BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #696658 przez Pliszka
Dominia, dziękuję :) oczywiście, że Igi nie gruby, normalne, że dzieci mają taki rozkoszny tłuszczyk, fajnie, że na samej piersi tak Ci pięknie rośnie. Mój w dziesiątym centylu, a też mi ostatnio ktoś powiedział, że grubasek i ma drugą brodę ;) Zacznie biegać to zobaczysz jak momentalnie się zrobi chudzielec. Mama ma rację, ciesz się zdrowym ślicznym dzieckiem :) Ja bym się nie obraziła jakby rozmiar 36 był dla mnie za duży :silly:

Chomiczka, jestem po Iberystyce :) Dla mnie ten język to poezja i moja wielka miłość. Czasem mówię do Olka troszkę po hiszpańsku :blink: Może poszukaj sobie jakiegoś kursu on line? Ja sobie ostatnio kupiłam książkę i płyty Niderlandzki Szybki Start :silly: Zobaczymy co z tego wyjdzie. Pamiętam, że jak u mnie w firmie szukali kogoś do obsługi Holandii, to CV przysłała jedna osoba ;) W takiej sytuacji to można dyktować warunki :lol:

Popatrzcie na zumbę po polsku :lol:


Uciekam, bo Misiek właśnie wrócił z podróży służbowej do Hamburga :) Nareszcie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696664 przez Satine0
Dominia Też idę 3 sierpnia na wesele :P a sukienkę mam prostą, z allegro za całe 55 zł...czarna maxi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696669 przez Pliszka
Misiek wlazł do wanny, więc jeszcze wróciłam na chwilkę ;)

Kasiu, u nas po marcheweczce była pomarańczowa :blink: Ale zielone nam się generalnie dość często zdarzają, pediatra mówi, że przy mm to nie jest nic niepokojącego.
My badanie na cytomegalię mieliśmy w szpitalu, biedną małą piętkę Olkowi pokuli, a ja płakałam razem z nim :silly: Kiepsko to matka natura wymyśliła, że kobieta po porodzie tak emocjonalnie do wszystkiego podchodzi :blink:
Trzymam kciuki za prawidłowe wyniki. A jak Tosia zniosła pierwsze szczepionki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696688 przez kasia123m
Tosia była szczepiona tylko raz w maju.nic jej nie było..zero goraczki czy innych objawow.chco nasza reh która ja widziala przed szczepieniem i teraz na reh twierdzila ze może się jej zdaje ale lepiej się skupila.a(wzrok) i była mnie taka ruchliwa( jak dziecko z adhd).teraz jak konczylysmy reh mowila ze już się wyciszyla...Może to przypadek ale mam na tym punkcie fiola. Syna problemy zaczely się po 2 roku jak dostal pneumo i meningokoki..Mowila mi stara lekarka w ośrodku teraz ze ponoc to ta druga szczepionka.ze jest w ośrodku u nas mama która zalozyla organizacje by nie szczepic bo po meningokokach dzieck sporo uszkodzone.j się panicznie boje szczepien...poczekam..jutro zrobia te badania..za tydzień wyniki to potem może..M mowi żeby jej już wogole nieszczepic...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696703 przez Madlen
Dzięki bardzo za wyczerpujące i ciekawe odpowiedzi :)

To widzę, że nie jechałyście podręcznikowo i wszystko ok.

Adaś zjadł łącznie 2 słoiki marchewki, smakuje mu bardzo, śmiesznie buziaczek otwiera.

Michasia faktycznie sukienka cudna i Ty przepięknie w niej promieniałaś.

To drogie suknie bym miała heh :lol:

A propos dziś kolega z pracy do mnie (tak sobie rozmawialiśmy o ciąży, moim samopoczuciu, co porabiam) to powiedział, że wyglądam tak samo... tylko troszkę brzuszka zostało :angry: :side: No ale po co sama zaczęłam temat to nie wiem. Heh
Więc jednak widać w luźnej bluzce. Cóż...

Złożyłam tez wniosek o dodatkowe 6 tyg. macierzyńskiego. Z urlopem wypoczynkowym się wstrzymałam, bo do końca nie postanowiłam z rodzicielskim.

Adaś się odwraca jakby nie do końca ;) Nogi odwrócone a góra nie całkowicie. Ręka przeszkadza jak u Nataszki :)

Podoba mi się zaś jego mądrowanie jakby dyskutował ze mną na jednym wydechu, podniesionym głosem da-da-da-da-da..


Ola sliczna mamusiowa księżniczka, Twoja kopia :)

Chomiczka myślę że ta lekarka bzdur nagadała i tyle. Jesteś zajebistą mamą. Ja bym nie zniosła 1/10 tyle co TY dałaś radę.
A Twój synuś jak zawsze zadowolony, zadbany, sliczny.
Adaś też ma mokre stópki.
Ja ufam swojej intuicji. Nie zmieniłam mleka jak kazał dr, tylko proszek, kupiłam odpowiedni krem i jest ok.

Dziękuję kochana :kiss: Pewnie masz racje. Tylko chodzi o to, że się staram, cuduję, zaklinam ;) i np. dziś zakładam spodnie służbowe a tam 15cm przerwa w miejscu gdzie się zapina ... No nie dam się zwariować. Ciało boli od tych ćwiczeń, a Chodakowska największy wycisk daje. Jak TY to wytrzymujesz?

Hmmm..pewnie urodziłabym się jako kobieta..walcząca. A gwałcicielom bym k... urwała. Kilka razy byłam "napadnięta", nic mi nie zrobili ale obiecałam sobie, że kolejnego zabiję.
To też poniekąd powód tego, że pracuję tam gdzie pracuję.

Wózek wypasiony! Pewnie, że możecie śmigać.

Satine- Mary tu wygląda jak królowa, która ma wszystko czego zażąda :)

Pliszka- widać, że piesek te miał ochotę na jabłuszko :) Zazdroszczę zwierzyńca. Fajna z Was rodzinka. Wszystko macie idealnie :)

Dominia Adaś waży troszkę więcej i niech sobie waży ;)

Jadzia pisz co dodajesz Hubiemu, że tak się rozwija. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #696731 przez jadziatopol
hej kochane moje :kiss:
Dzisiaj bylismy na wizycie ...Hubus schudl 100g w ciagu tygodnia. Albo przez to ,ze juz raczkuje i duzo sie rusza albo przez to ,ze nie karmie go w nocy ;) Lekarz zrobil wielkie oczy jak uslyszal,ze juz raczkuje :cheer: Hubert wazy 7300g (okolo bo te funty sprawiaja mi ogromny klopot przy przeliczaniu)...zaszczepiony i na razie jest w porzadku :)
Satine Mary swietna :lol: urodzona modelka :kiss:
Suzi hahhaha...z tym Harleyem to pojechalas :lol: niech sie tak nie spieszy lepiej ...najpierw musze zarobic jakies dolce :blink:
Pliszka faktycznie jestes bardzo podobna do mamy :) sliczna z niej kobieta i z ciebie rowniez :) Olus przecudowny :kiss: a jakiego swietnego zeza robi jak sie lyzeczka zbliza :lol: swietny jest :lol: :kiss: trzymam mocno kciuki za szczepienia :) My dopiero zaczelismy druga dawke i znowu podzielilam na 2 razy ;)
Banananama Daga juz smiga na brzuszek? pieknie :) jeszcze polubi.moj z kolei nie lubi na pleckach lezec ;)
Ola kciuki zacisniete :) Lidzi na pewno nic nie bedzie po szczepieniu :) sliczna ta twoja dziewczynka :kiss:
Dominia nie przejmuj sie kochana...nie da sie przekarmic dziecka na piersi podobno...Igorek ladnie wazy, super sie rozwija i wcale nie wyglada na grubaska to bardziej Hubert wyglada na pulpecika. A jak zacznie sie ruszac to zgubi na pewno troszke :) gratuluje Igorkowi zasypiania :kiss:
Chomiczka tez szczepilas dzisiaj Olusia? mam nadzieje,ze wszystko w porzadku ? ale przystojniak z niego i wyglada na wielce zadowolonego :lol: :kiss: a ty jestes super mama i nie wolno ci myslec inaczej!!!!!!!
Kasia wcale sie nie dziwie ,ze sie boisz po takich przejsciach ;) ja sama tez sie panicznie boje szczepien .
Michasia slicznie wygladalas na swoim slubie!!!!!!!! przepieknie! oboje ladnie wygladacie :) lozeczko mamy z Ikei...130/70 to chyba takie standardowe ...tak? ta mata to takie piankowe puzzle...byly na wyprzedazy..dalam 10$ za nia ale jest od 3 roku zycia bo ma male czesci (nie zauwazylam) i bede musiala ja niedlugo schowac...na razie poki co nie jest Hubi tym zainteresowany...na razie skupia sie na swoim ciele :)
Princess zamiesc zdjecia Adasia z pierwszymi forumowymi zabkami :)
Marlena moj tata tez ma szpiczaka mnogiego wykrytego w I stadium...tez jest po chemii i przed przeszczepem szpiku. Mozesz mi cos blizej napisac o przeszczepie? Twoj tata mial przeszczep wlasnego szpiku czy od dawcy? jak dlugo byl w szpitalu i jak sie czul po? moj tata wogole nie ma zadnych objawow...nic go nie boli nie ma zmian w kosciach....ale chca mu zrobic przeszczep jego wlasnego szpiku i boi sie tego jak jasna cholera...boi sie ,ze nie bedzie mogl jakis czas pracowac. Nie wie czego sie moze spodziewac. Napisz prosze cos na ten temat :kiss:
Madlen pytasz co daje Hubkowi? jak to co? butelke oczywiscie :lol: :blink:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

a brzuszkiem sie nie przejmuj kochana.....brzuszki tez sa sexy :cheer: ale Adas ma apetyt :cheer: ale ci dobrze...Hubus nie chce jesc nic innego poza moim mlekiem ;)




a to Hubek przy swoim pierwszym komputerze ...pisze maila do swojej ukochanej Iguni :kiss:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



a to cos na dobry dzien :)

www.jibjab.com/view/4AR0MVCESKCKk7aPE-T-ZA

[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696747 przez Paulaaa
Cześć.

Misia rządzi od 6.15. B) Nocka pięknie przespana, bo o 19.40 już spała.

Jak ja uwielbiam jak wstawiacie tyle zdjęć!!! :lol: :lol:

Chomiczka wózek zajebisty :woohoo: Widać, że Aleksander zadowolony, a to najważniejsze. :silly: Moim zdaniem nie ma się co bać, bo wóz rozkłada się całkiem fajnie :blink: Tak więc zabierz dziś synia na dłuuuuugi spacerek :) Aaaaa, zapomniałam... Dla Olka jesteś NAJLEPSZĄ MAMĄ na świecie! :) Co do niedoboru wit. D. To jest bardzo częste Asia. Ja Misi wcale nie daję. Jeszcze jak była zima itd to dostawała. Teraz jak jest słońce to nie dostaje. Wolę jej nóżki na słoneczko wystawić. :silly: Wagę szybko nadrobicie. Jeden obiadek dziennie, trochę owocka i przytyje słodziak Twój. Swoją drogą to ładnie waży. Moja 3 tyg. temu miała 5800 tylko. ;)

Bananamama jaka słodycz z Daguni :kiss:

Satine jaka damulka z Mary :woohoo: Taka ważna w tej spacerówce ;) Cudna :kiss:

Pliszka Oluś słodziak :) I jaki już duży :cheer: Buziak za skończenie piątego miesiąca :kiss:

Ola jak Lidzia ładnie siedzi :) Moja to się gibie jak pijaczek :silly:

Alinka cukinia to chyba dopiero po roku. Chociaż powiem Ci, ze ostatnio rzuciła mi się cukinia w oczy w słoiczku po 5mc jeśli dobrze kojarzę.

Kasia moim zdaniem ta qpa nie jest zielona :silly:

Jadzia cieszę się, że po szczepieniu wszystko dobrze :)

Ale mi się post walnął :silly: :silly:

Jest 7.36. Misia właśnie zasnęła w łóżeczku. Też bym się położyła, ale już nie zasnę teraz :dry: więc pomyślę co by tu zrobić na obiad. :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696753 przez dominia
Dzien dobry :)

Wstalismy 7:40 wiec super :)
Zapowiada sie upalny dzien :)

Moi rodzice w nastepnym tygodniu uderzaja nad morze .. Tak mi zazdroszcze :( to pierwsze wakacje kiedy z Nimi nie jade i chyba dlatego jest mi troche przykro .. Ale za to zostaniemy w trojeczke sami w domku :) no i pies, synek mojej mamy na doczepke :) taki gratisik :)

Asia Hubi super :) a filmik rozwala ! Ekstra :lol:

Milego dnia :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696769 przez bananamana
czesc mamusie my dzis mialysmy fatalna nocke mloda sie budzila po 1 po 4 i o 6 koniec spania nie wiem czyzby jakis skok? hmmm Ja do tego zamiast sie wczesniej polozyc to musialam oblookać nowy odcinek Dextera nie wiem czy ktoras z was to oglada serial mega wciagajacy 8 sezon juz 1 odc za mna a nastepny w sierpniu dopiero kurka a tak sie skonczyl ze juz bym chciala kolejny ;P no i oczywiscie mega niewyspana jestem mloda teraz padla a ja juz nie zasne aby sniadanie zdaze zjesc :)

Kasiu nie wiem czy kolo pobierowa ;P a fotki wrzucilam juz troszke wczesniej :)
Satine Marysia cudowna jest buziunke ma tak slodka do schrupania :)
Jadzia Hubi jest wielki poprostu nie mam slow cudowne dziecko :)
Alina Madlen Moja obczaila w ta niedziele jak sie z reka uporac jak juz lezy na tej raczce to dzwiga wysoko glowke tak ze bark sie robi luzny i wtedy wyciaga raczke :) Teraz ja musze tylko stymulowac zeby przez drugi boczek sie odwracala bo jak narazie nawet nie zatrybila ze na drugi bok sie mozna odwrocic a trzeba tego pilnowac zeby z czasem nie wyszla asymetria.
Dominia a dlaczego nie jedziecie z nimi ze wzgl finansowych czy macie jakies przeciwskazania? Bo szkoda ja wiem jak moja mala byla morzem zafascynowana mewami i labedziami heheh piszczawka mala :)

Jeszcze raz dziekujemy za komplementy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #696779 przez bananamana

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696786 przez sylwia1986
Póki co na wstępie złożę życzonka dzisiejszym małym jubilatom :lol:

Nataszko, Igusiu i Olusiu wszystkiego najlepszego z okazji 5 miesięcznicy :kiss: :kiss: :kiss: Leosiu z okazji 4 miesięcznicy, cobyście codziennie były radością swych rodziców :kiss: :kiss: :kiss:

Później reszta :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696789 przez Marlena1888
hej :)

Asia topol ale zarąbisty filmik :) z Hubim i Igą w roli głównej :D :blink: :lol: :lol: :lol: superrrr;)
a co do szpiczaka mn., tato miał autoprzeszczep, czyli pobierali go z innego miejsca na ciele. przez pierwsze 2 tyg. był bardzo słaby, depresja(całe życie pracował, był kierowcą tira) itd. potem coraz lepiej a teraz przed upadkiem ostatnim z drabiny czuł sie na tyle dobrze zeby wziąć dorywczą pracę na budowie.teraz jeździ na kontrole i żadnych lekarstw nie bierze bo oznak choroby nie ma.

Dominia, Satine ja też 3 sierpnia idę na wesele szwagierki :lol: :lol: :lol:

Dominia mój też waży 8,300g i ładnie zdrowo wygląda :)cieszę się że je, że nie jest niejadkiem czy że nie jest niedożywiony:) fajnie się rozwija, to najważniejsze. ale też mnie wkurzają te opinie, że fajny fafulas... no ale cóż. męża siostrzeniec był jeszcze grubszy od Fifiego a teraz jaka szczypa :blink: czyli to nie reguła :side: a facet to musi być facet hihi

Ola ale fajnie Liduś siedzi:) spryciula :)

Pliszka jak Oluś słodko je marcheweczkę :lol: cudny:) a jaką ma widownię :woohoo: ha
3mam kciuki za szczepienie.

Satine, piękna madame :S

chomiczka ale wózek jest rewelacja!!!! podbił moje serce, też chce taki ;D a gdzie kupiłaś i za ile :blush: :blink: :woohoo: :lol: :kiss: a mój wózek też się tak najbardziej rozwija, nie tak do końca ale śpi Filipek w nim bez problemu :)

Michasia wyglądaliście bosko:)

Filipek właśnie zasnął po śniadanku:)a ja idę rozwieszę pranie i też zjem płateczki:) nocka fajna, spał od 21 do 5 :lol: a potem dospał jeszcze do 6.30 :woohoo:
wczoraj byliśmy u taty, przywieźliźmy kurczaka z "taty farmy" dla Filipka :side: wziełam fileta pokroiłam na 12 drobnych części i pomroziłam :side: :silly: a dziś zrobię zupkę kalafiorową :side:
3majcie się pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696817 przez dominia
Bananamana Daga jaki wygibas :D

Igunia, Nataszka i Oluś wszystkiego najlepszego z okazji skonczonych 5 miesiecy !!!! :*:*:*:*
Leoś dla Ciebie buziak z.okazji 4 miesiecy :*

Nasze dzieciaczki sa cudowne bez dwoch zdan !!! :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #696831 przez bananamana
I jeszcze z serii no jak juz muszę to ja perzypilnuję ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #696847 przez ola85
Witajcie mamusie,
Pliszka - mnie też czeka mycie lodówki :S tylko wczoraj dość mocno rozcięłam sobie palec, to czekam aż się zagoi...
Chomiczka - jak położę ją całkiem na leżąco to podnosi tylko główkę ramiona i trochę plecki, ale sama nie siądzie, no chyba że np. dam jej coś do złapania :blink: Tylko jak nie może się podnieść a chce, to strasznie marudzi... Ona jest dość silna by siadać, tylko jeszcze ją trochę na boki przechyla, a w spacerówce nie i dlatego to wykorzystuje...
Dominia - gratulujemy pierwszego samodzielnego zaśnięcia Igorkowi :kiss:
No i więcej nie zdążę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl