BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 9 miesiąc temu #699679 przez xpatiiix3
Marusha dziękujemy, może będzie następna :) u moich sąsiadów córka zdrowe dziecko ma 13-14 miesięcy ani jednego nie ma ani nie chodzi jeszcze ale z chodzeniem muszą do sierpnia czekać biedulka po operacjach bioderek bo dysplazję miała..

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #699687 przez jadziatopol
Patii gratuluje pierwszego zabka!!! :) i fotke prosze :)
Sylwia dobrze kojarzysz. W San Francisco wszystkie uliczki sa mocno nachylone,...czasem tak mocno,ze jak podjezdzam do skrzyzowania pod gorke to nic nie widze tylko czubek mojego auta ;) tutaj krecono wszystkie amerykanskie filmy w latach 70-80-90....tposcigi samochodowe glownie. Byl tez taki serial "Ulice San Francisco". Ja nie przepadam z a duzymi miastami...nigdy w zyciu nie chcialabym mieszkac w Nowym Jorku czy Chicago....San Francisco ma klimacik i nie jest duzym miaste ale wole moja Pacifike :) mamy tu jeden pub w ktorym wszystkie wiesniaki spotykaja sie w piatki na Karaoke...hahahhai spiewaja "I need the hero " :lol: :blink: jednego fryzjera,surferow,fajne plaze i gory :) a w SF mnostwo turystow ;) wole spokojne zycie na mojej wsi :blink: a do SF mam niecale 10 minut drogi samochodem :)
Marusha zdjecia piekne :) wy jak z katalogu i konie :kiss: kocham konie :) tez kiedys duzo jezdzilam....tutaj mozna wynajac sobie konia i pojezdzic po plazy...mielismy tak zrobic w zeszlym roku...taki romantyczny wypad tylko we dwoje ale Hubus sie juz zagniezdzil w maju i plany odlozylismy. No ale moze jeszcze zdazymy w tym zyciu :blink: W Stanach moj m jest 3 lata a ja z synem dojezdzalismy do niego....w tamtym roku przyjechalismy na 5 miesiecy 4 maja i 7 maja juz Hubus byl :) wrocilam pozniej w ciazy we wrzesniu i przylecialam spowrotem 28 listopada w 8 miesiacu ciazy i juz zostalam. Czyli tak na stale to jestem od konca listopada zeszlego roku :)
Dominia gratuluje kochana !!! :kiss:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699690 przez xpatiiix3
Jadzia wstawie jak uda mi się fotkę zrobić bo z małym trzeba się nagimnastykować żeby buzie otworzył :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #699694 przez michasia
Marusha super fotki:)te na koniach mi się najbardziej podobają.

Pati no proszę jak za mamusią idzie.

Dominia gratuluje ocen i współczuje stłuczki. Czekam na relację:)No i oby do domu dobrze droga Ci minęła.

Kasia kurs fajny, ale po nim nic nie zostaje, więc jeśli chcesz kupić coś na pamiątkę, to kup coś na później, ale skoro Tosia ma inne pamiątki z chrztu, to przecież możesz spokojnie taki kurs wykupić.
Pływanie dobrze wpływa na dzieci.

też mam problem co z kasą z chrztu. Ania dostała taki obrazek Matka Boska z Dzieciątkiem od chrzestnych z takich rzeczy materialnych, także chciałam jej coś z biżuterii kupić. Myślałam o złotym łańcuszku i medaliku, ale z drugiej strony dostanie go na przyjęcie i szkoda będzie jak zgubi...
Może kolczyki? a łańcuszek i medalik srebrny.
Mi rodzice kupili pierścionek, lubię go bardzo, złoty z rubinem, ale kiedyś nosiłam, a teraz tylko obrączkę.


Kupiłam dziś przytulankę taką: www.google.pl/search?q=pzytulanka+marks+...764.html%3B400%3B281
i druga książeczkę cała szeleszczącą i zabawkę do łóżeczka do przywiązania i byłam w takim sklepie, gdzie przywożą rzeczy z zagranicy i kupiłam tam taki panel do samochodu z dużym lusterkiem.Nie umiem w necie tego znaleźć, na stronie fisher price w ogóle nie widzę takich zabawek do samochodu, w każdym razie to się na zagłówku montuje i dziecko sie bawi:)


Jadzia, Jadzia mam coś dla Bartka-ta muzyka z tego filmiku z inscenizacji bitwy, kolega mi powiedział-pod filmikiem wystarczy kliknąć na więcej, czy jakoś tak i tam jeśli lista grup uczestniczących i muzyka:) a więc: Muzyka - Two steps from hell "Protectors of the earth"
a właściwie to:


Monia oglądałam dziś dywany na tej stronie, co kupiłaś. chyba na jakiś zachoruje, ale to na jesień:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699703 przez jadziatopol
Michasia rpzytulanka swietna :) dzieki za ta muzyke. Bartek sie w niej zakochal :) ja tez :)
Patii hahha...ok :) zycze powodzenia :blink: :lol:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699713 przez xpatiiix3
Mam nadzieje ze jutro się uda dzisiaj próbowałam ale wierci się i wisk jak buzi dotkne :P także dałam mu spokój na razie :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #699729 przez Monia_T
Cześć

Spędziliśmy dziś dzień na działce z znajomymi. Piękna pogoda, rewelacyjnie udany dzień.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Igunia była zachwycona pobytem na świeżym powietrzu i obecnością wielu osób, do tego stopnia, że spała tam 2 razy po 3 minuty. Wymęczona na maxa, często tuliła się do cycusia, ale nie była jakoś mocno marudna, nie płakała, nawet jej humorek dopisywał. Zasnęła w foteliku jak wracaliśmy i tak ją ułożyłam do snu na noc.

Pati gratuluję ząbka :)
Marusha Igunia nie ulewała i nadal jej się nie zdarza. Myślęcinek w tym tygodniu postaram się wpisać w grafik...dam Ci znać, bo mam trochę zamieszania z tymi koloniami :)
Ja na razie kalafiorka nie podaję, już wiem, że źle na Igunię wpływa :laugh:
Zdjęcia cudowne, co jedno to ładniejsze...piekny pomysł. Ahh konie :kiss: I Ty w tej sukni ślubnej w morzu, rewelacja :laugh:
Madlen brawo dla Adasia :) Ja nie przemywam dziąsełek...Kini też tego nie robiłam :silly:
Princess kamień z serca.
Banana to piękną nockę miałaś. Pewnie pierwszy dziewczęcy ząbek na forum u Dagusi się pojawi :laugh:
Ola ahh Ty kolejna z super nocką...też bym tak chciała. Iga dziś jadła o 1 i 4, później wstała o 6.30
Buziaczek jaka słodka Zuzia, w sam raz :)
Dominia stłuczkę? Coś macie pecha na to auto, jak się nie psuje to stłuczka...współczuję.
Michasia fajna przytulanka :) Iga królisia bardzo lubi, wczoraj tuliła go przez sen :)
Piękna ta muzyka.... :woohoo:
Dywany polecam...polski producent, jakość świetna, nawet włosy Maila schodza bez problemu odkurzaczem. I ceny mają całkiem przystępne :)

Moja Iga też wiecznie opluta...nauczyła się i pruta buzią, bąble robi, ciągle cała papa mokra...no i łapki masakra. Zjada całe, wszystko mokre :laugh:

A tu jeszcze lalunia działkowo:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #699741 przez jadziatopol
Monia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Igunia piekna jak zwykle :kiss:ty tez :) mala agentka :blink: pruta buzia? :cheer: :lol:
Buziaczek Zuzia sliczniutka :kiss:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699743 przez xpatiiix3
Monia straszne to co piszesz takie przykre ja pamiętam jak mój dziadek umierał kości mozg wszystko zezarlo mu to cholerstwo... Patrzyliśmy jak umierał a cały dzień się męczył aż późnym wieczorem po prostu zamknął oczy i zasnal... Odszedł ale najgorsze było to patrzeć jak on cierpi... A co do Was to nieźle laski z Was :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699748 przez Monia_T

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699750 przez kasia123m
Monia przykro mi az się plakac chce.u nas tesciowa odebrala wyniki tomografii...lekarz jej powiedział ze choroba stanela ale M czytal wypis...sa nowe guzki na watronie plus jeden 2 na 2 na plucach..poki co chcą jej nadal dawac chemie..a chrzestny meza...tata ojca chcrzestnego tosi był na chrzcinach..po chrzcinach robol gastroskopie bo wrzody...i ponoc ma guzki rakowe na zoladku..ja już mam dość..moja Mama,teraz tesciowa wujek i siosyta taty..tylko ze ona już się konczy 3 miesiące...ma zjedzone wszystko...meczy się bedna..co się dzieje..wszyscy w wieku 50-58...Czarnobyl czy co?

slicznie wyglądacie z Igunia na fotce...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #699765 przez jadziatopol
Monia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Michasia Bartek dziekuje ci za muzyke :)


Czy probowalyscie usypiania na kaszke? :lol:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



dzisiaj bylismy na dwoch spacerkach....wiatr wial jak cholera...Hubert nie spal od 1-szej po poludniu. Przyszlismy do domku okolo 18-tej ...zrobilam mu kaszke ryzowa...zjadl 130 ml !!! ....i zasnal z lyzeczka w buzi :lol: :blink:
Milego dnia :)

[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #699782 przez bananamana
czesc dziewczynki wczoraj przed snem znow powtorzylam rytual i me dziecie pieknie spalo dzis na noc sprobuje nie dac tego srodka przeciwbolowego zobaczymy moze starczy sama masc na dziaselka :)

Marusha piekne zdjęcia i piekna z was para :)

Michasia ładna muzyka :)

Buziaczek Zuzinka przecudna

Jadzia Hubek wymiata poprostu facet nie do zdarcia :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Monia piekne z was dziewczyny a Igunia do schrupania :)

Dziewczyny co wrzucaly na facebooka ten artykuł o ty wcześniaku poprostu masakra ryczalam jak bobr nie moge czytac takich rzeczy poprostu wieczor wyrwany z zycia tak sie uryczalam i jak patrze na moja niunie to jestem tak wdzieczna ze z nami jest jest zdrowa i taka cudowna.... a reszta przestaje miec znaczenie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699791 przez Marlena1888
hej:)

Monia straszneee... i żyj z tą wiedzą że czas się kończy..współczuje żonie i córeczce...szok :ohmy:

Asia topol ale śmiesznie Hubek zasnął :lol:

banana to fajnie że maść pomaga.

Michasia muzyka faaajna:)

patii gratuluję ząbka :lol:

a my wczoraj byliśmy na grilu u chrzestnego Filipka :silly: wróciliśmy już ok 21.30 i szybka kąpiel i ciężko było go uspać bo cały jego codzienny rytm został zawirowany. fajnie sobie posiedzieliśmy, pośmialiśmy:) Filipek grzeczny :)
spał od 22.30 do 5 z przebudzeniem o 3. potem przysnął jeszcze do 6.30 :silly:

dziś myślimy pospacerować po ryneczku w rzeszowie :) :)
pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #699829 przez xpatiiix3
Banana może teraz kolej Dagusi na ząb ka :D

Jadzia Hubi śmiesznie zasnal :P

Marlena fajny spacerek się zapowiada :)

My jutro po dowód Marcelka idziemy był w piątek juz czyli równo 2 tyg od złożenia wniosku tylko ze len się włączył :P dzisiaj noc w miarę ok.17 zasnal mały o 20 wybudzilam ledwo na chcą to zjadł i padł przy cycku :P potem o 3 prawie i o 4.40 gdzieś pobudkę sobie zrobił na godzinę cyc nie starczym wisk był straszny to poleciałam z nim na rękach butle robić wcial 180 chwile zapisz żal ze pusta butla juz i dalej uśmiech od ucha do ucha no i ok 5.30 zasnal i do 10 spaliśmy :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl