BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 8 miesiąc temu #709094 przez kaikai
Chomiczka moj maly chetnie pije herbatke i nie ma problemu. Mleko jak poczuje to odpycha. Pare lyczkow zje i kreci glowa i meczymy tak po pol godziny zeby zjadl chociaz polowe. Sprobuje dac mu chlodne mleko bo moze rzeczywiscie jest tak goraco az nie chce mu sie jesc. No a z marchewka tez sie zastanawialam ale to i tak nic mi nie da bo musi pic mleko a tez nie wiem czy to za wczesnie. Moze kleik ryzowy na noc zeby byl bardziej najedzony ale to tez jest napisane po 4 mc. Soczkow tez jeszcze nie probowalismy, poczekam jeszcze do poniedzialku jak sie nie zmieni to pojdziemy po porade do lekarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #709095 przez xpatiiix3
Skończyliśmy dzisiaj 5 miesięcy hehe miałam wczoraj wyjściowe ale na długo nie wyszliśmy..

Hehe no i pod sklepem jacys chłopcy po 15-16 lat mnie zaczepili ja z ojcem i wujkiem hehe i pytają czy ja jestem ojca dziewczyna i się uśmiechają a ja mowie ze nie to mój tata i wujek hehe to taki murzynek do mnie ze ja taka ładna haha podszedł i buzi w policzek ojciec się śmieje mówi nie zaczepiaj mojej córki ona mleczna i pokazuje na cycki (mój ojciec jak kolega jest :) i śmieje się bo nie rozumieją.. A ten podchodzi i do mnie bye znowu buzi w policzek ojciec mój ze nie przesadzaj hehe i on do mnie gada Kiss Kiss i na usta pokazuje ja ze nie nie ojciec mówi ale Ty masz powodzenie hahaha i mówi do mnie żebym dala swój numer ze jutro na randkę chce się ze mną umówić haha przytulił się tu tacy ludzie są to normalne hehe dal buzi w policzek i poszedł z kolegami ja to padalam ze śmiechu jeszcze mowie ze mam dziecko a ten nic na randkę on chce jutro zabrać mnie ale nie dałam mu numeru :)

Przepraszam trochę pomieszalam ale na szybko tylko dopiero wstalismy :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #709098 przez chomiczka
kaikai mój miał tak samo, jak poczuł mleko w butelce to głową kręcił tak szybko lewo - prawo, lewo - prawo i w ryk po chwili. Jak poczuł wodę to siorbał ładnie :) Dawaj mu w takim razie dużo tej herbatki. Myślę że mu przejdzie.
Mój żadnych kleików i kaszek nie chciał jeść, nic co było związane z mlekiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #709197 przez Satine0
Chomiś Śliczny :) i te jego dużeeeeeee oczyska :kiss: :kiss: a Marysia mamina i koniec ! :P

Moja teściowa się na siłe dopatruje w niej Szymka. Wogóle są jak dwie krople wody i zachowanie ma po nim bo uwaga...wsadza nogi do buzi !! ;-)

Patiii heh super , że sie dobrze bawisz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #709210 przez mrufka
Hej
My po szczepieniu Dadula waży 6200 ile mierzy to nie wiem. Lekarka powiedziała że pięknie się rozwija i że bardzo silna. Pytałam o ten gluten to mi odpowiedziała że ona by się tym nie przejmowała mam karmić tak jak karmiłam Kubę więc i tak zrobię. Mam już jej wprowadzić serek homogenizowany waniliowy z krótką datą, kisiel i budyń na mleku 2% też wanilia. A tak mam jej gotować zupki na wołowinie i zamiast tych kaszek bobovita itd mam jej robić normalną manne mogę jej dodać do tego jakiś owoców.

Chomiczka Oluś jest przeboski te jego oczęta i ten noseczek no po prostu do schrupania :kiss:

Satine sukienka bardzo ładna ja jestem w poszukiwaniu sukienek bo mam dwa wesela we wrześniu. Maryś rzeczywiście mała mama :)

Domina dasz radę :) kciuki zaciśnięte

Jadzia Hubuś zdolniacha mój syneczek też tak szybko wszystko załapywał 9 miesięcy miał i już sam chodził, a Bartek niezłe ciacho :laugh:

Kasia Tośka wymiata jej uśmiech jest totalnie rozbrajający :woohoo:

Pati super że tak dobrze się bawisz

Martynka mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i Milenka okaże sie zdrowym dzieckiem.
Robercik słodziutki :kiss:

Michasia Chomiczka Kasia tak powiedziałam już mojemu oczywiście dostałam od niego ochrzan że wcześniej mu nie powiedziałam ale teraz tylko chodzi i pyta czy mnie nic nie boli itd aż mam go dość ;)

Princes współczuję znajomych i też przy pierwszym dziecku grono "przyjaciół" się wykruszyło, a teraz kiedy nie którym się urodziło nagle sobie przypomnieli o moim istnieniu i są telefony esy czy wyjdę na spacer a to na plac zabaw ale mam ich głęboko w D teraz niby koleżanki ale wcześnie na ulicy cześć nie powiedziały. Ale na szczęście mamy taką paczkę 14 osób w tym jedną parę z dzieckiem z którą bardzo się trzymamy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #709215 przez xpatiiix3
Mamuśki Marcyś ssie paluszki u nóg od niedzieli :D leżymy teraz odpoczywamy potem mój ojciec przyjedzie bo my z malutkim u babci mojej w innym mieście jutro wracam do Brukseli z nowa dziewczyna ojca ja pierdziele jaka komedia oni są od roku ze sobą juz a ja dowiedziałam się chwile przed wyjazdem... No i co najlepsze to bratowa tej panny co mój ojciec ma z nią dziecko komedia...

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #709227 przez Martyna
Cześć!!!

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: dla Amelki, Marysi, Marcelka i Igi Aniajulia :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

reszta później bo królewicz wzywa ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #709313 przez Marusha
pati fajnie że odpoczywasz ;)

chomiczka jak to Monia napisała nie ma co przeżywać z tym glutenem

kasia nie sądzisz że Tosia troszku za mała na biżuterię? nie boisz się że gdzieś urwie i coś połknie? jeszcze się dziewczyna nastroi ;)

jadzia to masz bardzo zdolnego synusia ;) moja jeszcze nie załapała, na razie szoruje nosem po podłodze i dupka do góry, a jak siedzi to idzie na kolana ale zaraz ląduje na brzuszku ;) ale to pewnie kwestia czasu ;)

ps. dzięki ;)

moja Martynka ważyła 7100 jak miała 4,5 miesiąca, aż się boje jak z nią pójdę za dwa tyg na szczepienia ;) obstawiam że z 9,500

fryzurka Hubiego jak u rock'androlowca ;)

kaikai niestety nie pomogę :( ale może lepiej skonsultuj się z pediatrą

ola dzięki, mam nadzieję że z teściem będzie ok, w końcu młody facet.


chomiczka u nas też bunt jest jak kładę małą do leżenia w spacerówce, chce siedzieć, choćby miała zasnąć na siedząco musi siedzieć!! śmiesznie czasem wygląda jak siedzi i ciągle ziewa i ledwo dźwiga powieki ;) no ale skoro chce jeździć ;)

staine jak już pisałam Marysia boska ;)

pati haha usmialam się z Twojego posta ;)

satine każdy widzi co chce widzieć ;) u nas często że Martynka do tatusia, ale dzisiaj Pani w sklepie ojjj jaka podobna do mamusi, ale chyba chlapnęła po się popatrzyła na mnie i trochę głupią minę zrobiła :ohmy:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


u nas sukces mała pije normalnie mm więc plus bo jak ją zostawię z teściową na wesele to przynajmniej głodna nie będzie ;))

ja kompletnie nie umiem dobierać kolorów jakie byście dały dodatki do fioletowej sukienki??

buziole

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #709316 przez princess
Wszystkie dzieciaczki cudne.

Satine kreacja super. Ja mam 3 wesela w te lato i na żadnym chyba nie będę :angry:

Jadzia no to Hubert śpi jak stary :) Adam chyba się z nim zmówił, bo już drugą noc z rzędu śpi całą :)

Marusha jak rozmowa w pracy?

kaikai a jakim mleczkiem karmisz synka? Zauważyłaś jakieś zmiany w organizmie po przejściu na MM? Np. wzdęcia, ulewanie, bóle brzuszka, inna kupka itp.?

Ola Adaś też lubi Lokomotywę :) w ogóle bardzo lubi, jak mu czytam. Biblię dla dzieci, wierszyki. Wczoraj kupiłam mu jeszcze trzy książki z wierszami polskich poetów. Tylko pokazać mu książeczkę to aż piszczy z radości. Sam chce trzymać i każdy przeczytany fragment głośno "komentuje" :)

Mrufka już serek homo możecie? Kurczę a mój Adaś też mógłby spróbować? Czy to tylko dla Was takie zalecenie? :)

Pati rzeczywiście komedia :D A jak Marcelek, dobrze się zaklimatyzował w nowym miejscu?

Jeszcze co do przyjaciół... To nawet znajomości z dzieciatymi niezbyt się układają. Niektórzy mają tendencję do faworyzowania swoich dzieci, pokazywania, że ich pociechy lepiej się rozwijają, są ładniejsze itp. A jak się okaze, że moje dziecko coś zrobiło szybciej albo robi coś, czego inne nie robią to zaraz uzasadniają to jakimś głupim argumentem. Ciężko w tych czasach o bezinteresownego, niezawistnego i szczerego przyjaciela.

Za nami kolejna długa noc. Adaś trzeszczał trochę ok 2, ale dostał smoczek i spał dalej, do 9 :cheer: Martwię się bo mniej je od paru dni. Na razie zwalam to na szczepienie. Dziś rano wstał po prawie 12 godzinach bez jedzenia. Po 10 zaczął domagać się jedzenia więc dostał butlę i zjadł tylko 120 ml Teraz śpi już ponad 2 godziny. Jeszcze M bardzo chce pojechać nad morze do znajomych, dziś pojechali do Krynicy Morskiej (nie lubię Zatoki Gdańskiej) na spontanie z 3 miesięcznym dzieckiem bez rezerwacji kwatery. Zadzwonili przed chwilą, że nigdzie nie ma miejsc i znaleźli kwaterę bez kibla i łazienki. Z toitoiem na zewnątrz. Współczuję maluszkowi braku odpowiedzialności rodziców.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #709325 przez chomiczka
Marusha Twoja już duża dziewczyna więc może siedzieć, mojego zadowala w pełno pozycja półleżąca!

Gratuluje!!! To pierwszy krok ku lepszej przyszłości!!!!!!

Ja bym postawiła zdecydowanie na dodatki w kolorze nude! Do fioletu pasuje też czerń - jak do prawie wszystkiego, dodatki mogą być srebrne np z dodatkami we fiolecie, jakimiś kamyczkami czy coś. Myślę że złoto też pasuje, np.


my mamy w sypialni na ścianach fiolet i świetnie komponuje się z żółtym :) np



Ja bym zdecydowanie postawiła na nude, najbardziej delikatnie i neutralnie, no i elegancko :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #709326 przez Suzi
Hej kochane :lol:

Pozdrawiamy znad Baltyku :kiss:

Mikuś zaaklimatyzowal sie bardzo dobrze i szyko uznał ten domek za swój ( no w koncu to tez jego ;) ) ładnie śpi w nocy w dzień zbtym bywa rożnie, ale jesteśmy ciągle z tatusiem więc jest duuuuzo łatwiej :side:
Tatuś obcując z synkeim 24 godz na dobę dopieromteraz ma okazje poznać pełną skalę jego zachowań i możliwości i sam przyznaje, ze łatwo nie jest ;) wiec to dobre, ze juz wie jak "smakuje" zycie z Mikusiem, ktory jest władcą depotycznym i nieznoszacym sprzeciwu i czekania, i pasie nas rózgą żelazną krzyku, jesli cokolwiek jest nie po jego myśli.
Mikus jest strasznie żarłoczny, nie ma mozliwości zeby odmówił papu no ale konsekwencją tego jest ciagle niemal ulewanie. No MA-sa-kro-ZA!!! z tym ulewaniem :P ciagle przebieranie, tona pieluszek i tzw.podryjkowców w użyciu, bleee. Juz nie wiem czy to normalne?

Martyna pytalaś kiedy Mikuś dolączył do grona lutówczaków, hmmmm, no Mikuś to jest HONOROWYM LUTÓWCZATKIEM :lol: bo on kwietniowy.. ;) taki Lutówczak honoris causa :silly: :blink: :lol: ale nie wyrzucicie nas mimo to , prawda?

chomiczkaja proszę, ŻĄDAM zdjęć Olusia w kazdym poście!!!!!! Najlepiej takich zbliżeń!!!! Uwielbiam tę jego mordeczkę! Zacałowalabym, a ze jak piszesz on to lubi, to tym bardziej!!!! Milion caluskow od ciotki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Własnie sobie przypomnialam jak pisalaś, ze " Oluś za trzy dni kończy TRZY miesiace" .....mam wrazenie, ze ro bylo nie dalej jak tydzień temu, a tu patrzę,,a Oluś 4 miechy z hakiem :cheer: :cheer: :cheer: , jak ten czas zap......itala, no szok!!
a Mikus jest w przededniu ukończenia mitycznych imupragnionych TRZECH miesięcy....ehhhhh, moze to cos zmieni w jego hmmmmmmmm niełatwym usposobieniu? Czekam, jeszze tydzień i sie okaze :woohoo: :side: :unsure:

satine no usmialam się :lol: czy to oznacza, ze Twoj malż nadal z tą nózką w buzi? :lol: :lol: :lol: sukienka na weselisko spoko :woohoo:

pati, Ty uwazaj, zeby Marcelek nie mial braciszka o czekoladowym, odcieniu skory... :blink: :woohoo:

jadziaAsia no nie mam słow....Hubek jest nie do dogonienia :ohmy: nie śpiewa on czasem na dzień dobry " Nas nie dogoniat?" :lol:

Wszystkim pięcio i sześciomiesięczniakom duuuuuzy całus od e- ciotki kwietniowki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #709336 przez kaikai
Princess moj maly pije bebilon pepti praktycznie od urodzenia. Dobrze toleruje to mleczko i nie ma problemow z brzuszkiem.
O 12 dalam mu mleczko z lyzeczka kleiku ryzowego, na poczatku jak zwykle krecil glowka i zaczal odpychac butle a po chwili uspokoil sie i wypil cala porcje az w szoku bylam :) chyba poczul inny smak. Nie wiem czy to mozliwe ze samo mleko przestalo mu smakowac? teraz o 15 ma jesc dam mu samo mleko pewnie cyrki beda znowu. Moze powinnam jednak juz dawac mu nowe jedzonko. Nie wiem czy to nie za wczesnie czy nic mu sie nie stanie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #709388 przez Martyna
Dominia dziękujemy :) zaczęliśmy już zmieniać garderobę ;) na 74cm

Trzymam kciuki!!!!na pewno będzie dobrze, dasz radę. Co to za pajac???!!!żeby tak póxno zaliczenie robić??!! debil!! jak studiowałam i dziennie i zaocznie to w połowie czerwca czasami już był spokój.

Paula dziękuję, super imię v :lol:

Kasia dziękuję, no własnie ja nie wrzucałam żadnego zdjęcia ;)

Satine kiecka super :) Maryś śliczna :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: czysta MAMUSIA ;)

Jadzia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


zazdroszczę nocek przespanych, u nas zazwyczaj jedno karmienie w nocy a między 5 a 6 pobudka. Hubuś przystojniak i jaki fryz cudny :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Robert w prawie 3 tygodnie przytył 200g i lekarka powiedziała, że najważniejsze że tyje

Ola ja też lubię piszczenie ale czasami mam wrażenie, że bębenki mi popękają ;)

Marusha dziękuję.
Mi pediatra tez powiedziała, że codziennie przez 2 miesiące.

Dziękujemy, Nam też Martynka bardzo się podoba :lol: :kiss: :kiss:

a chciałaś się dogadać w pracy? miałaś wrócić i awansować tak? a zmienił się zarząd i zrezygnowałaś tak?
dużo nie dużo, ale biorąc pod uwagę jak się szanuje kobiety matki to może być Ci ciężko. Dla pracodawcy jesteśmy matkami, które będą chodziły na zwolnienia jak dzieci będą chorowały. Niestety, mój pracodawca tez rodzinny dla swoich i dla moich kolegów, ja jedna kobieta w firmie i już problem.

a jakie mm podajesz Martynce?

wrzucisz sukienkę? dodatki - buty i torebka?

Chomiczka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dziękujemy :) ja śliniaczek od razu spieram :) ale zawsze więcej na buźce ;)

Filmik cudny świetna pamiątka

A jak Oluś po tym słoiczku z glutenem?

Oluś przystojniak :kiss: :kiss: a ta obrażona minka słodka :kiss:

Pati super, że miło spędzasz czas i odpoczywasz :) :kiss: :kiss: :kiss: dla Marcelka

Ola dziękuję :) my gluten zaczniemy wprowadzać od przyszłego tygodnia bo 21 sierpnia wracam do pracy a jak się karmi piersią to powinno się wprowadzać zanim wprowadzi się mm

Ciekawe o której Ania się urodziła, my o 13.00. Dla nas 13 szczęśliwa :) Magisterkę broniłam 13, ślub 13, ostatnie wakacje w pokoju nr 13, przed porodem leżałam w sali nr 13 i nasz największy Skarb urodził się równo o 13 :laugh:

Ty piszesz na raty a ja od rana :)

Robert też lubi lokomotywę - M mu czyta, ja za to śpiewam mu Kaczkę Dziwaczkę, Na Wyspach Bergamutach i Biedronki i motyle :)

Michasia, Satine bo ja nie dodawałam zdjęcia, właśnie nie wiem gdzie Kasia widziała, dodawałam tylko Robcia

Mrufka dziękujemy :)

super, że Ada dobrze się rozwija, i ładnie waży

a w jakich proporcjach będziesz przygotowywała zwykła kaszę manną?

Princess Robcio tez lubi sam czytać :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


super znajomi rodzice, ja nawet bez dziecka bym w takich warunkach nie chciała odpoczywać!!

Suzi to super, że dobrze Wam tam :) tak to jest, dopiero jak się więcej czasu spędza z dzieckiem to się docenia pracę i poświęcenie drugiej osoby i człowiek się dowiaduje ile to czasami sił potrzeba ;)

no pewnie, że Mikuś nasz!! wiem, że kwiecień i teraz już chyba wiem, że 26? bo mi właśnie dokładnie o ten wspaniały dzień chodziło. Potem sobie przypomniałam, że urodził sie tego samego dnia co mój M i wybuch w Czarnobylu ;)

Monia co u Ciebie? odezwij się!!!

Czy ktoś wie co z Madlen?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #709425 przez Madlen
Dzieki Martynka. Jestem jestem w Sarbinowie nad morzem od kilku dni. Nie pisalam, slaby zasieg. We wt szukalam tu kwatery kilka godzin! Min 100 telefonow i zapytan. Wczesniej przez net szukalam ale pozajmowane, myslalam ze na miejscu znajdziemy. Znalazlam nore, ktora zmienilismy po jednej nocy na pokoj z tarasem nad plaza. Szok, piekny widok na morze. Super promenada. Przy nas zjazd dla wozkow na plazy. Ale tylko do jutra bylo wolne. PL morze zimne. Pogoda kaprysna.. Adas aniolek, spi w nocy 12h, zapomnial o zabkowaniu, uwielbia spacerowke xlandera.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #709429 przez ola85
Buziaki dla dzisiejszych cudnych, wspaniałych, pięknych i uroczych 5-miesięczniaków :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Chomiczka - Oluś super :)
Pati - no rzeczywiście komedia
Satine - haha to teściowa poszła po bandzie, ale dobrze że nie mówi że Marysia to cała teściowa, prawda :silly: ?
Mrufka - fajnie że lekarka tak dobrze oceniła Adusię :) Dobrze że pogadałaś z M, będziesz miała w nim wsparcie :)
Marusha - jestem pewna że zawodowo sobie świetnie poradzisz :) Trzymam mocno kciuki :)
Princess - masz rację, o przyjaciół dzisiaj trudno :(
Chomiczka - widzę że interesujesz się modą, prawda?
Suzi - fajnie że się odzywasz, pozdrów od nas morze :)
Martyna - ja na gluten szykuję się w 2poł sierpnia, lekarz namawiał mnie wcześniej, ale stchórzyłam ;) Fajnie masz z tą 13 :) Ja też śpiewam kaczkę dziwaczkę :) Ślicznie Robert czyta, ja właśnie szukałam takich książeczek i nie mogłam znaleźć... Gdzie te kupiłaś?
Madlen - miłego urlopu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl