BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 11 miesiąc temu #666271 przez Satine0
chomiczka My też nie mamy wizyty piguły. Szczepionkę też braliśmy 6w1.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666282 przez dominia
Srodowiskowa przychodzi nawet niezapowiedziana, u kolezanki byla jak Maly mial pol roku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #666331 przez Monia_T
U nas była pielęgniarka tak ze 3 tygodnie temu. Jednego dnia zadzwoniła, na drugi była. Na szczęście jest fajna pogadałysmy i tyle. One mają całe ankiety później do wypełnienia. Pytałam o co chodzi z tym odwiedzaniem, powiedziała, że pielęgniarka z danej przychodni ma obowiązek przyjść do dziecka ale mało która to robi. A, że im się zmieniła szefowa i straszną służbistkę mają to chodzi.

Czasami w patologiach ma to sens, przynajmniej widzi, że dziecko zaniedbane.

U mnie się śmiała, że towarzysko wpadła, bo kawę wypiłyśmy i pogadałyśmy jak znajome.

Usnęłam z Igą i spałyśmy prawie 2,5 godziny, dopiero mój durny mąż nas obudził telefonem bo dzwonił któryś raz i się martwił, że coś się stało. Stało się kuźwa, sen!!!

No a teraz to mnie dopiero łeb boli...

KAWO ZRÓB SIĘ SAMA I PRZYJDŹ DO MNIE DO ŁÓŻKA...

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666370 przez kasia123m
Mozna czasami pasc na zawal w tym kraju...spotkalm mame koleznki kacpra i oni startuja do naszeu szkoly do klsy integracyjnej i ona mi mowi ze chyba nie bedzie klasy integracyjnej bo zamalo dzieci chorych.naszcescie Pani pedagog wlasnie weszla do pracy i wszystko ok.jest zamalo dzieci ale jutro dwojka nastepnych dostanie papiery io bedzie ok.
Kurcze Toska pospala 10min a tu ni na spacer sie nie da wyjsc aninic.chyba padne.zrobilam dzis badania na tarczyce plus glukoze na czczo.ponoc pomoge zaplacic za test obciazenia gluzkoza i da sie go zrobic bez skierowania.tylko potrzeba dwoch godzinek zeby tam siedziec.
Chomiczka czy Ty jeszcze podajesz olusiowi kropelki na wzdecia.ja przestalam podwac Tosi ale teraz przed spaniem znow purkala z bolem.moze powinnam jeszcze jej podawac.

Ja tez dostalam ciuszki od kuzynki...jaa bym takich nikomu niedala.

A co do pielegniarki to ponoc przylazi jakas po 3mies.u nas chyba z urzedu miasta.i jakies ankiety sie wypelnia...jakie kosemtyki dla dziecka jakich firm,czy masz mieszkanie posprzatane..lazi po pokojach.ja sie smialam ze spraewdzaja na co poszlo becikowe...jakie pieluchy chusteczki itd.u mnie jeszcze nie byla...

O kupa...jaka mina...hahaha...dobra ide...zajze pozniej...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666394 przez michasia
Alina P mówi, że kiedyś był fajny turniej w Łęczycy, ale chyba padł. Na forum rekonstrukcyjnym znalazłam tylko z 2007r, także niewiem czy coś w miarę się tam teraz dzieje. Daleko nie jest.
A byłam tam tylko przejazdem.
W Uniejowie też turniejowo byliśmy, jakieś 3 lata temu zrobiliśmy sobie prywatny turniej, wynajęliśmy kasztel, robiliśmy noc w baliach, wieczerzę na zamku w piwnicy, a w dzień wyjazdu wyprawa do term. Teraz tam nieźle już je rozbudowali podobno, my byliśmy w zimie i super się pływało w ciepłej wodzie na mrozie:)
A spaliśmy w tej wieży rycerskiej.

Chomiczka to wiecznych wakacji życzę:)

hmmm...ja nic nie słyszałam, że jeszcze pielęgniarka chodzi. Muszę koleżanki zapytać jak kiedyś spotkam:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666450 przez chomiczka
Kasia ja nie podaje mu tych kropelek od 2 tygodni, bo nam nic nie pomagały więc stwierdziłam że nie będę dodatkowo go faszerować. Jak Tosi pomagają to nie zaszkodzi jak jej będziesz jeszcze podawać.

A to takie buty, czyli będzie łazić, węszyć i sprawdzać czy czysto. Masakra, jestem wyczulona na takie coś, z jakiej racji ktoś ma mi po szafka zaglądać czy czyste półki? Może jeszcze będzie test białej rękawiczki :angry: wkurza mnie to, nawet becikowego jeszcze nie dostałam i nie wiadom0o czy dostanę więc niech się wypchają :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666473 przez Alina2408
ja mysle ze to dobrze przeciez w normalnej rodzinie doszukiwac sie niczego nie bedzie a jakby nastala na jakiejs popijawie to wtedy wiadomo co i jak :) u nas jakos pielegniarki nie widac ale moze kiedys sie pojawi...

michasia co roku jest turniej www.leczyca.info.pl/articles.php?id=18




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666507 przez sylwia1986
Dzień dobry
My już wróciliśmy z przychodni, pani doktor uznała że ten groszek to reakcja poszczepienna po gruźlicy niby nic groźnego. Dostaliśmy nystatynę na nawracające pleśniawki. Niestety Bartek niewystarczająco przybrał na wadze w ciągu tych 6 tygodni, za 2 tygodnie mamy się zgłosić na ważenie - jeśli nie będzie satysfakcjonujące to dostaniemy skierowanie na badania i najprawdopodobniej trzeba będzie dokarmiać mm :(
A i pani doktor dopatrzyła się jakiejś alergii, ale za 2 tygodnie jeszcze dokładniej na to spojrzy. W każdym bądź razie nie znalazła przeciwwskazań do zaszczepienia i tak jak Ty Kasiu musiałam wyrazić na nie pisemną zgodę..
Później Was nadrobię, bo niestety dopadł mnie mały smuteczek.
U nas nadal zimno i deszczowo..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666511 przez drzyzgunia
Hej dziewczyny :)

Matko co za noc co za dzień...umrę chyba :) Mój mały tak marudzi, że szok w nocy chyba z 20 razy wstawałam do niego uwagaaaa bo mu smoczek wypadł i robił taką awanturę, że szok ;/
dzisiaj wyczułam na dziąsłach małego coś ostrego i chyba ząb ale kurcze tak wcześnie i w sumie na miejscu 3 możliwe takie dziwy?? i niby jak mu masowałam paluchem dziąsło to się uspokajał więc pierwsza moja myśl zęby..ehhh a najgorsze, że cały dzień sama bo mój dostał nową robotę i teraz jest w Grójcu wróci dopiero ok 19 może...
Nie mam możliwości was nadrobić niestety i odnieść się do wszystkich waszych postów...

U mnie położna była raz i podejrzewam, że na pielęgniarkę środowiskową też nie powinnam liczyć :D Ja też uważam, że dobrze że takie chodzą i sprawdzają..jak ktoś nie ma nic na sumieniu to dla niego taka wizyta to pikuś (i zawsze jakaś rozrywka) można wypytać o wszystkie nurtujące nas pytania :)
moja maruda wstajeee matkooo niech się ten dzień już skończy...a wieczorem jeszcze wizyta teściowej....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666513 przez Alina2408
sylwia a ile maly przybral???

drzyzgunia nie wiem czy konice dnia ci pomoze jezeli to zabki a to mozliwe ze trojka... u mojej kolezanki pierwsza byla gorna jedynka...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666525 przez sylwia1986
Alinko 6 tygodni temu ważył 5200 teraz 5800, niby tragedii nie ma ale doktorka stwierdziła że ideałem byłoby 6200-6500.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666529 przez Alina2408
to moja w marcu na szczepieniu 28 wazyla 4810 a teraz 23 maja 5990 i doktorka mnie pochwalila ze dobra waga




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666538 przez Monia_T
[/b]Sylwia[/b] nie martw się kochana...ile Bartuś przybrał?

Drzyzgunia możliwe, że to ząbek. Daj mu gryzaczki, masuj dziąsełko, jak będzie mocno go bolało to smaruj żelem na ząbkowanie. Lepiej, jak ząbki wychodzą później, ale jak im się spieszy to co zrobić ;) Żeby tylko poszło w miarę bezboleśnie.

U nas tak leje...masakra. Igula teraz zasnęła, później musimy do tego pochrzanionego urzędu jechać. A Kinia na wycieczce, pogodę mają najgorszą z możliwych. Mam nadzieję, że sam fakt, że wyjechali pierwszy raz bez rodziców na noc będzie dla nich tak ekscytujący, że nawet deszcz im humorów nie popsuje.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #666546 przez Madlen
Jadzia nie zauważyłam, by dotykał siusiaka..
Podzwiam że Ci się chce karmić..
Alinka to samo.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Chomiczka super, że u Ciebie lepiej, teraz kryzys u innych..
Śliczny chomiczek :)

Kasia też się łapie za prawe ucho.

Chomiczka paczka na 2 tygodnie hehe. Ja kupiłam od porodu ze dwie, trzy jakiś tydzień nie paliłam i mi teraz brakuje ;)

Monia na sierść chyba nie ma rady, my wyczesujemy na spacerze

Monia my też małe przeboje becikowe, nie będę wchodzić w szczegóły, ale jest tam taka bardzo pomocna babka- ostatnio nam ponownie wyliczała dochody, jak będzie nadal problem to może do niej się lepiej zgłosić. Jak dostaniemy te jałmużnę państwa to do niej z kawą czy bombonierą się podejdzie, bo bardzo życzliwa babka. Jakby co podam nazwisko.

Chomiczka my nie mamy już wizyt połozniczo-pielegniarskich.
Rolety też na dniach zakładamy.

Kasia to Kacper do integracyjnej klasy będzie chodził?

Sylwia w jaki sposób dopatrzyła się tej alergii?

Drzyzgunia nas chyba też dopadło ząbkowanie.
Śniło mi się kilka dni temu że ma ząbki a że miewam sny prorocze to pewnie to.
Jest dziwny, śmieje sie, potem wyje.

Chyba ja przechodze jakiś skok rozwojowy .. :dry:
Tydzien byłam nie do życia, nie ćwiczyłam, waga stoi w miejscu pomimo diety. Dziś się wyspałam dzięki mamie. Miałam relaks- samodzielne zakupy bez dziecka i psa. No ale z myślą o dziecku bo przy okazji w lumpie po ciuszki....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666547 przez ola85
Chomiczka - ale ładne zdjęcie Olusia :)
Kasiu - moja jak jest śpiąca to miętoli oczka
Michasia - nawet w najlepszych związkach, czasem bywa różnie. Jestem pewna że się dogadacie. :)
Alina - cieszę się że z psiakami lepiej
Monia - ja na sierść dla piesków polecam Omegan. Dobry i nie drogi.
Aga - super że nocka trochę lepsza. Oby Gabrysiowi weszło to w nawyk :)
Sylwia - a ile waży Bartuś? Nie dziwię Ci się że dopadł Cię dołek, ale z drugiej strony to dobrze że lekarka jest dokładna. Dużo uśmiechu dla Was :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

A Liduś jest troszkę przeziębiona. A M zupełnie się rozłożył...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl