BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 9 miesiąc temu #700124 przez Marlena1888

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


na ryneczku :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700128 przez Marlena1888

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


takie ładne mam dołeczki po mamusi :laugh: :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #700129 przez xpatiiix3
Dominia super mamuśka z Ciebie mądra :D dasz radę ja nie miałam wyjścia na początku starałam się do 3 miesięcy dawałam radę z odciąganiem ale potem już mało pokarmu w dzien i słabo szło, za mało było, żeby ściągać ale cycem się najadał a teraz muszę czasem mm podawać małemu już... ehh ale chociaż w nocy je mi cyca i w dzień chociaż z dwa razy pociąga a tak to z rana i wieczorem czasem butla wieczorem ale staram się ile mogę :) a tak trzeba uważać bo może dostać zachłystoweo zapalenia płuc tydzień albo lepiej murowane w szpitalu.. ;/

Satine Maryś jaka silna już dziewczynka :D

Sylwia ale fajnoie może zaraz i Bartusia poniesie nam tak jak Hubka :D

Madlen mój na razie nie myśli z plecków na brzuszek ale za to z brzucha na plecy to zajmuje mu pare sekund... także można sobie darować jego kadzenie na brzuchu bo jak pare razy go przewrócę to wisk jest w końcu ale już za to z rączkami sobie radzi jak ma wzdłuż ciałka to sobie je przesuwa do przodu :)

Marlena Fifi jaki podobny do Ciebie słodki :D I mamusia jaka laska :D

Alina odezwij się kochana :) nie odzywałaś się coś ostatnio..

A i dzisiaj znowu próbowałam zajrzeć do buzi a gdzie tam językiem zakrywa wszystko nie chce pokazać buzie zaciska, uparciuszek mały :P

Kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuur...... Brata mi pobili masakra jakaś wrócił do domu jakieś punki go nakopali wyszedł ze sklepu i podbili do Niego mówił, że ich parenastu było a co najlepsze wśród nich jego "przyjaciel" ...;/ kur... jak ludziom nie można ufać pomaga się komuś i dupe nadstawia nie raz za niego a potem ktoś dupe wypina i nic nawet nie powie i nie stanie w obronie... Szooooooooook po prostu ale sie trzyma uciekł jakoś im złapał szybko taxi i zapłaciłam za niego.. tylko ze zgubił paszport no bo dowodu nie ma jeszcze to nosi ze sobą i jak znaleźli to jeszcze mogą mieć adres nasz masakra jakaś jutro musi zgłosić zgubienie dokumentów... ;/ Ale ja działam już popytałam się trochę jutro chyba już będę znała część chociaż z tych osób to porządek zrobimy ja pierdziele, żeby bezbronnego chłopaka pobić w biały dzień na środku ulicy... normalnie zebym znała adresy o bym powybijała każdego po kolei... Nosi mnie aż z nerwów... Płakać mi się chciało jak go zobaczyłam... :(((

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #700134 przez Satine0
Marlena Cała mamusia :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700184 przez Paulaaa
Cześć dziewczyny.


Wszystkie zdjęcia piękne! :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ucałujcie dzieciaczki :kiss:

Miłego dnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700192 przez dominia
Paula ojej :( az mnie ciarki przeszly i lzy w oczach mam :( bardzo mi przykro, niech spoczywa w spokoju [*]
Chcecie spelnic Jego marzenie ? Napewno z gory bedzie sie ogromnie z tego cieszyl, ze bierzecie slub :)
Trzymaj sie Kochana !!!!! Bede myslec o Was ! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #700200 przez Pliszka
Dzień dobry

Paula, przykro mi :( Trzymajcie się!

Marusha, super zdjęcia i fajna suknia, ale kolezanka chce na pewno coś z koronką w roli głównej :)

Te sukienki Pronovias w Polsce wcale nie są kosmicznie drogie :)

My spędziliśmy weekend u rodziny :) Oluś odwiedził pięć spośród swoich siedmiu babć :blink: Wszystkie dostały Olusiowe Albumiki, z których jestem bardzo dumna :laugh: Zrobiłam na pamiątkę parę zdjęć, to się potem pochwalę :)
Kończę kawkę i się biorę za porządki, bo o 12 wpada do nas na obiadek moja koleżanka z pracy ze swoją czteromiesięczną córeczką :) Oluś drzemie :) Chyba potrzebuje regeneracji bo weekendowym babciowym maratonie :laugh:

Marlena, fajne zdjęcia :) Widać, że się dobrze bawiliście :laugh: Fajne są takie wycieczki :)

Madlen, u nas się chusteczka z daszkiem nie sprawdziła, zsuwa się Olkowi z głowy. Jestem za to bardzo zadowolona z tego zakupu:
allegro.pl/kpl-2-czesci-czapka-pepitka-a...ato-i3238160808.html
Czapeczkę z daszkiem kupowaliśmy w pobliskim sklepie, na allegro takiej nie widzę, ale te się wydają niegłupie:
allegro.pl/42cm-letnia-czapeczka-wiazana...pka-i3376735183.html
My teraz bez czapki chodzimy, bo Olkowi się bardzo łebek pocił. Czapeczkę zakładamy tylko do nisidełka.

Dominia, gratuluję! Jeszcze troszkę i odpoczniesz.

Pati, przykro mi z powodu brata :(

Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700219 przez michasia
Paula wyrazy współczucia.

Marlena ale podobny do Ciebie. To mieliście udany dzionek:)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dominia a co z tą stłuczką?
mam nadzieje, że Igorkowi to ulewanie przejdzie, wcześniej tak nie było, prawda? Ciekawe dlaczego tak ulewa po cycku, a po butli nie.

Kasia to złoto jest po prostu gorszej jakości.Nie oznacza to, że coś się z nim stanie. A w necie patrzyłaś za takim próby 585. Najlepiej patrzeć u Jubilerów, którzy nie maja jakiejś tam marki, typu Kruk czy coś.

Satine Marysia jest przesłodka. Taka ma słodka buźkę.
a tak z innej beczki orientujesz się może jak ma się gra o tron książka do filmu, bo P dostał od mojej mamy Ucztę dla wron cz 1 i 2, ale na okładce jest napisane "po śmierci króla-potwora Joffreya...", a on przecież w serialu jeszcze nie zginął.

Sylwia super na basenie. Oboje wchodziliście do wody. Ile u Was kosztują takie zajęcia? To jest jakiś specjalny basen i zajęcia sa na okresloną godzine, czy jak?

Annajulia ja moczę Ani uszy przy każdej kąpieli-tzn. woda sobie spokojnie do nich wpływa.

Dziś kończę sukienkę-tzn. dziurki i guziczki i obszycie mankietów, dół do obrobienia zostawię sobie na później. Sukienka dla mnie, ale też chyba pomogę P kończyć suknię dla koleżanki. Grunwald coraz bliżej, a my prawie nic na sprzedaż nie mamy...a tylko po to tam jedziemy.No nic...zawsze jakaś promocja firmy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700233 przez Satine0
hej :)

Paulaaa Przykro mi :(

Michasia Pierwsza część to "Pieśń Ludu i Ognia"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700244 przez Pliszka
Michasia, mój misiek czytał Gre o Tron i mówi, ze w ksazce wszystko identycznie jak w serialu. Dla mnie to zbyt okrutne klimaty. Poddałam sie chyba po drugim odcinku :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700253 przez bananamana
czesc dziewczyny :)

Sylwia widze małemu sie podobało moja Dagunia tez zachwycona basenem :) Super zdjecia i jaka pamiatka :)

Pati współczuje co za ludzie nie ma co gadac a ty sie tam lepiej nie wychylaj co by jeszcze Tobie nic nie zrobili po takich to nigdy nic nie wiadomo...

Paula straszne co napisalas straszne jak takie rzeczy sie dzieja przyjmijcie wyrazy wspolczucia

Satine Maryś wymiata co za zdolniacha :)

Madlen za chwilke zacznie odkrywac drugi boczek :D Dagusia wlasnie to robi kapnela ze przez drugie tez mozna narazie sie tylko siluje ale lada chwila jej sie pewnie uda :) a z miejscowości nadmorskich polecam Pobierowo i tam gdzie teraz byliśmy Darłówko Wschodnie :)
Co do smoczkow to używam teraz ten 3+ średni przepływ a kaszke podaje łyżeczką :)

Marlena sliczny ten Twoj maluszek i cała mama :)

Bylismy wczoraj na urodzinach u mojej mamy Dagunia byla tak goscinna ze przespala 2h :lol: pozniej pojadla cyc + deserek zapila herbatka i dokazywała :)
W środe jade z mała do mamy na 3dni takie upały a mama mieszka w domu to bedziemy calymi dniami na podworku planuje wyciagnac Daguni malutki basenik i zamoczyc jej troszke dupke :)

Dziewczyny mam pytanie od kiedy nie oslaniacie maluszkom uszek jak wychodzicie na dwor?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700297 przez ola85
Dzień dobry mamusie,
To najpierw nadrabiam:
Marusha - świetne zdjęcia, konie to Wasza wspólna pasja?
Buziaczek - śliczna Zuzia :kiss:
Pati - świetnie że Marcelkowi zupka smakowała :) Gratulujemy ząbka :) :) :) , u nas na razie się nie zapowiada, biedna ta dziewczynka z tą dysplazją.
Dominia - gratuluję zaliczeń, jesteś bardzo zdolna :)
Michasia, Kasia - moja siostra (chrzestna) kupiła małej na chrzest złoty krzyżyk jak była w Ziemi Świętej i tam jest poświęcony to tego dokupiła łańcuszek, dla mnie to super pamiątka, no i mamy biblię dla najmłodszych
Monia - z tym kolegą to ciężka sprawa... Bardzo współczuję rodzinie.
Śliczne zdjęcia z działeczki :) Dwie urocze dziewczyny :) Ja ostatnio kupiłam body i na opakowaniu było zdjęcie takiej dziewczynki i śmiałam się że to Igunia bo bardzo podobna :)
Jadzia - haha usypianie na kaszkę... świetne :laugh:
Satine - cudnie Marysia siedzi :) zdolniacha :) Świetny obrazek :)
Sylwia - super zdjęcia :) Ale nam smaka narobiłaś... Musimy się kiedyś razem wybrać :) Świetne te dzieciaki, ale trochę mnie strach ogarnął co będzie jak nasze tak zaczną broić.
Marlena - wow, mamusia na motorze :) Super :) Filipek cudny :kiss:
Pati - ale przyjaciel... :S dobrze że do szpitala nie trzeba było jechać
Paulaaa - bardzo współczuje
Bananamana - trudno powiedzieć, zależy jaka pogoda, do 3 m-cy chodziła w czapeczce, późnej zrobiło się ciepło to ściągaliśmy

My wczoraj byliśmy W Krakowie. Chcieliśmy jechać tydzień temu, ale bardzo padało. Byliśmy na spacerze ze znajomymi i było ok. Do momentu aż weszliśmy do restauracji, no i Lidusi się nie spodobało. Szkoda tylko że swoje niezadowolenie ukazała dopiero wówczas, gdy już zamówiliśmy jedzenie... Tak więc skończyło się tak że jak ja jadłam to M z nią spacerował na zewnątrz i na odwrót. Bardzo romantycznie... :dry: Miałam straszne wyrzuty sumienia, bo to jednak dla małej było za daleko, na ten wiek. Tyle czasu w tym foteliku... Za to po powrocie zrobiliśmy jest super kąpiel i chyba nam wybaczyła :blink:
Poza tym ten tłok... to nie dla mnie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700309 przez Marlena1888
dzx dziewczyny! ;)
ja się baaardzo cieszę że Fifi mój ;) wszyscy naokoło mówią że do mojego taty podobny:) a w mojej rodzinie tato ma dołeczki, ja (2siostry nie) i teraz Fifi :lol: to nasz znak rozpoznawczy :lol: :lol:

paula bardzo mi przykro... :ohmy: :dry: straszne co piszesz:* 3maj się! :kiss:

my używamy czapeczek jak wietrznie.. czyli dość często :silly:

pliszka aż tyle babć ma Oluś :ohmy: jak to możliwe :lol: :lol: to pewnie babcie cieszą z albumików. :laugh:

patii współczuje, ale porąbańcy chodzą po tej samej ziemi :ohmy: :huh: bardzo oberwał? :cheer: :( czekam na zdjęcie 2 forumowego ząbka :lol: :lol:

miłego dnia! :laugh: ja właśnie zjadłam śniadanko- swojski chlebek mmmmm :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700313 przez kasia123m
witam!!

Paula bardzo mi przykro..trzymajcie się jakos,,

Satine Marysia slicznie się trzyma..moja Antosia to jeszcze się gibie lewo prawo...

Sylwia super fotki..ekstra pamiatka..i super zajecia..caly czas się zastanawiam..pewnie w tym miesiącu już się zaczely zajecia..musze podejść na basen i zapytać

Sylwia filmik o wyczynach dzieciakow super...człowiek patrzy i oczom niewierzy hehe

Filipek slodziak..widze ze podkladasz kocyk pod pupe do spacerówki.nie poci Ci się od tego kocyka?ja moja wlozylam wczoraj w spacerowke..ona happy choć troszkę bardziej na lezaco była niż Fifi ale mi się wydawala taka na bok przegięta wiec chyba jeszcze poczekam..

Pati co Ty piszesz?pobili go?masakra...u nas wczoraj policja jezdzila miedzy blokami co chwike..pewnie kogos szukali..tydzień temu 3 gości poszlo odebrać kase do innego i wyskoczyl jego dziadek..okladal ich kijem i gazem psikal i go popchnęli..dostal zawalu i zmarl..a oni spacerkiem nic nie wiedzac poszli do domu...kolezanka ich widziala jak szli bo jeden caly pokrwawiony i pijany albo gorzej..szkoda slow,...

bananamana my byliśmy 3 lata temu w Pobierowie w domkach i było super..pozwiedzaliśmy wszystko wokoło..tez polecam..w tym roku tez zarezerwowałam domek na sierpień..a co do uszek to w wozku..gondoli Tosia jeździ bez czapy..wczoraj jak jechala w foteliku to jak ja wyjmowałam to zakladalam kapelusz bo slonce ostre..nogi miała w sloncu bo wiadomo fotelik i chyba zle posmarowane i na jednej wieczorem miała kilka małych pryszczykow..wiec trzeba uwazac..

o kolezxanka się niecierpliwi...miłego dnia w takim razie.. :woohoo:



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700349 przez sylwia1986
Marlena Pięknie Wam się niedziela udała, racja synuś cała mamusia :) a co do ćwiczeń w wodzie, bo wczoraj zapomniałam napisać, pierwsze zajęcia oswajają z basenem, więc było kangurowanie, kołysanie, delikatne ruchy, zamaczanie główki do połowy, kontakt z innymi dziećmi w basenie.

Madlen my mamy te chusteczki, które Satine podała w linku, do ochrony przed słońcem jak najbardziej, od wiatru nie, i raczej do nosidła niż do wózka.

Paulaa przyjmij najszczersze kondolencje :( szkoda że nie doczekał tego dnia..

Michasia jedna osoba wchodzi z dzieckiem, druga stoi na brzegu zeby podać, odebrać dziecko, pstrykać foto :lol: zajęcia w wodzie trwają 30 minut, koszt 29zł - dostaje się pieluchę do wody, basen specjalny, wyższa temperatura, woda ozonowana nie chlorowana, trzeba wcześniej rezerwować przyjście, bo na określoną godzinę nie więcej niż 8-10 dzieciaczków, w wodzie 2 lub 3 instruktowów. Troszkę drogo, ale po 6 miesiącu, można chodzić z dzieckiem już na normalny basen, więc my tak zrobimy.

Bananamana od pierwszych upałów, w wózku jest z gołą główką, a w chuście, zakładam chusteczkę z daszkiem bawełnianą do osłony przed słońcem. Wiadomo jak jest chłodniej i wiatr to czapeczka obowiązkowo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl