BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 9 miesiąc temu #701480 przez sylwia1986
Marlena najlepszego z okazji rocznicy :kiss: co by Wam się dażyło i mnożyło, dużo miłości i słodkości do wspólnej razem starości :kiss: o :)

Olu też uważam teraz że to piękny czas niemowlęctwa, Bartek jest kontaktowy, dużo mniej płacze niż wcześniej, nowe umiejętności cieszą, a nieporadność śmieszy :)

Kasiu to u Ciebie na osiedlu ? www.tvn24.pl/brutalne-pobicie-i-smierc-m...8526,s.html#autoplay

Dominia nie smutaj kochana :kiss: ja wiem że to przykro, może to marne pocieszenie, ale ja na takich wakacjach z prawdziwego zdarzenia z 5 lat nie byłam :dry: zawsze tylko takich pare kilkudniowych wypadów :S

Pati jak po wizycie u lekarza? My jutro mamy szczepienie a w czwartek dermatologa.

Martyna gratulacje dla bratowej. To nie ta co chrzestną być nie chciała?

Piękna pogoda więc korzystamy i widzę nie tylko my bo ruch na forum malutki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701525 przez kasia123m
Sylwia tak to u nas w starej części osiedla..jakies 1,5 km ode mnie.w tym bloku z którego wyszedł ten staruszek mieszka najgorszy element tego osiedla.teraz wybudowali obok nowe bloki i akurat moja kolezanka się tam wprowadzila.wole mieszkac z daleka od tego miejsca:P
ten starszy pan ponoc zmarl na zawal...

Monia nr konta poproszę..na smsa:)i dziekujemy :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #701553 przez anoda89
Kasia to widocznie ja coś przeinaczyłam ;) Sorki :lol:

Mój nastrój spoko, Stary w domu to nie mam czasu na myślenie ;) Czekamy na histeroskopie i jak się okażę że przegroda była przyczyną to od listopada zaczynamy starania. Liczę na to że powicinają mi co trzeba i działam ze spokojną głową. Chodzę teraz do innego gina i bardzo jestem zadowolona bo poświęca mi tyle czasu i wszystko tłumaczy dokładnie, rozpisuje na kartce co kiedy i jak mam brać. Niech szybko lipiec zleci i już z górki :) :)

Mam pytanie do dziewczyn z Warszawy może coś słyszały na temat szpitala na Szaserów?? Wdzięczna będę na info :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701562 przez Martyna
Marlena wszystkiego najlepszego :) dużo miłości
wstaw kilka zdjęć ze slubu

Pati gratulacje i dziękujemy :)
gratuluje ząbka :)
jak przygotowania do lotu?

Jadzia dziękujemy :) super krzesełko do usypiania. Hubek cudowny! :)

Sylwia dziękujemy :) nie, to żona mojego starszego brata, a chrzestna miała być siostra mojego M
Bartus śliczny :) pięknie wyglądaliście :)

Marusha piękna sesja

Pliszka ale Oluś się zmienił. Śliczna rodzinka :) a minka przy jedzeniu rewelacyjna :) :)

Kasiu zdjęcia super. Piękne widoki

Paula bardzo mi przykro, czekamy na Twój powrót

Michasia zdjęcia super! Teraz Grunwald. W moim rodzinnym mieście zawsze jest korek jak ludzie jada na bitwę :)

Monia śliczne dziewczyny :) bardzo przykre co spotkało Waszego przyjaciela

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701602 przez Alina2408
banana bez stresu kazde dziecko lubi inne rzeczy hihi twoja nozek nie lubi a moze caluj ja w te nozki :):)

marusha chyba tescia musisz czesto wykorzystywac do zdjec bo cudownie sie spisal...

pati najadl sie porzadnie to i kupa byla my juz nawet misko sloiczkowe probowalysmy :) mala wciaga jak szalona oczywiscie z wiekszym apetytem je owocki...

pati musisz zglosic sie do zabkowej wrozki :P:)

kasia ja wybralabym plywanie ale ja sama plywalam wiec coz :)

monia dobrze ze sie zobaczyliscie... on musi miec poczucie tego ze ktos przy nim jest rozumie i pomoze nie tylko jemu ale i rodzinie...

jadziu kiedy moja mama zachorowala stracilismy wielu "przyjaciol" ludzie boja sie chrob tylko to nie jest zarazliwe..

jadziu hubek z kaszka jest boski...

satine no szok maryska siedzi jak talala...

madlen nam dala pani magister wiedzac ile mala ma wiec nie ma co sluchac jakiejs jednej co jej cos nie pasuje...

marlena no nie wyparlabys sie :):)

pati jestem jestem byla u mamy w czwartek rano wyjechalam i wrocilam w niedziele wieczorem... musielismy z m sobie co nieco jeszcze wyjasnic... jest ok...

pati to czyste zezwierzecenie normalnie a najlatwiej bije sie w grupie jednego... bo twarza w twarz to sie boja...

paula przykro mi trzymaj sie kochana... jestem z toba...

ola a cycus nie pomogl??? ja w takich sytuacjach daje cycusia...

marlena gratki :)

anoda czekamy na dobre wiesci tak jak ty :)


no wiec tak w srode sie poklocilismy bo juz nie wiem czy pisalam poszlo na ostrze nozy... w czaartek m wrocil z pracy i sie pyta czy bym do mamy nie pojechala odpoczac i on by popracowal i weekend razem... poszlam sie spakowac i po pol godzinie juz bylam w aucie.. u mamy odpoczelam fizycznie ale i psychicznie... m zatesknil.. i to chyba bardzo... choc ma jeszcze jakies dziwne zapedy... no ale jest ok... chyba przemozdzyl co nieco i powoli mowie powoli barsdzo widac efekty....

natunia o dziwo z dnia na dzien zaczela przewracac sie z pleckow na brzuszek z dwoch strona i z brzuszka na plecki... polubila lezenie na brzuszku i dzis odwyrtnela sie nawet w lozeczku w ciagu dnia i zadowolona z siebie piskala jak szalona... zaczyna siadac... nie lapie sie za rece czyjes i dobrze ale unosi sie cala sama na razie do polowy ale oparta o moj brzuchol sama sie unosi do siadania.. buja sie jeszcze jak zydek jak to mowi moja mama :):) no a wczoraj odwalila hece u tesciow zostala z nia tesciowa a my tescia do urzedu zawiezlismy a ta jak sie zorientowala ze nas juz nie ma to zaczela jej wyc i wyc i nic nie pomagalo... dala babci czadu jak wrocilismy szybko ja wzielam i gdyby nie czerwone kropeczki od placzu to zupelnie inne dziecko hihi... spi paskud tez w dziwacznych pozycjach jutro chyba uda mi sie wkleic fotki i moze filmik jak mala sie cieszzy i spiewa do piosenki dzemu :):) to juz rockowa po mamusi... nadal mam cudowne dziecko ktore spi od 19 do 4-5 :) a ja moge sie na nia napatrzec :):P a szamie wszystko ze sloiczko rybke miesko warzywka chociaz kocha owocki i je po prostu wsysa :) lapie sama lyzeczke i pcha do buzi dzis nawet sprobowala pianki z kawy bo zlapala nie za tz lyzeczke co trzeba ale na kawe jeszcze za wczesnie bo skrzywila sie strasznie a pianki tam bylo jakby kot naplakal :P:) no i lapie wszystko ze stolu i gra na blatach :):)




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701606 przez Monia_T
Hej

ja znowu na szybko...ehh Igunia ma kumulację skoku rozwojowego z ząbkowaniem...szok! Nie znałam jeszcze mojej córci od tej strony :silly: Chociaz znajomi u których byliśmy śmiali się, że jeśli to jest marudzenie to ich synek był taki w swym najlepszym humorze...no cóż może nieprzyzwyczajona jestem ;)

Kupiliśmy dziś krzesełko do karmienia, znajoma miała na sprzedaż, dokładnie takie jak chciałam i stan super :) Zapłaciłam stówkę a ona dała 290zł jestem zadowolona :) Musze je tylko "po swojemu" wyczyścić i jutro testujemy :)

Jeszcze to przygotowywanie Kini do kolonii...ciągle coś...
Marusha w tym tygodniu nie dam rady, sorki, ale po weekendzie Myślęcinek jest nasz :laugh:

Marlena kolejny lat w szczęściu i miłości, reszta sama się ułoży :) Pokaż się jako Panna Młoda
Fifi czysta mama! Chyba chłopcy sa bardziej mamusiowi...:)

Hubi mój śpioszek kochany :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: ale by Cię ciotka wycałowała :woohoo:

Martyna gratuluję :) Dziewczyna mojego brata w końcu poszła wczoraj do lekarza. Jest w 11 tygodniu, termin ma na 29 stycznia, także rok po Iguni :)

Sylwia ale się uśmiałam z tego filmiku, cwaniaki małe :lol: :lol: :lol:

Bananamama w wózku goła główka,jeśli wieje to poza wózkiem opaska, jak zimno cienka czapeczka, jak słońce chusteczka, najcześciej nic :)

Kasia ja też daję kocyk. Złożony na kilka razy polar dobrej jakości, Iga się na nim nie poci a ma bardzo mięciutko :)
Jutro wysyłam Wasze zakupy :silly: Mam nadzieję, że dzieci będą zadowolone :)

Suzi karmiłaś podczas jazdy? Ja mam fioła na punkcie pasów i fotelików...

Dominia Iguś super waży :) Mocno uszkodziłaś auto?
A jak Twoje cyckowanie? Nie rezygnuj, to samo zdrowie dla Igusia :)

Ola jak już jej sie uda nóżkę posmakować to nie puści, złapiesz wtedy fotkę :) ...Iga ssie duże paluszki, a teraz na te ząbki to nawet przygryza dla ulgi.
Mnie też w cycka ugryzła...

Martyna dzięki :) Kupiłam Hippa dziś :)

Asia w końcu już ponad rok razem jesteśmy :) A jeszcze wiele przed nami, no nie :blink:

Iga spróbowała dziś kaszki...nie smakowało. Buzia zamknięta, pluła..zobaczymy jutro :woohoo:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701616 przez kasia123m
jeszcze raz dzięki Monia :laugh:

moja mala zjadla dziś o 15 słoiczek zupki... godzinke po zasnela i jak przyszla pora na następny posiłek to az plakala i jadla..taka glodna była..wiec chyba nie może jesc 3 godziny po.jak dojda jeszcze deserki to wiem jak to rozlozyc a teraz trochę lipa..dopiero zaczynamy słoiczki wic nie chce naraz dawac zup i deserków bo nigdy nie wiadomo co jej może zaszkodzić.

Monia wstawiaj fote krzesełka...ja wlasnie siedze i szukam używanego:)



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701631 przez xpatiiix3
Jadzia to prawda i mi forum też dużo dało <3

Sylwia a u gastrologa ostatnia wizyta była juz wszystko w porządku żółtaczka oficjalnie zażegnana :D

Martyna a powiem ze chyba trochę wcześniej przyjadę a ze jedna torbe mam to po Wawie się przejdę wiec jak masz ochotę to i na godzinkę będzie można się spotkać bo ja ok.16 będę a po 19 lot i sporo czasu będę miała :)

Alinka no tak wróżka zębowa :D bardzo się cieszę ze juz dobrze :) no i czekam na fotki i filmik Nataszki :) Aj teraz tyle tej przemocy na świecie.. :|

A i zapominam ciągle chciałam się Wam pochwalić ze moje dziecko reaguje na swoje imię juz :) od jakiegoś tygodnia jak się go wola od razu się patrzy a jak co innego się krzyknie to ma gdzieś hehe :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #701637 przez dominia
Monia niee, da sie to wypolerowac :)
Cycole dalej w ruchu :) namietnie sciagam w dzien do butli i zajada sobie ladnie z niej :) kaszke wsuwa ino sie mu uszy trzesa :) na moim mleczku robiona oczywiscie :) bezsmakowa narazie zaczelismy :)
Ziemniakow ze szpinakiem nie lubi ;) az Go otrzepuje ;) za to wszystko co z marchewa je ze smakiem :) deserkow jeszcze nie dawalam :)
Ja mam krzeselko na strychu po chrzesnicy .. Nie jest zbyt zadbane, chcialam kupic jakies uzywane w lepszym stanie ale mama mi przegadala, ze bez sensu bo za kilka miesiecy bedzie jadl przy swoim stoliczku :)

Asia widocznie Hubercik lubi spac w krzeselku :) slodki :*
Ojj tak bez Was i w ciazy i teraz bylabym zielona :) tak to ZAWSZE moge na Was polegac :) :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701638 przez chomiczka
Cześć,

Ja tylko na chwilę bo Olek nie daje żyć.
Mam pytanie, on strasznie mało je - tak mi się wydaje.
Dzisiaj zjadł w sumie 410 ml mleka + słoiczek gruszki hippa.

Zjadł o 7.00 - 120ml
dopiero o 12.00 - 80 ml
dopiero o 16.00 - 80 ml
no i 20.00 - 130 ml

Je co 4 godziny i małe porcje. Czasem widzę że jest głodny bo np sśie jak głupi pieluszkę albo zabawki (nie gryzie tylko ssie). Żuca się też na smoczka, ale daje mleko i wypluwa, wypycha językiem i nie chce, nie chce mleka ale chce wode - pije dość dużo wody. Martwi mnie to że tak mało je, czy może mu jakoś zaszkodzić to że takie małe posiłki spożywa i tak rzadko?? Kuźwa nie dość że słabo przybiera to teraz nie chce jeść ;/ Lekarka kazała go podtuczyć i dawać kaszke ryżową wieczorem, ale on za chiny tego nie chce jeść, wypluwa, więcej ma w nosie tej kaszki niż w buźce :angry: :angry: próbowałam już 4 razy mu dawać i za każdym razem ląduje w śmieciach. Boję się że on na coś chory jest albo coś. Idziemy do pediatry dopiero w czwartek.... Martwię sie :( :( :( Czy któreś z waszych maluchów też tak mało je?? Oprócz tego jest w miarę ok, jest żywy i rześki i ładnie się bawi i jest radosny. Co jest grane? :dry: :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701641 przez dominia
Chomiczka Asia moze On nie lubi mleka ? Slyszalam, ze sa takie dzieci ;) tylko co wtedy dawac ? A sloiczki ladnie wcina ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701643 przez kasia123m
Asia nie kracz..nie jest chory..moja z 3 tyg temu podczas upalow tez jadla po 80-90ml...i wogole jakby glodna nie była..idz do lekarki zobaczysz co powie..

moja je :
6 rano 150ml mleka
9 rano 120-150ml
12 90-120-150ml mleka
o 15 dalam zupke
o 18 zjadla 150mleka
i o 20.30 150 mleka z jedna lyzka kaszki..



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701652 przez chomiczka
dominia słoiczki zjada chętnie. Do kaszki dodałam nawet glukozy i była bardzo smaczna, ale nie chciał. Do tej pory lubił mleko to teraz nagle mu się odwidziało? Nie wiem może jakąś inną kaszkę mu kupię...

Kasia
to wychodzi że Tosia zjada 2x tyle co Olek :huh: :huh: kurcze, nie daje mi to spokoju :dry: Ostatnio zjadł cały słoiczek marchewki i za raz cały zwymiotował, i zaczęło mu się ulewać trochę po każdym karmieniu, nie dość że mało je to jeszcze się ulewa :huh: :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701654 przez kasia123m
a kupki jakie robi po słoiczkach?a pije dużo miedzy posiłkami?a dajesz mu kaszke smakowa czy bezsmakowa?



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701658 przez Monia_T
Chomiczka ja jak skończyłam 6 miesięcy absolutnie odrzuciłam mleko i wszystko co z nim związane..żadna kaszka, kleik itp nie wchodziło w grę. I tak mi zostało do tej pory, mleka, sera itp nie ruszę...no i jak widać całkiem duuuża urosłam.
Może zacznij mu podawać słoiczki, warzywa, owoce, dania za chwilę dojdą biszkopty, jogurty, budynie, obiady, później pieczywko...myślę, że problem może być właśnie w tym, że mu nie smakuje.

Alina no proszę jak rozłąka pomogła :)

Ja też jestem pod wrażeniem tego jak Iga codziennie uczy się nowych rzeczy :)
Dziś nas zaskoczyła w wózku, bo jak zwykle była na wpół leżąco, nagle podniosła się, usiadła, złapała barierki i aż piszczała z radości :)

Krzesełko wyszorowane stoi i się suszy, jutro wrzucę fotkę :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl