BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 7 miesiąc temu #725474 przez bananamana
Czesc dziewczyny :)

Jadzia fajnie ze sie odezwalas ale sie usmialam z suta :lol: Hubi jest mega fajna ma bryke ciekawe ile lasek na nia wyrwie :silly:

Martyna jej jak fajnie to zrobilas wszystkie wspomnienia wrocily az sie lezka w oku zakrecila :)

Dominia Sto lat dla Igiego :kiss:

Martyna szkoda wracac do pracy ale z drugiej strony... ja zostaje na tym rocznym zdecydowalismy zacisnac pasa i wytrwac jkos te pol roku :)

Daga wczoraj padla o 19:30 tak mocno zasnela ze bylam w szoku no i mysle sobie znow kolo 4-5 bedzie pobodka, obudzila sie o 1 na karmienie a pozniej o 5:30 slysze ze sie kreci to szybko wzielam ja do swojego łóżka przytulilam i spałysmy do 7:30 moje dziecko mnie zaskakuje pozytywnie oczywiscie :lol:
A dzis jedziemy na grila do mamy mojej juz nie moge sie doczekac :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #725483 przez dominia
Martynka jeju czytam i płacze :blush: to było wspaniałe :) dziekuje :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #725595 przez ola85
Dominia - buziaki dla Igusia :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #725628 przez princess
Jadziu wyglądacie świetnie, zazdroszczę relaksu :) Wracaj do nas po niedzieli :)

Dominia buziaczki dla naszego dzisiejszego jubilata :) Iguś rośnij zdrowo :kiss:

Martyna o jaaa, wracasz do pracy :cheer: zazdroszczę, mi się moja praca już po nocach śni, tęskno... Z drugiej strony jak sobie pomyślę, że tyle godzin miałabym być z dala od Adaśka to mi się słabo robi. A z kim Robercik będzie zostawał?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #725651 przez Pliszka
Hej :)

U nas życia na walizkach ciąg dalszy :laugh: Od wczorajszego poranka jesteśmy u moich rodziców, a jutro jedziemy do teściów :) Fajnie, cieplutko, dziś byliśmy na wycieczce w parku w Nieborowie na długim spacerze :) A z samego rana zaniosłam Olka dziadkom do łóżka, a my z Miśkiem poszlismy sobie pobiegać do pobliskiego lasu. Ale było super! Przepiękny poranek, wszędzie pusto, cichutko.

Dominia - wszystkiego naj naj naj dla Igunia!!!!!!! Niech rośnie pięknie i zdrowo :)

Alinka - GRATULACJE!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :kiss: :kiss: :kiss:

Marusha- super, że wszystko ok!!! Kamień z serca! :kiss:

Princess - dziękuję za link do herbatek! Bardzo współczuję problemów z m :( Nie wiem co poradzić. Na pewno dużo łatwiej zakończyć związek jak jest się we dwójkę, jak jest dziecko, myślę, że dla niego warto powalczyć, ale oczywiście rozumiem, że wszystko ma swoje granice :( Trzymam mocno kciuki żeby jednak sie udało. Może terapia małżeńska? Nie wiem :(

Jadziu, super foty! :laugh:

Martyna - będzie dobrze! Fajnie, ze wracasz na pół etatu, szybciutko będziesz wracać do malucha zanim zdąży bardzo zatęsknić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #725663 przez Marlena1888
hello!
Dominia 100lat dla Igunia!!!!! :)

Martyna ale świetnie to Domini opisałaś :) :silly: :lol: jaaaakie meeega odliczanie było :blush: :lol: do pracy już wracasz ;P mi też takie myśli powoli przychodzą do głowy ;) dasz radę :)

Princess szkoda że tak się układa między Tobą a m ... może to minie, może to jakiś kryzys jak dziecko się pojawia.. może powspominajcie jak to było jak się poznaliście, jak było romantycznie, jakie mieliście plany i nadzieje i że jeszcze nie wszystko stracone. nie myśl nawet że moglibyście się rozstać.. wierzę że Wam się uda jeszcze dogadać i będziecie szczęśliwi.

banana jak tam po grilu? :)

asia topol to masz urwanie głowy widzę ;)a czekaj czekaj to Wy już po ślubie taaaaaaak? :) nic się nie chwalisz :) ale Hubuś fajniutki! a jaki już dorosły na tle naszych maluszków hihihihi super się rozwija skubaniec :)

a u nas ostatnia nocka z godzinną przerwą haa więc lepiejjj :) tatuś wrócił to jednak lepiej śpi. i ja też :) bo tej nocy to to m wstał :) no ale i tak się zbudziłam bo płakał bo chciał na rączki a m nieee :) i wygrał z nim hihi :)bo ja to szybciej ulegam :)a w dzień mało na rączkach jest woli sobie poleżeć, ale ostatnio chyba ma też ten skok...........

m z zakopanego przywiózł Filipkowi takiego pieska co szczeka i chodzi sobie :) ale do niego się śmieje :) :woohoo: :woohoo: i nie boi się go nic, za głowę tarmosi hihihi :)a Fifi już tak zaczyna raczkować, niesamowicie! :) pamiętam jak jadzia kiedyś dodaŁA filmik jak Hubi się tak bujał na raczkach ;) to mój jest na tym etapie hehe

miłej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #725665 przez isola
Princess - mówi się, że pierwsze 3 lata związku po urodzeniu dziecka są trudne dla pary. Jeśli jest aż tak źle, może terapia? Tylko oboje musicie chcieć...

Marusha - świetnie, że wszystko ok z Twoim zdrowiem:-)

Jadzia - naprawdę trudno uwierzyć, że Hubi w tym samym wieku, co reszta dzieci... Ja marzę o tym, żeby mała już ładnie sama siedziała, ale ona jeszcze leci do przodu i na boki, więc nie sadzam, a Twój Ananas już prawie chodzi ;)

Ninka chyba doszła już do siebie. Antybiotyk skończony, dziś był pierwszy od tygodnia spacer, krótki, bo krótki, ale zawsze coś :) Dziś rano pognałam męża ze starszą córką na rower, a ja uśpiłam Ninkę w łóżeczku i byłam przekonana, że pośpi sobie z godzinkę. Ale moja córcia zadbała, żeby mama miała pełen relaks - spała bite 2,5 godziny :cheer: :ohmy: :lol: A ja nic, totalnie nic, nie robiłam. Żaden obiad, żadne sprzątanie, żadne prasowanie. NIC :P Leżałam i pachniałam :side: :side: :side: :side: Jak ja za takim lenistwem tęskniłam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #725684 przez mrufka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A za to dziś Ada przeszła sama siebie. Poszłam do kuchni Ade zostawiłam w łozeczku bawiącą się nagle mój syn krzyczy mama Duska zaraz spadnie to ja lecę na łeb na szyję patrzę a ona stoi i bawi się chusteczkami serce mi stanęło bo łóżeczko jest jeszcze na najwyższym poziomie więc o wypadek szybko. Posadziłam ją i Kuba został wycalowany że tak ładnie pilnuje Adusi, patrzę a ona znowu stoi chwyciłam za tel i zrobiłam fote trochę nie wyraźna ale pierwsze stanie samodzielne zaliczone. Teraz łóżeczko jest obniżone więc może sobie ćwiczyć wstawanie.

Igorek wszystkiego naj naj naj rośnij zdrowo
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #725686 przez isola
Byliśmy dziś na obiedzie u teściowej, starsza córka wymyśliła sobie świetną zabawę i porysowała na różowo jej jasne panele. A teściowa jest bardzo pedantyczna, mega porządnicka, z tych, co codziennie myją podłogi, nawet, jak są czyste i raz w tygodniu okna... Mówię więc do Judytki, że nieładnie, że nie można, żeby teraz babci powiedziała, co zrobiła, na co teściowa wchodzi do pokoju i mówi "ojej, ale piękne rysunek, kto tak ładnie pomalował? Nic się nie stało". Odpowiedziałam "Judytka, pamiętaj, że w domku nie możesz niszczyć podłogi, ale jak babcia Ci pozwala, to u niej możesz...". Myślałam, ze mnie kobieta zje wzrokiem :lol: .
Zawsze, jak ja mówię A, to ona B. Jak ja karcę za jakieś przewinienie dziecko, to ona się wcina, że babcia przytuli, że dzieci nie wolno karać itp. Jak proszę męża, żeby coś zrobił, przyniósł, a ona jest z nami, to ona od razu leci, żeby synuś po pracy się nie męczył i nie zajmował "kobiecymi sprawami". Żałuję tylko, ze Młoda porysowała podłogę, a nie ścianę... :P
Świnia jestem, ale ona tak mi czasem na nerwy działa.... :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #725689 przez isola
Mrufka - całe szczęście, że tak szybko trafiłaś do lekarza. Będzie dobrze zobaczysz. Trzymaj się, kontroluj i myśl, przynajmniej postaraj się, pozytywnie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #725708 przez Monia_T
Ja tak ogólnie...brak mi nastroju, sorki...

Dominia buziaki dla Igiego :kiss:

Marusha kamień z serca :) Bardzo się cieszę, że wyniki dobre.

Mrufka brawo dla Ady :laugh: My już dawno na średnim poziomie, bo odkąd zaczęła raczkować miałam stracha :silly: Przykro mi z powodu choroby, ale szczęście w nieszczęściu, że wykryto to tak szybko i jest wyleczalne :)

Martyna spóźnione, ale dopiero doczytałam...wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :laugh:

Jadzia moja Kochana :) Pożegnaj ładnie kuzynów gejów i wracaj do nas :laugh: Świetne fotki :)

Iga od 18 do 20.30 sobie spała, obudziła się na zmianę pampka, cyca i z uśmiechem poszła spać dalej. Oby nie odbiła sobie tego w nocy, bo ostatnie mnie nieźle wymęczyły. Na dodatek z małżem spięcia :angry: podminowana chodzę. Jeszcze te chrzciny...stanęło na tym, że robię w domu, bo tylko 14 osób, część jedzenie zrobi moja koleżanka bo pracuje w cateringu i będę miała po kosztach, w reszcie gotowania, pieczenia i sprzątania mama miała mi pomóc...ale wyjeżdża na tydzień i wraca na samą uroczystość. Jeszcze dziś do mnie mówi "dasz radę'. No pewnie, że dam, kuźwa...a jeszcze mój brat z dziewczyną przyjeżdżają i mam ich niańczyć jak rodziców nie będzie...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

No i ogólnie taka wkurwiona wszystkim jestem, a to sprzedawca z allegro dał ciała, a to pies odwalił numer, nie mam sie w co na chrzciny ubrać, wszystko nie tak...

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #725720 przez dominia
Jadzia Hubi jest niesamowity !! Uwielbiam Go :kiss: już nie mogę się doczekać aż wrócisz do Nas :) :kiss:

Mrufka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Isola super, że Ninusia już lepiej :) u Nas już jakby choroby nie było :) Pięknie ma Twoja pierwsza córeczka na imie :)

Monia jak się wali to wszystko :dry: ale spokojnie zobaczysz, że jeszcze przed chrzcinami wszystko się ułoży :) też mam dzisiaj średni dzień :(

Igi ma skok .. Jesoooo spał dzisiaj godzinę i to ze 3 razy po kilkanaście minut i tyle .. myślałam, że oszaleję .. dobrze, że byliśmy u ciotki to dużo rąk było do bawienia ..
Jaki się rozgadany zrobił ! dzisiaj ładnie powtórzył po mnie 'ba' :lol: i podnosi pupcie do raczkowania :) nie mogę się napatrzyć na Niego, a jaki jest silny :ohmy: szok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #725779 przez jadziatopol
Alina gratulacje kochana !!! :kiss:
Mrufka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Ada spryciula...no ale w koncu akrobatka! pokazala juz w brzuszku co potrafi :lol: sliczna ta twoja cora :kiss:
Michasia dziekuje :kiss: ciesze sie ze ktos teskni za mna :) dieta gejowska moze i dobra ale nie kiedy karmie :blink: taka zasuszona i wyglodniala jestem ,ze czasem mam wrazenie jakby mleka w piersiach nie bylo ;)
Dominia moc buziaczkow dla Igorka !!! :kiss: :kiss: :kiss: pamietam ten dzien dobrze i nigdy go nie zapomne. Takie emocje,ze az lezka w oku sie kreci :kiss: Dobrze ze Igorek juz zdrowy :) buzka od cioci :kiss:
Marusha
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Monia okreslenie niezle !!! :lol: ja tez mam dzisiaj gorszy dzien ;) a z m sie na pewno pouklada :) tego jestem pewna :blink:
Martyna wszystkiego dobrego z okazji rocznicy :kiss:
Princess
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Nie odniose sie do wszystkich postow bo nie dam rady tego wszystkiego nadrobic :( przynajmniej nie dzisiaj. Dlatego grupowo zloze zyczenia wszystkiego najlepszego dla wszystkich maluszkow :kiss: :kiss: :kiss: i wszystkie maluszki nasze forumowe sa przecudne!!!! :kiss: dziekuje bardzo za wsparcie i mile slowa dotyczace mojego taty :kiss:
Bede was czytac caly czas i odpisywac w miare mozliwosci :)
Slub odwleklam w czasie....to nie jest dobry moment ;) wygladam jak swinka ....moze za kilka miesiecy :)

Acha...otrzymalam jedzenie dla siebie i Hubka :) :) :) tego jest tak duzo ,ze wogole nie bedziemy musieli kupowac serow, mleka,jajek,makaronow ,ryzu, kaszek,platkow, owocow, warzyw, gerberkow i mleka mm(Enfamil. Na razie 4 puszki na miesiac) :) i tak bedziemy dostawac do 5 roku zycia Hubka. Moge isc do sklepu i wybrac sobie produkty ktore chce...nawet organiczne. Ubezpieczenie tez dostalam i ja i Bartek :) za tyddzien wybieram lekarza prowadzacego dla siebie i juz sie czuje bezpieczniej :)




a to z dzisiaj

[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #725826 przez michasia
Mrufka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Ada niezła. Super stoi:) Ale te dzieciaki szybko się rozwijają. A raczkuje? A Kuba jak prawdziwy starszy brat zareagował:)
powodzenia dziś na wizycie. Napisz później co i jak.

Isola bardzo ładnie pedagogicznie powiedziałaś córce co można w domku,a co nie. Takie ładne rysunki, to czemu teściowa nie chce ich więcej?ciekawe czy zachowa na pamiątkę, czy jak będziecie następnym razem, to śladu nie będzie. Ja też tak kiedyś u babci podłogę załatwiłam (kilka lat były), no i kiedyś jabłkiem rysowałam wzorki na ścianie.

Monia mam nadzieję, że dziś kolorowiej patrzysz. a przyszła bratowa, to ta w ciąży, tak? Ja myślę, że świetnie Wam się będzie "bawiło" w kuchni podczas przygotowań. te chrzciny, to jutro, tak? robisz obiad i ciasto, czy jak?

Princess a rozmawiacie ze sobą? o tym czego oczekujecie i dlaczego postępujecie tak a nie inaczej? Wierze, że uda się Was poukładać.Tylko oboje musicie przyznać się do błędów.

Jadzia ja bym tak nie odwlekała, tylko poszła i przynajmniej miała to za sobą i zawsze na wspomnienie byś pamiętała, że to tak szybko było, że takie spontaniczne, a nie...przygotowania, chudnięcia, itd... Na zdjęciach nie wyglądasz jak świnka, chyba że tak u Was daleko, takie piękne świnki są, ale pewnie nie, bo to co amerykańskie, to duże, a Ty na taką nie wyglądasz!
Jadzia to super, że ubezpieczenie i jedzenie. Wow, szkoda, że u nas tak nie ma. Ach kusi ta Ameryka, nie dość, że zawsze piękne widoki nam przesyłasz, to jeszcze takie fajne gratisiki. Szkoda, że u nas polityka prorodzinna tylko z nazwy.

to chyba Suzi napisała, że Ty Huberta wcześniej urodziłaś, coraz bardziej jej wierzę!

miłego dnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #725845 przez ola85
Witajcie,
Marusha - to straszne jak słyszy się o chorobach dzieci. Jak czasem moje dzieciątko bywa nieznośnie, to zawsze staram się myśleć jaką jestem szczęściarą że ją mam :)
Bananamana - u nas to samo z pazurkami u stópek jest trudniej :blink:
Alina - to pierwszy siniaczek za Wami, pewnie każda z nas będzie musiała przez to przejść
Michasia - jak tam grill z bratowoą, udał się?
Jadziu - jak fajnie Was widzieć :) :) :) Współczuję problemów z kręgosłupem. To Hubuś marynarzem nie będzie, jak mu się bujanie nie spodobało :silly: No świetnie z tym sms-em :laugh: A wysłałaś go? Hubuś geniusz :)
Maryna - świetnie przytoczyłaś ten fragment o porodzie Dominii :) To był prawdziwy poród on-line :) Masz zacięcie kronikarskie :)
Zobaczysz jaka ogarnie Cię radość jak po powrocie z pracy zobaczysz Robercika :) Ja odkąd zaczęłam pracować to jeszcze bardziej potrafię się cieszyć chwilami z małą, a bywa i tak że w pracy odpoczywam :blink: Najgorzej jest na początku no i czasem jest mi żal jak widzę że mała ma świetny humor, a ja akurat muszę wychodzić...
Princess -
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Pliszka - zazdroszczę pięknych okolic :) My wczoraj byliśmy z małą wspólnie na prawie 2h spacerze, otoczenie gorsze, ale spacer udany :laugh:
Isola - fajnie że już po antybiotyku
Mrufka - cudna Adusia :) Przykro mi że wyszedł taki wynik, ale jednocześnie jestem pewna że wszystko będzie ok :) Dobrze że zrobiłaś to badanie. Trzymam za Ciebie kciuki :)
Monia - no to się nazbierało, nie dziwię się że wściekłą chodzisz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl