BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 9 miesiąc temu #708336 przez dominia
Mój Igi dostał złotą bronsoletkę z imieniem i datą chrztu od chrzestnej :) ale to za duża, moja chrześnica dostała ode mnie i dopiero jak 2 latka skończyła to jest na nią dobra :) chodzi w niej na większe okazje i jaka laska to szok, szpanuje cwaniara mała :silly:

Mam już dzisiaj dość .. ja nie wiem czego to dziecko chce ;) :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #708367 przez Martyna
Cześć Dziewczyny :)

ja na chwilę bo Mały w kość mi daje!!!

wszytskie zdjęci i filmiki boskie!!! nasze dzieciaczki są najwspanialsze i super się rozwijają!!!!

Monia u mnie to samo, tez się pocięłam z M!!!!

Mrufka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Paula
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ami sliczna :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: !!!!

Marusha
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: dla Martynki, mój M powiedzial, że na tym zdjęciu aktualnym wygląda jak namalowana :)

Dominia u nas też masakra, Mały kiepsko je, muszę byc na widoku i cały czas Go zabawiać bo inaczej marudzi. Nauczył się piszczeć i krzyczeć!!!! teraz zjadł trochę dyni z ziemniakami więc nie jest źle - swoją drogą jak to śmierdzi :lol:

Ola Lidzia śliczności :kiss: :kiss: :kiss: ja też uwielbiam ten widok wystającej główki :)

Kasia Tosia boska!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: jej usmiech powala

Priness super znajomi!! ja też się przekonałam ilu mamy znajomych, co prawda nikt nie zaprasza samego M bez nas ale większość ma do nas za daleko, więc ja tez postanowiłam, że koniec dobrej Martyny i kiedyś przeczytałam coś takiego nie pamiętam gdzie ale spodobało mi się :" kiedyś traktowałam wszystkich dobrze, dziś z wzajemnością" czy jakoś tak

Satine, Chomiczka piękne filmiki!!!! zazdroszczę!!!! u nas trzecia faza poszła ekspresowo i niestety żadnego zdjęcia ani filmiku nie mamy bo M był w lekkim szoku

Dla mam karmiących piersią o wprowadzeniu glutenu przy pomocy kaszki Nestle

Witam,

Dziękuję za wiadomość i zaufanie w kwestii żywienia Pani Maluszka.
W odpowiedzi na Pani pytanie pragnę poinformować, że 1 płaska łyżka stołowa kaszki Nestlé Mleczna manna zawiera 2-3 g produktu glutenowego, które powinna Pani wprowadzić do diety dziecka zgodnie ze schematem żywienia. Kaszka Nestlé Mleczna manna nie wymaga gotowania, wiec może ją Pani dodać "na sucho" bezpośrednio do zupki, przecieru warzywnego, kaszki bezglutenowej, obiadku czy deserku. Jeśli konsystencja dania wydawałaby się Pani zbyt gęsta przed dodaniem kaszki do posiłku można wcześniej rozpuścić ją w 1 łyżce stołowej przegotowanej wody. Najważniejsze, aby była podana "w osłonie" posiłku. Jeśli Pani Maluszek jest karmiony piersią wprowadzanie niewielkich ilości glutenu (2-3g produktu glutenowego w ciągu doby) powinno trwać 2 pełne miesiące. Po tym okresie może Pani podawać dziecku gluten w większych ilościach i przygotować posiłek zgodnie z informacją na opakowaniu (1 pełna porcja - 150 ml wody + 5 łyżek kaszki).
Zachęcam również do obejrzenia filmiku o wprowadzaniu glutenu do diety dziecka, który znajdzie Pani pod tym linkiem:


Z pozdrowieniami,
Martyna Błaszyk
Centrum Informacji dla Rodziców Nestlé Nutrition
ul. Łódzka 153, 62-800 Kalisz
Tel. 801 333 000



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708381 przez dominia
Martynka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #708389 przez Martyna

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Igi padł?? bo mój w końcu tak, duchota u nas masakryczna!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708407 przez dominia
Martyna tak w końcu padł był taki marudny a jak Go zostawiłam na 20 sekund to ryk nieziemski ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #708422 przez Martyna
Dziewczyny podaję kolejność w naszej cudnej galerii. Stworzmy też na fb :)

17.07 - Martynka
25.07 - Hubi
29.07 - Kacperek
ze stycznia 09.01.2013 jeszcze Adaś Honki ale jej już dawno nie było

01.08 - Fifi
02.08 - Zuzia Vini
03.08 - Igunia, Nataszka, Oluś Pliszki
04.08 - Zuzia Buziaczka
07.08 - Ada
12.08 - Adaś Princess
13.08 - Patrycja DOMI - niestety cisza
14.08 - Jaś
15.08 - Igi
18.08 - Klaudia
19.08 - Amelka, Marysia, Marcel, Iga Aniajulia
20.08 - Ania, Lidzia, Robcio
22.08 - Tosia, Bartuś Drzyzguni
25.08 - Dagunia
27.08 - Olga, Gabryś, Oluś Chomiczki
01.09 - Ania, Wojtuś
03.09 - Bartuś Sylwii, Leoś
05.09 - Adaś Madlen
07.09 - Natalka
09.09 - Patrycja Majkon - tu też cisza

no i Mikuś ale bez bicia się przyznaję, że nie wiem kiedy do nas dołączył ;)

Może tam gdzie jest więcej niż jeden Skarb podacie mi na priv godzinę urodzenia to w liście dam odpowiednią kolejność i wrzucę pod naszą tabelkę?



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


To dobrze, chwilę odpoczniesz. mój już się wyspał i wstał z krzykiem :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708432 przez dominia
Martyna mój też już wyspany a jaki zadowolony hohoooo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708461 przez kasia123m
Martynka ja wierze i trzymam kciuki.bedzie dobrze.musi byc.jest sliczna mala kruszynka:)
Ja



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708481 przez Paulaaa
Matko jak goraco. Rozplywam sie.:-\ Mala pospala 40 min na tarasie. Zjadla teraz duzy sloik krolika z ziemniaczkiem. Ma dziwna manie bo jak je zupe to zawsze w trakcie wali kuuupsko. :-P Teraz wziela sie za paczke chusteczek mokrych i namietnie lize opakowanie.


Martyna trzymam kciuki za pomyslne wyniki badan.

Oli moja bawi sie u siebie w pokoju. I wlasnie slysze ze nadala psu nowe imie - Fransula:-D:-P Skad ona bierze taki imiona...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708502 przez ola85
Monia_T napisał:

ja mam kryzys, m mnie wkurwia...co za pojebany dzień :huh:

u mnie dokładnie tak samo... później odpiszę, wybaczcie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708516 przez kasia123m
ja tez teraz duże kupie słoiczki..wzielam maly bo mam jeszcze kilka i dolałam wody i dalam kleiku ruzowego..może bardziej poje bo kurde po tych obiadkach to glodna ze hej



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708567 przez Satine0
Paulaaa U nas skwar nie do wytrzymania...aż glowa mi pęka. Tabletki nie działają. Popijam piwko bo to zawsze dziala haha

Maryś padła :) Dziś jadła obiadek z lososiem mmm nawet mi smakował :D:D

No..wózek bedzie w poniedziałek :) Koleś dzwonił. Myślałam, że szybciej :D No ale dam radę :P

Kiecki na wesele mam dwie...jedna czarna a druga taka:
http://img18.allegroimg.pl/photos/oryginal/33/79/62/60/3379626027 I ta wygrała jak dla mnie :D Taka letnia..sandałek do tego :) kwiatek we wlosy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708601 przez dominia
Satine zazdroszczę ! ja już pół miasta objeździłam i jeszcze nie znalazłam sukienki :dry: po porodzie nie dość, że mam dziwną figurę to jeszcze nieforemne cycki ;)
Mam nadzieję, że po weekendzie coś w końcu znajdę :)

Martynka zapomniałam z tego wszystkiego napisać, że Robcio superowy chłopak ! :) śliczny, duży chłopczyk :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708617 przez jadziatopol
Satine sukienka piekna :)
Martyna sliczny spioszek :kiss:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Princess tak. HUbus siada caly czas :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Mam nadzieje ze rehabilitacja metoda Vojty nie bedzie konieczna w przypadku Adasia. Trzymam mocno kciuki :kiss:
Paulaa ale Amelcia dluuuga i rzeczywiscie podobna do siostrzyczki :kiss:
Dominia no to nie wiem...moze zabki Igorkowi ida? bidulko :( i do tego jeszcze musisz sie uczyc a nie masz jak no bo jak sie masz skupic ;)


A u nas n a pewno skonczyl sie skok rozwojowy! :lol: wczoraj Hubert poszedl spac o 21.30 i spal bez przerwy do 8 rano. Obudzil mnie usmieszkiem :lol: na poczatku pomyslalam,ze moze zeby mu juz wyszly bo nie jeczal przez sen w nocy jak przez kilka ostatnich dni ale zebow nie ma. Zaczal tez gadulic nowe sylaby. Przez ostatnie tygodnie to nic nie chcial gadac....od kilku dni nauczyl sie pierdziec buzia a dzisiaj zaczal gadulic :lol: sprawdzalam przed chwila na wykresie i to by sie zgadzalo...koniec 26 ty :lol: odnia mamy :lol: nauczyl sie tez siadac sam wiec nowa umiejetnosc :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708661 przez ola85
Ja mam humor do dupy, ale widzę że trochę napisałyście to może sobie go poprawię:
Dominia - fajnie że "Twoi" wracają; Moja dzisiaj przed dzień miała 5h przerwę w jedzeniu :ohmy: To chyba przez ten upał...
Kasiu - śliczny uśmieszek Tosi w spacerówce
Jadziu - wspaniałych masz tych chłopców :)
Paulaaa - dla mnie to piszczenie jest suuuper :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl