- /
- /
- /
- /
- /
- Mamusie luty 2013 !
Mamusie luty 2013 !
- kaikai
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Mój skarbek :)06.04.2013
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- xpatiiix3
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Marcel 19.02.13 Nela 03.10.14 i Livia 20.04.2016
- Posty: 1736
- Otrzymane podziękowania: 0
Hehe no i pod sklepem jacys chłopcy po 15-16 lat mnie zaczepili ja z ojcem i wujkiem hehe i pytają czy ja jestem ojca dziewczyna i się uśmiechają a ja mowie ze nie to mój tata i wujek hehe to taki murzynek do mnie ze ja taka ładna haha podszedł i buzi w policzek ojciec się śmieje mówi nie zaczepiaj mojej córki ona mleczna i pokazuje na cycki (mój ojciec jak kolega jest
Przepraszam trochę pomieszalam ale na szybko tylko dopiero wstalismy
Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- chomiczka
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 846
- Otrzymane podziękowania: 0
Mój żadnych kleików i kaszek nie chciał jeść, nic co było związane z mlekiem.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Satine0
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1766
- Otrzymane podziękowania: 0
Moja teściowa się na siłe dopatruje w niej Szymka. Wogóle są jak dwie krople wody i zachowanie ma po nim bo uwaga...wsadza nogi do buzi !!
Patiii heh super , że sie dobrze bawisz
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- mrufka
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Posty: 282
- Otrzymane podziękowania: 0
My po szczepieniu Dadula waży 6200 ile mierzy to nie wiem. Lekarka powiedziała że pięknie się rozwija i że bardzo silna. Pytałam o ten gluten to mi odpowiedziała że ona by się tym nie przejmowała mam karmić tak jak karmiłam Kubę więc i tak zrobię. Mam już jej wprowadzić serek homogenizowany waniliowy z krótką datą, kisiel i budyń na mleku 2% też wanilia. A tak mam jej gotować zupki na wołowinie i zamiast tych kaszek bobovita itd mam jej robić normalną manne mogę jej dodać do tego jakiś owoców.
Chomiczka Oluś jest przeboski te jego oczęta i ten noseczek no po prostu do schrupania
Satine sukienka bardzo ładna ja jestem w poszukiwaniu sukienek bo mam dwa wesela we wrześniu. Maryś rzeczywiście mała mama
Domina dasz radę
Jadzia Hubuś zdolniacha mój syneczek też tak szybko wszystko załapywał 9 miesięcy miał i już sam chodził, a Bartek niezłe ciacho
Kasia Tośka wymiata jej uśmiech jest totalnie rozbrajający
Pati super że tak dobrze się bawisz
Martynka mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i Milenka okaże sie zdrowym dzieckiem.
Robercik słodziutki
Michasia Chomiczka Kasia tak powiedziałam już mojemu oczywiście dostałam od niego ochrzan że wcześniej mu nie powiedziałam ale teraz tylko chodzi i pyta czy mnie nic nie boli itd aż mam go dość
Princes współczuję znajomych i też przy pierwszym dziecku grono "przyjaciół" się wykruszyło, a teraz kiedy nie którym się urodziło nagle sobie przypomnieli o moim istnieniu i są telefony esy czy wyjdę na spacer a to na plac zabaw ale mam ich głęboko w D teraz niby koleżanki ale wcześnie na ulicy cześć nie powiedziały. Ale na szczęście mamy taką paczkę 14 osób w tym jedną parę z dzieckiem z którą bardzo się trzymamy.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- xpatiiix3
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Marcel 19.02.13 Nela 03.10.14 i Livia 20.04.2016
- Posty: 1736
- Otrzymane podziękowania: 0
Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Martyna
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 506
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Marusha
-
- Wylogowany
- pierwsze słowa
-
- Posty: 104
- Otrzymane podziękowania: 0
chomiczka jak to Monia napisała nie ma co przeżywać z tym glutenem
kasia nie sądzisz że Tosia troszku za mała na biżuterię? nie boisz się że gdzieś urwie i coś połknie? jeszcze się dziewczyna nastroi
jadzia to masz bardzo zdolnego synusia
ps. dzięki
moja Martynka ważyła 7100 jak miała 4,5 miesiąca, aż się boje jak z nią pójdę za dwa tyg na szczepienia
fryzurka Hubiego jak u rock'androlowca
kaikai niestety nie pomogę
ola dzięki, mam nadzieję że z teściem będzie ok, w końcu młody facet.
chomiczka u nas też bunt jest jak kładę małą do leżenia w spacerówce, chce siedzieć, choćby miała zasnąć na siedząco musi siedzieć!! śmiesznie czasem wygląda jak siedzi i ciągle ziewa i ledwo dźwiga powieki
staine jak już pisałam Marysia boska
pati haha usmialam się z Twojego posta
satine każdy widzi co chce widzieć
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
u nas sukces mała pije normalnie mm więc plus bo jak ją zostawię z teściową na wesele to przynajmniej głodna nie będzie
ja kompletnie nie umiem dobierać kolorów jakie byście dały dodatki do fioletowej sukienki??
buziole
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- princess
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1262
- Otrzymane podziękowania: 0
Satine kreacja super. Ja mam 3 wesela w te lato i na żadnym chyba nie będę
Jadzia no to Hubert śpi jak stary
Marusha jak rozmowa w pracy?
kaikai a jakim mleczkiem karmisz synka? Zauważyłaś jakieś zmiany w organizmie po przejściu na MM? Np. wzdęcia, ulewanie, bóle brzuszka, inna kupka itp.?
Ola Adaś też lubi Lokomotywę
Mrufka już serek homo możecie? Kurczę a mój Adaś też mógłby spróbować? Czy to tylko dla Was takie zalecenie?
Pati rzeczywiście komedia
Jeszcze co do przyjaciół... To nawet znajomości z dzieciatymi niezbyt się układają. Niektórzy mają tendencję do faworyzowania swoich dzieci, pokazywania, że ich pociechy lepiej się rozwijają, są ładniejsze itp. A jak się okaze, że moje dziecko coś zrobiło szybciej albo robi coś, czego inne nie robią to zaraz uzasadniają to jakimś głupim argumentem. Ciężko w tych czasach o bezinteresownego, niezawistnego i szczerego przyjaciela.
Za nami kolejna długa noc. Adaś trzeszczał trochę ok 2, ale dostał smoczek i spał dalej, do 9
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- chomiczka
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 846
- Otrzymane podziękowania: 0
Gratuluje!!! To pierwszy krok ku lepszej przyszłości!!!!!!
Ja bym postawiła zdecydowanie na dodatki w kolorze nude! Do fioletu pasuje też czerń - jak do prawie wszystkiego, dodatki mogą być srebrne np z dodatkami we fiolecie, jakimiś kamyczkami czy coś. Myślę że złoto też pasuje, np.
my mamy w sypialni na ścianach fiolet i świetnie komponuje się z żółtym
Ja bym zdecydowanie postawiła na nude, najbardziej delikatnie i neutralnie, no i elegancko
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Suzi
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- do trzech razy sztuka... ;-)
- Posty: 2080
- Otrzymane podziękowania: 25
Pozdrawiamy znad Baltyku
Mikuś zaaklimatyzowal sie bardzo dobrze i szyko uznał ten domek za swój ( no w koncu to tez jego
Tatuś obcując z synkeim 24 godz na dobę dopieromteraz ma okazje poznać pełną skalę jego zachowań i możliwości i sam przyznaje, ze łatwo nie jest
Mikus jest strasznie żarłoczny, nie ma mozliwości zeby odmówił papu no ale konsekwencją tego jest ciagle niemal ulewanie. No MA-sa-kro-ZA!!! z tym ulewaniem
Martyna pytalaś kiedy Mikuś dolączył do grona lutówczaków, hmmmm, no Mikuś to jest HONOROWYM LUTÓWCZATKIEM
chomiczkaja proszę, ŻĄDAM zdjęć Olusia w kazdym poście!!!!!! Najlepiej takich zbliżeń!!!! Uwielbiam tę jego mordeczkę! Zacałowalabym, a ze jak piszesz on to lubi, to tym bardziej!!!! Milion caluskow od ciotki
Własnie sobie przypomnialam jak pisalaś, ze " Oluś za trzy dni kończy TRZY miesiace" .....mam wrazenie, ze ro bylo nie dalej jak tydzień temu, a tu patrzę,,a Oluś 4 miechy z hakiem
a Mikus jest w przededniu ukończenia mitycznych imupragnionych TRZECH miesięcy....ehhhhh, moze to cos zmieni w jego hmmmmmmmm niełatwym usposobieniu? Czekam, jeszze tydzień i sie okaze
satine no usmialam się
pati, Ty uwazaj, zeby Marcelek nie mial braciszka o czekoladowym, odcieniu skory...
jadziaAsia no nie mam słow....Hubek jest nie do dogonienia
Wszystkim pięcio i sześciomiesięczniakom duuuuuzy całus od e- ciotki kwietniowki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- kaikai
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Mój skarbek :)06.04.2013
O 12 dalam mu mleczko z lyzeczka kleiku ryzowego, na poczatku jak zwykle krecil glowka i zaczal odpychac butle a po chwili uspokoil sie i wypil cala porcje az w szoku bylam
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Martyna
-
- Wylogowany
- rozmowna
-
- Posty: 506
- Otrzymane podziękowania: 0
Trzymam kciuki!!!!na pewno będzie dobrze, dasz radę. Co to za pajac???!!!żeby tak póxno zaliczenie robić??!! debil!! jak studiowałam i dziennie i zaocznie to w połowie czerwca czasami już był spokój.
Paula dziękuję, super imię v
Kasia dziękuję, no własnie ja nie wrzucałam żadnego zdjęcia
Satine kiecka super
Jadzia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
zazdroszczę nocek przespanych, u nas zazwyczaj jedno karmienie w nocy a między 5 a 6 pobudka. Hubuś przystojniak i jaki fryz cudny
Robert w prawie 3 tygodnie przytył 200g i lekarka powiedziała, że najważniejsze że tyje
Ola ja też lubię piszczenie ale czasami mam wrażenie, że bębenki mi popękają
Marusha dziękuję.
Mi pediatra tez powiedziała, że codziennie przez 2 miesiące.
Dziękujemy, Nam też Martynka bardzo się podoba
a chciałaś się dogadać w pracy? miałaś wrócić i awansować tak? a zmienił się zarząd i zrezygnowałaś tak?
dużo nie dużo, ale biorąc pod uwagę jak się szanuje kobiety matki to może być Ci ciężko. Dla pracodawcy jesteśmy matkami, które będą chodziły na zwolnienia jak dzieci będą chorowały. Niestety, mój pracodawca tez rodzinny dla swoich i dla moich kolegów, ja jedna kobieta w firmie i już problem.
a jakie mm podajesz Martynce?
wrzucisz sukienkę? dodatki - buty i torebka?
Chomiczka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Dziękujemy
Filmik cudny świetna pamiątka
A jak Oluś po tym słoiczku z glutenem?
Oluś przystojniak
Pati super, że miło spędzasz czas i odpoczywasz
Ola dziękuję
Ciekawe o której Ania się urodziła, my o 13.00. Dla nas 13 szczęśliwa
Ty piszesz na raty a ja od rana
Robert też lubi lokomotywę - M mu czyta, ja za to śpiewam mu Kaczkę Dziwaczkę, Na Wyspach Bergamutach i Biedronki i motyle
Michasia, Satine bo ja nie dodawałam zdjęcia, właśnie nie wiem gdzie Kasia widziała, dodawałam tylko Robcia
Mrufka dziękujemy
super, że Ada dobrze się rozwija, i ładnie waży
a w jakich proporcjach będziesz przygotowywała zwykła kaszę manną?
Princess Robcio tez lubi sam czytać
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
super znajomi rodzice, ja nawet bez dziecka bym w takich warunkach nie chciała odpoczywać!!
Suzi to super, że dobrze Wam tam
no pewnie, że Mikuś nasz!! wiem, że kwiecień i teraz już chyba wiem, że 26? bo mi właśnie dokładnie o ten wspaniały dzień chodziło. Potem sobie przypomniałam, że urodził sie tego samego dnia co mój M i wybuch w Czarnobylu
Monia co u Ciebie? odezwij się!!!
Czy ktoś wie co z Madlen?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Madlen
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Mój promyczek słońca :-)
- Posty: 1726
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- ola85
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Posty: 878
- Otrzymane podziękowania: 0
Chomiczka - Oluś super
Pati - no rzeczywiście komedia
Satine - haha to teściowa poszła po bandzie, ale dobrze że nie mówi że Marysia to cała teściowa, prawda
Mrufka - fajnie że lekarka tak dobrze oceniła Adusię
Marusha - jestem pewna że zawodowo sobie świetnie poradzisz
Princess - masz rację, o przyjaciół dzisiaj trudno
Chomiczka - widzę że interesujesz się modą, prawda?
Suzi - fajnie że się odzywasz, pozdrów od nas morze
Martyna - ja na gluten szykuję się w 2poł sierpnia, lekarz namawiał mnie wcześniej, ale stchórzyłam
Madlen - miłego urlopu
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











