BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 7 miesiąc temu #735490 przez Pliszka
Jadzia, wow!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Brzmi bosko :lol: :lol: :lol: Przeczytam chyba Miśkowi, moze go to troszkę zainspiruje :silly: Tylko skad on weźmie delfiny? :silly: :blink: :laugh: :laugh: :laugh:
My we wtorek świętowaliśmy ósmą rocznicę i wybralismy sie do osiedlowego kebaba :silly: Potem miał być spacer, ale pogryzły nas komary :silly:
Wszystkiego naj naj z okazji rocznicy :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Delfiny, spa... bajka :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #735495 przez katarinka1
Jadzia
Aż się poryczałam ze wzruszenia. Piękną niespodziankę sprawił Ci Twój ukochany. Rozmarzyłam się, ja chyba nawet nie umiałabym się odnaleść w takiej scenerii. Codzienna szara proza życia... Echhh łza się w oku kręci :) Kochaj go i dbaj, bo zapewniam - ten typ na wymarciu,a wiem co mówię, bo parę lat już żyję :silly:
Wszystkiego NAJ z okazji rocznicy :kiss:


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #735497 przez katarinka1
Pati, Aganobla Macie cudnych chłopaczków :kiss: :kiss: :kiss:


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #735498 przez anoda89
Muszę napisać bo mnie z zazdrości skręca ;) :lol: Jadzia gdzie Ty takiego faceta znalazłaś :unsure: :lol: Już sama kolacja była romantico i jeszcze spa, normalnie jak w filmie. Pozazdrościć Kochana faceta, takiego teraz to tylko ze świecą szukać.
Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :kiss:

Buziaki dla wszystkich dzieciaczków od ciotki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #735500 przez katarinka1
Anoda Jak miło, że się odezwałaś. Fajnie, że nadal bywasz tu z nami. Jak się miewasz? Starania rozpoczęte? DUŻO SZCZĘŚCIA życzę :kiss:


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #735507 przez jadziatopol
dziekuje dziewczyny :) ja tez bylam caly wieczor wzruszona tak bardzo,ze co chwile sie rumienilam. Na kolacji czulam sie jakby to byla nasza pierwsza randka :cheer:
Aganobla dziekuje :kiss: to prawda...malo jest takich facetow i dlatego ja go tak badzo kocham...nawet na sekunde nie przestalam przez te 10 lat ...kocham go mocniej niz na poczatku :cheer: a kreci mnie jeszcze bardziej niz kiedys :lol: ja od znajomych ciagle slysze jakiego to ja mam faceta super,ze takiego to szukac ze swieca ...ja to zawsze odbieralam tak jakby chcieli mi dac odczuc ,ze nie zasluguje na niego...czulam sie jak 0 czasem kiedy ktos z jego znajomych wypalal takim tekstem. Raz to zrobilo mi sie tak przykro,ze ucieklam do lazienki i ryczalam jak bobr ;)
Katarinka chyba sie troche zmienie po tym wieczorze....bo ja straszna franca jednak jestem :blush: ;) Ale kocham go najmocniej na swiecie :)
Pliszka no widzisz...ja taka jestem ,ze ten kebab w zupelnosci by mi wystaczyl :blink: byle z nim :lol: komary :cheer: hahhaha....tez fajne :blink:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #735509 przez anoda89
Jak bym mogła o was zapomnieć :)
Starania jeszcze zawieszone, czekamy na wizytę 6 września i może już nam lekarz pozwoli. Już się oboje z mężem doczekać nie możemy chociaż boje się strasznie ale jestem dobrej myśli ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #735511 przez jadziatopol
Anoda wszystko na pewno bedzie dobrze :kiss: :kiss: :kiss: musi byc bo wszystkie tu jestesmy myslami razem z toba :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #735512 przez katarinka1
Anoda Super :laugh: Bardzo się cieszę i trzymam mocno zaciśnięte kciuki. Wszystko będzie dobrze i wierzę, że niebawem zajrzysz do nas, by się pochwalić swoją ukochaną Fasolką :lol:

Asia Na francę to Ty mi nie wyglądasz kochanna :blink: . Francą to raczej ja jestem. Co prawda serce mam nawet za miękkie i przez to dostaje po dupie, ale słowami potrafię celnie ranić i wcale nie jestem z tego dumna. Jak się wk... to nieźle namotam,a później żałuję :huh: Ale co się powie, to powie...


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #735521 przez dominia
Asia wow :cheer: ale ekstra !!!!!!!!!! Musze Tomkowi powiedziec co u jak bo niedlugo mamy rocznice :silly:
Pieknie to wymyslil ! Takiego chlopa to ze swieca szukac :) chociaz moj M. Tez nie jest taki zly :p
Kochaj Go Kobieto ile sil ! Tworzycie piekna rodzinke :) :*:*

Anoda Kochana trzymam kciuki za wizyte !! Cos czuje, ze juz niedlugo sie Nam pochwalisz cudowna nowina :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #735522 przez xpatiiix3
Wyszłam jednak z ciocia :) Raz można wyjść się zabawić :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #735526 przez anoda89
Jadzia ludzie potrafią być podli jeśli nam czegoś zazdroszczą i jak ktoś na lepiej od nich a Ty masz faceta wspaniałego i dwóch wspaniałych synów :)

Ciekawe czy mnie jeszcze na jakieś badania nie wyśle ginek bo sprawa nie została wyjaśniona i nie wiadomo co było przyczyną odklejenie łożyska. W szpitalu słyszałam że może to zakrzepica a może endometrioza. Staram się nie stresować bo inaczej bym oszalała. Obiecałam że synek do mnie wróci i tak też się musi stać, nie odpuszczę!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #735545 przez Pliszka
Anoda, trzymam kciuki, będzie dobrze :kiss: :kiss: :kiss:

Jadzia, mi też ten kebab wystarczył :) ale bardzo podziwiam inwencję Twojego Radka, wie jak rozpieszczać kobietę :laugh: Mój Misiek nie jest moze takim romantykiem, ale też go kocham najbardziej na swiecie :laugh:

pati, baw się dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #735631 przez bananamana
Jadzia cudnie wymyslil ohh pomarzyc tylko mozna moj kupil meble heheh to po 2 rocznicy slubu :laugh:

Pati wybaw sie jak masz okazje :)

Ola Twoja Lidzia slodki pulpecik nic jej nie bedzie a przyjdzie czas ze inne jedzonko jej posmakuje narazie najlepsze cycusie mamusi :)

Anoda fajnie ze sie odzywasz i ze z nami ciagle jestes trzymam mocno kciuki na zielone swiatlo i szybkie 2 kreseczki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #735639 przez xpatiiix3
Dziewczyny dziękuję wybawilam się wypilam nawet piwko fajnie było małemu dałam butle przez sen zeby nie wstawał zaraz przed chwila wróciłam jestem padnieta ale zadowolona :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl