BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 9 miesiąc temu #702568 przez xpatiiix3
Dominia mam nadzieje ze wszystko w porządku będzie :) pewnie ze dam znać Wam co i jak :)

Pliszka mówisz ze nie ostatni.? No ale ogólnie słabo przybiera hmm no mi tak powiedziała ze na ostatnim centylu hmm pewnie ze w dolnym pułapie centylowym jej chodzilo :) no ale mimo wszystko ciut zwolnił z tyciem łobuziak mój.. hmm no i ogólnie mówiła ze taki szczuplutki jest a mi się wydawało ze troche masy przybral a tu słabo, zobaczymy kazała kontrolować wagę na razie jak tak słabo będzie to wtedy będziemy dopiero działać.

Misio dopiero po kąpieli 150 ml mleczka z 2 mostkami kaszki modelowej i dojadl cycem zasnal i był zadowolony wróciło moje dziecko bo tak to cały dzień się męczył biedulek..

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #702579 przez Martyna
Pati ją mieszkam blisko dworca centralnego. Jak coś ustalisz to daj znać :)

Pliszka poza Tobą znam jeszcze tylko jedną osobę pozytywnie wyrażającą się na temat szpitala św Zofii. Niestety moja Bratowa chodziła w LUX MEDzie do lekarza z tego szpitala i tam zdecydowała się rodzic. To co usłyszałam wczoraj od mojego brata o ich porodzie i jej pobycie tam ścieło mnie z nóg. Potraktowali ją fatalnie i wszystkim będę odradzała ten szpital. Ty miałaś szczęście i trafiłaś na super ekipę :)

Anoda nie wiem jaki oddział Cię interesuje. Ją leżałam w szpitalu ortopedycznym na Barskiej. Bardzo jestem zadowolona.
Natomiast rodziłam w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus na placu Starynkiewicza. Wcześniej w styczniu leżałam tam na patologi ciąży i jestem bardzo zadowolona. Warunki lokalowe fatalne ale lekarze i sprzęt na najwyższym poziomie. Jeśli komuś zależy na profesjonal to polecam. W styczniu leżałam na sali z dziewczyna która urodziła w 25 tygodniu córeczkę, 870 gr i 39 cm. Szczęśliwe są już dawno w domku i wszystko jest w porządku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #702591 przez Pliszka
:ohmy: Martyna, no to jestem zdziwiona i przykro mi, ze bratowa nie wspomina miło porodu ani szpitala :( Fakt faktem, że tam raczej nikt nie patrzy czy się chodziło do lekarza stamtad czy nie. wszystkich traktują jednakowo, ale to dla mnie jest plus, no i nie mogę powiedzieć złego słowa. Tyle się nasłuchałam o nacisku na naturalny poród i karmienie piersią, który ten szpital ponoć wywiera, a w moim przypadku decyzja o cc była natychmiastowa, mm też podali Olkowi bez problemu i wpędzania mnie w poczucie winy ;) Warunki lokalowe super, czysto, pachnąco, wszystko nowiutkie, jasne, położne uśmiechnięte, pomocne, przybiegały na każdą prośbę o pomoc, pocieszały, tłumaczyły, Moja koleżanka z pracy rodziła tam miesiąc po mnie, miała bardzo ciężki poród, skończyło się na próżnociągu, ale też jest zachwycona opieką.
Moja babcia trafiła na Zelazną dzień przed chrzcinami Olka i niestety musiała zostać na kilka dni :dry: Oprócz tego, ze było jej bardzo smutno, ze ominęły ją chrzciny to też wyrazała się o lekarzach i położnych w samych superlatywach.
Myślałam, że taka opieka to tam standard. Szkoda, że nie :(
Niech malutka brata zdrowo się chowa :) Fajnie, że dzieciaki z tego samego roku, będą razem dokazywać :laugh:


pati, szczęśliwej podróży!!!! :kiss: :kiss: :kiss:
Sprawdziłam na siatce centylowej i wychodzi, że Marcyś jest gdzieś między 10 a 25 centylem. Kontroluj czy nie będzie spadał i nie martw się na zapas :)

Ale się dziś rozpisałam ;) To jeszcze na koniec się Wam pochwalę, że dziś waga pokazała kolejny kilogram w dół :laugh: Ważę teraz 2 kilo mniej niż przed zajsciem w ciążę :) Jeszcze 3 kilo i będę zadowolona ;) Wróciłam do rozmiaru 36 :lol:
Trzymam kciuki za wszystkie dietujące i ćwiczące. Chyba pójdę za Waszym przykładem, włączę sobie Chodakowską, kupię hula hop i wkrótce pożegnam się z całym nadbagażem :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #702666 przez xpatiiix3
Martyna to ja jutro napisze do Ciebie ja mam w Play tak jak Ty o ile pamiętam to juz forum zaśmiecać nie będę tylko się zgadamy, bo fajnie by było poznać chociaż jedna forumowa mamusie :)

Pliszka dziękuję :) no mało waży, ale jeszcze nie tragedia :) postaram się go podtuczyc widocznie juz więcej stałych pokarmów powinnam dołączyć do jego diety :) może juz mleko i jeden słoiczek nie starczają hmm zobaczymy jak dalej będzie, na razie lekarka kazała obserwować jak przybiera na wadze ubezpieczenie mam załatwione także i tam lekarza odwiedzimy ze znajoma ojca ona język zna :)

Dobrej nocki życzę mamuśki :)

PS.zapomnialam ,byłam u okulisty w poniedziałek miałam szkła na plusach jedno 6 drugie 4,5 no i wada straszna opierdzielil i powiedział ze dawno powinnam juz zmienić bo sobie oczy popsuje, na razie mam 3.75 i 5 żeby oczy przyzwyczaić i gdzieś za pół roku dalej będziemy zmniejszać :) czyli moja wada jednak się zmniejsza chociaż tyle dobrych wiadomości :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702724 przez xpatiiix3
Witam witam ,:D

Dzisiaj spanko od 19.15 do 6.20 a teraz w drodze do chirurga wchodzimy bez kolejki także świetnie nie będziemy musieli czekać w ogromnych kolejach.. Mam nadzieje ze będzie wszystko w porządku :) malutki śpi sobie w drodze :) kochany dzisiaj znowu jest taki wesolutki :) wiec się cieszę, nie widać ze dziecko po szczepieniu nocka też o dziwo przespana cala wróciło moje dziecko :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702729 przez Marlena1888
Kasia co do zęborków- ja też mam mega pokręcone i uważam to za mój znak rozpoznawczy. nie stać mnie na jakieś prostowanie- jedynie co nas by naprostowało to proteza :lol: a co do koloru, kupiłam sobie ostatnio paski wybielające crest i zaczęłam stosować. są rewelacyjne! po 1 zastosowaniu widzę różnicę :laugh: kosztują ok 80zł. starczają na ok 2 tyg. polecam

patii oby wszystko było oki z jąderkami :huh: :) oj to wyjazd tuż tuż :) faaajnie ;) taka zmiana klimatu dobrze Wam zrobi :) sama bym chciała wyjechać :)

buziaczek Zuzia jaka modniara :laugh:

marusha ja też mieszam firmy ale najczęściej daje gerberka:)

a to nasze ślubne foto :D



:) tak apropo mam suknię do sprzedania :lol:

u nas nocka boska, Fifi spał od 21 do 6.30 :lol: z pobudką na herbatkę ok 2 :lol: :lol:
ale tak go te dziąsełka na ząbki bolą, wczoraj ile łez wylał :huh: ciekawe jak długo to potrwa. jak patrze to coś tam się wyłania.. i bobodent u nas się sprawdza.
chyba będzie burza u nas bo tak poszarzało..
miłego dnia dziewczynki :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702768 przez sylwia1986
Dzień dobry :)
My po szczepieniu gorączkowaliśmy :( i bez czopka z paracetamolem się nie obyło. Teraz też jest 37,2. Musieliśmy odwołać dzisiejszą wizytę u dermatologa bo problem duży nie jest, a szkoda męczyć dziecka.

Marlena wyglądaliście cudownie :) ja swoją suknie ślubną już sprzedałam.

Pati nie przejmuj się tą wagą, my też już miesiąc temu byliśmy w 10 centylu, teraz jesteśmy w 25 :lol: ale Bartek urodził się 4 kilo, więc inaczej na to lekarze patrzą, póki rozwija się prawidłowo i w ogóle przybiera to moim zdaniem nie ma się co martwić, taka uroda ;) udanego wyjazdu :)

U nas dziś szaro i chłodno, pada. W nocy przeszła taka burza, ale Bartka nie zbudziła, obudził się dopiero o 4 na cycusia, później o 6 potulił się z tatą który szedł do pracy i do 8 dospaliśmy.
Miłego dnia.
Ps. Myślicie że z takim stanem podgorączkowym można wyjść na spacer :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702775 przez dominia
Sylwia ja bym nie wyszła na spacer z gorączką mimo, że to poszczepienna ;) oby szybko przeszło to cholerstwo ;)
U nas dzisiaj już 3cia doba leci po szczepieniu i prócz lekkiego odczynu na nóżce nic się nie dzieje :) ale to przez pielęgniare tak nie lubie jak jedna małpa w przychodni szczepi, że dramat :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702781 przez kasia123m
sylwia a szczepilas dodatkowo na pneumokoki lub rota?po tym jest goraczka...oby mu szybciutko przeszlo..



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #702790 przez ola85
Witajcie,
Sylwia - ślicznie sobie Bartuś waży i mierzy :) Oj tak to czasem jest z tymi zakupami internetowymi. Mojemu M też się tak raz zdarzyło na allegro...
Współczuję gorączki po szczepieniu, ja bym nie wychodziła.
Chomiczka, Satine - ja myślę tak jak dziewczyny że główka się sama zaokrągli.
Marusha - ja myślę że można mieszać firmy, choć ja słoiczków jeszcze nie daję
Pati - współczuję Wam. Ja bym szła do chirurga. Powodzenia na wizycie :)
Martyna - a wiesz że ja wczoraj myślałam o tym zdjęciu na 10, ale czasu brakło... wstawię dzisiaj
Madlen - Liduś też wkłada stopy między szczebelki. W ogóle to ja uważam że te łóżeczka powinni szersze robić...
Pliszka - ja to bym się w ogóle centylami nie przejmowała, moja mała już wszystkie siatki dawno przerosła :blink: Mi też podobała się Emmaljunga, ale jak dla mnie trochę za drogi ;)
Gratuluję rozmiaru :)
Marlena - cudnie wyglądaliście :)

A u mnie ostatnio z czasem kiepsko. Wczoraj dużo spacerowałyśmy. Ja mam trochę problem z wagą. Ostatnio jak się ważyłam to 55kg :dry: trochę mało jak na mój wzrost... Moja mama już mi biadoli jaka to chuda jestem. Jeszcze mam wesele koleżanki w sierpniu i chciałabym jakoś fajnie wyglądać, a nogi mam jak patyki...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702812 przez michasia
Ola ja mam z nogami zupełnie odwrotny problem:)

Sylwia lepiej jeszcze dziś nie spacerować.

Kasia Marlena u mniej jeden dolny ząb nachodzi na górny i marzy mi się aparat, ale kasy na to brak.Jako dziecko kilka lat leczyłam się u ortodonty, później musiałam zmienić i nowa lekarka powiedziała, że poprzedni lekarz zepsuł sprawę,
Co do wybielania to chce iść na scaling i piaskowanie. To też wybiela.

Lusia znów ma uczulenie, bardzo się drapie sama i o krzesło.wezmę ją znów do weta...bo co zrobić. Mnie katar lekki dopadł i gardło mnie już drugi dzień boli, pogoda się popsuła, a dziś na grunwald. Jakoś to będzie...

Patii czyli miałaś jeszcze większą wadę? i w ogóle okularów nie nosisz?Kolega ma plus 7 to ślepy jak kret jest. ja mam minusy, ale 2tylko.
Jak u chirurga?

Pliszka taka waga i taki rozmiar i Ty jeszcze chcesz Chodakowską i hula hop?

Sylwia możesz sprawę oszustwa zgłosić na policję. Masz pewnie przecież dowód chociażby w postaci rozmowy mailowej. Moja koleżanka kupiła tak wózek z komisu dziecięcego. Ale na policję nie poszła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #702814 przez [email protected]
Dzień dobry :) nie mam czasu na forum,szkoda że nie mam neta w tel :( na spacerku zawszę siadam na ławce,poczytałabym wtedy.
Dzisiaj pierwszy raz nie pamiętam od kiedy :unsure: Gabryś dał mi się wyspać,zjadł o 1,3.30 i jeszcze o którejś,wstał o 6.50 jak na niego to pięknie :) próbujemy kaszek mleczno-ryżowych i dupa,nic mu nie wchodzi,bananowa,malinowa,morelowa,z butli nie pasuję,z łyżeczki to samo,dałam mm darł się strasznie,tylko cyc go zadowala,ciekawe jak będzie z obiadkami :unsure: boję się że nie będzie chciał,tydz może 2 nie chciał pić wcale,wczoraj pierwszy raz wypił 2 razy herbatkę

Marlenapięknie :)
Ola wycałuj golony Lidusi :) u mnie 52kg i cały czas chudnę :( na buzi wyglądam

Wszystkie maluchy cudne :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #702829 przez sylwia1986
Szczepionki zwykłe, bez rota i pneumo. Może faktycznie spacer dziś odpuścimy, jeszcze pogoda nie zachęca..

Michasia szkoda mi nerwów psuć o te 35 zł, napisałam gościowi mail że jak do przyszłego tygodnia nie będzie przesyłki albo zwrotu kasy na konto to sprawę zgłoszę na policję, ale oni chyba zdają sobie sprawę że o takie pieniądze ludziom nie będzie się chciało tego zgłaszać :dry: udanej wyprawy na Grunwald i zdrówka :kiss:

Olu Lidzia jest prześliczna :kiss: jakie ma piękne oczka :cheer: oj będzie ślicznotka. Ja przed ciążą ważyłam 58kg przy 173cm i byłam szczupła, to mam wyobrażenie co czujesz, piersi spore nogi chude - jak Barbie :silly:
My łóżeczko mamy szerokie a i tak nóżki lądują między szczebelkami.

Aga ucałuj Gabrysia :kiss: ładnie dał mamusi pospać, oby mu się unormowało to spanie.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #702855 przez [email protected]
Sylwia wycałowany :) Bartuś jaki długi :kiss:

Chomiczka jak sprawuję się krówka Olusia :unsure:

Gabryś ogląda Erniego i Berta,lubi bardzo :) kupiłam mu gadającego Elmo na później ale już mu się podoba,idziemy na spacer,wreszcie chłodniej.

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #702861 przez dominia
Michasia Ty masz wadę -2 ?? ja mam -2,5 i -1,75 i bez okularów albo soczewek jestem ślepa jak kret :dry:

Ola Lidusia śliczna dziewczynka !!! a jaki ma fajny meszek na główce :) :kiss:

Sylwia Bartuś jaki długaśny chłop to szok :lol: :kiss:

To teraz ja wrzucę pare fotek mojego Łobuziaka :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl