BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 7 miesiąc temu #739957 przez chomiczka
Anoda kochana ja myślę, że Ty teraz to jesteś mega płodna, także pierwszy cykl i zasieje się małe ziarenko ;) Tylko poczekaj może do dni płodnych z teges śmeges :P a zresztą wy tam na staraczkach wiecie najlepiej jak to się robi ;) super :lol: :lol:

Sarab ślicznie wyglądałaś, ale nie wyglądasz na nieśmiałą :silly:

pati Ty nieśmiała?? hahahha :silly: hahhahaha :S :side: :S :side: :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #739960 przez jadziatopol
wchodze dzisiaj na forum a tu tyle sie dzieje! :cheer:
Anoda-kochana!!!!! nawet nie wiesz jak sie ciesze :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: trzymam kciuki :) do roboty kochana :P :blink:
Sarab hej podgladaczu :blink: :lol: urodziwa z ciebie babka :cheer: :) czekam na fotke Tomasza :) fajnie ze w koncu dolaczylas...nie jestesmy takie straszne :lol: :blink: :silly:
Monia kuruj sie kochana :kiss: biedna Igulka :kiss: :kiss: :kiss: buziaki od cioteczki :kiss:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #739962 przez dominia
Tak sobie mysle 'ciekawe gdzie jest Jadzior' :S
Odswezam strone a tu post Asi jest :lol:

Sarab pieknie wygladaliscie :)
A skad jestes ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #739964 przez sarab
hahahaha;D
Chomiczka-wiem,slysze to nie pierwszy raz;) ale to tylko potwierdza to,ze wyglad nie swiadczy o czlowieku;))
Anoda-rowniez trzymam kciuki;)

Dziewczyny mam pytanko, boe moj Tomcio praktycznie od drugiego miesiaca spal od 21 do 7;30(wtedy bylo tylko karmienie) i dalej spal do 9-wiem ze mialam wakacje;) ale od jakis dwoch miesiecy jest coraz gorzej...tzn najpierw budzil sie z krzykiem ok godz-pol po zasnieciu. Wystarczyl cyc albo moje "ci"i spal dalej. Obecnie,natomiats,oprocz tego incydentu doszlo do tego to,ze mniej wiecej potrafi budzic sie co dwie,trzy godz. Wiec od ok polnocy az do rana spi ze mna w loziu-bo bym byla chyba zomie inaczej...
nie wiem dlaczgo tak nagle, naprawde nie mam pomyslu-jedynie co,to zabki mu wychodza(mamy juz dwie dolne jedyneczki;))
Moze ktos cos poradzic?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #739967 przez chomiczka
sarab mój też długi czas przesypiał pięknie całe nocki, niestety skończyło się eldorado. Od mniej więcej półtora miesiąca budzi się średnio co 2 godziny. Wyatrczy mu smoczka do buźki wsadzić albo pogłaskać i śpi dalej a za chwilę budzi się znowu. Z częstotliwością jest różnie, potrafi jednej nocy zbudzić się 15 razy albo też 3. Ale już nie pamiętam kiedy przespałam spokojnie całą noc. Liczę na to że mu to minie, im szybciej tym lepiej. Rad jako takich to nie mam bo sama mam ten problem :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #739970 przez jadziatopol
Dominia hahhaha :lol: no widzisz kochana sciagnelas mnie myslami :cheer: :lol:
Sarab slyszalam takie juz historie....ze maluszek spal pierwsze miesiace super a potem nie wiadomo dlaczego pobudki w nocy co 3 godziny jak noworodek :cheer: ;) hmmm...tak jak CHomiczka napisala skonczylo sie eldorado ;) a moze to skok?...ale to chyba za dlugo jak na skok
Marlena dzieki kochana :kiss: dzisiaj bylam w szpitalu z tata na spotkaniu z profesorem ktory bedzie mu robil przeszczep szpiku i od dzisiaj tata ma nbyc juz w szpitalu...3 miesieczne przygotowanie do transplantu ;) ale damy rade :)
Aga my mamy tak:
7 -cycus
9- kaszka
11-owoce lub mleko 180 ml
14-obiadek 2 sloiczki
16-owoce z warzywami
18-mleko 180ml lub cycus
21 mleko 180 ml lub cycus
i do rana do 7 spokoj :)

tak mi sie wydaje ze moj Hubert bardzo duzo je a nic nie tyje ;) ...no ale spala :) no chyba ze ma tasiemca :blink: :silly:

Chomiczka ma urok ten twoj syn :lol: :kiss: ucaluj go od cioteczki :kiss: ach ten Olus i jego oczy ! no po rpostu nie moge!!!!! :) :cheer: urokliwy facet rosnie :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #739972 przez anoda89
No jak ja się do Starego dorwę to wióry będą leciały :laugh:

Chmiczka ja to się do dziewczyn nie porównuje bo one mają taką wiedzę na te tematy że ciężko przebić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #739975 przez jadziatopol
Anoda hahhahah :lol: :P :cheer: no niezle! ale mila robota cie czeka :blink: :P
Chomiczka chyba masz racje...ja tez tak mysle ze albo calkiem jasny blond albo czarny w moim przypadku ;) ale niestety po drodze zawsze lapalam jakies pomarancze albo zolcie ;) niezla jestes :) a jezeli chodzi o ciebie to jestem bardzo ciekawa jak bedziesz w tym blondzie wygladac :cheer:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #739976 przez sarab
wielkie dzieki za komplementy;)
Dominia-jestem z lublina,z tego co "podgladnelam"to nikogo z moich okkolic raczej nie ma,czy sie myle?
Jadzia-moja mama mawia ze dziecko ma rozne okresy-raz spi lepiej raz gorzej-jak czlowiek, wiec wierze ze niedlugo bdzie kolejna zmiana-tym razem na lepiej;)

Z gory przepraszam ze nie pisze polskich znakow lub czasami duzych liter-ale jestem tez leniuchem;)

A i moze wiecej o mojej "kruszynie";))
Tomcio a na drugie ma Milan-po ojcu-fanatyku pilki noznej;))
ur 10 luty,waga 3,55kg, dl 55cm
Obenie-pewnie gdziec w kole 9-10 kg;)) (ale ma duzych rodzicow:))
W srode idziemy na szczepenie,wazenie itp.
Tomcio powoli rusza do raczkowania,aczkolwiek na razie do tylu tzw"pelzaczem". Nalezy do radosnych dzieci-ktore,tak jak Hubus, nigdy nie placze. Chyba ze cos naprawde by go bolalo;) raz nawet na szcepeniu nie plakal tylko odbeknal pani pielegniarce;)
jest tez bardzo uwaaznym dzieckiem-szybko sie uczy i zalapuje;))

Tomcio to cycus-niestety,ale nic innego nie akceptuje,oprocz kilku lyzeczek samodzielnie ugotowanej zupki;) zadne mleko mm,kaszki,jogurciki,deserki,no oprocz malinowych
Tomcio ma czarne wloski po tatusiu ale proste jak drut po mamusi. Szkoda(lub i nie;)) ale wszyscy mowia ze wykapany tatus.

Reszta "na bierzaco"...;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #739979 przez jadziatopol
Sarab no...no...no...super facecik z tego Tomeczka :cheer: :blink: a foteczka ? :) taki cycus jak Igulka nasza :lol: Hubcio tez taki byl na poczatku ale teraz zaczal zjadac wszystko co sie tylko da :cheer: a z Lublina chyba faktycznie zadna z nas nie jest...z tego co pamietam ;) a z pamiecia u mnie kiepsko ;)
Dominia Jadzior to tak ma ze jak tylko jest w domu to zaraz wlacza forum i czyta :lol: nie zawsze odpisuje ale czytam zawsze...jeszcze nie mialam takiego dnia bez forum...nawet jak urodzilam to zanim nakarmilam Hubcia pierwszy raz to forum bylo :lol: :blink: a gdzie ty masz ten kartofel? chyba w piwnicy....bo nosek masz extra zgrabniutki :)
Monia Igula jak zwykle piekna i czadowa! :) grzywke tez ma zarabista :)
moj Hubek ma irokeza podobnego i do tego krecone wlosy :cheer: ale beda czadowo razem wygladac :lol:
Sylwia wspolczuje problemow ;)
Paulaa Oli sobie super radzi w szkole :) :cheer: pogratuluj jej od ciotki :kiss:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #739980 przez xpatiiix3
Chomiczka z czasem się rozkręciłam :P ale przez neta to wiesz każdy może, a w życiu to różnie bywa zawsze brata wypychałam wszędzie a jak starsza mame a teraz mam swoje dziecko i sporo muszę sama :P dopiero zaczęłam nabierać pewności jeszcze jakiś czas temu (tylko bez śmiechów mi tam) wstydziłam się nawet o godzinę na przystanku zapytać xD Olo słodziak o anielskich oczkach :D

sarab ładnie :) ulala to Tomcio spory, mój Marcelek też spokojne dziecko musi być śpiący lub głodny żeby popiszczeć :P no chyba że coś na prawdę się dzieję to w bek :P i na odwrót mój zauważyłam odrzucił mleko stałe pokarmy tylko wchodzą w grę w dzień, mleczko ewentualnie rano i przed snem no i przy nocnych pobudkach cyc jak się uda a jak nie latam po mm ;P

wiecie znalazłam filmik :D zaraz wstawię jak mi się załaduję popłakałam się jak znalazłam :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #739981 przez xpatiiix3
zdaje się 33tc :) tylko jeszcze się nie wgrał do końca...


Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #740001 przez dominia
Dzien dobry :)

My juz nie spimy :) o 6:30 moj Syn stwierdzil, ze jest wyspany i glodny ;) wiec teraz siedzi i bawi sie pilotem a ja leze jeszcze :)
Nocka w miare ok, przyzwyczajam Go narazie, ze jest jedno karmienie w nocy, mam nadzieje, ze za miesiac, dwa nawet to jedno odrzuci i bedzie ladnie spal. Czytalam gdzies ze od 8 albo 10 miesiaca dziecko przyzwyczaja sie do posilkow nocnych :) a nie ma już potrzeby jedzenia w nocy ;)

Milego dnia :*

taka tu cisza a mój Iguń już śpi .. ja zjadłam śniadanko, zdążyłam się ubrać i piję sobie kawkę :)

Ciotka się zbliża .. aż się jej boje :ohmy: jak mnie zaleje tak jak mówiłyście ? mam nadzieję, że chociaż przyjdzie przed pierwszym zjazdem na uczelni i się przed nim skończy :dry:

Gosia jak Zosia ??????????????? jak sobie radzisz ????? w tym tyg. miała być operacja ????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #740058 przez ola85
Witajcie,
Oj to się wczoraj podziało na forum :laugh:
Monia - ja chyba wrzucę inne zdjęcie Lidusi, bo to z drugiego wątku jest bardzo ciemne.
Marusha - cieszymy się że wróciłaś :) Nowa praca, nowy żłobek, jazda autkiem - wiele się u Was dzieje :)
Satine - współczuję nieuczciwego sprzedawcy :(
Sarab - witamy Ciebie i Tomka :) Śliczna z Was para :) Może ząbki, a może polubił spanie z mamą i tatusiem :)
Anoda - bardzo się cieszę :lol: i KIBICUJĘ :kiss:
Jadziu - Hubuś to torpeda, ja się tam nie dziwię że nie przybiera na wadze, apetyt świetnie że mu dopisuję :)
Pati - świetny filmik, też mam takie ze 2 z Lidzią :)

Z tymi posiłkami w nocy to Lidzia ma od początku tak że wieczorem lubi sobie pocycać i myślę że przez to to nocne karmienie ( u nas jedno). Dzisiaj jak jadła po 12 w nocy to potem dopiero domagała się cyca po 9 rano, choć o 6 już była w naszym łóżku, a po 7 ostatecznie wstała. Następny cyc będzie pewnie koło 13, a po 18 to mogłaby co 1,5h cycać :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #740103 przez aga27
dzieki dziewczyny za odpowiedzi co do karmienia i spania :)

chomiczko gratuluje ze Olus ruszyl :) , sliczna mata

marusha fajnie ze wrocilas :) strasznie dawno cie nie bylo, a moze ten katar to cos alergicznego?

sarab- witaj :) u tomusia, albo skok jakis, albo zabki, albo taki czas, u nas tez roznie bywalo, dlugo wstawalam bardzo czesto,potem coraz czesciej,dawalam jej wtedy do picia wode, a teraz jak mala idzie spac o 19 to je ok 5 rano i spi do 7, takze to pewnie kwestia czasu i unormowania

anoda- 3mam kciuki, powodzenia :)

u nas raczej bez zmian , jak ma ochote na darcie i marudzenie to dawaj...( a czesto to jest)ja raz mam kryzysy raz z nimi usilnie walcze...
pocieszam sie ze jak Ewa robi z siebie takie paragrafy na bok to w koncu sie zacznie przekrecac, natomiast raczkowania i pelzania narazie nie widze, slabo lezy na brzuchu i nie dzwiga sie na rekach...ale czekam jak radzicie, ze w swoim czasie ruszy...
z kupa cd, ciagle bobki ciemnozielone,rzadko kiedy ciut mniej zbity stolec...
sama juz nie wiem, czy moze w tym brzuchu cos stale jej doskwiera i przez to jest taka...jednak zaden lekarz na wizytach szczepiennych czy kontrolnych nic mi nie doradzal...

pozdrawiam was wszystkich i dzieciaczki takze, milego weekendu

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=58922 [/url]http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=58921 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl