BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #699940 przez sylwia1986
dzień dobry :kiss:

Marusha no nie gadaj że te zdjęcia robił Wam teść :cheer: fenomenalne :cheer:

Buziaczek Zuzia słodziak :side:

Pati gratulujemy ząbka :lol:

Dominia super że się udało :) daj znać co too za przykry incydent.

Kasiu może spróbuj z nią iść na pojedyńcze zajęcia i zobaczysz jak będzie. My byliśmy dziś. Super sprawa, później wkleje foto.

Michasia muzyczka że aż o gęsią skórkę przyprawia.

Monia piękne zdjęcia.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Asiu mój teraz też jak Hubcio, nie wie czy jest bardziej głodny czy śpiący po tym basenie :lol:

Bananamana pewnie lada dzień napiszesz nam o ząbku Dagusi :lol:

A i spróbujcie dać swoim maluszkom balona do zabawy, u nas dziś to jest hit :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #700042 przez dominia
Czesc dziewczynki :)

U mnie weekend baaaardzo pracowity :) 7 zaliczen zrobione :) jeszcze TYLKO 11 ;)

Iguleczek ma chyba skok, bardzo malo w dzien spi :( w nocy sie budzi co 2 h srednio ;) i juz zauwazylam nowe rzeczy w Jego rozwoju :)
Z takich dla mnie smutnych rzeczy .. Chyba bede musiala przejsc na mm albo zaczac szybko dawac mu kaszke do mleka, OKROPNIE ulewa :( moje mleczko jak je z butelki i wiadomo, ze zje np. 100 to nie uleje ani razu a z cyca to chlusta okropnie i mama mi sie juz darla, ze sie ksztusi juz i nie daj Boże nabawimy sie zapalenia płuc :/ nie wiem jaka w tym prawda ale sie zmartwilam i przykro mi, ze mimo tego, ze tak bardzo sie staram zeby Go karmic On mi tak ulewa brzydko :(

Pisze z tel wiec przepraszam, ze nie odpisze Wam moje Kochane na wszystko :)

Monia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Za tydzien w piatek mam 2 egzaminy i zaliczenie ..
A za dwa istny sajgon .. Masakra ;)
reszta pozniej :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700045 przez kasia123m
Sylwia ale byliscie na basenie czy na zajeciach dla maluszkow?wstaw fotki..

Tosia wczoraj jadla banana w sloiczku i dzis rano zielona ciemna kupa a potem kupa co krmienie choc juz normalny kolor.my dzis bylismy na rynku,zwiedzalismy barbakan i gore bramy florianskiej.nie pamietamlam ze mozna tam wchodzic.TOSIA zachwycona byla koniami.jak jechala dorozka to myslalam ze z wozka wyskoczy.popoludniu wrzucilam ja w spacerowce le zamalutka jeszcze.niby sie cieszy bo widzi i jest n wpolezco le dziwna ma pozycje.poczekamy jeszcze mieisac.ogladalam u jubilerow te branzoletki ale lodzinscy np mieli za 700zl...tyle to nie mam.znalazlam ten sklep na necie w ktorym jest za 300 ale zloto 8karatowe...proba 0,333.ktos sie zna to zle?zawsze kupowalam 14k...proba 585.doczytalam ze tamto mniej jest wrte bo ma wiecej domieszek.ale kurde tzn ze cos z nim sie podzieje?

Gratulcje dla Marcelka za zabka..

Ide cos zjesc...nogi mi do d ... Wchodza ale lubie takie aktywne niedziele:)



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #700048 przez Satine0
Cześć wam :) My dziś pół dnia nad wodą spędziliśmy. Wstawię kilka fot :)

Sylwia My ostatnio kupiliśmy małej balona z helem ;-) to był hicior.

M siedzi :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #700052 przez sylwia1986
Dominia jeszcze raz gratki :) z ulewaniem u Bartka to też norma, jeszcze jak zaczął się sam na brzuch przekręcać, teraz próbuje go uspać a ten mały skubaniec już z 3 razy fik na brzuch. I zaczął dupke do góry dźwigać, nie wiem skąd to dziecko ma tyle energii.

Kasiu byliśmy na zajęciach dla maluszków, z instruktorem, pooglądał przy okazji Bartka, pochwalił, pokazał na co możemy sobie pozwolić z nim w wodzie na tym etapie, poza tym kontakt z rówieśnikami.

Jak to smakuje :unsure: :)


Wow Maryś już siedzi :cheer: :lol: :kiss:

Bartek ostatnio, a w zasadzie dziś, zaczął podnosić dupkę do góry przy leżeniu na brzuchu.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700059 przez aniajulia2
Hej. Sylwia mam pytanie do ciebie a co z uszkami - jak się zamocza czy coś? Pytam bo też chcemy iść z Iga na basen. Pozdrawiamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700060 przez Marlena1888
hej:)
dziś był fajny dzień ;)
rano o 10.30 na sumie w kościele, potem gotowałam obiadek- filecik, młode ziemniaczki, mizeria i sosik :blink: o 13.00 odwiedziła nas szwagierka z narzeczonym (ci co 3 sierpnia się hajtają :silly: ), doszła teściowa i jeszcze 2 szwagierki :) i tak siedzieliśmy razem przy kawce i ciachach do 14.30 :blink: i nareszcie zebraliśmy się na spacerek do rzeszowa. było suuper, taki ruch, miejskie życie, gwar, stary dobry deptak na ryneczku, lody :blush: :lol: okazało się że dziś akurat był dzień policji :woohoo: i zrobiliśmy sobie fotę na motorach policyjnych :lol: :lol: hihi :blink: Filipek grzeczny:) siedliśmy też na loży na ryneczku, wypiliśmy kawencje, hehe okazało się że jest też dzień filharmoni i na rynku rozbrzmiewała fajna radosna a zarazem poważna muzyka :lol: świetny klimacik. w domu byliśmy ok19 :blush: :laugh: ok 20.30 kąpiel i jedzonko i już Fifi zasnął o 21 :lol: :woohoo: :woohoo:
potem jak zgram foty na komp to coś wrzucę :P :)
ale dziś cisza, chyba wszystkie po za domem :S :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700068 przez sylwia1986
Aniajula uszka trzeba zamoczyć, żeby dziecko się oswoiło, instruktor pytał też czy w kąpieli mu moczymy, to wtedy dziecko się nie przestraszy. Najpierw M polewał główkę gąbką, a później kołysał go na rękach żeby główka do połowy zanurzała się w wodzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700069 przez Marlena1888
Sylwia ale widać Bartuś zadowolony :lol: :lol: ale frajda :woohoo: dzieci do 6 mies. wstrzymują oddech pod wodą, dobrze pamiętam? :laugh: jakie zabawy wam pokazał instruktor? u nas nie słyszałam właśnie o takich zajęciach :huh:

Satine to Marysia też się dziś kąpała/? ładnie siedzi :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #700072 przez Satine0
Sylwia Ale Bartuś super chłopak :D

Marlena M dziś bez kąpieli :D Ale drugim razem nóżki pomoczymy troszkę :)

Marysia w kąpieli też moczy sobie uszka :)

Dumna :D


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700083 przez Madlen
Hej


Princess to dobre wiadomości. :)


Poprosiłam a aptece Dentinox N a baba mi mówi, ze to na 8-miesięczne dziecko, ale bzdura. Niby to najsilniejsze na ząbkowanie. Jeszcze nie stosowaliśmy. Mamy jeszcze Bobodent.

Banana przez prawy boczek obraca się jak zaobserwowałam. Zabawne wychodzę do WC leży na plecach a wracam to już na brzuszku. Potem marudzi, odwracam go, a on znów na brzuch i tak w kółko.

Sylwia dzięki, boję się trochę z niemowlakiem na plażę..

Ola racja z tym hałasem i remontem :lol:

Ale z niego maruda w domu, na spacerze jest ok. Wczoraj w Ciechocinku był megagrzeczny.


Marusha dzięki za info, pięknie tam. Szukam czegoś najlepiej do 100m. nad morzem. Słupsk i okolice omijam, byłam w Słupsku skoszarowana w szkole pół roku i chyba nie chcę tam wracać ;)
Sesja bajeczna..

Buziaczek Zuzia rozkoszna. Jaka gruba? Normalna.

Monia dzielna babka z Ciebie :ohmy:
Pięknie wyglądacie.

Jadzia dobrze wiedzieć, że kaszka tak działa ;)

Marlena wczoraj jak byłam na bieżni to przypomniałam sobie wynik Twojego M. I byłam w szoku nadal :)

Kasia pływanie super sprawa, pamiątek będzie miała i tak dużo.

Dominia to chyba zdany egzamin ważniejszy, gratulacje, a stłuczka- no cóż..

Pati gratuluję ząbka :)

Kiedys wklejałyście zdjęcia czapek wiązanych z daszkiem. Ma któraś linka?
i jeszcze jedno pytanie do butelkowych mam. Jakiej prędkości macie smoczek na tym etapie?


A takie ciekawostki znalazłam

www.tommeetippee.pl/advice/show/advice/2121/Smoczek-porady/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700084 przez sylwia1986
Marlena teoretycznie tak, ale zanurzanie jest dopiero na 4 lub 5 zajęciach jak dziecko oswoi się dobrze z wodą.

Coś na poprawę humorku - szykujcie się mamuśki :lol: :lol: :lol:
www.joemonster.org/filmy/53911/Dzieci_z_Mission_Impossible_

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700094 przez Satine0
Madlen allegro.pl/chustka-z-daszkiem-chusteczki...pka-i3352590664.html

My mamy smoczek 3+ :) I do kaszek trój przepływowy. Teraz zamówiłam dwa 6+ bo nasze mleko słabo leci przez te 3 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700118 przez Marlena1888
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #700121 przez Marlena1888

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

mamka i motór:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl