BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #702125 przez dominia
Chomiczka mój Igulson też ma taką główkę jak Oluś, Mama moja mówi, że wszystko się wyrówna i faktycznie jak pamiętam jaką głowę miała moja Milena to to co mają nasi chłopcy to jest nic :) nie martw się wszystko będzie tak jak ma być :)
Marysia też będzie miała ładną główkę, Satine ale ja też nie widzę żeby Maryś miała coś odgniecionego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702127 przez Satine0
Marysia ma caly tył głowki płaski :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702133 przez dominia
Satine a lubi leżeć na brzuszku ?? bo jak ma cały tył główki płaski to jest coś innego chyba ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702134 przez sylwia1986
Chomiczka to bardzo ładnie Oluś waży, widocznie taki urok naszych chłopaków, będą fit piłkarze :silly: tak zrobiłam przelew kilka dni temu a jak prosiłam żeby wysłał numer listu przewozowego zero odzewu, konto na tablicy skasowane, w sumie kwota niewielka, ta lekcja kosztowała mnie 35 zł, ale sam fakt..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702137 przez dominia
Sylwia a czasem takie fajne rzeczy są na tablicy i człowieka kuszą ;) chyba nie kupię nic z tablicy :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702142 przez Satine0
Dominia Ma płaskie od leżenia ;-) Kładę ją na boki, ale ona i tak się przekręci tak jak jej wygodnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702151 przez dominia
Satine faktycznie teraz widać, mój niby też śpi na wznak ale u niego z leżeniem to ciężko :dry: bo jak nie śpi to poleży max 10 minut i już mu się to nie podoba trzeba dupsko nosić B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702162 przez chomiczka
Dominia to mnie pocieszyłas, bałam się że mu tak zostanie. Na dodatek naczytałam się bloga dziewczyny której synek ma taką główkę i ona krocie wydaje na "prostowanie" tej główki w klinice w Berlinie, dziecko kask nosi... To wygląda na to że ona chyba jakaś nadgorliwa

karlitka.blogspot.com/2011/08/wizyta-w-k...form-w-berlinie.html

Satine mój ma podobnie, też ma taka gulę z tyłu jakby kość wystawała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702171 przez Satine0
Dominia Maryś nie jest nauczona na rękach :) wręcz przeciwnie...jak za dlugo ją teściowa nosi to ryk. Ona się sama sobą zajmuje.

Chomiczka Będzie dobrze ;-) Zaczną raczkować, siadać, latać to będzie ładny łepek:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702172 przez sylwia1986
Dominia ja korzystałam z tablicy wiele razy i nigdy się nie zawiodłam, tylko przeważnie umawiałam się na odbiór osobisty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702190 przez Marusha
hej dziewczyny
nie skomentuje wszystkich postów bo piszę z tel i jakoś nie mogą mi sie wszystkie strony załadować ....

pytanie! jakiej firmy kupujecie słoiczki?
marchewkę dałam gerbera myślicie że można mieszać firmy?

monia u mnie tak jak u Ciebie od poniedziałku jakaś masakra... nawet nie mogę pójść siku bo mała ryczy jak tylko znikam... nie mówiąc już o innej potrzebie ;) śpi po 10 minut wieczorem usypianie horror, mam nadzieję że to szybko minie, bo zębów nie widać ;/

myślęcinek tylko poniedziałek lub wtorek bo mam od środy wizytację teściów ;)

buziaki dla dzieciaczków ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #702192 przez dominia
Chomiczka nawet tego nie czytaj .. mówię Ci, że u mnie Mila miała strasznie zdeformowaną główkę a teraz piękna laleczka z elegancką główką i wielkimi niebieskimi ślepiami :)
Ja póki nie siedzi i nie biega to się nie martwię :) tym bardziej, że ma z boku to skrzywienie :)

Sylwia mi jak zazwyczaj coś się podoba to jest w pizdoo daleko ode mnie ;) :(

Marusha ja daję bobovitę jeszcze żadnej innej firmy nie kupowałam :)

Dziewczynki ostatnio widziałam jakiś mus owocowy od 4 miesiąca, dawała któraś swojemu dzieciątku takie coś ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702207 przez Satine0
Marusha Moja je wszystkie słoiczki :P Hipp,Gerber, bobovita :P Bobo frut

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #702251 przez buziaczek18
Maruscha moja też je wszystkie słoiczki,kupuję te które są akurat tansze,ostatnio bobovita była tansza po 2,5 słoiczek ,różne firmy mieszam ,to Zuzia po spacerku
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #702275 przez xpatiiix3
Sylwia my też po szczepieniu a Marcelek wazy 6700 :/ za mało przybiera i jeszcze jakiegoś wodniaka jadra ma i jest prawe dwa razy takie jak lewe :(

Satine Maryś śliczna a jej główka jeszcze się wyrówna Marcelek też podobnie kość ma wystają a jakby z tylu..

Marusha ja najbardziej za hippem najlepiej. Małemu smakują hehe i mnie :P a zaczęłam od gerbera z bobovity tylko parę soczkow a tak to jakoś bardziej do hippa przekonana jestem..

Ja to nie wiem juz co z tym moim dzieckiem jest na najniższym centylu z tego co lekarka mówiła i rzeczywiście bardzo słabo przybiera jak dalej tak będziee to tylko mm będę musiała cyca odstawić żeby nabierał masy.. :/ niecałe 100 G na tydzień wychodzi... bo 3 tyg temu ważył 6380...

No i kur... Okresu dostałam dzisiaj... Przed samym wyjazdem świetnie po prostu..

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl