatnio tak fiknął z tydzień temu leżał sobie u mnie na brzuszku i usiadł sam tylko, że to pozycja taka prawie leżąca była troszkę główkę miał wyżej bo ja też prawie leżałam i pare sekund usiedział i padł komedia ja się przestraszyłam, że tak szybko a on chce już siadać, ale od tamtej pory nie pozwalam mu chociaż by bardzo chciał bo czasem się mi denerwuje z tego powodu :P Mały ogólnie nie lubi leżeć i musi być na rękach na pionowo na leżąco nawet nie ma mowy chyba, że by zasypiał :P

Madlen ale super, że z koleżanką się widziałaś :)

Chomiczka i dobre, że nie podarowałaś mu, ale miło z jego strony, że jednak pamiętał :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #637461 przez sylwia1986
Dobry wieczór:)

Ja tak się ucieszyłam z tego rocznego macierzyńskiego że aż wycałowałam synusia, on zdziwiony co ta mamuśka wyczynia :lol: :lol: :lol:

Olu piękna fryzurka :cheer:

Madlen dziękuję :kiss: postaram się pisać częściej :) ostatnio humor był nie taki jak trzeba, ale już jest lepiej ;) ;) ;)

Pati dzielna jesteś z tą szkołą, ale teraz chyba sporo wolnego się szykuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #637466 przez Monia_T
Pierwszy raz miałyśmy z Igunią ciężką akcję brzuszkową. Półtorej godziny płaczu, wyginania się, zawodzenia. Nie chciała piersi co jest baaardzo niepokojące, bo zazwyczaj chce zawsze i wszędzie. Nosiłam, lulałam, kilka razy odkładałam, w końcu zasnęła...tak mi jej żal było! Podałam bobotic, może on pomógł, chociaż prutków nie słyszałam. Albo zaraz znowu z tym zawodzącym płaczem się obudzi.
Masakra, patrzę jak płacze i nie wiem jak pomóc...

Chomiczka bardzo się cieszę, że n zechciał się zrehabilitować. Dobre i to. Stan wojenny chwilowo zawieszony, życzę aby dzisiejsza stosunkowo udana noc rozpoczęła w nim jakąś przemianę na lepsze :silly:

Pliszka przerażające to co piszesz! ja jestem absolutnie wrogiem prowadzenia po alkoholu. A niestety głupich nie sieją i mnóstwo kretynów ryzykuje tak czyimś zdrowiem i życiem.
Ostatnio spotkałam znajomego, chwilę rozmawialiśmy, był z półtoraroczną córką, która spała w aucie. Pożegnaliśmy się a on poszedł z kumplem po piwo do sklepu, które razem wypili. I co dowiedziałam się później, wypił nie jedno, a kilka i jechał z tą małą do domu 15km.
Ja sama nawet na pół kieliszka wina nie dam się namówić jak prowadzę. Ale oczywiście faceci też inaczej w tym względzie maja poukładane...już nie komentuję dzis gatunku, dosyć wyraziłam się w poprzednich postach :blink:

Madlen to z Adasia kawał byka :laugh: Facet nie może być kurduplem, a co :silly:

Kinia standardowo poszła do dziadków na weekend. Kiedyś mieliśmy takie weekendy dla siebie, na wieczory przy % itd...a teraz mamy na wieczory 2+1, my i maluda :woohoo:

Kurcze, znowu płacze...m ją nosi..

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #637509 przez Madlen
Adaś też dzis płakał niewiadomodlaczego...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A dziś za to db wiadomość.
Chyba zostanę dłużej z Adasiem w domu, tylko mało płacą tego zasiłku..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #637517 przez jadziatopol
Madlen

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Monia co Iguni dolega? jej....zjadlas cos nowego? moj Hubek jest od wczoraj tez placzliwy...ale to nie brzuszek...potrzebuje mnie obok...caly czas chce ssac i jak sie budzi to placze (jekoli jak ja to nazywam). Biedna Igusia. Oby jej szybko przeszlo :kiss:
Pliszka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl