BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 7 miesiąc temu #734416 przez isola
Monia - a ja z apapem się męczę :P Ale dobrze wiedzieć.
Miłej nocki bez pobudek dziewczyny:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734420 przez bananamana
Isola do 4 roku zycia koslawosc jest fizjologiczna ale jesli chodzi o napiecie to bym ostro powalczyla ale bardziej przez zabawe bo dzieci w tym wieku ciezko namowic na takie typowe cwiczenia mam nadzieje ze trafiliscie na dobrego rehabilitanta pewnie szybko sie podciagnie :)

Monia kuruj sie kochana zeby cie nie rozlozylo calkiem pamietaj domowe sposoby tez sa skuteczne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #734421 przez jadziatopol
Chomiczka ja tez tak mysle :lol: z Monia to kazdy ziec sie dogada :lol: :blink:
Monia nie daj sie ;) zdrowka kochana zycze i spokojnej nocki :kiss:


no wreszcie znalazlam ta tajna grupe na fb...mam tylko pytanie dlaczego nasza grupa ma flage gejowska ??? :lol: czyzbym o czyms nie wiedziala??? :lol:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734548 przez sylwia1986
Dzień dobry :)

Długo bez Was nie wytrzymałam :lol: :silly: Ile naskrobane :ohmy: jak za starych czasów. A wczorajsze wpisy to mi humorek tak poprawiły, że hej, wariatki z Was, w pozytywnym sensie :lol: Endorfinki moje :lol: .
Dziś idziemy na rozmowę ze współwłaścicielem mam nadzieje że dojdziemy do porozumienia :)

Jadzia Hubuń to cały tata, te policzki nos i broda :lol:

Monia piękne opaski, Iga zdolniacha, :kiss: :kiss: :kiss: to teraz musisz faktycznie mieć oczy dookoła głowy :cheer:

Banana biedna Dagunia, dla dorosłego ból jest ciężki do zniesienia a co dopiero dla takiego maluszka, oby to się już nie powtórzyło. Spóźnione buziaczki dla Dagusi na pół roczku :kiss: :kiss: :kiss:

Chomiczka teściowa zołza powiadasz :evil: :lol:

Monia, Dominia zdrówka dziewczynki :kiss: :kiss: :kiss:

Aga super zdjęcia Ewy na drugim wątku :lol: to nie tak że Cię nie zauważamy, musisz po prostu więcej pisać o sobie :blink:

Chomiczka też mam puzzle na podłogę udało mi się wyhaczyć w kauflandzie z kubusiem puchatkiem 9szt za 19,99, szkoda ze nie było więcej paczek. Jestem bardzo zadowolona, Bartek myślę że też, bo kilka razy gruchnął o podłogę.

Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734605 przez dominia
Dzień dobry :)

Ale Nam się wczoraj superowo gadało :lol: dawno tak lajtowo nie pisałyśmy :)

U Nas nocka w miarę, Ig obudził się o 2:30 na jedzonko, tzn o 2 już się wiercił .. później koło 6:30 i wstaliśmy 7:50 :)
Zęby dają Nam popalić bo się tak kokosi nawet jak teraz śpi .. ma już taką białą kreskę i dookoła czerwone dziąsło, wszystko miętoli w buzi, nawet tetrę gryzie ;)

Ja dzisiaj już lepiej się czuję, kataru mam trochę i gardło jeszcze nie takie ale jest nieźle :) wirus jak nic :dry:

Muszę zamówić Igiemu te puzzle na podłogę. I za smoczki zbieram się już tydzień bo ten co mamy zapuszcza się wodą pomału, czyli jest do kosza ;)
Jakie kupujecie ? Jeszcze te 0-6 ? czy już 6-18 ? bo nie wiem jakie kupić .. te większe wydają mi się takie pojdy straszne ;) no nie wiem muszę pomyśleć ..

Sylwia super, że się odezwałaś !!! :kiss: :kiss: trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie sprawy !!!!

Chomiczka mówisz, że tak robisz hmm może ja spróbuję :unsure: jak przekabacasz M ? masz jakieś specjalne techniki ? :lol:

Paulaa mam nadzieję, że kupiłaś już sukienkę ? Napewno będziecie pięknie wyglądać !!! myślę o Was ! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734638 przez Marlena1888
Monia duużo zdrówka dla Ciebie :* kuruj się :kiss: :kiss: a Igunia jak ślicznie raczkuje! :ohmy: :cheer: Fifi dopiero odkrył naprzemienne ruszanie nóżką i rączką :lol: ale już się przemieszcza super:) ale do Twojej spryciuli jeszcze mu dużo brakuje :lol: :silly: haha ale się uśmiałam z walącej jabłkiem o podłogę haha

banana jaka śliczna Dagusia! i z tym ząbkiem słodziutka:) oo co ja czytam, oby wszystkie badania wyszły dobrze.. napędziła Wam stracha! :ohmy: a jaki ma ładny apetyt :) tak jak mój hehe mój tylko ziemniakami i brokułami gardzi a tak to wcina wszystko:)

asia jadzia topol my też jeszcze bez zabków! :silly: ale nam nie śpieszno hehe zawsze to dłużej będą hehe :silly: :lol: a mój wypije tak ok 150 ml wody z sokiem dziennie a hubuś cudowna wersja light swojego tatusia :lol: :lol: co do jedzenia. mój je rano 150ml mleka, potem mleko zagęszczone kaszką, potem słoiczek gerberkowego obiadku albo słoiczek mojego obiadku co teraz jest częściej :silly: potem tre albo blenduje mu albo jakieś owocki, potem mleczko i na nockę zagęszczone mleczko kaszką. ostatnio w nocy chce mleka :ohmy: co wcześniej chciało mu się tylko pić no ale dziewczyny pisza że też tak mają więc może jakiś skok....... albo starszy i potrzebuje więcej... :blink: :silly:

isola ja malinki i jagódki troszkę wyblenduje i do jabuszka i wcina wszystko :woohoo:
o u mnie w pierwszych tyg życia był podobny do tatusia ale teraz czysta jaaaaaa :lol: :lol: co mnie baardzo cieszy :woohoo:

Dominia to widzę że dobrą teściową masz :) placka synowej upiecze wow :lol: :silly: ooo to następny ząbek na forum")

aga nie myśl sobie źle o nas, przecież cię lubimy i Twoją córcie również :) a jak tam Ewcia, lepiej? pozdrawiamy;)

a u nas nocka taka o, kilka pobudek mieliśmy.. ale już się przyzwyczaiłam :woohoo: mamy te rossmanowe pampki i są do baniiii :dry: 2 razy w nocy muszą przewijać a i tak przemakają. szit. własnie jestem po treningu z chodakowską, dzien 10 zaliczony :lol: leje się ze mnie ,dziś wraca m z delegacji :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #734640 przez ola85
Ale napisałyście :ohmy: :ohmy: :ohmy:
Bananamana - dobrze że wszystko ok :) Dagusia cudna i aż trudno uwierzyć, ale na żywo jeszcze piękniejsza :) :) :)
Monia - Igunia ślicznie raczkuje :) Mi chodziło konkretnie o podnoszenie na kolankach i rączkach, bo Lidia się tak śmiesznie wygina :blink: Jak dam radę to wrzucę fotkę, bo to tak ciężko wytłumaczyć :silly:
Dużo zdrówka :) :) :) Dominia Cię zaraziła :silly:
Jadzia - haha no fakt Igunia goni męża :laugh: Wiesz moja waga jest do bani :( wczoraj 2 razy ważyłam Lidzię i wyszło 300g różnicy :ohmy: Porządnie to zważymy się dopiero w październiku na szczepieniu, z tym że Lidzia jest raczej pulchniutka :) Ja myślę że to zupełnie normalne że Hubuś nie tyje, bo On jest na innym etapie tzn. dużo się rusza :) Lidzia w upały wypijała nawet do 200ml wody, teraz ok 80ml/dzień, ale wiesz my na głównie na cycusiu :)
Mówisz flaga gejowska, nieźle :laugh:
Isola - ja też zamierzam długo karmić :) No chyba że mi waga spadnie poniżej 50kg, wtedy przestanę :silly: Ja też myślę że z zięciami łatwiej się dogadać. Ale wiesz nie powiedziane że Wam się jeszcze synek nie przydarzy :P

Ale uśmiałam się z tych teściowych :laugh: Ja w sumie co do przyszłego zięcia nie mam wielu wymagań. Jakby nie był strasznym leniem, nie spędzał więcej czasu przed lustrem niż ja, kochał moją córkę to myślę że byłoby ok :) Ja w ogóle uważam że złe relacje z teściowymi to zasługa mężów, którzy nie potrafią powiedzieć: "to mamusi już dziękujemy".

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734645 przez chomiczka
Dominia nasze smoczki też styrane strasznie i też planuje kupić, skłaniam się bardziej ku tym 6+. Dziś idę na zakupy, mamy takie ogromny sklep z samymi zabawkami Toysrus, liczę że uda mi się te puzzle kupić, liczę że zmotywują Olka do ćwiczeń, bo na kocu to niewygodnie.

Hmmm... różnie kochana, zależy co potrzebuje akurat. Np. kupiliśmy ten wózek chicco i od początku mi nie podpasował. Jakbym powiedziała M że chce kupić nowy to by się wkurzył. Więc zaczęłam narzekać na niego codziennie (absolutnie słowem się nie odezwałam o kupnie nowego) a to że skrzypi, a to że trzeszczy, że niewygodny, oczywiście dramatyzowałam przy tym strasznie. Potem doszłam do tego że Olek się z nim męczy, że mu nie wygodnie, że nie lubi spacerów. Aż tak dramatycznie nie było, ale musiałam koloryzować. W końcu sam zaczął się rozglądać za nowym wózkiem. Nie wiem czy dla świętego spokoju czy z troski o mnie i małego :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734673 przez ola85
Ja już też mam smoczek 6-18 m-cy. Lidzia nie zauważyła różnicy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #734866 przez aga27
matko jak mi forum wczoraj zamulalo...
dodalam Ewe na drugi watek
zyczonka dla wszystkich bobasow z okazji ich malych rocznic


dziewczyny, nie gniewajcie sie ze tak napisalam, to nie byl atak czy pretensje, tylko takie zbyt szczere stwierdzenie, ja wiem ze malo sie udzielam, ale nie mam jak przy malej...
postaram sie w miare mozliwosci, bo bardzo sie wciaglam w to wszystko

ja np tez czesto widze ze niektore dziewczyny maja przerwy i mysle o nich

a pamietam z moich poczatkow - MARACANA co z nia???

dawno nie bylo aliny, marushy,madlen,michasi,malo paulii i kasi,i suzi i princess, martyny
i witam nowe kolezanki- wiolus, gosia- mam nadzieje ze nie pominelam nikogo nowego

banamana - o tobie tez wlasnie myslalam ze cie nie ma dlugo,domyslam sie jak musialas sie bac o Dage, dobrze ze juz ok, ja to bym dopiero panikowala, opaski robisz cudowne :)

monia- dzieki za link, naprawde piekne tam rzeczy,
przykre strasznie jak dzieci choruja, sa niepelnosprawne itp mi sie serce kraje jak slucham czy czytam, miekka jestem bardzo na takie sprawy,biedna znajoma...
monia dzieki za to co do mnie napisalas :)

super ze wam dzieciaki juz raczkuja albo sie zabieraja, no u nas narazie dalej cisza

jadzia- hubi fajnie wazy, on przodownik we wszystkim, wiec ta waga nie bedzie tak rosla, synek mojej szwagierki 3 miesiace starszy i tez waga mu raczej stoi, wiec to chyba normalne jak dziecko aktywniejsze, a je duzo w porownaniu z moja Ewa, u nas z piciem nie ma problemow, bo dosc duzo pije, ale bylo tak ze wcale nie chciala



chomiczko- no to do 18 to sie wciagne konkretnie ;)
a wlasnie jak to sie stalo ze mikus suzi jest na naszym watku?,to tak z czystej ciekawosci,bo ja nie wiem, bo mnie wtedy nie bylo, inne nowe dziewczyny to wiem juz z jakich powodow do nas dolaczyly
zdrowia chorym kolezankom :)

tez kupilam puzzle na podloge, fajna sprawa, troche cieplej i mniej twardo

dominia- tez uzywam juz tego smoczka 6+

marlena- no byl juz czas ze bylo fajnie z Ewa, teraz znowu od kilku dni jest troche mniej grzeczna, ale obiecalam sobie ostatnio nie marudzic,to sie staram

mamy problemy z zaparciami
co radzicie?
pisalam ostatnio ale chyba wam umknelo
owoce niewiele skutkuja, mleko zmienilam z bebilonu na hipp, ale jest chyba jeszcze gorzej...
robi kupki-malutkie ciemno-zielone groszki i steka i sie zlosci
kurcze nie wiem co juz robic

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=58922 [/url]http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=58921 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734874 przez chomiczka
Aga z Gerbera jest deserek suszona śliwka, pomaga na kupkę. A próbowałaś soku jabłkowego, na mojego najlepiej działa. Też robił takie bobki, ale niedawno mu przeszło. Może to przez to ze organizm musi się przestawić trochę na nowe stałe pokarmy?? mi się tak wydaje bo też długo tak twardo srał, a nagle mu przeszło.

Suzi się rozgościła u nas bo nas polubiła bo my takie fajne jesteśmy :silly: a że ona też fajna, to wszyscy są zadowoleni :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734945 przez jadziatopol
Aga u nas tez dziala gerberek suszona sliwka i sok jablkowy :lol: musze uwazac bo jak za duzo podam to potem mamy kupe pod pachami :lol: biedna Ewcia ;) my nie mielismy az takich twardych kupek. Najtwardsza to taka o normalnej konsystencji...taka z ktorej figurki mozna lepic :blink: moze sprobuj cos odstawic...nie wiem ...moze kaszke ryzowa jak dajesz zamien na owsianke Gerbera ;)
Dominia my tez uzywamy smoczka 6+ . Zalapal smoczka od 2 tygodni ssie jak najety :lol: ale daje mu tylko w nocy jak sie przebudzi :)


fajne wczoraj rozmowy byly...rzeczywiscie. Dawno tak nie bylo i tyle postow ze az milo :lol:
a u nas nocka spokojna od 21-ej do 7 bez pobudek :lol: az sie boje bo jakis skok sie zbliza chyba. Musze policzyc ile mamy tygodni bo sie juz pogubilam ;) ale jak mamy skok to Hubek tylko jeczy czasem przez sen jakby mial koszmary senne.
Dziewczyny dzisiaj stary Bobek szykuje niespodzianke dla mnie. Wczoraj zadzwonil z pracy i zapytal co dzisiaj robie...ja oczywiscie udalam ze o niczym nie wiem ....i ze jestem wolna chyba...a on na to ze prosi mnie zebym byla ladnie ubrana od godziny 16-tej bo przyjedzie z kims i zebym nic nie gotowala....hmmm...zapytalam sie go w zartach czy to moze male bzykanko w pralni szykuje...ale jak powiedzial ze z gosciem mamy wyjsc to zapytalam czy to ma byc trojkacik za rogiem ? wole spytac bo wtedy nie wloze obciskajacych gaci :lol: :blink: :side: ale chyba nic z tego ;) zobaczymy co to :cheer:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #734976 przez Pliszka
Hej :)

my tez smoczki 6-18, u nas są intensywnie uzytkowane :)

popsuła nam sie zmywarka :dry: tak dawno nie zmywałam naczyń (chyba z 6 lat...) że nawet dziś czerpałam pewną frajdę z tego zajęcia :laugh: :silly:

jadzia, ciekawe co to za niespodzianka :laugh:

my tez bez zebów :laugh:

na zaparcia zdecydowanie śliweczka. ja nie rozumiałam jak dziecko moze sie zapaskudzić po paszki do dnia, w którym Oluś nie spróbował śliweczki :blink: teraz juz wiem :laugh: :silly:

ostatnio mój ulubiony hit zumbowy (tańczymy taki sam układ jak w teledysku) :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734982 przez dominia
Aga u Nas też śliweczki z gerbera pomogły jak schizowałam, że Ig 2 dni kupy nie robił i po godzinie od podania kilku łyżeczek była śmierdzioszka :woohoo:

Asia ojj już mnie ciekawość zżera co to może być za niespodzianka :lol: obowiązkowo musisz Nam później opowiedzieć :lol:

Dobra to zamówię te 6+ mam nadzieję, że mu spasuje bo jak pamiętam to Milena miała długo te małe bo miała odruch wymiotny przy tych większych ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #735026 przez jadziatopol
oj...ja tez jestem ciekawa i nerwy mnie troche zzeraja bo zostawil mi kase rano i mam cos sobie kupic ladnego do ubrania...a czasu malo ! do tego kurwa mac przyszli i mi zdemontowali prysznic bo cos kurwa mac naprawiaja! akurat dzisiaj!!!!!!! :angry: ja pierdziele....nie zdaze nic zrobic. Jetsem taka cala w nerwach ze skocze do sasiada zaraz pod prysznic :blink:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl