BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 3 tygodni temu #645833 przez Alina2408
marlena dziekuje jakos damy rade ale powoli tylko to troche przybijajace...

jadzia nie bylo gdzie usiasc wiec stanelam zlapalam mala dobrze i cyc na wierzch i pojedzone :):)... kolorek super a co do tego czy czarne to sama nie wiem nie mam pojecia w ktorych ci lepiej...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #645867 przez drzyzgunia
Hej :0

My po chrzcinach wymęczeni ale zadowoleni :) wczoraj tylko was przeczytałam ale byłam ta padnięta, ze nie miałam siły nic wyskrobać :( mały cała msze był bardzo grzeczny:) nawet nie zareagował na oblewanie wodą święcona :) obudził się tylko jak babeczka prowadząca schole zaczęła śpiewać chyba mu nie pod pasowała :P a później już w ogóle nie spął...urządził sobie dwie 15 minutowe drzemki tylko za dużo się chyba działo:)cały czas przechodził z rąk do rąk każdy chciał mieć z nim zdjęcie :)
czekam teraz na koleżankę aż mi podrzuci zdjęcia i na pewno coś wstawimy :)

Alinka my też szukamy pracy niestety ale z ofertami kruchoooo ;/ mój ma 3 zmianówkę za psie pieniądze a tym bardziej, że teraz takie jaja u niego w robocie, ze nie ma tam sensu siedzieć:(

Monia dziękujemy ale zdjęcie wstawiła koleżanka na fb poczekam na jakieś fajniejsze :P

Suzi oczywiście, że mikuś nasz jak by mogło być inaczej :)

Jadzia zdolna z ciebie bestia jak bym po pierwsze nie potrafiła a po drugie się bała....

reszcie odpisze później mój maluch zaczyna się złościć uwagi potzrebuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #645880 przez Madlen
Hej laski, ja już w domu.
Wczoraj wieczorkiem zahaczyłam jeszcze siłownię :)

Dominia tak Karwia ładna, wczoraj wpadliśmy na koniec do Jastarni i chyba jeszcze ładniej. Do Karwi mamy 220 km, więc droga szybko dość, autostradą duża część.
Nie ma jak Półwysep Helski. W Karwii byliśmy 2 lata temu to pojechaliśmy tam na szybko w znane.
Morze kocham i chyba tak już zostanie. A biegać nad morzem- suuper.

Justynka Adas ulewa po jedzeniu b. często. A jak kładę na brzuszek to już w ogóle.

Monia fantastyczne fotki z Ciechocinka, uwielbiam to miejsce..
Spóźnione życzonka wszystkiego najlepszego z okazji imienin :kiss:
Piękna, kolorowa karuzelka.

Drzyzgunia Bartuś piekny, a jaki silny

Marlena ale zazdroszczę pomysłów męża.
Mój by mi kupił japonki i gadżety sam hehe..

A co do nogi mam większą po ciąży :ohmy:
Któraś z Was też??

Wracając do morza wózek nie jest dobrym pomysłem na plażę, ciężkie to i niewygodne tam. Koniecznie muszę kupić nosidełko jak chcę plażować.
Wstawiałyście linki do nosidełek ale ja mam sklerozę, sorry.
Alina Ty chyba miałaś jakies nie za drogie i dobre?
Zapomniałam jaka to firma. Zarzuć linka.

Alinka i Monia piszę się na nastepne spotkanie :)

Satine z Marysią jesteście stworzone do pozowania :)

Paula to ja mam tak jak Twój M. nienawidzę cichych dni, szkoda na to życia.

Kasia jak Cię rozumiem. Adaś w 1 dzień pobytu nad morzem nam spierd... zabawę. Miałam myśli, by go wrzucić do morza ;) Najedzony, czysty itp i wył w tej cholernej gondoli.
Dopiero po jakimś czasie wpadłam na pomysł, że mam w komórce nagranie suszarki, to teraz jeździmy z suszarką w wózku..

Kiedy można przesiąść się z tej cholernej gondoli na spacerówkę?
Te bym nie chciała lezeć w takiej trumnie..

Dominia Igulek dzidziuś jak z reklamy :)

Mrufka ale z Ciebie laska!
A córunia księżniczka.

Synuś też słodki.

Jadzia jestem jestem, mam nadzieję, że ból gardła mnie ominie po wariacjach nadmorskich.
A jak Twoje ćwiczenia?
Piękne włosy, też chcę taki blond, boję się bo nigdy nie farbowałam..
Hubcio juz taki samodzielny się wydaje :)


Ale ciężko się odchudzać na wyjeżdzie. A wybieranie obiadu- masakra. Tylko pierś z grila i surówki, ryżu nigdzie nie mieli, a o brązowym mogę sobie pomatrzyć. A frytki- pożegnałam już dawno..

Dominia ciekawe z tym ściaganiem.
To nie używasz fridy?

Suzi dziecku było się ciężko zaaklimatyzować nad morzem, ale drugiego dnia już był normalny. Brakowało nam leżaczka z wibracjami!

Pliszka jak zwykle kwitnąco wyglądasz, na wiosnę to już w ogóle :)
Pamiętałam Twoje zdjęcie znad morza tzn wózka i mnie to zainspirowało. :)
Nad morzem wiało, ale wczoraj pieknie było, grzało słoneczko.
A gdzie jedziecie?

Alinka piękne i kolorowe fotki :)

Trochę morza..










Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #645881 przez dominia
Dzień dobry :)

Mój urwis wstał o 6 !!! i już od 10 minut śpi :dry: a matkę boli czacha .. i ledwo siedzi ;)

Auto się Nam zjebało !!! :dry: jestem taka zła na to :( w tym miesiącu mamy tyle wydatków .. tu urodziny w sobotę, zaraz w pon jest bierzmowanie Oli [T. świadkiem] .. i jeszcze to się wysrało no niech mnie szlak trafi :(

Jadzia w blond wyglądasz słodko i promieniejesz !!!! a w czarnym sexy babeczka z pazurkiem :lol: :lol: :lol: :kiss:

Alinka na dłuższą metę niestety człowiek jest nie do życia na nockach ;) co innego jak się robi na zmiany np. tak jak mój Tata, idzie na 19 wraca o 7 i dopiero za 24h idzie na dniówkę, od 7 do 19 wieczorem .. i dopiero po 48 godzinach idzie do pracy :) więc często mamy Go w domu :)

Madlen Ty chudzinko gdzie widzisz u siebie grubość ?? wyglądasz naprawdę świetnie :) Adaś w swojej limuzynie prezentuje się wyśmienicie :)
Na spacerówkę dopiero po 6 miesiącu jak zacznie siedzieć :)
Morze <3 ale wspaniale, a pogoda piękna !!! :kiss:
A co to jest frida ?? bo ja chyba nigdy w życiu tego nie widziałam ;)

No to się wyspaliśmy .. 30 minut jakby spał ze stoperem i budzikiem koło ucha :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #645895 przez drzyzgunia
domina masz racje Bartek wykapany ojciec niestety :P koleżanka się do mnie śmiała bo u niej jest tak samo powiedziała taki mały plemnik a taka siła rażenia :P u nas też tak jest że jak człowiek ma od groma wydatków to ciągle coś wyskakuje dodatkowego...;/ można o*ujeć Igulek jest cudownyyyy jak wszystkie nasze dzieciaczki :)

Marlena na szczęście ma uśmiech po mamusi :P

Sylwia u nas jest Bartosz Sebastian drugie ma po tatusiu (kolejna rzecz do kompletu pod tytułem "po tatusiu " :P ) my też pozdrawiamy naszego immienika :P

Ola ja też jestem w szoku jak czytam to dzieci przesypiają całe noce a u nas pobudka co 3h i nie ma że boli jak w zegarku :( co nos myśle dzisiaj to będzie synu nasza noc a on i tak mam mnie w nosie :P

Satine teściową to ty masz o zgrozoooo :/ ja na swoją na szczęście nie narzekam ale wkurza mnie jak ciągle mówi ooo jak cię mama ubrała nogi gołe zimnoo ci oo mama too mama tamno a weż spływaj kobieto a jak na chrzcinach dostała Bartka na karmienie too miałam ubaw bo nawet trzymać go nie potrafiła szkoda, że mały nie ulał wtedy :P ale synek już mnie broni i wtedy jak teściowa się czepia mamy zaczyna płakać :P uwielbiam gooo :*

Alina ale z ciebie laska :) przez ciebie i Monie, Madlen, Mrufkę popadam w kompleksy czuje sie jak słonica przy was :(

My mamy tego farta, że moja mama na domki letniskowe nad morzem w tym roku co prawda nie jedziemy nooo moze po sezonie ale to się zobaczy ja nad morzem się wychowywałam i tez je uwielbiam :) dziewczyny od niedzieli zauważyłam, ze mój maluch namiętnie ssie kciuka kurcze zamieniam mu palec na smoczek ale jak tylko znikne mu z oczu to zaczyna od nowa...boje się ze g tego nie od uczę macie może jakieś pomysły?

Ja z moim jak się kłócimy to nas wszędzie słychać :P co prawda rzadko dochodzi do takiej wymiany zdań noo ale nie kiedy sie zdarzają...oczywiście on zaraz przeprasza i już jest pooo...ale ostatnio tak mi działa na nerwy, że szok ciągle jego komentarze uwagi znawca od siedmiu boleści ;//

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #645904 przez sylwia1986
Dzień dobry :kiss:

Madlen, Pliszka, Alinka cudne zdjęcia ze spacerów :cheer: :woohoo: :side:

Jadzia anielico :) :cheer: pisałyśmy to wiele razy ale napiszę raz jeszcze, bardzo młodo wyglądasz :) zdrowiej kochana, Hubuś na pewno się nie zarazi.

Monia oby ten kryzys u Iguni szybko minął.

Drzyzgunia super że chrzciny się udały, masz już aniołka w domu.

Alinka, Dominia tak to jest z tą kasą i wydatkami... Ale dziś jest tak a jutro może być o niebo lepiej.

A ja mam dziś od rana pielgrzymki na kibelek, nie wiem czy się strułam czy to wirus, ale czuje się fatalnie..Jak nie urok, to :huh: :dry: Mały marudzi i chyba ma w drugą stronę że kupy wyprodukować nie może, wczoraj musiałam mu już przed kąpielą pomóc się wypurkać, bo był biedny nie do wytrzymania, dziś powtórka z rozrywki..
Jeszcze pogoda kijowa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #645913 przez Monia_T
Cześć

U nas w końcu po kilku dniach trochę lepsza nocka :) Pierwsze jedzenie po 5h, drugie po 3h...nad ranem ja wzięłam do łóżka i spałyśmy do 7.30, gdyby nie telefon od kuriera pewnie spałybyśmy dłużej :silly:

Marlena nie żebym się cieszyła, że Filipek marudny...ale miło wiedzieć, że nie tylko Iga tak przechodzi ten skok ;)

Madlen bardzo ładnie wyglądasz! Jeśli naprawdę jakieś kg Ci zostały to rewelacyjnie je schowałaś, bo wg mnie figura idealna :laugh: Super z tym morzem :) Znam Karwię, w Jastarni też byliśmy kiedyś na wakacjach...a jednak najbardziej lubię Władysławowo, mimo tego natłoku ludzi jaki tam zawsze panuje ;)

Jadzia kolor ekstra :laugh: Wyglądają jak naturalnie pomalowane słońcem :laugh:
Hubi....mmm mój cukiereczek :kiss: On w foteliku siedzi czy spacerówce?

Drzyzgunia uśmiałam się z Bartusia...wie kiedy ma płakać, kochany :kiss: To czekamy na Twoje foteczki, chociaż tamta bardzo ładna :)
Z ssaniem kciuka nie pomogę bo Iga całą ręke do buzi wkłada...obojętnie z której strony :woohoo:

Dominia współczuję wydatków. Ale może naprawa nie będzie droga. Z kasą tak jest, że jak się wali to wszystko naraz...

Dziś jadę popołudniu z m do dentysty, a później złożyć kwity do becikowego. W końcu ;)
Pogoda nieciekawa, wygląda jakby chciało padać, muszę kupić folię na wózek bo mam tylko na spacerówkę.

Madlen, Michasia idziecie na Świadomą Mamę? Ja jadę z Igą i zabieram koleżankę. M przebąknął, że może też by poszedł, ale nie wiem czy mu się nie odmieni :silly:

Teraz kawka...idę odpalić ekspres :woohoo:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #645932 przez Pliszka
Dzień dobry :)

U nas znów pobudka o świcie ;) Może to przez to, że teraz tak się wcześnie robi jasno i ptaszki hałasują za oknem ;) No trudno, przynajmniej już mieszkanie posprzątane, pranie wywieszone :) Wczoraj się zaczął ten kurs (cursera.com), o którym Wam pisałam, o zapotrzebowaniu na produkty innowacyjne na rynkach rozwijających się :) jest po hiszpańsku :) sporo materiałów do czytania, ale chyba fajny :) Muszę się zabrać za naukę ;)

Jadzia, super kolor :) Ja Cię wolę w blondzie :) Prześlicznie :)
Ja też dziś będę chyba chałupniczo zmieniac kolor, bo już się nie mogę patrzeć na moje odrosty. Trzymajcie kciuki ;)

Madlen, super zdjęcia! I Ty marudzisz, że jesteś gruba!? Oszalałaś :laugh: Jedzenie na mieście jak się jest na diecie nie jest proste. Ja ostatnio w Sopocie chodziłam na bób i jadłam grilowane oscypki ;) Ale jak zobaczyłam stoisko z owocami polanymi czekoladą, to chwilowo skapitulowałam ;) My jeździmy do Trójmiasta, a na przełomie maja i czerwca wybieramy się do Świnoujścia, tym razem oboje w celach wypoczynkowych, bo w Gdańsku Misiek od rana do wieczora pracuje, zaliczamy tylko razem ostatni wieczorny spacerek i wspólną kolację i oboje padamy przed 22 ;) On zmęczony po pracy, ja po spacerkach ;)

drzyzgunia, Olek też czasem ssie kciuk, na razie z tym nie walczę bo czytałam, że to jakoś rozwija zmysły i jest naturalnym etapem w procesie poznawania świata :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #645954 przez Monia_T
Kurcze, zaczynam wątpić w swoje umiejętności dotyczące przewijania dziecka...
Ostatnio Iga przekuptywała dady, więc skusiłam się na oryginalne pampki, zwłaszcza, że promocja była w Auchan. I co? Od kilku dni każda kupa wychodzi jej jak nie bokiem, to górą...już nie wiem czy to moje dziecię taki talent ma do srania czy ja antytalent do przewijania... :silly:

Przed chwilą znowu całe plecki okichane, wsadziłam latorośl do zlewu w łazience bo inaczej się nie dało.

Pliszka a Wy na stałe gdzieś w okolicach morza mieszkacie? Fajnie z takimi wyjazdami :laugh:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #645991 przez Marlena1888
hej!

dziś miałam dziwną noc, nie mogłam zasnąć.. budziłam się co godz (ja!!!) eh a Filipek spał od 22 do 3 i potem do 6.30, ale tak niespokojnie.. ogólnie jakiś nieswój ostatnio.. płacze bez powodu- tzn jak msmcia wezmie i przytuli to uspokaja się ładnie. ciekawe ile potrwa ten skok 3 mies....
monia ja używam pampersów baby active 3 i jestem zadowolona ogólnie :) faktycznie lubi czasem duży kupek wyjść górą ale to chyba w każdym pampku tak samo hehehe :lol: :lol: hehe zawsze to jakieś pocieszenie ze powszechny to kryzys hehe :laugh: :laugh: :laugh: właśnie zauważyłam że miałyśmy takie same nocki hihihihi :woohoo: :woohoo:
oj takiej kawki z ekspresu by się napił :) ale kilka razy piłam rozpuszczalną preawdziwą i zauważyłam że Fifi bz pobudzony jakiś :huh:

sylwia współczuje rewolucji żołądkowych i biaganki :unsure:

drzyzgunia mój synuś ten ma po mnie uśmieszek hi

dominia głowa do góry!no widzisz nie przewidzisz pewnych rzeczy.. czasem tak jest, trzeba zacisnąć zęby i przeżyć..

madlen wyglądasz bosko!!!!!!!!!!!!!!! ale ślicznie tak na tle morza..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #646007 przez Marlena1888
jadzia w blondzie odmłodniałaś! naprawdę cudnie wyglądasz! te refleksy wyszły ekstra! choć w czarnym kolorku też fajnie ;) ;) ale całkiem inaczej wyglądasz i w czarnym i blondzie. jak inna kobietka :blink: jak włosy potrafią zmieniać :lol:
a tak apropo wybieram się wkońcu do fryzjera, podetnę sobie troszkę końcówki. ale mi włosy wypadają po ciąży..eh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #646016 przez Marlena1888

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

takie dla cioteczek :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #646033 przez ola85
Dominia - ja też wcześnie zaczęłam chodzić, ale podobno dobrze dla kręgosłupa by dzieci jednak raczkowały :blink: . My dziś kolejny raz pobudka o 5 :(
Marlena - moja Lidzia się tej piosenki wystraszyła :blink: Filipek wygląda jak laleczka :kiss:
Pliszka - bardzo ładne zdjęcie ze spacerku :)
Alina - mój kot się małej boi. Fajne zdjęcia :) Nataszka słodziutka :)
Monia - Lidzia przez ostatnie dwie noce budzi się co 3h, a już 5 czy czasem nawet 6 potrafiła przespać. Ja mam nosidełko takie jak Alina, nawet kolor chyba taki sam :)
Jadzia - mam nadzieję że u Hubiego to nie choroba, tylko ten skok. Bardzo ładny kolorek Ci wyszedł. Ja to się nie mogę napatrzeć jaki ten Hubuś już duży :)
Drzyzgunia - fajnie że chrzciny się udały :)
Madlen - aż mi przyszła ochota nad morze, ale od nas to za daleko :blink: My to chyba byśmy szybciej do Chorwacji zajechali :silly: pięknie wyglądasz :)
Sylwia - u nas jakby zaczęło wychodzić słoneczko... Czasem tak jest że im Ty się gorzej czujesz, tym dzidziuś bardziej marudzi. Buziaki dla Was i wracajcie do formy :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #646055 przez xpatiiix3
Pliszka dziękujemy :) No może faktycznie ta waga zepsuta, no bo każdy w domu mi mówi, że schudłam i sama po sobie widzę to, a waga niby dalej stoi.. :P

Monia ja mam z chicco takie jak Kasia kiedyś pokazywała, beżowo-czarne :)

Jadzia no ja też chyba na Twoim miejscu bym nie szczepiła, poobserwujesz Hubka i zobaczysz czy załapie go coś czy nie :) oby nie :* ślicznie wyglądasz, Ty to zdolna babka :D Hubek ekstra :)

Alina no to czekamy dalej :D ale śliczne zdjęcia, jeju jak Wy ładnie wyglądacie, a Nataszka cudo :**

Drzyzgunia fajnie, że już Bartulek ochrzczony, to czekamy na zdjęcia :D

Madlen jak Ty ślicznie wyglądasz, ja nie widzę tutaj nigdzie żadnych zbędnych kg u Ciebie :D :** Ja na spacerówkę za miesiąc chyba młodego wrzucę tylko w pozycji leżącej, bo on już mi nie śpi w wózku ostatnio tylko chce się rozglądać, a może i wcześniej, się zobaczy jak dalej nie będzie spał to tak zrobię.. :)
allegro.pl/nosidelko-chicco-go-3-5-9kg-i3218871081.html ja mam takie i jestem zadowolona, bo mały mi mógł nawet wygodnie przespać się w tym przytulony do mnie :)

Dominia frida to do ręcznego ściągania kataru, a raczej ustami..

Sylwia zdrowiej kochana :* biedni jesteście z Bartusiem..

Marlena Fifi boski :**

I coś dla śmiechu :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #646081 przez chomiczka
Madlen chciałabym być taka "gruba" jak Ty :D pięknie wyglądasz

Jadzia jesteś jedną z tych osób, o których się mawia "ładnemu we wszystkim ładnie" te refleksy wyszły Ci super! jak u fryzjera, powinnaś moze zostać fryzjerką :)

Marlena Filipek jaki duży już :) buziaczki od ciotek :*

Czy ktoś wie czy Dave już urodziła?? Chyba by się nam pochwaliła przecież??
Alina bardzo ładnie Ci w blondzie, wyglądasz młodziej i tak bardziej świezo :)

Ja też niedługo wybieram się do fryzjera i kontynuuje rozjasnianie, zachęciły mnie wasze blondy :) całe życie byłam czarna, czas zaszaleć :D

Suzi to prawda, dla tych oczek można wiele znieść :) a jak Mikołajek, poprosimy o swieże zdjęcia kawalera :)

Jesli chodzi o wyłazenie kup poza pieluszki ja nic o tym nie wiem bo mój chłopak lubi srutać na wolnym powietrzu, tylko mu ściągnę pieluszkę i zaczyna kupkać, czesto nawet nie zdąrze złapać i wszystko obesrane :) hehe za to zamiast pieluszki mam kupkę wszędzie dookoła ;)

Powiem wam że odkąd małego kąpiemy to strasznie nie lubi. Nie wiem czy nie lubi się kąpać czy po prostu płacze w kąpieli jak zwykle. Także kąpiel to była męczarnia. Jak bliśmy u mamy to nie mieliśmy wanny no a trzeba było już go jakoś umyć i wsadziliśmy go do miski. Matko, całkiem inne dziecko! uwielbia kąpać się w misce, siedzi sobie taki skulony i cieszy się jak głupi. Nawet jak płacze i się drze jak go wsadzam to tylko go włożę i uśmiech na buzi i radość. Teraz od tygodnia kąpiemy go tylko w tej misce. Żałuje teraz że nie kupiłam tego wiadra do kąpieli zamiast wanny....


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl