BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 9 miesiąc temu #704953 przez [email protected]
Alina pampersy 4 są większe od 3 dady

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704955 przez Alina2408
aga dzieki ale pytam o porownanie 3 z pampka i z dady bo np ja kupuje w rossmannie i sa trojki fun and fit i one sa mniejsze a premium trojki sa wieksze i stad moje rozterki na tym etapie pomiedzy jestem bo uzywamy tych wiekszych trojek z rossmanna i zastanawiam sie co zrobic czy 4 czy 3 ach te dylematy ale nie chce wyrzucac pieniedzy w bloto...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704958 przez ola85
Alina - my już dawno używamy 4 :) Teraz kupuje pampersy oryginalne, bo dady 4 są trochę za duże, a dady 3 już dawno małe. Ogólnie pampersy są trochę lepsze przy sikaniu, bo dada tak nasiąka że się robi taka "wielka" i mam wrażenie że małą ciśnie i przy pampersach mała nie czuje jak troszkę siknie, a dady musiałam od razu zmieniać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #704959 przez [email protected]
Alina nie wiem co doradzić,nam pasują 4 active baby bo rzadziej kupa wychodzi niż w 3pampersa,3 dady były dobre 3 tyg temu,teraz też nie wiem jakie kupić dady

Może miał ktoś pampersy 3+ :unsure: nie mogę nigdzie spotkać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #704965 przez Marlena1888
hej mamusie!

Patii to super że szczęśliwie dojechałaś:) miłych wakacji!

Aneta śliczne foto ;) malutka jak z reklamy! śliczna!

Alina my narazie na 3 jesteśmy, mamy jeszcze 2 paczki pampersów i jedną huggisa ale zauważyłam że te z huggisa są mniejsze od orginalnych. następne już 4 kupimy :blink: dziękujemy za pozdrowienia od Nataszki :) buziaczki dla niej :kiss: :kiss: :kiss: :lol:

Wczoraj byłam na zakupach, ale faaajnie:) w top secret teraz wszystko w promocji to 1,5 godz tam spędziłam :ohmy: :lol: ale wyszłam z dużą torbą ha :blush: :blush:
w piątek przyjechali do nas siostra m z m i synkiem 2 latkiem i spali u nas w salonie:) Fifi spał ładnie od 21 i mimo iż było baaaardzo głośno to tylko się ruszał, nie budził :silly: :silly: dzieci poszły spać a my piwko, chipsy, ploteczki :) fajnie pośmialismy :)oni też opowiadali o synku kuzyna co ma teraz roczek ---- jak miał 3 tyg lekarze kręcili głowami że długo nie pożyje bo ma coś z sercem, nie pamiętam dokładnie, ale rodzina się modliła żeby ukrócić mu cierpienia.. jak miał 2 mies. to chcili go na otwartym serduszku bo w każdej chwili mógł kaputnąć... biedaczek... teraz ma 1 rok, jest słaby, po 17 operacjach, ale żyje :side: tyle że ciężko będzie miał w życiu przez pewne przeszkody zdrowotne... jak się słyszy o czymś takim, włos się na włosach jeży... dziękuje Bogu że moje dziecko zdrowe,,,

martyna 3maj się. bardzo mi przykro że bratanica może być chora... dużo zdrówka dla niej :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #704966 przez Monia_T
Ja z pampków najbardziej chwalę sobie te białe, pampers premium care. Są idealnie miękkie, chłonne no i ta siateczka w środku :laugh: Ale w 4 juz jej nie ma. Tylko ta cena... :dry: Mam zapas białych 4, bo udało mi się jakiś czas temu za niecałe 30zł 3i4 dostać :laugh: , no ale czekają na tą moją chudą dupkę :)
A teraz kupiłam 3 huggies i są tak akurat, na styk do końca tej paczki :)

Alina miałam jednocześnie dady i pampers active rozmiar 3 i wg mnie dady są większe.

Aganobla zapomniałam napisać...śliczny Gabryś :laugh: Bardzo się zmienił, ostatnio oglądałam tą fotkę ze szpitala, którą mi przysłałaś :) A teraz kawał "menścizny" ;)

My wczoraj zważyliśmy Igulę na domowej wadze i wyszło nam ok 7200. Tylko długa ta moja glizda, więc do chudych się zalicza :blink:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #704993 przez anet-a-1401
dziękujemy za komplementy:) a my zaskoczę was używamy dade 2 bo 3 są za duże ale teraz to juz mam dylemat czy nie zmienić bo czeka nas kupno paczki i nie jestem pewna czy wszystkie z użyjemy :unsure: kurde normalnie się nudzę bo pogoda do kitu może troszkę na dworek wyjdziemy ale nie wiem co dalej :(

a to z seri mamo nie przeszkadzaj nam plażowicze

z siostrzenica M w manufakturze
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705231 przez dominia
:(
Cyce flaczki .. Ig dzisiaj spał w sumie 1,5 h przez cały dzień i co chwilę jadł ;) jestem wykończona .. niestety będę musiała podać mm .. ale tak mi przez to przykro :( tak chciałam Go karmić .. zaczęło się od postanowienia, że będę karmić 3 miesiące, później stwierdziłam, że do pół roku a na dzień dzisiejszy bym karmiła nawet dłużej .. ale chyba mi to nie jest dane :(
Mam porównanie z córeczką mojej koleżanki, dokarmiała mm ale dawała mleczko z cycusia i jak skończyła tak mała się przeziębiła a za 2 tygodnie złapało ją zapalenie gardła i prawie 40 stopni gorączki .. oczywiście to nie reguła bo u Nas na forum wszystkie dzieciaczki są zdrowiutkie ale jednak się boję ..
W nocy też mi się budzi średnio co 2,5 h zaczynając od 00:30 ..
jutro rano podam mu bebilon, zobaczymy jak zareaguje ..
Przepraszam, że tak egoistycznie ale strasznie mi smutno :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #705427 przez Monia_T
Cześć :)

Jaka cisza przez weekend...
Mam nadzieję, że wrócicie :silly:
My spędziliśmy go na sprzątaniu. M zaczął urlop, więc teraz jesteśmy razem w domku :)

Dominia nie zamartwiaj się...jeśli podjęłaś decyzję o mm to po prostu je podaj...przecież mnóstwo dzieci jest tak karmionych. U nas na wątku zdecydowana większość i mają się świetnie :laugh:
Trochę szkoda cycusia...wykruszają się mamy karmiące...

Aneta no zdziwiłam się na te małe pampki...co prawda Twoja córcia o miesiąc młodsza od mojej, ale Iga jak miała chyba 3,5 miesiąca to przeszłyśmy na 3. Tylko używałam zielonych pampersów a one trochę mniejsze były.

Igunia miała wspaniały weekend :) Praktycznie wciąż uśmiechnięta, zadowolona, gaduląca :) W nocy co prawda budziła się 3 razy...no ale trudno, tak bywa...
Z rozszerzeniem diety u nas różnie...bo Iguni więcej nie smakuje niż smakuje. Ale nie poddajemy sie, wczoraj zupka marchwiowa z ryżem z hippa bardzo smakowała :laugh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #705474 przez bananamana
czesc dziewczyny

Jadzia wspolczucia z kregosłupem mnie polamalo w szyjnym ledwo karkiem ruszam ale jakos trzeba dac rade mam nadzieje ze szybko ci przejdzie :kiss:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dominia nie smutaj sie Igi na tyle duzy ze spokojnie mozesz mieszac naturalne z mm a i on bedzie spokojniejszy bo dluzej najedzony :)

Co do pamperow to my uzywamy z pampersa 3, probowalam tez haggisow idady ale niestety nie wytrzymywaly kup mlodej :lol: wiec zmienilam na pampers nie wiem jak teraz by bylo bo mloda juz takie konkret kupy robi zbite wiec moze spokojnie bym mogla znow sprobowac ale jak narazie mamy zapas :)

Marlena chetnie bym sie wybrala na takie zakupy ale kurde blade z kasy sie wyplukalismy trzeba bylo auto oddac do naprawy i kasa poszla sie walic byle do nastepnego miesiaca ;)

Aneta sliczna ta malenka Twoja :)

Pati ciesze sie ze podroz macie juz za soba i wszystko ok

Monia Igula jest poprostu do schrupania :)

My dalej mamy marudne wieczory i niespokojne noce zabki sie jeszcze nie przebily dziaselka opuchniete bolace swedzace dodatkowo mloda skok miala i w koncu dzis udalo jej sie zjesc swoje obie stopy a jaka dumna przy tym :lol: pozniej wrzuce foto :)

Dziewczyny czytala ktoras 50 twarzy Greya? Własnie zaczelam i powiem szczerze ze czyta sie to z lekkim rumiencem fajna ksiazka bobudza wyobraznie i rozbudza erotycznie polecam :silly:

Alinka jakos sobie to przetlumaczylam ze no trudno widocznie starcza jej inne jedzonko za to teraz wiecej sie przytulamy, wczoraj wypilam swoje pierwsze piwo powiedzmy piwo warke radler jablkowa nawet dobre ale chyba wole zwykle :) teraz przyjdzie czas na winko alez juz dawno tego nie pilam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705490 przez dominia
Witam :)

Nocka lepsza troszkę bo obudził się koło 1 i później koło 4 no i wstaliśmy o 8:40 :)
Teraz Igi robi sobie drzemkę, wstanie to pojedziemy do lidla po pampersiki :) są po 29,99 :)

Dziewczyny mam problem z kupieniem sobie sukienki ;) ile tego mierzyłam to masakra i albo za małe w cyckach albo za duże w talii i co mam zrobić ??? już myślałam żeby jechać do Krakowa ale po dłuższym namyśle stwierdzam, że już mnie popierdzieliło całkiem .. no ale jak nie znajdę to będziemy musieli się przejechać ;)

tak się łamie z tym mlekiem .. i nie wiem co zrobić :(

Monia Igunia jak zwykle urocza :kiss: może ja też ściągnę krzesełko :unsure: tylko T. wróci do domu bo ja tego nie stargam sama pewnie ciężkie jest ;)

U Nas jest taka pogoda, że już mnie mdli no masakra jest lipiec a u Nas wiecznie pada !!!
Mama dzwoni z nad morza i tylko się chwali, że idą się opalać :dry: a ja wyglądam jak młynarz :angry:

Mój Synek kończy dzisiaj 5 miesięcy !!!! <3 :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #705526 przez Satine0
Hej :)

Szymek po 7 pojechał po pampki do Lidla i co? Dwie baby załadowały sobie wózki po brzegi i nie zostawiły ani jednej paczki 3 czy 4... ale w Kauflandzie są po nie całe 33 zł teraz pampersy to chyba tutaj już kupię.

U mnie okres od soboty. Po porodzie mam długie, bolesne i obfite miesiączki. Wcześniej 3 dni leciało i to troszkę a teraz... :dry: :dry:

Kupiliśmy Marysi fotelik samochodowy. Taki 0-25 kg. Czekam właśnie bo dziś ma przyjść :P A w weekend jadę do teściowej...mało tego po weselu jadę na tydzień ! Nie wiem czy to przeżyje.

Dominia Głowa do góry. I to nie jest regułą, że jak na mm to będzie chorował. Moja Marysia cyca cyckała aż 3 tyg. później mm i ani razu nie była przeziębiona czy chora.

Monia Igunia przesłodka :) też planujemy tak fotelik kupić.

Banana Co do książki. Pewnie się zdziwisz, ale po przeczytaniu wielu opinii to mój mąż sobie zażyczył tą książkę na prezent. Dostał. Przeczytał pół i stwierdził, że przereklamowana. Podobnież później nuda. No ale chłop to czytał :P może z kobietami inaczej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705538 przez dominia
Satine ja wiem, że nie ma reguły ale boję się, że jak odetnę Go od moich 'witaminek' tak zacznie mi chorować ;)
Ojjj to ładuj już swoją cierpliwość, żeby na ten tydzień z teściową była aż ponad 100 % :lol:
Jaki fotelik kupiliście ??? ja myślę, że my ogarniemy sobie go za jakieś dwa miesiące jak Ig zacznie stabilnie siedzieć :)
Przyjechała jakaś ropucha ze sklepiku na wsi i wykupiła wszystkie pewnie ;) to ciekawa jestem czy jak my pojedziemy w południe będzie jakaś paczka pampersów .. już w to zaczynam wątpić :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #705577 przez Satine0
Dominia Ten fotelik ma 5 stopniową regulacje 'oparcia" i dzieci od 0 do 9 kg sobie jakby leżą :) coś jak w tych fotelikach co mamy teraz:)
Własnie przyszedł to zaraz wrzucę fotę królowaj na tronie :)
A co do pampków to chyba trzeba stac od 7 pod Lidlem haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #705582 przez michasia
hej, przeczytałam wszystko, ale nie za bardzo pamiętam co i jak, więc tak nie odpiszę....

Jadzia ojej, współczucia. Już lepiej, czy dalej boli? ciekawe od czego tak Cię chwyciło. Mam nadzieję, że szybko minie i już nie da o sobie znać taki ból.

Monia to fajnie Kinga będzie miała, a wie o zmianach w pokoju, czy będzie miała niespodziankę?

My używamy pampersów 3, w czw dokupiłam hugissy i babydream. Hugissy bardzo fajne, pojemne:) Ostatnio udało mi się tez kupić na tablicy 4 paczki 4, 2 babydream, 1 dalie i 1 fitti. Wszystko razem za 40zł, ale jeszcze za duże. Przy używaniu wielorazówek, to mamy zapas prawie do końca roku chyba.

Martyna biedna Malutka. Mam nadzieję, że jednak okaże się, że nie jest źle. Współczuję rodzicom stresu.

Banana chyba sięgnę po książkę:)narazie czytałam Kwiat Śniegu i sekretny wachlarz o kobietach w chinach, ale taka sobie, a teraz ogród letni (3 cześć po jeźdźcu miedzianym i Tatianie i Aleksandrze), ale poprzednie chyba bardziej wciągały.

Dominia ile się da to może dawaj. Igi już i tak dość długo był na piersi, także wyrzutów nie miej.
Jak nie będziesz karmić, to łatwiej go będzie zostawiać jak pojedziesz na studia, czy na to wesele no i może piersi szybko się zmienią, to jakąś sukienkę będzie łatwiej dobrać. Masz jeszcze chyba 2 tyg do wesela, nie? A może materiał i u krawcowej coś uszyć?
Gratulacje z okazji 5miesięcy.
A może na weekend wybierzecie się nad morze kiedyś? Pociągiem moglibyście jechać, jak kupicie bilet turystyczny, to Was drogo nie wyniesie. Dziecko moim zdaniem się mniej wymęczy niż ciągle przypięte w foteliku samochodowym, bo można spokojnie wózek wziąć,a są przedziały dla matki z dzieckiem, a jak od was tak długo się jedzie, to w ogóle.
Albo może nad jakieś fajne jezioro w okolicy, pod namiot choć na jedną noc.

My po grunwaldzie. Ogólnie masakra z pogodą, spaliśmy w aucie, namiot się nawalił, właściwie Paweł z kolega go zawalili...w nocy próbując umocnić szczyty masztów. Ale jakoś daliśmy rade ze wszystkim. Ania się nie pochorowała, ja byłam bardzo bliska, ale już mi przechodzi.Wróciliśmy w sob w nocy, ale nie mieliśmy gdzie spać, bo mój brat był z bratową i synem na weekend w końcu, i odstąpiliśmy im pokój, także jechaliśmy jeszcze o 24.00 do znajomych na noc:)

lecę do weterynarza z psem, bo muszę się szybko uwinąć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl