BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 9 miesiąc temu #709467 przez chomiczka
Suzi kochana, cieszę się bardzo że wypoczywacie (chociaż "wypoczynek" z szanownym Mikusiem to pojęcie niejednoznaczne:P) i że Mikuś niedługo przekroczy magiczną granicę 3 miesięcy. Ja wiem że to zmieni wasze życie o 180 stopni :P oby nie o 360 :D
Wypoczywaj kochana i jak najwięcej eksploatuj szanownego tatusia ;) dziewczyny by się zanudziły jakbym ciągle zdjęcia Olka dodawała więc staram sie to robić w miarę rozsądnie :P chociaz jak każda mamusia jestem zafiksowana na jego punkcie ;) ;) Kochana Olek ie dość że ma 4 miesiące z hakiem to powiedziałabym że PRAWIE 5 miesięcy :lol: :lol:

Martyna po słoiczku z glutenem Oluś bez zmian, więc dobrze. Na drugi raz będę dokładnie studiować każdy słoiczek zanim mu cokolwiek podam. Wydaje mi się tak jak piszą dziewczyny że z tym glutenem trochę przesadzają....
Mała będzie zdrowa, tylko tak musicie myśleć. Ja wierzę że tak właśnie jest :kiss:

Madlen ja już myślałam że tak zapomniałaś się w tych ćwiczeniach że nie masz już czasu na forum. Odpoczywajcie jak najwięcej, nazbieraj dobrej energii na walkę z codziennościa :kiss:

Ola
interesuje sie modą jak każda kobieta, nic ponadto. Mam za to mnóstwo kuzynów i co roku mam mnóstwo wesel, co za tym idzie wiele razy szukałam kreacji i dodatków do różnych kiecek więc coś tam przyswoiłam, ale żebym jakoś była w tym kierunku zdolna czy coś to nie :silly:

Od kilku dni mówią w tv o tej 19 latce która urodziła 2 dzieci i porzuciła (żywe!) w lesie, jedno z nich prawdopodobnei zostało rozszarpane przez dzikie zwierzęta. Ta dziewczyna pierwszy raz zaszła w ciąże i ZABIŁA dziecko w wieku 16 lat!!! Zastanawiałam się co taka osoba ma w głowie! nie mogę tego ogarnąć, cisnął mi sie na usta najgorsze przekleństwa!! Nie ma usprawiedliwienia dla takich k.... Znalazłam jej profil na fb gdzie pisze o miłości, tęsknocie, czy taka osoba jest zdolna do miłości? czy ona w ogóle ma o tym jakieś pojęcie? nie ogarniam tego, udusiłabym sukę gołymi rękami bez wahania.
Zobaczcie jakie mądrości głosi na fb
www.facebook.com/lucyna.koss.3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #709524 przez kasia123m
Martynka jak nie wrzucaalas foty milenki...przeciez nm pokazywlas.
A Robercik fajnie czyta fajnie.takie twrde ksiazeczki mialam dl syna ale wydalam.musze sie porozgldac w ksiegarni.
Cd potem

Madlen Suzi milego wypoczynku nad morzem. :laugh: ja tez juz chce jechac.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709538 przez chomiczka
Kasia chodzi Ci chyba o fotki Robercika, w tym poście w którym Martyna opisywała całą sytuacje na koniec dodała jego zdjęcia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709550 przez princess
kaikai a są wskazania do Bebilonu pepti? Właśnie chciałam CI napisać, że może małemu nie smakować to mleko. Ja osobiście polecam Humanę, jest smaczna i dzieci chętniej ją jedzą. Mojemu Bebilon nie służył i słabo go jadł. Jak zmieniłam na Humanę mały je całe porcje i skończyły się problemy gastryczne. Nic się Dawidkowi nie stanie, już zaraz kończy 4 miesiące więc spokojnie. Ja mojemu Adasiowi dałam nowe jedzonko jak miał 3,5 miesiąca :)

Madlen fajnie Wam ale ja bym się bała bez rezerwacji jechać z dzieckiem. Super, że Adaś sie zaklimatyzował nad morzem :)

Chomiczko nie przejmuj się glutenem bo kiedyś było zalecenie, żeby go wprowadzać po 4 miesiącu :) W sumie to lepiej, że macie to z Olusiem za sobą, przynajmniej się nie stresowałaś, czy się przyjmie i czy nie będzie powikłań. Szczerze to ja się troszkę tego obawiam :silly:
Skąd Ty wzięłaś tą typiarę? Jaka ona romantyczna :)

Adaś jeszcze takiego numeru jak dziś nie wyciął. Zjadł dziś tylko dwie butelki. Czyli ledwo 300 ml. Ja dziś byłam cały dzień na shoppingu i aerobicu, M z nim siedział większość dnia, nie dał mu zupki i teraz, o 20.30 poszedł gotować ziemniaka i marchew i na noc będzie małemu dawał zupkę :whistle: Martwię się o Adasia bo wyraźnie ma gorszy apetyt, w nocy już nie je więc na logikę powinien więcej zjeść w dzień. Humor ma świetny, ciągle się bawi, gaworzy, śmieje się. Ładnie śpi. Tylko strasznie się dziś pocił podczas snu a niczym go M nie przykrywał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709554 przez jadziatopol
Mary i Marcelek :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: z okazji 5 miesiecy :kiss:

Suzi wypoczywaj kochana a potem wracaj do nas szybko :) hahahhahah...znowu prawie padlam ze smiechu..."Nas nie dogoniet.." :lol: :lol: kobieto ale ty to tryskasz humorem ! :cheer: :lol: :side:
Princess hahah....spia jak starzy :blink: :lol: super ze Adas tez przesy :lol: pia nocki. zisiaj znowu ciagiem 10h! szok! :cheer: az sama sie budze wczesniej bo 10h to za dlugo dla mnie :lol:
XPatii i dlatego lubie Stany pod tym wzgledem. Tutaj zaden facet nie spojrzy nawet na kobiete bo zaraz moze miec sprawe w sadzie. Moj tata w zeszlym roku mial sprawe o molestowanie sasiadki SPOJRZENIEM ! :cheer: kurwa mac! raz na nia spojrzal i sie usmiechnal. Jeszcze zeby ladna byla a to taki paszkwil ze :cheer: A jak sie poklocil z ex zona to przyjechala policja ...skuli mojego tate w kajdanki i dopiero potem zapytali co sie stalo :cheer: tutaj boja sie patrzec na kobiety...nikt nie zaczepia, nie gwizdze jak w Polsce.....i dobrze :) a juz nie wyobrazam sobie zeby jakis czarny do mnie podszedl i mnie pocalowal...w morde by dostal ode mnie gdyby tylko sprobowal...ale tu boja sie :P ode mnie by w morde dostal a inna wyciagnela by gun'a i zakonczyla amory bardziej drastycznie :blink: baw sie kochana dobrze i wypoczywaj. Nie poderwij za duzo facetow bo m sie zaplacze :blink: a moze rozwazasz pozostanie tam? a jak Marcelek? jak jedzonko w Belgii mu smakuje?
Chomiczka Olus przeextra! :lol: ta minka obrazonego jest super! sliczny ten facecik twoj :kiss:
Marusha ja tez nie jestem dobra w dobieraniu kolorow...ale to co zaproponowala Chomiczka jest dobre. Podoba mi sie NUDE z fioletem...chociaz za fioletem osobiscie nie przepadam ;) ale komponuje sie ladnie.
Madlen dobrze ze dalas znak zycia :) wypoczywajcie i wraqcaj do nas piekna (jak zwykle), wypoczeta i opalona :lol:
Martyna
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Ale Robcio zaczytany :cheer: :kiss:
Dominia jak Igorek?
Monia odezwij sie kochana :kiss:
Ola
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709560 przez kasia123m
Martyna sorki.no poptrz na t pierwsz fotke.ja myslalm ze to maly niemowlczek a poniewaz ogladalam na tel to pomyslalm ze dals zdjecie malej.kolry ubran mi niepqasowaly ale pomyslalam ze dostali ciuszki po roberciku.ladna gaafa.sorki



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709576 przez Monia_T
Hej

U mnie tak sobie...Marusha może to hormony :blink: a może po prostu kurwica letnia mnie dopadła...czasem tak jest.

Martyna dzięki :kiss: Robercik cudeńko :laugh: Jesoo jak on rośnie :)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Chomiczka Oluś jaki słodziak :laugh: I te oczyska chomiczkowe na pół twarzy, genialny jest :laugh: A jak z jedzeniem?
Asia jestem :kiss: Hubciu jaka ekstra fryzurka golasku :kiss:
Mrufka Adula słodziak mały :) Ja akurat uważam, że cała ta histeria z glutenem to przesada...jeszcze niedawno nikt o tym nie słyszał i wszystko było ok.
Jeszcze troche i też zaczniemy takie "normalne" jedzonko :)
Marusha Martynka najstarsza i największa na forum :) Śliczniutki pultasek :laugh:
Madlen, Suzi, Drzyzgunia miłego pobytu nad morzem :laugh: My jedziemy w środę, mam nadzieję, że pogoda dopisze :laugh:
Ola raz na jakiś czasm musi cos odpierdzielić, nie może być idealnie :silly: ale już wszystko wróciło do normy :)

U nas postęp z jedzeniem, Igusi smakuje coraz więcej rzeczy. Marchewka spowodowała lekkie zatwardzenie, doskonałym antidotum okazała się śliweczka suszona z gerberka. Igusi tak zasmakowała, że cały słoiczek spałaszowała. No i efekt był niesamowity...kupcie z 3 dni na jeden raz poszły...to że od pach po skarpety okichana, plus koc, ciuchy, i wszystko wokół to mało powiedziane. Miała ekstra kąpiel popołudniu :)

Iga namiętnie ćwiczy raczkowanie i pięknie jej wychodzi ale do tyłu...powoduje to niestety złość u mojej księżniczki bo przecież nie planowała się oddalać od celu.
Namiętnie piszczy, krzyczy, miauczy, ćwiczy skalę głosu...a mi uszy pękają. Humorek ma zmienny, od miauczenia kociaka, bo euforię i anielski uśmiech. Nocki kiepskie, budzi się po kilka razy...
Za to rano cudowna, głaska mnie tak delikatnie po buzi, ja mówię zrób mamie aja, a ona jedzie rączką po policzku i mruczy aaaa...uwielbiam to :) czasem złapie za włosy, ale wie cwaniara, że nie wolno. Jak mówię, że boli to puszcza, a jeszcze niedawno jak chwyciła to koniec :)

Wczoraj byliśmy na działce u znajomych, grillek, ognisko, Igula cudownie grzeczna i cały wieczór tatus się nią zajmował :) Zasnęła koło 20 w wózeczku i spała koło nas niedaleko ogniska opatulona kocykami :) Wróciliśmy do domu po 22, na śpiku ją rozebrałam, dałam cyca i spała dalej.

Zamówiłam chrzciny na 25 sierpnia. Czeka mnie jeszcze rozmowa z proboszczem tydzień przed... :dry:
Powiedzcie ile kosztują teraz chrzciny w lokalu? Ja robię bardzo skromne, dla dziadków chrzestnych i jednej kuzynki z mężem ale to wychodzi jakieś 14 osób. Imprez dla rodziny już się narobiłam...zawsze u mnie były największe, stwierdziłam, że koniec z tym :silly: Ale poniewa to tak niewiele osób zastanawiam si czy nie zrobić obiadu i podwieczorku w domu...napiszcie mi proszę ile płaciłyście w lokalach?

Jutro moja Kinia kończy 11 lat :woohoo: Jesoo 11 lat temu chodziłam w upale z wielkim brzuchem, oczekując aż się pierworodna wykluje :) Większość z Was wtedy jeszcze w podstawówkach pewnie była :silly: Stara doopa ze mnie :P
Jedziemy do niej z niespodzianką. Kupiłam 25 balonów, rano jeszcze ciasto, cukierki i w drogę :)

Wybaczcie, że nie doniosę się do wszystkich postów :)

Jeszcze ogromne całuski dla naszych 5-miesięczniaków Amelki, Marysi, Marcelka i Igi Anijulii :kiss: :kiss: :kiss:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709643 przez Marlena1888
dla Marysia i Marcelka buziaczki od cioci :kiss: :kiss: :kiss: :lol: nasze kochane już 5miesięczne maluszki:)


Suzi ale miło że piszesz! suuuper że dajecie radę i jak widzę całkiem fajnie i wesoło razem :) długo jeszcze będziecie? wypoczywajcie zdrowo :) buziaczki od cioci dla prawie 3 miesięcznego Mikusia :kiss: :kiss: :lol:

Satine bardzo mi się podoba Twoja kieca :)

Marusha widzę że Trudna decyzja ale jeżeli już zrobiło się tam "duszno" to nie ma co tkwić nadal w martwym punkcie. teraz cały świat leży przed Tobą otworem! :woohoo: :woohoo:
do fioletowej sukienki postawiłabym na złoto, limonkę, srebro.. :silly:

Martyna będzie dobrze! widzę że wszystko jest na dobrej drodze jak Milenka coraz lepiej się czuje. na pewno nie jest chora, lekarze się mylą i tylko przysarzają nie potrzebnych stresów...a Robercik słodki! mój Fifi też tak czyta :) uwielbia tą swoją piszcząco- grzechoczącą książeczkę :) a jak mu czytam jaką baję to stuka puka w okładkę i najchętniej do buzi.. :) wcześniej bardziej zainteresowany był treścią haha:)

patii świetnie że marceluś tak fajnie się zaklimatyzował. to widzę że Twój tatko się tam nieżle urządził hehe :D a Ty! wymiatasz! jakie masz powodzenie wow!!!! :woohoo: :woohoo:

Asia topol ale piękny Hubuś! a jakie śmieszne włoski!!!! :lol: jestem pod wrażeniem jego rozwoju! a pomyśleć że mówią że jak dziecko się wcześniej urodzi to niby ma siadać, chodzić itp później bo więcej czasu potrzebuje itp itd gówno prawda haha Twój Hubuż to pociąg pośpieszny :) supermenek nasz :lol: :lol:

chomiczka cudny jest Oluś :) obie wersje kochane! :lol:

a dziś miałam od ranka shopping :) i jak przyjechałam do domku to odwiedziła mnie comiesięczna @@@ małpiatka :dry: :huh: ale mnie osłabiło ale o dziwo brzuszek nie boli!! czyli legendy o zanikających boleściach miesiączkowych to jednek prawda :woohoo: :woohoo: :woohoo:
byliśmy dziś u rodziców na grilu, było oki, jutro do nas wpadają na kaweczkę.

Fifi już śpi i odpoczywamyyy, zaraz lekki prysznicek i lulu :)
miłej nocki! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #709659 przez Madlen
dzieki Laski. Jutro wracam. Juz nigdy sie nie wybiore bez rezerwacji, choc dlugo szukalam w necie i nic. No jak sie chce pare metrow od morza na ostatnia chwile to tak jest. Pogoda dzis masakra. W ogole nad morze tylko w upaly bo inaczej strata kasy. Z tego co slysze wiekszosc teraz wybiera kierunek Chorwacja. Princess bardzo mnie ucieszylo ze ADAS juz nie musi nosic szelek. Monia chyba bedzie w koncu upalnie. Nadal Gdansk? Kasia a Wy gdzie? Martyna ja rowniez trzymam kciuk za te niemowle. Chomiczka mam przerwe w cwiczeniach, jak ja do tego wroce..Pewnie przytylam. A jak u Ciebie z EWA?Princess widze ze dajesz czadu z aerobikiem.Jadzia to ostro z facetami u Was. Dobrze kutasom. Pati w ryj wal, taki zamiennik pocalunku.cd z laptopa jak wroce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #709662 przez jadziatopol
Marlena hihihi...pociag pospieszny :lol: ale jaja :lol: Hubus o czasie sie urodzil bo zostal "zalany" w czasie okresu :blink: mowimy ,ze zalalismy szybkiego Hubka :blink: u ciebie @malpiatka a u mnie brak :unsure: nie wiem o co chodzi bo w ciazy raczej nie jestem ;) zawsze jest jak w zegarku za wyjatkiem dwoch razy :blink: :lol: mam nadzieje,ze wkrotce zawita i do mnie ;)

Monia juz ni8edlugo Igula dogoni Hubka :cheer: :lol: spryciulka :kiss:
Ola Lidzia tez juz zacznie raczkowac lada chwila :kiss:
Ale rosna nam te dzieci...wprost nie moge uwierzyc!!! Tak niedawno chodzilysmy z brzucholami :cheer:
Madlen pewnie ze dobrze :lol: takich to tylko w ryj :lol: mnie to zawsze wkurwialo jak szlam ulica a tu jakis bob budowniczy gwizdze na mnie.....nienawidze tego. Najchetniej to w pysk bym strzelila i tyle :lol:

a tu krociutki filmik z najbardziej pokreconej uliczki w SF. Lombard Street. Codziennie tam sa tlumy turystow bo kazdy sie chce przejechac i trzeba sie ustawic w kolejce do zjazdu :lol: wspolczuje mieszkancom ;)




www.youtube.com/edit?video_id=HabrUN15xsQ&ns=1

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709702 przez isola
Witajcie Mamusie!
Czy można jeszcze do Was dołączyć? Czytałam Was jeszcze w ciąży, teraz też poczytuję podczas karmienia, więc już trochę Was poznałam:-).
Coś o mnie: mam dwie córeczki, pierwsza ma 3,5 roku - Judytka, a młodszą urodziłam 5 lutego - Ninka. Nadal karmię piersią,zostanę w domu na urlopie rodzicielskim, czyli maa pełnoetatowa.
Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swojego grona i obiecuję udzielać się :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709707 przez chomiczka
Princess nie martw się tak bardzo małym apetytem Adasia! wiem że łatwo się mówi, ale dzieciaki też mają gorsze dni i słabsze apetyty. Mój to w ogóle niejadek jest więc wiem co mówię. Teraz za to nadrabia i je za trzech :) Adasiowi apetyt wróci. Teraz takie upały że człowiekowi w ogóle nie chce się jeść. Jak pisała mi kiedyś Monia, zjadł tyle ile potrzebuje. Wiadomo że jeżeli taki stan rzeczy będzie się utrzymywał trzeba się skontaktować z lekarzem, ale póki co nie ma powodów do zmartwień. Zwłaszcza że u was może to być skutkiem szczepienia.

Monia
kurwica Cię dopadła :P Mnie czasami kurwica trafia :silly: Monia współczuje rozmowy z proboszczem :P ja się wybieram od kilku miesięcy i jakoś mi nie po drodze. Chociaz po tym co napisałaś o nowym papierze czuję się pewniej ale mimo to jeszcze nie byłam... Ja na pewno będę robić w lokalu, bo nie mam warunków totalnie w mieszkaniu, chociaz też będą tylko te "najwazniejsze" osoby :) Myślę że trzeba liczyć ok 40/50zł na os, aczkolwiek jeszcze się nie dowiadywałam.
Jaka stara? Monia jesteś fajna dupa i daj spokój z tą starą!

Madlen odkąd zaczęliśmy spacerować z Olkiem po 10 km dziennie zabij mnie ale nie mam siły na treningi i od około 3 tyg nie ćwiczyłam wcale ;/ źle się z tym czuję i od jutra zaczynam na zmianę jeden dzień trening a jeden dzień spacer 10km. Łączyć tego za chiny nie potrafię. Szkoda że taki krótki odpoczynek. Niestety nad morzem o tej porze roku trudno o nocleg. My tak kiedyś pojechaliśmy do Mielna i były to najgorsze wakacje w moim życiu. Przeszliśmy całe miasto w poszukiwaniu noclegu i nigdzie nie znaleźliśmy. W efekcie spaliśmy w namiocie. Były wtedy ogromne burze i ulewy w efekcie czego nasz namiot odpłynął w nieznane w środku nocy. Od tamtej pory nie lubię polskiego morza. Zresztą byłam kilka razy i pogoda NIGDY nie dopisała, więc opowieści o udanym urlopie nad Bałtykiem wkładam między bajki :laugh:

jadzia szybki Hubek jest zarąbisty :lol:

Dokładnie, mam identyczne zdanie. Ode mnie też by dostał w pysk. Nienawidzę jak ktoś narusza moją przestrzeń a co dopiero obcy czarny facet. Nie jestem rasistką ale żaden obcy facet nie ma prawa całować mnie na ulicy, nawet w policzek. Odbieram to jako zagrożenie dla mojej osoby. A gwizdy i komentarze panów budowlańców na ulicy itp to dla mnie żenada najwyższych lotów :dry: :dry: Tym bardziej nie cieszyłabym się gdyby jakiś osobnik w ten sposób się do mnie zalecał

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709710 przez chomiczka
isola nie ładnie tak z partyzanta podglądać kogoś ;) szkoda ze się nie udzielałaś, miło byłoby Cię poznać :) witamy w naszym gronie, napisz coś o sobie i maleństwach, czekamy też na zdjęcia ;) my tutaj uwielbiamy zdjęcia dzieciaczków ;) skąd jesteś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #709711 przez jadziatopol
Chomiczka dkoladnie tak! swietnie powiedziane...zenada do potegi ;) ja tez nigdy nie bylam rasistka...ale od kiedy tu jestem to nabralam wstretu do czarnych ;)
Isola witaj kochana w naszym gornie :) ile masz lat i gdzie mieszkasz? i oczywiscie prosimy o fotki coreczek :lol:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #709716 przez chomiczka
Jadzia coś w tym jest. Ja mam doświadczenie jedno z czarnym człowiekiem. Poznałam go na imprezie w czasach burzliwych imprez studenckich, szalało się oj szalało ale zawsze z umiarem ;) Moja koleżanka chodziła z czarnym i tak poznałam na jakiejś imprezie jego kolegę. Rozmawialiśmy może 5 minut a na drugi dzień dostawałam już smsmy z zapewnieniami miłości, jaka ja jestem piękna jak kwiat róży czy coś :ohmy: hehe dosłownie słał mi 10 smsów na minutę z jakimiś wierszykami na moją cześć, że chce spędzić ze mną resztę życia itp. wmurowało mnie normalnie :unsure: bez przesady, zauroczenie zauroczeniem ale co to miało być. Zignorowałam go totalnie i nic nie odpisywałam. Po jakimś czasie to ucichło. Pewnej nocy wracałam z koleżanką z imprezy i stałyśmy na przystanku, patrzę a tu on idzie.. Wyobraź sobie że złapał mnie za bluzkę i podniósł do góry (stopy wisiały mi nad chodnikiem) i mówił takim tonem jakby mi groził że on mi wysyła smsy że mnie kocha a ja nawet nie odpiszę, do tego miał taki wyraz twarzy, którego nigdy nie zpaomne!!! Na szczęście akurat podjechał autobus wyrwałam się i wskoczyłam do niego. Nigdy więcej go nie widziałam, ale nie wiem jakby się to skończyło gdyby ten autobus nie podjechał.


Zresztą czy to czarny czy żólty, to tak naprawdę nie ma znaczenia, dlaczego jakiś człowiek ma mnie całowac bez mojej zgody, żaden nie może ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl