BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 9 miesiąc temu #700864 przez dominia
Asia a to mleczko przygrzalas ? Musi byc cieple, ja sciagam i podgrzewam pozniej jak jest takie jak temp. W cycusiu bo tak mam usrawiony podgrzewacz to wtedy dodaje kaszke :) narazie je bez smakowa :) cumel mu musze inny kupic zeby mu bylo latwiej ja pic :) i podaje z butelki :)
Iguń na wieczor zjadl 100 z kaszka i doprawil cycem :) ciekawe ile bedzie spal :) mam nadzieje, ze dlugo :)

I pojechali o 20 :) jada na noc, powinni byc kolo 6,7 nad morzem :)
Pies spi pod drzwiami ! Szok ! Tomek Go wywalil bo cieplo a na dole nikt nie spi i nie mialby kto go wywalic na siku ;) przynajmniej popilnuje podworka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700902 przez kasia123m
ja się nie martwię ze ona jeszcze się giba i nie siedzi..jeszcze nie zwariowałam...według rehabilitantki jak skończy 6 miesięcy ma się obracać na brzuch i na plecy i jak lezy na brzuchu ma się obracać wokół własnej osi pozostając na brzuchu..tyle ma umiec..choć to pierwsze niekoniecznie..tak mi mowila..
szukam misia Przytulanki...niemoge się zdecydować,,
www.earlydays.pl/Kocyk_przytulanka-k289-0--default.html



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700910 przez Satine0
Jeszcze nawiąże do Pobierowa :P Tak jest zejście, po którym można zjechać z wózkiem spokojnie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701050 przez Marlena1888
hej:)
Fifi mi niedawno zasnął w wózku więc mogę chwilkę coś napisać :)
wczoraj nocka jak zwykle faaajna :laugh: spał od 21.30 do 3 herbatka, o 4 znowu pobudka ale tym razem musiało być mleczko :) spał do 6, delikatne marudzenie ale jakoś zasnął do 7.20 :lol: :lol: :lol: :lol:

my wczoraj piliśmy schłodzonego w zamrażarce szampanka fiore i dziś gardło boli :silly: :silly: :lol: ale pychotka :laugh:

asia topol ale słodki widok :lol: :lol:

my z m mamy dziś 2 rocznice slubu :lol: :lol: :lol: a 8 lat juz jestesmy razem :woohoo: :woohoo: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701056 przez Satine0
Marlena Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy !! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701061 przez dominia
Marlenka wszystkiego co najlepsze z okazji rocznicy :kiss:

My spaliśmy do przed 8 :)
Ja się co chwilę budziłam i czekałam na eska od Mamy czy dojechali .. w końcu jak wstał Igulek to zadzwoniliśmy i dopiero dojeżdżali :ohmy: 12 godzin jechali ;) masakra .. ja jak jeździliśmy tyle godzin to nogi miałam wszędzie łącznie z sufitem bo zaraz mnie nawalały stawy w nogach :huh: teraz czekam aż zadzwonią i powiedzą co i jak :) mieli szukać pola namiotowego więc zanim się rozbiją to trochę minie :)
Pogoda zapowiadała się ładna, ciekawe ile z nich uśnie na plaży :silly: zawsze po takiej podróży spaliśmy przy tym wspaniałym szumie morza na ekstra przyjemnym piasku :lol: tacie raz się odbił krzyżyk od łańcuszka na klacie :silly: ahh to były czasy .. teraz siedzę w domu i w tym roku napewno nie odwiedzę morza :(

Kasia ja nie rozumiem tych Twoich rehabilitantów ;) wszędzie pisze, że dziecko rozwija się w SWOIM tempie i jeżeli coś zacznie robić miesiąc później niż powinno to to jest jak najbardziej prawidłowe .. ja sobie do głowy nie dobieram ..
mój Syn uwielbiał leżeć na prawym boku, miał odparzenie z prawej strony szyjki i co ? teraz pięknie się obraca na obydwa, usypia sobie na którym chce i jest sprawny tak jak inne dzieci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701062 przez Marlena1888
Kasia mi się ta najbardziej spodobała z tych co podałaś :)
www.earlydays.pl/Przytulanka_Kocyk_Fanny...YKOMPANIET-3916.html

ale 50 zł kosztują, dla mnie trochę dużo ale chyba tak kosztują. :blink: ja kupiłam Filipkowi taką przytulankę słonika minky z metkami :) za 30zł ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #701069 przez bananamana
Hej jakos nie mam dzis weny do pisania masakra juz zyje wyjazdem do mamy marzy mi sie ogrodek basen i chwila relaksu.

Kasiu nie martw sie do siedzenia to ona ma jeszcze bardzo duzo czasu wszystko po kolei powoli w swoim tempie przeciez jest zdrowa piekna dziewczynka niech pozwolą jej isc w jej rytmie :) moja tez jeszcze nie siedzi kiwie sie na boczki nie ma co przyspieszac

Madlen plazing z mloda wygladal tak ze jak miala drzemke to albo pod tym namiocikiem albo parasolem ogrodowym i wiatrochronem czy jak to sie tam zwie :P a tak to spacerowalismy po plazy jak bylo bardzo goraco to na plaze szlismy dopiero wieczorem.
A bylismy grupa zorganizowana wiec troche inaczej placilismy niz normalnie wiec nie mam porownania jak to wychodzi my na 3os bo Dagunie liczyli za 10zl za dobe bo niby ze z wody sie wiecej korzysta z pelnym wyzywieniem sniadanie obiad podwieczorek i kolacja na 2tyg placilismy 1750zl :)

Marlena wszystkiego naj z okazji rocznicy i zebyscie wytrwali ze soba do poznej starości :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701127 przez anoda89
Dzień dobry.

Kasia musiała napisać do Ciebie bo Ty to przejmujesz się wszystkim nie potrzebnie. Ja może dziecka nie mam i nie powinnam się wypowiadać ale Tosia ma jeszcze czas na siedzenie. Co weje do was to oczy mam wielkie ze zdziwienia że 4 miesięczne dziecko już siedzi. Jak widać każde dziecko jest inne i jedno jest silne i lepie rozwija się ruchowo a drugie intelektualnie, nie ma co dziecka pośpieszać i martwić się na zapas. Zobaczysz że Tosia już niedługo będzie brykać a Ty za nią nie nadążysz ;) :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701140 przez kasia123m
Monia na fejsie wrzucila swoja przytulanke...tez zajaczk...jest tania i fajna i chyba pod wieczor sie po nia wybiore:)

Kurde chyba cos zle napisalam bo wszystkie myslicie ze chcialabym zeby Tosia juz siedzila.nie chce zeby juz siedziala.pytalam reh czy mi w sierpniu bedzie siedziec jak bedzie miala prawie 6 mies i ta stwierdzila ze zawczesnie.bo chodzilo mi o to zeby na wakcje wziasc wozek spacerowy.ale i tak bede musiala chyba go wziasc bo gondola w moim xlanderze tak maskrycznie przechyla sie w strone nog ze momentami Tosia mi starsznie zjezdza.ze wzgledu na jej kregoslup chce jeszcze jezdzic ta gondola z 3 tyg a potem zmoenie na spcerowke.spcerowka rozklada sie zupelnie na plasko wiec ok...pytalam ws o te koce bo mialaby wygodniej.z tego co patrzylam to syn juz siedzial czsami jak mial 5 mies ale czesto w wozku siedzial przygarbiony bo wiadomo miesnie jeszcze slabe.poki daje rde ja utrzymac na lezco niech lezy.jeszcze sie nasiedzi.pieknie obraca sie na boki,robi mostki i dwoma rczkami sprawnie lpie zabawki,bawi sie nogmi choc do buzi jeszcze niewsdzila,popiskuje wiec uwazm ze robi wszystko co powinna na ten wiek.

Marlenka wszystkiego naj z okzji rocznicy.

Kurde musze ten tel oddac na gwarncje bo wnerwia mnie to niewskakiwanie niektorych liter.dzis zamiast mleka dam mlodej caql Zupke jarzynowa.zobaczymy czy sie naje..

Marzy mi sie wycieczka po gorach..spacer jakas gorska dolin do schroniska...nwet do morskiego oka bym ten wozek wypchala..ech...kasy brak...ze zleceniami kicha.na wakacje trzeb zbierac zeby choc to morze wypalilo..a ktoras jeedzie w sierpniu do pobierowa?



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701155 przez kasia123m
Anoda az sprawdzalam swoje wypowiedzi.jaa napawde nigdzie nie napislam ze chce zeby tosia siedziala.napisalam ze Marysia laadnie siedzi i tyle.a ze moja jeszcze nie jest n to gotowa bo sie giba...i tyle.tak normalnie.nawet jej niepozwalm siedziec bo uwzam ze zawczesnie...gdzie Wy zescie wyczytly ze ja sie mrtwie ze ona niesiedzi.?przeciez ma dopiero 4,5miesaca...

Anoda a jak u Ciebie?na jakim teraz jestes etpie?jeszcze sie nie staracie?kuzynka mojej sasiadki strcila synka w 8miesiacy z tego smego powodu co Ty. A teraz w sierpniu urodzi jej sie coreczka...tez robil mnustwo badan wlcznie z jakimis genetycznymi.troszke im to zjelo bo 1,5roku ale chcieli sprawdzic mozliwie wszystko zanim zaczeli starania.czekam z niecierpliwoscia az nam npiszesz ze juz mozesz i wkleisz fotke testu...wszystkie Ci bedziemy kibicowac...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #701226 przez ola85
Witajcie,
Monia - mi wczoraj podmienili dziecko na niezłego śpiocha :blink: Liduś wczoraj w sumie to chyba z 6h przespała w dzień :ohmy: :ohmy: :ohmy: Dzisiaj na razie śpi tyle co zawsze :)
Pati - kiedyś z tym zdjęciem ząbka na pewno się uda, wiem że to pewnie nie łatwe, bo ja chcę tylko obejrzeć czy nie idą dolne siekacze Lidii, to tym języczkiem tak wije :laugh:
Dominia - kochana, ja już nie pamiętam kiedy byłam na prawdziwym urlopie, chyba jeszcze na studiach :blink: Ale to faktycznie smutne że Oni jadą a Wy nie, ale może za rok się uda :)
Madlen - ja też się na to moje dziecko nie mogę napatrzeć, jak codziennie odkrywa coś nowego i czegoś się uczy :) Dla mnie to teraz piękny okres, bo Liduś jeszcze nie broi i nie ząbkuje, a jest tak fantastycznie kontaktowa :)
Marlena - gratuluję rocznicy :) Wszystkiego dobrego :)
Anoda - co tam u Ciebie słychać?
Kasiu - my na pewno wybierzemy się w góry w te wakacje w którąś z niedziel, z tym że ja widok na góry mam z okna :blink:

Moja Liduś biedna usilnie próbowała wsadzić stópkę do buzi, już tak niewiele zabrakło... Zaraz wrzucę fotkę, choć niewyraźna bo na szybko komórką robiona
Nie chyba jednak nie wstawię... bardzo ruszone te zdjęcia, prawie nic nie widać :S Może się uda jak będzie pełny sukces :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #701342 przez Martyna
Witajcie!!!

niestety wszytskiego nie nadrobiłam, przepraszam.
Wszystkie Dzieciaczki śliczne i cudowne :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: !!!! filmiki rewelacja :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: !!!

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: dla wszytskiech za skończenie 4 i 5 miesiąca!!!

Po północy moja bratowa urodziła Córeczkę 2600g i 46 cm :laugh:

Chciałam dać Wam cynk że w Carrefourze słoiczki z Hippa w promocyjnych cenach, desery po 3,29 a dania małe po 2,99. Większe słoiczki po 5,09.

Miłego popołudnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #701346 przez xpatiiix3
Marlena wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy:D

Ola no dokładnie ciężko zajrzeć tym lobuzom do buzi :)

Kasia wszystko w swoim czasie będzie :) mój np pada i wygina się ciągle w prawa stronę coś mnie to niepokoi ostatnio...

Madlen zostawiłam juz to w spokoju pogadalam z nim i powiedziałam ze musi sobie radzić sam bo potem będą się śmiać ze dla siostry się skarży...

Dzisiaj idziemy na torcik do brata z marcelkiem :) tego dwuletniego :) musze coś po drodze kupić :) no i musimy iść do lekarza najpierw do gastrologa mam być po 15 szczegół ze juz po 15 do 17 przyjmują :D hhehe

Ajj ciężki dzień jakiś dzisiaj...

Martyna a przez cc mojego brata chrzestnego zona dzisiaj maja corcie jakas godzinę temu pociski ja :) 3300 i 54 :D hehe gratuluje brataniccy :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #701477 przez jadziatopol
Kasia to pewnie cie zle zrozumialysmy ;) i cale szczescie :)
Marlena wszystkiego dobrego :)
Martyna gratuluje bratanicy :)
Anoda ale milo ,ze gdzies tu jestes i czuwasz nad nami :) :kiss: jak nastroj? lepszy?
Monia moj Hubert tez wstaje w nocy..chyba sie z Igunia umowili na zabkowanie :blink:
Ola Lidzia spala 6 h ??? a jak nocka? ;)



Hubert dzisiaj budzil sie w nocy jakby go cos bolalo....jeczal mi na rekach...spal i budzil sie co 5 minut...w koncu wzielam zel i posmarowalam mu dzaselka i poczul ulge...zasnal. Nie karmilam go wogole w nocy dopiero o 7 rano. To pewnie zabki.
Sluchajcie to juz 4 raz jak zasnal w krzeselku. Tym razem nie podczas jedzenia....ale po . Siedzial ja pisalam na komputerze ..patrze a on spi. Musi byc wygodne to krzeselko chyba :blink:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


wiecie co? uwielbiam to forum i ogladac nasze dzieciaczki. Wszystkie sa takie cudne i kochane :kiss: wszystkie sie pieknie rozwijaja i kazde z nich ma juz inny charakterek i temperament. To niesamowite jak z niczego praktycznie powstaje malenka istota...czlowiek :) Wspaniale nalezec do takiej grupy :) tyle razem przeszlysmy ...prawda? :) tyle lez, radosci, strachu, watpliwosci ... :)

[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl