BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 9 miesiąc temu #706809 przez Satine0

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706812 przez kasia123m
Adusiaa slodziak na maxa i oby wszystko bylo ok.

Tosi dzis sie wlaczyl marudera ciag dalszy.zjaadla moja zupke.dwa sloiki wieczka wskoczyly a w jednym nie wiec ten jeden dostanie jutro.wiec po tej zupce juz po godzinie chyba byla glodna.darla sie prawie godzine na spacerze dopiero jak wrocilam do domu i dalam mleko to lepeij.teraz musze przestawic posilki.przed spacerem dam mleko a po zupe...bo teraz jestem w domu i jak cos to ja dokarmie.czekam az sie obudzi dam mleko i na pole.deserek bedzie jesc na polu...moze byc wesolo;)
Wyjelam z piwnicy fotelik i kurde uchylilam i ja wsdzilam i nie wiem czy moze w nim 12 godz jechac nad morze czy nie zamala.chyba zeby od przodu podlozyc poduszke zeby byl bardziej jeszcze na lezaco.moze wyprobuje go w niedziele na ochotnice i zobaczymy.

Co do kolczykow ja jeszcze poczekam...moze na roczek.a ta branzoletke zlota co jej kupie to moze jej zapne.pamietam sasiadki corka nosila jak byla taka malusia.zobacze.
Ide sie pobwic z mlodym



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706829 przez [email protected]
Hej :) tylko na chwilkę,w tesco za 116 pampersów4 69 zł,Gabryś po szczepieniu,na razie ok,szczęśliwy pluję i pierdzi buźką :laugh: marchewe wcina i krzyczy na mnie żeby szybciej go karmić :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #706949 przez Satine0
Mrufka Ja kupiłam Mary spinkę a ona by bardziej Adusi pasowała :D ta to ma wloski !!


Dziś zamówiliśmy spacerówkę :) Bebetto Nico zwyciężyło. A kolor taki:



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #706990 przez anet-a-1401
santin będziesz zadowolona ze spacerówki bo ja mam bebetto luca ta sama spacerówka tylko ze mam z gondole jeden minus jak dla mnie to mały kosz :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #706994 przez jadziatopol
Aneta a ja lubie szkieletorki :blink: i chetnie bym wazyla 45 kg znowu ale niestety...wiek juz nie ten. Ale jak waze 70 to wygladam dobrze i tez sie dobrze czuje ale musze wtedy miec miesnie zamiast tluszczyku :lol:
Mrufka Ada zabija ta fryzura :lol: serio! :lol: :kiss: no to stres mialas rzeczywiscie ;)
Monia to ty laska jestes! przy takim wzroscie taka waga to jest ok :)


czytalam dziewczyny o tych pampach co pisalyscie....to wy juz uzywacie 4? przeciez 4 sa od 10 kg??? chyba ze innej firmy sa od 7-8. My uzywamy dalej 3 bo 4 sa od 10 kg . Mowie o Pampersach i Huggiesach...a do 10 kg to nam jeszcze sporo brakuje ;)
a my dzisiaj nocke mielismy super! od 21-ej do 6 rano bez przerwy :lol: potem cycus i do 9 :lol: wyspana jestem za wszystkie czasy :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #707015 przez ola85
Malutka zasnęła, może zdążę doczytać...
To cd :blink: :
Co do tej wagi o której piszecie, to ja chętnie pożyczę parę kilogramów, najlepiej by było co miesiąc od każdej z Was :blink:
Monia - to Ci Igunia dała w nocy popalić
Mrufka - Adusia śliczna i ta jej czupryna :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Aganobla - fajnie że po szczepieniu ok :)
Satine - bardzo ładna spacerówka, filmik mi się niestety nie wyświetla :(
Jadziu - pampersy active baby 4 są od 7-14 :blink:

U nas po staremu: dużo pracy, mało czasu ;) Liduś jak zwykle kochana :) Najbardziej mnie śmieszy to jak budzi się rano i głowa z łóżeczka wystaje
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #707040 przez mrufka
Dzięki dziewczyny chyba do jutra oszaleje tak się boję że masakra. Siedzę w łazience i rycze mam już najgorsze myśli co jeśli wyniki wyjdą źle :(

DUSIA DZIĘKUJE ZA KOMPLEMENTY WSZYSTKIM CIOCIA :kiss:

Satine Ada ma pełno spinek gumek do włosów ale niestety łapie za nie i wyrywa włosy. Spacerowka wygląda super ciekawe jak się będzie sprawować daj znać bo też szukam dobrego wózka. Filmik nie chce mi się otworzyć

Michasia M już wrócił do pracy jednak palec nie jest w pełni sprawny może tylko kciuka zginąć do połowy za bardzo mu ściągnęli ścięgna.

Ola Lidia jak taki kroliczek z norki wystajacy kochana : :kiss:

Aga super że wszystko okej po szczepieniu. Moja też na mnie krzyczy żeby szybciej dawać :)

Monia dokładnie jak się wali to już chyba wszystko ale mam nadzieję że po tej wielkiej burzy wyjdzie słońce. A takie paczki to i ja bym chciała :)

Marlena Jadzia stresik był ale nie przed sama ciążą a przed komplikacjami w czasie jej trwania bo po 2 cc i tak krótkim odstępie czasu po ostatniej raczej ciężko by mi było utrzymać ciążę tak mi powiedziała moja gin że jeśli następne dziecko to po 2 latach

A u mnie z waga ok przy 162 cm 48kg choć jeszcze troszkę boczki są

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #707073 przez chomiczka
Mrufka nie martw sie będzie dobrze kobieto!!! Mnóstwo kobiet ma guzki, polipy i inne smieci w tych miejscach... i nie jest to nic dziwnego. Moja mama miała wypalane, moja babcia miała, nie był to żaden rak. Ja też miałam polipa na szyjce macicy! Nie martw się, na pewno bedzie dobrze, idź spokojnie spać i proszę Cię nie myśl o tym. Straszne jest takie zadręczanie. Powinnaś tez powiedzieć M, powinien być teraz przy Tobie i Cię wspierać, widzisz jak samej jest trudno uporać się z takimi negatywnymi myślami.

Wiem że będzie dobrze, trzymam kciuki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #707081 przez Monia_T
Ola ale fajnie Lidusia luka :laugh: Igunia też nas tak zaskakiwała, podnosiła się wysoko i dziś opuściliśmy jej łóżeczko na środkowy poziom.

Mrufka odezwij się jutro, jak będziesz miała wyniki. Kciuki zaciśnięte :)

Asianiby rozmiar 4 jest od 7kg, ale moja chuda dupka w nich pływa :silly: Zazdroszczę nocki :)

Aganobla dobrze, że Gabryś spokojnie szczepienie znosi :)

Satine filmik jako prywatny mi pokazuje :)

Madlen oglądałam film "Drogówka" i jestem w ciężkim szoku...jesli tak wygląda prawda o policji to ja pierd...!!!

Igulka pięknie zasnęła :laugh: Wieczorem zjadła kilka łyżeczek kleiku ryżowego, zrobiłam jej na wodzie i nawet smakował. Poprawiła cycusiem i odjechała. A na obiadek była dynia z ziemniaczkami i szeroko dzióbek otwierała, kochana moja :kiss: Zjadła prawie 3/4 słoiczka. No i ciekawe jaka nocka nas czeka...mam nadzieję, że będzie lepsza niż ostatnia...wygląda mi to na ząbki, bo pcha wszystko na siłę i złości się przy tym. Kinia miała dużo później, bo w 10 miesiącu, więc może to jeszcze potrwać. No zobaczymy :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #707086 przez Satine0

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Teraz powinno działać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #707173 przez princess
Mrufka trzymam kciuki, czekamy na wyniki.

Byliśmy dziś na szczepieniu. Adaś waży 6700 g. Pediatra stwierdziła, że Adaś słabo rusza nóżkami i słabo podpiera się na rączkach leżąc na brzuszku. Dała nam skierowanie do Poradni Rehabilitacyjnej. Jestem prawie pewna, że słabe nóżki są przez szelki, w końcu były parę miesięcy unieruchomione. Rączki prawdopodobnie też, w szelkach małemu nie chciało się leżeć na brzuszku, co innego bez nich. Ech, z jednego problemu w drugi...

Jeszcze mnie znajomi wkurzyli i M do pary. Szkoda słów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #707182 przez princess
Monia dzięki, że napisałaś o promocji w Stokrotce, jutro koniecznie muszę do niej zajrzeć :)

Dziś kupiłam pampery w Lidlu, już tylko parę niedobitków zostało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #707187 przez jadziatopol
Mrufka co sie stalo???? mnie sie nie wyswietlilo co napisalas...tylko o stresie przed ciaza i potem wyswietla mi sie SPOILER UWAGI! i tyle...zadnej innej tresci nie widze ;) ;) o co chodzi? jakie polipy?????
Monia,Ola u nas nie ma active baby...jest cruisers baby i 4 jest od 10 kg do 17kg :blink: inne pampersy sa w Pl i inne w US ;)
Ola sliczna Lidzia :kiss:
Princess nie ma sie co dziwic w sumie...to wszystko przez te szelkii. Ale nie martw sie Adas zaraz nadrobi i bedzie smigal :lol:


Chomiczka gdzie sie podziewasz?

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #707232 przez chomiczka
Dzień dobry

Jadzia miałam trochę problemów z małym. W czwartek miał szczepienie a od piątku całkowicie odmówił picia mleka, za nic w świecie nie chciał pić. Miał przerwę w jedzeniu 15 godzin a i tak na mleko się nie skusił. Musiałam go męczyć słoiczkami, których też nie chciał i tak walczyliśmy kilka dni. Chciałam już mu mięsko wprowadzić skoro nie pił mleka ale mięsa też nie chciał, właściwie tylko słodkie słoiczki jadł :dry: :dry: ale o dziwo od wczoraj zaczął znowu pić mleko. Nie wiem co to było, czy to po szczepieniu, czy takie fochy jakieś miał. Wyglądało tak jakby mu mleko już nie smakowało bo krzywił się jak mu butelkę wkładałam. Umęczyliśmy się oboje ale cieszę się że już pije to mleko. W piątek pojechaliśmy do teściów i zastanawiam sie czy to nei przez stres, że obcy ludzie i miejsce... miałam dziś do mamy jechać na kilka dni ale się boję że znowu się to powtórzy.

A jak sie czujesz kochana? Czytałam że Cię "połamało" trochę. Dobrze że masz dwóch mężczyzn na których możesz liczyć :)

Mrufka daj znać kochana jak wyniki, chociaż ja jestem pewna że są pomyślne, to rutynowe badanie. Mi lekarz kazał się polipem w ogóle nie przejmować i nie martwić. Często się to zdarza u kobiet, naprawdę. Nie warto tego od razu wiązać z najgorszym. Będzie dobrze ;)

Satine
super ten fotelik, też rozważam jego zakup, z wózka na pewno będziesz zadowolona. Pochwal się jak przyjdzie zdjęciami.

Dominia jak tam z karmieniem? :) Podziiam Cię i tak że tak długo karmiłaś i tak ładnie Igulek wyrósł na Twoim mleczku. Jeżeli go przestawisz na mm nie martw się że będzie chorował. Bardzo dużo przeciwciał już mu oddałaś, mój nie dostał ode mnie prawie wcale a nic nie chorował.

Monia
i jak widać już ząbki u Iguni? To będzie pierwsza forumowa zębowa dziewczynka :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl