BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #740910 przez kasia123m
Tosia ma leciutki katarek i jutro termin szczepienia....nie ide...bo nie mam pewności czy to nie początek jakiegoś chorobska..

to może ja zaczne mam najmniej...Tosia tylko siedzi...i kreci się na brzuchu o 360 stopni...i wola nas krzycząc i piszczac..czasami mnie wola Ma...tyle...dziś maja nam przyjść puzzle na podloge...zamowilam tez uzywana ta malpke do raczkowania.pilota kupiliśmy jej w sobote bo dostala kase od pradziadkow..cieszy ja..pokazuje nam ze gra..wyciąga do mnie rece jak chce zebym ja wziela..nie stoi nie raczkuje.. :)



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #740914 przez Pliszka
isola, dzielna Judytka :) a z tym popychaniem... Musisz z nią pogadać i będzie dobrze. A charakterek na pewno sie w życiu przyda :laugh:

Olunio śpi i śpi :) Mieliśmy odprowadzić babcię do pracy, ale drzemka się przedłuża i babcia poszła sama. Jak śpioszek wstanie pójdziemy odwiedzić prababcię :)

W kąpieli ostatnio była cała sesja, bo Olek wannę UWIELBIA :laugh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #740923 przez xpatiiix3
pliszka ale Olek jest slodziachny jemu laski będą szaleć za nim :)
Marcel pewnie siedzi ,jak sie przewroci na bok to wstanie chociaz i z pleckow sie czasem udaje, turla sie z pleckow na brzuszek i odwrotnie, przymierza się coś do raczkowania na razie pełzać powoli zaczyna udaje się juz stanąć na czworaka :) gada mama baba Dada tata lala łała ostatnio śpiewał :) amam mówi jak głodny i widzi jak ktoś je :) czasem udaje mu się podciągnąć za coś i stanąć ,jak postawie go to ładnie stoi trochę się gibajac jeszcze ale mimo wszystko ładny sztywny kręgosłupek ma :)no i czekamy na ukończenie kolekcji jedynek :D brakuje nam jednej wyszła 2-3 tyg temu górna chyba:) no i na tyle.. Na razie mamy skok jakiś bo z dnia na dzień co raz to więcej umie Marceliś :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #741097 przez ola85
Witajcie
Gosiu27 -
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Martyna - śliczny Robercik, dawno już go nie widziałam :)
Sarab, Martyna - i my dołączamy do wielbicieli butelek :silly:
Jadzia - Hubuś już taki "dorosły". Trzymam kciuki za Twojego tatę
Dominia - zdrówka :)
Bananamana - to rzeczywiście mieliście aktywny weekend. Strasznie mi szkoda Dagi że tak boleśnie to ząbkowanie przechodzi :(
Paulaaa - ja też w szkole co chwila katar łapałam. Oby nie poszło na Ciebie i Amelkę. Dla Oli dużo zdrowia i tysiąc buziaków :kiss: A z chłopami, jak to z chłopaki, każda z nas wie :silly:
Pliszka - śliczności :) haha wiesz jak przyjdzie co do czego to pewnie i tak będziesz się martwić :blink:
Isola - mam nadzieję że Judytka polubi przedszkole, powodzenia w pracy. Twoja mama na pewno zrobi wszystko by wynagrodzić Nince brak mamy i cycusia. Będzie dobrze :)

Dzieciaczki tak piękne że nachwalić się nie mogę :)
Jeszcze może się uda tu dzisiaj wpaść i coś więcej napisać
Pozdrawiamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #741114 przez sylwia1986
Dzień dobry :)

Wracam do kochanej codzienności :)
Wszystkie dzieciaczki cudne :kiss: :kiss: :kiss:
Wszystkim chorowitkom dużo zdrówka :kiss: :kiss: :kiss:

Monia dziękuję :) z tym kolażem fajna sprawa :lol:

Anoda to super wieści, hehe a niech lecą wióry a co :lol: i wiesz jakby co, chwal się teścikiem, nie wiem czy widziałaś zostałaś uwieczniona w wierszu Oli ;)

Marusha oj kolejna zaganiana mama i na forum czasu mniej. Buźki dla Martynki :kiss:

Satine współczuje, ja dałam się oszukać na 30 i też było mi żal, ale 230 bym nie popuściła ;)

Sarab witamy kolejną mamusię, Tomek super chłopczyk :)

Pati ooo jaki Marcyś, fajna pamiątka takie filmiki.

Marlena ja na takie rzeczy mówię że diabeł ogonem przykrył :evil: dobrze że się znalazły.

Martyna gratulujemy Robciowi ząbka :kiss:

Suzi a to Mikuś złośnik mały, a ile śpi przez dzień ?

Dominia faceci mają swój sposób uspokojenia dzieci, mój M śpiewa o ile śpiewem to można nazwać no fałszuje okrutnie. Ja ostatnio zastanawiałam się na żarty czy Bartkowi nie zakupić kasku, bo coraz częściej zdarza mu się o coś przyfasolić :huh:

Gosiu będziemy mocno z Bartusiem trzymać kciuki i modlić się o powodzenie operacji :kiss: Chcielibyśmy poznać nową koleżankę z Bielska :)

Banana to weekend obfitujący w atrakcje :) ahh te zęby, u nas przez weekend przebiła się druga dolna jedynka.

Paulaa pierwsza kłótnia małżeńska.. No z nimi to naprawdę czasem jak z dziećmi, ale ich kochamy, a oni nas, więc się dogadamy :lol: To przez Olę tak rymuję :silly:
To Oliwka nie chodzi teraz do szkoły?

Pliszka Ty i foch :unsure: nie wierzę :lol: :silly:

Isola powodzenia w pracy, dziewczyny dadzą sobie radę, Judka w przedszkolu a Ninka z Twoją mamą :lol:

Bartek ma dwa ząbki, przewraca się z pleców na brzuch i odwrotnie, przemieszcza się nieudolnie, z pozycji na brzuchu potrafi sam uściąść choć zdarzy mu się zachwiać, jak leży na brzuszku robi kocie grzbiety, półszpagaty i inne dziwne rzeczy, gaworzy czasami - papapa, bababa itp. parska, chichra się, marudzi :silly:

Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #741191 przez Satine0
Hej wam ;-)

Czytam cały czas co skrobiecie, ale jakoś brak weny mam. Nie długo na weekend wpada teściowa...już się boje.

Sylwia Wieczorem Szymek im napisze,że albo oddają pieniądze, albo zgłaszamy sprawę na policję. Może to ich ruszy...

Gosiu My również z Mary trzymamy mocno kciuki :kiss: :kiss: Będzie dobrze!

Monia Kolaż fajny :D

Pliszka Super się Olek pluska :D:D i ileeee piany :lol:

Wrzucam foty Maryśki :P Tak sobie ćwiczy...póki co kiwa się. Pełza do tyłu i obraca się :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #741196 przez [email protected]
Hej :) Gabryś ochrzczony :) niestety znowu przeziębiony,w piątek wieczorem się zaczęło,mnie też coś bierze,głowa pęka :(

Monia kolaż super :)

Gosia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Wszystkie dzieci cudne :lol:

W niedziele
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #741222 przez Pliszka
Nie wiem czy wiecie, że dziś w biedronce wszystko spożywcze dla dzieci -20%. Nasze mleczko (NAN 2) 800g za 31zł, a zwykle kupuję za 40zł, tańsze kaszki, gerberki, bobofruty :) Kupiłabym więcej gdyby można było płacić kartą :dry:
Z Olciową prababcią sobie pospacerowaliśmy. Przed chwilą biegałam, bo koło domu moich rodziców jest szkoła z bieżnią :) więc treningi idą pełną parą :) Bardzo to polubiłam :)

Sylwia, no właśnie kiepskie są fochy w moim wydaniu :blink: Szkoda mi było takiego ładnego weekendu na to żeby się na dłuzej naburmuszyć :blink: Ale przyznam, że się nieźle przestraszyłam, a potem nieźle wnerwiłam :blink:

Bardzo dziękujemy za komplementy :laugh: :laugh:
Monia, nie mogę się doczekać efektu końcowego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #741224 przez Pliszka
aganobla, ale przystojniak :laugh: I jaka zgrabniutka mama :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #741248 przez kasia123m
Gabrys Marysia i Olus sliczny.

A ja sie poddaje.rozlozylam puzle,polozylam siee n podlodze.lezala 10min a potem darla sie w nieboglosy.jakby polozenie jej na podlodze bylo kara.teraz siedzi na puzzlach i bajke oglada.ech.jak j sprowdzic na brzuch jak juz nauiczyla sie siedziec.kacper w dodatku ma juz mega katar.ona dopiero jej sie skonczyl pewnie zaraz zlpie od nowa.wogole dzis jakas marudna.chcialam wykorzystac zee pada zeby polezala na brzuchu to sie nie da.jak plakala to wolala wyraznie Mama.to jedyny plus dzisiejszego dnia...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #741287 przez drzyzgunia
Hej my tak szybciutko...

dostaliśmy skierowanie na USG brzuszka próby wątrobowe w górnej granicy jak powiedziała Pani dr. ale na wynikach wychodzi po za normę noo ale ona zna się lepiej :) Dodatkowo skierowanie do instytutu badania wątroby w przypadku gdyby USG wyszło źle noo i kolejne badania :( USG mamy 20 września ehhh boje się jak diabli ale w sumie młody nie ma objawów aby coś było nie tak..ale aby nie było zbyt wesoło młody się przeziębił kicha prycha..ehh jak nie urok to przemarsz wojsk :(

Gosiu trzymamy kciuki mocnoooo :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Aganadoble ale przystojniak wow :)
Monia Kolaż prze fajny :) Jak po kontroli ZUS-u w pracy wiadomo coś ?

Tyle zdążyłam zapamiętać wieczorem postaram się odpisać na więcej postów a tym czasem spadam mały się budzi :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #741300 przez ola85
Widzę że jak na poniedziałek to ruch u nas niewielki...
Ja myślę że Lidzia rozwija się podobnie do Bartusia (Sylwii) z tym że jako kobieta musi zrobić coś odwrotnie tzn z siedzenia do raczkowania jest jej łatwiej. Z brzuszka też się podnosi i czasem się udaje, a czasem nie. Jak się uda to jestem megadumna i wychwalam pod niebiosy :laugh:
Satine - no to niezły weekend się zapowiada. Marysia pięknie ćwiczy
Aganobla - Gabryś elegancki i piękny :) Bardzo podoba mi się Twoja sukienka :) No ale na Tobie to chyba wszystko super leży :) Nie wiem czemu ale myślałam że jesteś blondynką :blink:
Kasiu - spróbuj ją kłaść na sobie (tak żeby mogła się po Tobie wspinać) i na krótko. Lidzia też miała taki moment że jak nauczyła się siedzieć to nie chciała za nic na brzuszku leżeć, potem minęło
Drzyzgunia - zdrowia dla Bartusia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #741310 przez kasia123m
Ola mam nadzieje ze minie..może jak się zacznie chłodniej i nie będziemy caly dzień na spacerach.bo jak jest cieplo to nawet nie ma jej kiedy klasc..rano chwile..potem do szkoły po syna..potem obiad potem spacery do wieczora a wieczorem zmeczona,zobaczymy.na lozku teraz lezy obok..podloga ja parzy.

Dzyzgunia zrob mu cytomegalie.moj syn ma powiekszona watrobe często i wezly chłonne bo ma ten syf we krwi...i jeździmy na kontrole do zakaznego...raz w roku robie mu badanie słuchu i wzroku.dopoko czegos tam nie przekracza to nie trzeba tego leczyc..



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #741377 przez jadziatopol
hej dziewczyny:)
tak straasznie mnie choroba zlapala...ze nie jestem w stanie Hubusiem sie zajmowac ;) jakis wirus cholerny...a najbardziej boje sie ze zarazilam tate na oddziale onkologii....wczoraj poprosilam o maseczke...ale boje sie ze to nic nie dalo ;) chyba bym sie zalamala.Chyba zarazilama sie od Domini i Moni przez neta :cheer: :blink:

Aganobla piekna mama i syn :cheer: :kiss:
Satine fajnie Marys juz sie ustawia...Hubcio tez sie gibal do przodu i do tylu az w koncu ruszyl :cheer:
Drzyzgunia trzymam kciuki,zeby u Bartusia bylo wszystko w porzadeczku :kiss:
Isola ja tez bym nie szla gdyby Hubert mial katar ;)

Hubert potrafi raczkowac, wstawac,siadac z kazdej pozycji, przechodzic nad malymi przeszkodami np. nad nogami, chodzic przy stole,krzesle,zaprasza do wspolnej zabawy, jak zrobi kupke to idzie do lazienki , mowic potrafi bababba,tatata,,dadada,blalala,lalalal,mamamma, aguuu....spada z gracja :blink: i nie ma zebow wogole :cheer:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #741404 przez Pliszka
Biedna Jadziu :( Zdrowiej!

Zamówiłam Olusiowi dinusiowi takie czapy na jesień :) Tę z turkusem i z czerwienią :) Mam nadzieję, że na żywo są tak samo fajne jak na zdjeciu :)
allegro.pl/show_item.php?item=3490133736

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl