BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 7 miesiąc temu #736042 przez kasia123m
Lidzia i Igunia slodkie.a Jaki Gabrys juz duzy :laugh:

Monia ja tez poprosze.moj strszy syn lubi bajki sluchane a to ponoc dobrze wplywa na koncntracje.
Moj Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przeprszaam ze tylko tyle.zmykam czytac bajke synowi...jutro wqazny.dzien.pierwszy dzien szkoly...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #736052 przez Pliszka
zapomniałam: Monia, zdjecia boskie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #736108 przez xpatiiix3
Idola dziękuję ,mam nadzieje, ze bedzie Fannie zobaczyc snowy dziewczyny z kl :)

Anoda jak z M się poukłada dobrze u mnie finansowo będzie też ok , w sensie ze na dwojke bedzie stac:P to ja od razu moge się starać :) moze nawet w niedługim czasie jak skończę szkole :)

Kasia pierwszy dzień Kacpra, mój brat Natan też jutro pierwszy raz do szkoły idzie :D powodzenia Kacperkowi :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #736113 przez dominia
Monia ja mialam jeden dzien taki kryzysowy co bolaly mnie kosci, glowa, gardlo ;) na drugi dzien bylo lepiej i teraz tylko mam lekki katar ;) a co u Ciebie coraz gorzej ? Rozklada Cie ? Wiem, ze ten gowniany wirus zapalenia gardla moze przerodzic sie w angine :/
Laseczki sliczne :*

Ogolnie dzieciaczki Nasze sa idealne !!!!!!

Trzymam kciuki za wszystkie jutrzejsze wizyty w przedszkolach i szkolach !!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #736139 przez kasia123m
zdrowka dla wszystkich:)

ja tylko dwie fotki dla niefacebokowych



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #736222 przez bananamana
Czesc dziewczyny :)

Aga27 ja bym nie podawala zadnych syropkow ani nic takiego to potrafi strasznie rozleniwic jelitka i dopiero bedzie miala problem z wyproznianiem sie bez tych specyfikow lepiej radzic sobie domowymi sposobami typu soczki jablkowe gerberki ze sliwka lub tez rano jak wstanie ugotuj kompot z jablek rozciencz z woda zeby nie byl za mocny iprzed mleczkiem kilka lykow niech wypije :)

Monia jak tam po wizycie czytalam na fejsie nic sie nie martw wszystko bedzie dobrze :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kasia super fotki :)

Własnie sie wzielam za pranie naszych i mlodej rzeczy mlodej jest tego sporo bo wymieniamy rozmiarówke na 74 :) niby bluzki 68 jeszcze dobre ale spodnie masakrycznie krotkie hehe wyglada jakby miala wode w pywnicy :lol:

Madlen gdziesie podziewasz kochana? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #736230 przez dominia
Witam :)

Nocka w miarę .. 2 pobudki i o 7:30 wstaliśmy na dobre .. Ig coś niewyraźny ;) taki rozdarty z rana .. albo zęby albo coś Go bierze :(

SARAB KIM JESTEŚ ??? CZEMU NAS PODGLĄDASZ A NIE ODEZWIESZ SIĘ ???????????

Bananamana
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #736241 przez Marlena1888
kasia jaka fajna uśmiechnięta Tosia:)a TY jaka laska!!!

ja na razie nie myślę o drugim dziecku:) może za rok ;) :blink: na razie myślę o tym żeby zdobyć dobrą pracę..

isola 3 mam kciuki, zobaczysz że pierwszy dzień nie będzie taki zły, a może włąsnie będzie zadowolona że tam pójdzie :)ale masz już dużą pannicę;)

m wyjechał przed 4 rankiem i Fifi się obudził.. tarmosił sie i tarmosił, zmieniłam pampka, dałam mleczka, patrzę a ten do mnie smieje ! a była 4.10... wzięłam go taka zaspana do mnie do łóżka, zgasiłam światło, tak się przytulał do mnie że mało nie spadłam z łóżka! ;) :ohmy: :lol: :lol: ale po kilku minutkach zasnął i spalismy do 7.30!!!!!! :lol: :lol: a ostatnio codziennie się budził ok6.00 :woohoo: przy mamusi lubi spać Dziubaszek :blink: :lol:

fifi usnął i mam chwilkę na ewkę chodakowską :silly: mam tą książkę jej ale fajna sprawa powiem Wam. codziennie coś innego, dużo fajnych przepisów hehe polecam :)
to nara

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #736250 przez kasia123m
dziekuje:)

my zaraz do szkoły..ale mam nerwy...jakies warsztaty integracyjne maja być...Bylam chwilke na ciuchach i wyrwałam Tosi kurtke zimowa za 28zl...później wrzuce fotke.

Bananamana ja mam ok 36mkw...2 dzieci..dajemy rade..hehhe.Ja pierwsze dziecko miałam w wynajmowanym mieszkaniu..tam było 48metrow...mowilam ze jeśli drugie to tylko na swoim...mam swoje mieszkanie ale male..na inne nas stać nie było.To była jedyna szansa posiadania swojego.Albo male albo żadne..wiec wybraliśmy ta pierwsza opcje.Moze za kilka lat jak pojde do pracy..pomarzyć zawsze można o większym.Chcialabym większe bo ja dzieci będą starsze..zobaczymy..
zmykam ubierać syna..



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #736255 przez ola85
Witajcie
To ile zdążę:
Pati - Dzięki :) Lidzia podobnie się rozwija jak Marcelek :) Też czasem podniesie się sama, a czasem woła o pomoc, no i też unosi się do góry na czworaka, ale dla niej to samo podnoszenie to jest wysiłek, więc na raczkowanie mamy jeszcze trochę czasu :) No i teraz za takie klękanie się wzięła :laugh:
Anoda - my pewnie kiedyś jeszcze pomyślimy o dzidziusiu, ale ja tak myślałam o 5l różnicy :blink: Na wiosnę zamierzamy się wprowadzić na "swoje" jak się szybko urządzimy to kto wie :silly:
Pliszka - haha to może teraz byłaby Olusia :silly:
Isola - kciuki zaciśnięte :)
Dominia, Bananamana -
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Kasiu - cudowne fotki, zaglądaj tu częściej :)
Marlena - Lidzia też polubiła spanie przy mamusi :)

A my mieliśmy fajną sytuację wieczorem, bawimy się z Lidusią, ale już widać było że jest zmęczona i tak szukała cyca choć wiedziałam że głodna raczej nie jest. No ale wzięłam ją do tego cyca, a Ona wypiła dosłownie 2 łyki i jak zaczęła się śmiać, bawić, turlać, normalnie jakby sobie drinka strzeliła :silly: To M. mówi do mnie: "Przystaw ją jeszcze raz, to może zacznie chodzić" :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #736336 przez sylwia1986
Dzień dobry :)

Aga dziewczyny dobrze radzą, chwal Ewunię na lewo i prawo to zobaczysz jak zmieni się spojrzenie innych :)

Monia Iga jak śmiesznie wygląda w tych okularkach, śliczne masz dziewczynki. Kuruj się kochana. Trzymam kciuki za dobre wyniki :) ja również byłabym wdzięczna za audiobooki

Ola Lidzia kuka na Was z łóżeczka ;) a z tym mlekiem, to co Ty tam masz, że córcia tak po nim szaleje :silly: :cheer:

Isola, Kasia powodzenia dla dzieciaczków w przedszkolu i szkole, pewnie Wy bardziej to przeżywacie niż one ;)

Anoda ja tak jak dziewczyny coraz częściej zastanawiam się nad drugim, ale dopiero na swoim. A co Bóg da a życie przyniesie, zobaczymy :silly:

Kasia ach piękne wakacyjne wspomnienia :) buziaczki dla Tosi :kiss: :kiss: :kiss:

Marlena, Ola z mojego Bartka też taki ranny pieszczoch :lol: :side:

Ponawiam pytanie Agi, jakie jogurty polecacie? Ja jeszcze nic takiego nie podawałam.

Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #736348 przez bananamana
Ola to sie uśmiałam hehe może ty butelkuj ten pokarm i rozprowadzaj :lol:

Kasia jak napisalam ze ludzie tez tak mieszkaja i daja rade ale wiesz ja od dziecka mieszkalam w domku dosyc duzym z podworkiem a teraz malutka klitka na 4 pietrze no jest to niekomfortowe dla mnie burżuj jestem poprostu hehe :side:

Sylwia ja Ci polecam jogurty gerberki ja je podaje mojej Daguli wcina az sie uszy trzesa natomiast nie polecam Danonków dla dzieci szerzej o tym temacie pisałam na Facebooku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #736366 przez Monia_T
Hej

Wróciłam ze szpitala.
Iga chyba łapie chorobę ode mnie bo psika i pokasłuje, więc została z dziadkiem.
Wyniki w miarę, albo w górnych granicach normy albo lekko przekroczone. Lekarka, pani dyrektor szpitala zresztą, powiedziała, że całe szczęście, że sama przestałam podawać D3 kilka miesięcy temu. No i mam zbyt treściwy pokarm...pytała czy piję dużo mleka, jem jogurty, serki itp...a ja w ogóle jestem bezmleczna. Znowu usłyszałam, że bardzo dobrze,bo mój pokarm i tak ma w sobie za dużo składników. Teraz duuużo warzyw, owoców itd. Iga to samo, warzywka, zupki, soki, owoce, mięso rzadko, jogurty i serki do odstawienia. W życiu nie pomyślałabym, że treściwym pokarmem mogę dziecku krzywdę zrobić...

Iga chodzi przy kanapie, sięga wszystko co na niej leży, masakra...bez ironii piszę cieszcie się spokojem dopóki dzieci się nie przemieszczają :)

Kasia jak ładnie wyglądacie :) Ocean Park we Władku? Byliśmy tam w zeszłym roku, fajne miejsce :)

Ola Iga też takiego kopa dostaje po kilku łykach. A z tekstu Twojego m się uśmiałam :laugh:

Ja kolejnego dzieciątka nie planuję, produkcja zakończona, no chyba, że jakiś wypadek przy pracy :silly: Generalnie plan był na dwójkę i został w 100% zrealizowany :laugh:
Co do warunków mieszkaniowych, to my kisiliśmy się z Kinią prawie 5 lat w jednym pokoju jak mieszkaliśmy u moich rodziców. Później była kawalerka, następnie wynajęte 2 pokoje. Wtedy straciłam ciążę i jak kupowaliśmy mieszkanie to 3 pokoje, wiadomo dla Kini, sypialnia i salonik. Nie sądziłam, że uda mi się jeszcze zajść w ciążę...a po pół roku od kupna zmajstrowaliśmy Igulkę. I za jakiś czas oddamy jej sypialnię :) Pewnie, że przydałby się czwarty pokój, ale pamiętając czasy mieszkania we trójkę na jednym nieswoim pokoju uważam nasze obecne za luksus :blink:

Wasze adresy spisałam, także możecie z forum usunąć, żeby niepotrzebnie po sieci nie krążyły :) Dziś wezmę się za wysyłanie.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #736370 przez drzyzgunia
Witam :laugh: :laugh: :laugh:

kasiu zdjęcia super :)

pati mój mąły np nie siedzi ale juz się pcha do stania i chodzenia...wije się jak dżdżownica ale do tyłu...

Anoda trzymamy kciuki mocnooo...czekamy na dobre wieści :)

Isola... jesteśmy z Tobą :)

Domina, bananamana
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ola hahaha fajnego drinka za sponsorowałaś Lidzi hahaha :) jak coś to wiemy kto ma % w mleku i do kogo się zgłaszać :):):)

Monia szybko zdrowiej bez Ciebie jakoś tak smutnawooo na forum :) Iga wymiata w okularach ehh a Kinia brak słów :):):):)

Sylwia ja tak jak dziewczyny nei podaje danonków najchętniej podaje mu serki waniliowe z mleczarni Garwolin i jeszcze jednej ale nazwy nie pamiętam ahhh sklerozaaaa

Jadzia matkooo gdzie ty znalazłaś takiego facetaaaa????? Mój mi nawet zwiędłego kwiatka nie przyniósł a co dopiero mowa o kolacji, spa szampanie, ehhhhhh zazdroszczammmmm :):):) Całuski dla Hubka ten to po prostu wymiata nie mogę się nadziwić ego postępami :) jak sie na niego patrzy to mam wrażenie, że Bartek tooo sto lat za murzynami :

Wczora zostawiłam malucha pod opieką teściowej i ruszyłam n a grzyby uwielbiammmm :) matkooo taki wysyp, że w pewnym momencie czułam się jak na polu kukurydzy :) ja znalazłam dwie reklamówki S mi pozazdrościł i ruszył po mnie przyniósł wiadro 5l hahahaha :)

Miłego Dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #736376 przez ola85
Sylwia - ja jogurtów nie daję na razie ;) Ale pewnie dziewczyny coś mądrego doradzą :)
Bananamana - to zrobiłabym interes życia na cycu :laugh:
Monia - ciekawe jakby mój pokarm zbadali co by tam wyszło :blink: Ja też prawie bezmleczna jestem tzn. jogurt czasem zjem, ale na mleko nie fermentowane reaguje źle
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl