BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #637968 przez [email protected]
Dzień dobry :)w nocy ciężko jest zasnąć Gabrysiowi i tak 2 godz nie spaliśmy,od 2.30 do 4.30

Kasia ach ta Tosia :kiss: super ubrana

Natalka jaki śliczny bąbel :)

Dominia urwis kawał chłopaka,mamuniny cyc mu służy :)

Michasia fajnie się kłócicie :) aż mi się przypomniało dawno temu zamknęłam się w łazience bo mnie chłopak wkurzył i tak chciał koniecznie otworzyć drzwi że je zatrzasnął, musieliśmy zdejmować szybę żebym mogła wyjść :blink:

Mój Gabryś kończy 2 miesiące,jak ten czas leci :cheer:

Jadzia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #638008 przez kasia123m
Jaka sliczna Oldzia.a w takiej opasce bierzesz ja na polko?ja juz wczoraj wynalazlam i zamowilam letnia czapke na allegro.zobaczymy jaka bedzie jak przyjdzie.dzis miala body z dlugim rekawem i cieniutenka bluzeczke i chyba zaduzo...spodenki cienkie jeansowe i skarpety.oczywiscie odkryta.ale sie wila momentami w wozku...pewnie brzuch...juz mam dosc tych boli.

Madlen mleko w auchan 43? To taniej niz w biedronce.w biedronce place 46.

Igorek cudny.na chlopczyka latwiej kupic taka cieniutka czapeczke z uszami.widzialam na allegro sporo.fajny jest:)

Kurcze potrzebuje jakies wygodne buty bo mam jedne balerinki a juz mnie nogi od nich bola.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #638012 przez Satine0
Madlen Niestety Enfamil A.R. tylko w małej puszce jest :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #638017 przez Madlen
Odjebało mojemu dziecku, wył od rana na maxa. Pomogła tylko b. głośna muza na cały regulator!!!
Leży diabeł w huśtawce i ogląda teledyski :S .

Tak Kasia 43 z groszami w Auchan.
Muszę znów tam pojechać.
A mi najwygodniej w butach sportowych.
Jeszcze giry mam chyba opuchnięte, bo stare buty jesienne obcisłe.

Dominia Iguś uroczy i jaki radosny :)

A ja mam problem z czapką. Mam tyle, a żadna nie pasi, spadają, odsłaniają uszka...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #638036 przez Satine0
MAdlen U mnie z czapką to samo...ciągle uszy na wierzchu. A jeszcze się drze jak ma czapkę :P Wczoraj było tak gorąco, że jeździła bez.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #638048 przez sylwia1986
dzień dobry ;)
my juz w domku. Moja mama się popłakała jak odjeżdżaliśmy, nam też troszkę się tęskni. M chodzi smutny, bo myśli że z nim nie jest nam tak dobrze.. egh.

Olu udanych chrzcin :kiss: , czekamy na zdjęcia z pierwszej poważnej imprezy Lidzi.

Madlen do d.. z tym stażem :dry: u mnie z czapkami a w zasadzie czapką którą Bartek dostał ostatnio od kuzynki jest super, tylko troszkę gumka odbija mu się na czółku.

Pati oby z przyrodnim braciszkiem sprawa się poukładała, rodzice robią błędy a dzieciaczek niewinny cierpi. Szkoda..

Kasiu na pewno Tosi nie jest zimno.

Natalka, Dominia buziaki dla dzieciaczków :kiss: :kiss: :kiss: ale ten czas leci :huh: po nich najbardziej to widać

Teraz synuś śpi mi na brzuchu chyba wymęczony podróżą, choć całą drogę spał. Ja muszę ogarnąć w domku, zrobić listę zakupów, bo M w naszą nieobecność żywił się na mieście.

Wiem co miałam jeszcze pisać :lol: Bartek też się ślini niesamowicie, puszcza bąble ze śliny, ssie mi ramię, wkłada rączki do buzi a i zaczyna bać się gwałtownych ruchów i dźwięków.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #638067 przez xpatiiix3
Natalka Olgunia śliczna :)

Madlen ojj sporo, mój malutki co raz gorzej ma już mu tak ślina ścieka z buzi, że pieluchę mu podkładam pod buzie jak śpi, albo śliniaczek w dzień, bo cały mokry zaraz jest :P a tak gryzie rączki swoje, że ostatnio się popłakał biedulek, bo mocno się ugryzł za paluszka ;/ Madlen ja na allegro patrzyłam, można tanio kupić zgrzewami te mleko albo 12x400g albo 6x800 bebilon 1, bo pojedyńczych się nie opłaca czasem, a skoro Adaś na samym mm to lepiej tak niż ciągle latać po mleko :)

Satine mój łobuziak też bąbelki dmucha ze śliny hehe już sporo czasu :)

Dominia a Iguń już jaki pulpecik fajny :)

Sylwia no niestety malutki cierpi najbardziej.. jeszcze do końca tego nie rozumie, ale potem jego matka będzie dopiero żałować jak jej go zabiorą...

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #638086 przez jadziatopol
dzieki dziewczyny za wszystkie posty :kiss: jestescie kochane :kiss:

Wczoraj byl jakis dziwny dzien...Hubert tez plakal ..tylko przy cycku chcial byc a w nocy wstaje co 3 h! to juz 3 noc taka kiedy sie budzimy.....moze to znowu skok rozwojowy?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Suzi gratuluje kochana :kiss: czekamy na info :kiss:
Monia jak Igunia?
Dominia ale jaja! faktycznie znowu w piatek cukrzycowa mama urodzila :lol: ale Igorek przystojny urwis :lol: :kiss: buziak od cioci :kiss:
Madlen ja tez czytalam,ze dzieci od 3 miesiaca zaczynaja sie tak slinic....i to normalne ....a swedzenie dziasel moze jzu sie zaczynac...a zabek moze wyjsc jutro albo za kilka miesiecy. A o tym,ze dzieci rodza sie z zebami to tez slyszalam :lol: moj Bartek mial w 3 miesiacu pierwsze 2 zabki. Wiec wszystko mozliwe. :lol:
Natalka sliczna coreczka :) :kiss:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #638107 przez natalka
Dziekujemy za wszystkie komplementy :)
Dominia Igi super facecik do schrupania
Madlen ja podaje Oldze herbatki rumiankowa lub koperkową ale taki do zaparzania i ewentualnie sama dosładzam i rozcieńczam
Jadzia dzisiaj u nas kłutnia o to samo co u Ciebie wielmozny pan M po ptacy wybiera się na ryby bo musi sie zrelaksować po calym tyg. pracy a ja k...wa co? Mam go dość jade do mamy niech siedzi sam :angry:
Kasia ta opaska tylko tak w domu bo z kratki wentylacyjnej strasznie wieje a pod nia mamy kanapę na dwór czapeczka ale jakiej bym jej nie zalozyla zawsze ma jedno ucho odkryte :dry:



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #638109 przez ola85
Natalka - śliczna Olga :)
Michasia - biorę witaminy :) może to hormony tak wpływają
Dominia - duży już ten Twój urwis :laugh:
Aga - fajna historia z tą łazienką :) ku przestrodze :silly:
Madlen - moja też lubi oglądać teledyski :) Jak już sobie z nią nie radzę to puszczam youtube :laugh:
Sylwia - no właśnie takie powroty są najgorsze. Ja pamiętam jak po porodzie wyjeżdżaliśmy z Lidzią to mojej mamie też bardzo smutno było. Pamiętam jak głaskała małą po rączce i mówiła że jak następnym razem przyjedzie to już będzie "duża".
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Jadzia - no i tak ma być :kiss:

Z tego co widzę to większość dzieciaczków się teraz dość intensywnie ślini.
Ja dzisiaj wymęczona jestem strasznie. Ciągle gdzieś jeżdżę, po drodze łamiąc wszystkie przepisy drogowe :blink: no bo się śpieszę do małej. A ona śpi jak aniołek. Głupia ze mnie baba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #638117 przez xpatiiix3
Jadzia fajnie , że już zgoda :)

Natalka u nas to samo więc małemu na dwór wolę zakładać jednak takie wiązane czapeczki, ale on nie lubi czapek i wrzask jest przez chwilę :P

Ola wcale nie jesteś głupia ja ze szkoły też praktycznie biegiem a z przystanku do domu to już prawie biegne :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #638143 przez natalka
Pati zakładam jej wiązane ale i tak widac ucho a wrzask tez jest u nas jak zakladam czapke



*23.01.2012 ANIOŁEK

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #638154 przez jadziatopol
Natalka no szok! im sie nalezy a nam nie. Nam pozostaje relax w kiblu w najlepszym wypadku :angry: dobrze jest sie urodzic mezczyzna ;)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #638226 przez xpatiiix3
Natalka o widzisz, w sumie to i ja swojemu muszę poprawiać nawet wiązaną, bo on strasznie kręcone dziecko :D

Jadzia widzisz jak dobrze będą mieli nasi synowie :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #638234 przez Satine0
Matce się nudziło :D A jaki ubaw miałam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl