BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 7 miesiąc temu #734384 przez Monia_T
Isola daję jej kaszki na wodzi albo moim mleku. Mieszałam też z owocami, mam wrażenie, że konsystencja jej nie pasuje. Jakby jej w buzi rosło :) Jak jest bardzo głodna to 4-5 łyżeczek zje...ale to naprawdę od święta. Kinia też nie lubiła kaszek. Jeszcze troche popróbuję, ale jak nie będzie chciała po prostu wyrzucę je z diety. Sama wychowałam się bez mleka i kaszek i jakoś duża i silna urosłam. Nawet za duża :silly:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #734387 przez dominia
Zięcia wychować ? Hahaha sie usmialam :lol: co prawda moj M kocha swoja tesciowa czasami mam wrazenie, ze bardziej niz mnie :S ale niestety maz slucha sie zony B)

Co do plackow .. Wczoraj tesciowa moja kazala sobie uzbierac litr malin a jutro M. Przywiezie od Niej placka :lol:
Mam nadzieje, ze bedzie dobry :)

Bananamana super :) to Dagusia jest wysprawdzana pod wzgledem napiec itd na wszystkie strony :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734388 przez chomiczka
Banana widzę, że masz te puzzle na podłodze, gdzie kupowałaś? jesteś zadowolona?

Ja na pewno też będę taką wredną teściową...
Monia, Isola kawały o teściowych najczęściej opowiadają zięciowe :silly: i historyczny konflikt odbywa się właśnie na linii teściowa - zięć :lol: :lol: Także podejrzewam, że już niejedna teściowa próbowała wychować zięcia.

A moja przyszła synowa niech tylko coś zrobi mojemu Chomisiowi to za kudły wytargam i wszystkie pióra wydre małpie :silly: :silly:

Dominia ibuprom max na takie dolegliwości jest super, szybko działa. Bierz i leż a szybko się wykurujesz :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734390 przez isola
Monia - ja do siateczki wkładałam, jak na razie, banana i gruszkę. Zastanawiałam si enad malinami, bo te ze słoiczka jej nie podchodziły.
Banana - oj, to mogłybyśmy pogadać, bo ze starszą córką do fizjoterapeuty chodzimy od 4 mc... Teraz z okazji koślawych pięt i nadal problemów z napięciem mięśniowym....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734393 przez chomiczka
hahaha Dominia ale jaja, uśmiałam się jak głupia "mąż słucha się żony B) " A Twój mąż o tym wie? :silly: :silly: gdyby oni tak chcieli się słuchać.... ale swoją drogą śmieszne to. Teściowa święcie wierzy że wychowa zięcia, a żona że mąż ją słucha :silly: a on i tak zwykle robi to co chce i ma wszystko w d...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734394 przez Monia_T
Hahah, dobre. Ja mam tak, że faceci, dzieci i zwierzęta bardzo mnie lubią :) Poradzę sobie z ewentualnym zięciuniem...a jak mnie wkurwi to pożałuje. Bo będę gorsza niż z najgorszej opowieści Satine :silly:

Też wzięłam ibuprom i tantum...trochę łagodzi głowę, ale jeszcze huczy. Fuck...za długo zdrowa byłam :angry:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734397 przez isola
Monia - moja starsza kaszki polubiła dopiero jak miała ok 10 mc. No ale ja daję te na mm, bo leń ze mnie i ściągania mleka ni lubię. Chociaż laktator mam wypasiony ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #734398 przez jadziatopol
Monia no ja tez sie usmialam po pachy :lol: :lol: ale Hubiemu chyba nie bedzie do smiechu :blink: ciebie tez cos lapie ? jakies chorobsko?
Chomiczka hahhaha :lol: ale sie ubawilam ....za kudly wytargasz :cheer: :lol: i piora...malpie... :side: :silly: :lol:
Isola ja tez mialam takie poczatki niestety...to ja cierpialam jak oddawalam mojego syna do przedszkola aon meeeega happy ze bez crazy mamuski wreszcie :blink: :lol:
Dominia Igorek bedzie kolejny ? tylko my chyba nie mamy zabka...nawet pol...nawet cwiartki ;) :cheer: :blink:
wesolo tutaj dzisiaj :lol: :woohoo: :side: :P

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #734399 przez bananamana
Chomiczka bardzo zadowolona a Daga zachwycona jak ja na nie poloze to zapomina o raczkowaniu i przetaczaniu sie i robi wszystko zeby sie do nich dobrac bije w nie rekami i nogami drapie probuje gryzc a ile ma przy tym frajdy ze az piszczy z radosci :) jak ja juz znudza wizualnie to bedzie fajna rzecz do nauki raczkowania siadania i wstawania zawsze jest to miekksze podloze i jak bumcnie to nie zrobi sobie takiej krzywdy. A kupowalam na allegro :) jutro ci przesle linka bo przez konto od M zamawialam :)

Isola a ile starsza ma lat? Ja bym pracowala duzo nad napieciem miesniowym bo te koslawe stópki glownie od tego sie biora to wszystko idzie z centrum ale jest szybkie do wypracowania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734401 przez dominia
Chomiczka Asia M. W sumie w wielu kwestiach mnie slucha, ostatnio cos zaczal przerzadzac to pare razy powiedzialam mu w odpowiednich sytuacjach, ze jest wszechwiedzacy to troche siadl na dupsku :woohoo: ale fakt jak sobie.cos upierdoli to nie ma zmiloj :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734406 przez isola
Monia - A to my możemy brać ibuprom? Myślałam, że tylko paracetamol z przeciwbólowych...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734409 przez Monia_T
Rozkłada mnie...idę spać.
Dobranoc :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734410 przez chomiczka
Dominia bo to jest tak że mądra żona wie że nie ma rozkazywać mężowi bo on zrobi na wspak. Mądra żona wie że manipulacja jest najbardziej efektywna. :lol: Ja to robię takie podchody jak coś chcę, żeby on myślał że to on to chce :silly:

Banana super, tego potrzebowałam. Potrzebuje takiego podłoża dla Olka, bo na kocu mu niewygodnie ćwiczyć, a na podłodze za twardo, to podeślij mi linka jutro to kupię dla niego. ;)

jadzia co jak co, ale ja myślę że Monia świetnie się z Hubim dogada :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734411 przez isola
Banana - Ma 3,5 roku, chodzimy na rehabilitację 2 razy w tygodniu, ma różne masaże, zaczynamy z ćwiczeniami, ale na razie Jutka mało współpracuje. No i nosi butki profilaktyczne z wkładkami korytkowymi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #734412 przez Monia_T
Isola możemy ibuprom. Doradca laktacyjna mi powiedział, że spokojnie mogę :)

Rozkłada mnie...idę spać.
Dobranoc :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl