BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 10 miesiąc temu #705593 przez Satine0
Co to mamo?




Kwestia jeszcze wyregulowania pasów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #705600 przez kasia123m
ja tez mam taki fotelik..rewelacja..jak jezdzilismy nad morze to młody nawet jak miał 3.5 roku to nim jechal bo uchyliłam..podlozylam koce pod nogi i spal..moim zdaniem on jest 0-18...ale super.ja swój wyjmuje dziś z piwnicy..mam dość jezdzenia z tylu miedzy fotelikami a ta i tak się drze..może na tym jej się spodoba jazda..oczywiście będzie uchylony jak kolyska..



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #705688 przez dominia
Satine super ten fotelik :) po ile chodzą takie foteliki ??
o dziwo wjechaliśmy wozem z Igorem do lidla i od razu ukazały się pampersy :lol: wzięliśmy rozmiar 4 :) ale stawiam, że jakbyśmy przyjechali godzine później to już by nie było bo ludzie kartonami wynosili ;)

Michasia ale sama wiesz jak to jest ;) karmisz piersią i sam fakt tego, że musisz odstawić i dać sztuczne jest okropny ;) ale na noc będzie dostawał mm z kaszką a w dzień swojego ulubionego cycusia :)
Jeju :ohmy: to dobrze, że Ania zdrowa po takim wypadzie :kiss: uważaj Kochana na piersi żebyś na tych zjazdach ich nie przeziębiła :)
Wesele mam za 3 tygodnie, mam nadzieję, że jeszcze coś wymyślę :)
Nad morze mamy 800 km średnio ;) Jakbyśmy jechali to Igor napewno by spał w gondoli i ja siedziałabym koło Niego, tak samo 2 lata temu jechała nad morze moja chrześnica jak miała coś koło 8 miesięcy :)
Koleją wolę nie ryzykować w tych czasach .. mimo tego, że powinny jeździć super to ja do Krakowa mając 80 km jadę autem godzinę a pociągiem ponad 2 :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #705735 przez [email protected]
Dzień dobry :) W niedziele Gabryś zjadł pierwszy raz marchewe :) dzisiaj zjadł 2 razy więcej,razem 3/4 słoiczka,jednak coś mu smakuję :) kaszka mu nie pasuję i na razie nie będę mu dawać,kupiłam sinlac i też nie chcę

Dominia buziak dla Igusia :kiss: 5 miesięcy na piersi to długo i dalej może cycować+kaszka,ja bym tak chciała a Gabryś nie chcę kachy za nic

Monia Igunia jaka duża w krzesełku :) Gabryś też już dostaję na razie do jednej stopy,wcześniej brzuszek mu przeszkadzał :blink:

Aneta Gabryś robi takie same minki jak Twoja królewna :) śliczna jest :)

Satine widać że Marysi pasuję nowy fotelik,bardzo fajny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #705805 przez ola85
Witajcie,
U mnie z czasem bardzo krucho...
Wczorajszy dzień był u nas ciężki, dzisiaj Lidzia jest suuper, ale te pobudki przed 6 czasem bywają męczące :S
Monia - Igunia słodziak :) Rzeczywiście wydaje się długa :)
Aneta - śliczne zdjęcie z plażowania
Dominia - buziaki dla Igorka :kiss: U nas też pada. A co do karmienia to i tak jesteś megadzielna że pomimo studiów dałaś radę :)
Satine - my też musimy pomyśleć o nowym foteliku, bo w ten to mała się już ledwo mieści :blink: Tydzień z teściową... wow... będzie się działo :ohmy: fotelik wygląda super
Aga - fajnie że marchewka Gabrysiowi posmakowała, my zaczynamy w sobotę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #705861 przez Marlena1888
Dominia dla Igorka dużo buziaczków z okazji ukończenia 5miecha :) :lol: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: nie4 smutaj się z powodu mieszania mm z cycem. rozumiem Cię bo nie dawno też miałam podobne myśli ale powiem Ci że mimo moich lęków co do mm Fifi zdrowy jak rybka! prawie zawsze karmię go w ramionkach więc też go wyprzytulam, więc jest oki :lol: :lol: co do sukienki, ja też za 3 tyg idę na wesele i muszę sobie jedną skrucić sukienkę.. nic w sklepach nie ma..

Michasia jak to czytam to hardcore!odważna jesteś :) słyszałam ze grunwald w tym roku troszkę błotniaste :blink: ale najważniejsze że jesteście zdrowiutie mimo takich deszczowych niespodzianek.

Asia topol mam nadzieję że już lepiej się czujesz! bidulka, zdrówka!!!! :kiss: :kiss: dla Hubusia :kiss:

a ja dziś usłyszałam komentarz że jestem typową kurą domową.. bo siedzę z dzieckiem i mam chatę na głowie.. od rana biegam, sprzątam, gotuje, piorę, zajmuję się Fifim a ta pojebana dziołcha nie wie wogóle jak to jest bo na codzień nie pracuje a zajmuje się tylko koniem... bo rodziny nie ma, mama wysprzata,,,szok, ale mnie to wkurzyło! ja mam aspiracje, chcę coś w życiu osiągnąć, (ja przed okresem jestem i nerwówka :blush: ):blush: :silly: ale mimo wszystko ja nikogo bym tak nie oceniała.. musiałam się wygadać, ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #705905 przez princess
Adaś dziękuje za komplementy a na basenie bardzo mu się podobało. Wody się nie bał, "pływał" na brzuszku, na pleckach. Siedzieliśmy tylko w dziecięcym baseniku z ciepłą wodą, jak próbowałam z nim wejść do basenu dla dorosłych, zanurzyłam mu tylko nóżki to płakał i wracaliśmy do dziecięcego. Byliśmy też w jacuzzi. Po dwóch godzinach pluskania Adaś zasnął w wodzie na moich rękach :D Zawinęłam go w ręcznik i spał sobie kokonik mały :) Instruktora nie było, ale mamy w planach taki myk, tyle że na innym basenie, prowadzą tam zajęcia dla maluszków. Kupiłam w Rossmanie nieprzemakalne pieluszki, śmieszne bo są jak majteczki. Po zanurzeniu w wodzie były całe mokre w środku ale najważniejsze, żeby nie przepuszczały zawartości na zewnątrz. Na pieluszkę założyłam mu majteczki kąpielowe. Mam jeszcze rampersa kąpielowego, ale nie zakładałam mu.

Jadziu gratuluję dla Huberta :)

Madlen mam smoczek do kaszek NUK, rozmiar L od 6 miesiąca. Bo w sumie kaszki wtedy powinno się dopiero dawać.

Alinko i jak dzisiejsza noc? Mała spała spokojniej?

Satine fajnie się prezentuje tron Marysi :) My kupiliśmy zaraz po chrzcinach taki fotelik, póki jeszcze pieniądze zostały. Mamy taki espiro.eu/pr,foteliki,kappa,489

Pieluszki kupujemy Babydream z Rossmana bo chemicznego smrodu Dad 3 nie zniosłam. Teraz używamy pierwszej paczki rozmiaru 4. I jest ok.

Dziewczyny muszę się podzielić z Wami naszą radością, dziś byliśmy u ortopedy i Adaś ma zdrowe bioderka !!! Jak to usłyszałam byłam bliska płaczu, w końcu :lol: Szelki lekarz kazał pozostawić w domu bo jak Adaś będzie chciał pominąć etap raczkowania i zacznie najpierw stawać to wtedy szelkami się wymusza raczkowanie. I powiedział, że nie wolno dziecka stawiać i zachęcać do chodzenia w powietrzu bo właśnie wtedy może nie chcieć raczkować.

Dziś Adaś zjadł pierwszy raz brokuła. Zrobiłam mu miks marchewki, ziemniaczka, brokuła i masełka. A wczoraj opylił prawie cały 190 gramowy słoiczek marchew+ziemniak+łosoś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #705982 przez Martyna
Dominia buziaki dla Igorka z okazji ukończenia 5 miesięcy :) !

Jadzia jak plecy?

Monia super krzesełko a Igunia jak zwykle piękna :)

Princess super! Buziaki dla Adasia :)

przepraszam że nie odniosę się do wszystkiego

my mieliśmy dziś szczepienie. Mały ma 69 cm
i waży 7400. Przez prawie 3 tygodnie przytył tylko 200gr


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #706011 przez jadziatopol
hej dziewczyny :)
wszystkie dzieciaczki przepiekne :kiss: :kiss: :kiss:
Dominia buziakow milion dla Igorka :kiss: :) ale jak wyczulas ze juz koniec karmienia piersia? Igorek jest glodny po oproznieniiu piersi? nie smuc sie ...nawet jezeli tak bedzie ze bedziesz musiala wprowadzic mm to nie koniec swiata. Nasze dzieciaczki sa juz duze i dadza sobie rade :) dalej bedzie dostawal od ciebie to co najcenniejsze w dzien :)
Princess ale super! ciesze sie bardzo,ze Adas wreszcie bedzie wolny od tych strasznych szelek!!! to swietna wiadomosc! juz sobie wyobrazam jak sie cieszysz :lol: ucaluj Adasia :kiss:
Monia krzeselko super! a Igunia doskonala :kiss:
Martyna piekna waga :) Hubus tyle samo teraz wazy :) wszystko na pewno bedzie dobrze po szczepieniu :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Michasia no to niezla nocke mieliscie :) Ania silna babka :)



dzieki dziewczyny ...plecy juz lepiej :) najgorsze minelo. Niestety od lat mam problem z miesniami okolokregoslupowymi. Sa slabe. Cwicze zawsze ale mialam przerwe podczas ciazy i odezwalo sie teraz niestety kiedy troche przesadzilam z noszeniem. Poza tym jak sie chudnie to robia sie wieksze przerwy miedzy kregami i wtedy jak sie ma slabe miesnie....to tak sie wlasnie dzieje. Cale szczescie to nie kregoslup...ale objawy i bol podobny ...podobnie tez jest przy zapaleniu korzonkow. Bole w olicy odcinka krzyzowego przeokropne...podobne tez nieco do boli porodowych. Juz sie nauczylam ze wtedy musze brac przeciwzapalne srodki szybko i wygrzewac. Kiedys po nartach mnie tak zlapalo. Jezdzilam 13 h bez przerwy praktycznie i jak swir...bez wczesniejszego przygotowania...i wieczor ciach....jak sie polozylam to juz nie wstalam przez 5 dni. Radek musial pampersy mi zmieniac ;)


My jedlismy juz obiadek indyczkaz ziemniakami slodkimi -to ulubiona potrawa Huberta :) mi tez smakuje o dziwo! jablek nie lubi...banana juz jadl i nawet ,nawet. I kupilam mu jogurcik dla maluszkow w jego wieku oczywiscie...i zjadl tak szybko i oblizywal sie przy tym ,ze szok! kaszke tez polubil :) przesypia znowu cale nocki...nad ranem tylko jeczy jakby mu sie cos snilo niemilego.....albo go zabki bola...ale nie widac jeszcze zadnego ;)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #706051 przez dominia
Princess ogromnie się cieszę, że bioderka zdrowe !!!! :kiss:

Jadzia Igi w nocy budzi mi się już koło 1 na jedzenie .. a zjada 20:30 duuuuzo mleka ;) więc wychodzi, że na noc pasuje coś sytego :(
dobrze, że z plecami już lepiej :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #706055 przez Satine0
Dominia 344 zł już z przesyłką nas wyszło :)

Princess Też patrzyłam na ten :) ale jakoś ten nasz mi lepiej podpasował :)

Dostaliśmy też krzesełko do jedzonka:) Tak więc dwa trony jednego dnia!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #706102 przez jadziatopol
Dominia ja na twoim miejscu nie przestawalabym karmic :) sprobuj dac kaszke na noc....i zobaczysz. Mnie sie wydaje ze to tak jak u nas. Hubert tez budzil sie nawet po krotszej przerwie...jadl o 22-ej i juz o 12-tej w nocy chcial jesc....teraz wydluzylam stopniowo te przerwy i spi do rana. To ze sie budzi po prawie 5 godzinach (to dluga przerwa) to nie oznacza ze mu twoje mleko nie starcza. Twoje mleczko jest dobre i wystarcza mu na pewno...po prostu przyzwyczajony jest jesc w nocy albo tez ma skok rozwojowy...przyczyn moze byc duzo. Sprobuj z kaszka i zobaczysz. Ja daje kaszke wieczorem i cycka i byly takie nocki ze sie budzil po 3 godzinach i chcial jesc...czyli zauwazylam ze nie ma znaczenia czy jest kaszka czy jej nie ma.....teraz jak sie budzi w nocy to go nosze na rekach chwile i zasypia :)

Satine ale Mary siedzi sobie w krzeselku :lol: krzeselko z Ikei?

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #706109 przez Satine0
JAdzia Tak z Ikei :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #706131 przez jadziatopol
Satine ale Mary ma bomba spineczke :) ta fotka jest extra :kiss:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #706145 przez Monia_T
Dominia z tego co piszesz to Igi zachowuje się absolutnie normalnie do wieku. Iga też je ok 20, później budzi się w nocy o 0.00, ok 3 i ok 5. Dzieci w 5-6 miesiącu tak właśnie jedzą w nocy. Inaczej będzie jak dostaną syty posiłek na noc, ale jak cycek to to jest norma.
Niestety w mniejszości są takie cudowne maluszki, które na samej piersi pięknie przesypiają nocki :silly:
Ja na Twoim miejscu nie rezygnowałabym z cycusiowania, bo mały dostaje tyle ile trzeba i na pewno!!! Twój pokarm nie jest wodnisty.
No chyba, że chcesz trochę odsapnąć i masz dość wstawania w nocy...wtedy nie wnikam...
Buziaki dla 5-miesięcznego Igorka :kiss: :lol: :kiss: :lol: :kiss:

Satine świetny fotelik :laugh: Już go wyczaiłam na allegro, chyba też taki kupimy. Od jakiegoś czasu wkurza mnie wożenie małej w nosidełku, bo ktos musi z nią siedzieć z tyłu, a jak będę ją widziała przodem to już luzik. Fajnie Maryś w nim wygląda :)

Princess dzieci od wieków stawiano na nóżkach jak były na tyle silne, że dobrze czuły podłoże. Kiedyś, wcale nie tak dawno chodziki były normą teraz nagle są beee. A raczkowanie to nie konieczna faza rozwoju...moja Kinia była stawiana na nóżkach, nawet o zgrozo jeździła w chodziku i zaczęła raczkować jak miała 7,5 miesiąca. A na drugi dzień zaczęła sama chodzić przy meblach... :) No chyba, że nie wolno stawiać na nóżkach takich dzieci jak Adaś...
A Iga już skacze na nóżkach, odbija się na czym popadnie i robi hopa hopa :)
Gratuluję zdrowych bioderek, bardzo się cieszę :laugh: Na pewno to wielka ulga :)

Marlena kretynka albo zazdrość ją zżera...wymaż z pamięci takie durne uwagi...

Aganobla Iga wcina swoje nóżki od prawie 2 miesięcy. W każdej pozycji potrafi je złapać, ostatnio ssała 2 duże paluszki naraz :silly:

Michasia Kinia nic nie wie, to niespodzianka jak wróci. Mam tylko nadzieję, że ataku szału na widok tylu wyrzuconych rzeczy nie dostanie :silly: Obiecałam jej tylko, że podczas jej nieobecności wyprowadzę psa z jej pokoju i to tez zrobiłam :)
Ekstremalni jesteście :)
A na zdjęciu na fb to Twoja Anulka, z tym meeega gryzakiem?

Ola Iga przeważnie wstaje o 5.30, jak się obudzi o 6.30 to już nadmierny luksus :blink:

Martna napisz co z maleńką...jak ona ma w ogóle na imię?

Asia to się z Hubiego smakosz zrobił :laugh:
U nas zdecydowanie słoiczki z Hippa rządzą :laugh: Dziś słodka marchewka z młodymi ziemniaczkami i prawie cały słoiczek z uśmiechem pałaszowała :woohoo: :woohoo: :woohoo: Jaka radość. Chyba Iga woli je bardziej niż Bobovitę... :silly:

Moje słoneczko zasnęło natychmiast po kąpieli, a właściwie już przed kąpielą usypiała :)
M ma urlop, fajnie jak jest w domu. Codziennie bierze małą na spacer a ja w tym czasie albo drzemka albo obiadek...żyć nie umierać :laugh:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl