BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 7 miesiąc temu #742292 przez princess
Ola czytałam Twój wiersz na fb, jestem pełna podziwu i wielki szacun :) Dzięki za miłe słowa o mnie i Adasiu :)

Monia napracowałaś się przy fotkach, wszystko wyszło super :)

Wszystkie bobasy są słodkie :)

A tutaj Adaś z koleżanką i mamą-matroną w tle ;)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #742335 przez chomiczka
Princess ale sobie pojechałaś, "mama martona" :silly: ;)
Adaś śliczny, taki zawsze zamyślony na zdjęciach i wpatrzony w dal :) Bedzie z niego chyba jakiś wielki filozof i myśliciel :lol: Śliczny jest i oczka ma piękne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #742367 przez kasia123m
Gosia wim ze jestescie w szpitalu,byc moze Zosia juz po operacji.chcilalm Ci tylko npisac ze caly czs ?yslami jestesmy w Wami.wracjcie do nas szybko z Zosienka.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #742454 przez anoda89
Dzień dobry.

Widzę że niezłe wiersze tworzycie :lol: No macie kobiety talent :lol: :lol:

Również modle się za Zosie aby szybko po operacji wrócili całą trójką do domu.

Princess bardzo ładnie wyglądasz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #742470 przez sylwia1986
Dzień dobry :) w ten szary deszczowy dzień ..

Olu o tym żywieniu na które czekałąś, była Pani z hippa i więcej mówiła jak wygląda hodowla bio, omawiała te wszystkie certyfikaty, zamiast mówić o żywieniu dziecka.. także nuda. Lepsze było jak Pan opowiadał o fotelikach samochodowych i mówił że dziecko powinno jeździć tyłem do kierunku jazdy na tylnej kanapie najdłużej jak się da.

Monia może glukometr się rozregulował, ale objawy sugerują że warto się wybrać do lekarza i sprawdzić wyniki w labie..

Pati trzymam kciuki żeby Ci się ułożyło w życiu jak najlepiej, Twoje życie Twoje decyzje. Jak to kiedyś ktoś ładnie napisał "Nie umrzesz za mnie, więc nie mów mi jak mam żyć"

Princess ale Ty ładnie wyglądasz w okularach :) podpinam się pod to co o Adasiu napisała Chomiczka :kiss:

Gosiu trzymamy kciuki :kiss:

Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #742476 przez bananamana
Czesc dziewczyny
Monia dobra robota wyglada super ten kolaz :)

Princess Anoda ma racje bardzo ładnie wyglądasz a Adaś słodziak mały :)

Buziaczek ja mam dwie kurteczki zimowe to moge ci jedna przeslac jak chcesz obydwie sa uzywane i nie sa jakies tam super piekne ale wazne ze cieple napisz na pw adres to ci posle :) rozm 74

Gosiu czekamy na wiesci od Ciebie daj znać jak Zosienka


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kurcze dziewczyny ostatnio jestem tak przemeczona ze wieczorem padam z Dagmara nie ma sily zebym nie usnela nawet nie wiem w ktorym momencie zasypiam i koniec bajki. Pijam po 2-3 kawy w ciagu dnia zeby byc na chodzie nie wiem jakies przesilenie jesienne mnie chyba zaczyna dopadac czy kij wie co.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #742497 przez Alina2408
dziewczynki nie ma bata nie nadrobie 703 postow

dlugo nas nie bylo a to z roznych powodow braku netu chrzcin i wyjazdow i braku czasu oczywiscie....

w skrocie rozniemy smigamy mala wstaje juz na nozki raczkuje nawet do tylu i wcina wszystko co sie uda... juz po chrzcinach bylo ciezko bo moj diabolek darl sie ze caly kosciol slyszal :P ale generalnie to najkochansze dziecko na swiecie jestesmy po ostatniej porcji szczepionek i wazymy prawie 8 kg... mala gada jak szalona no i ma juz dwa zabki jeden wyszedl w dniu chrzcin :P

pozdrawiamy serdecznie i obiecujemy poprawe w obecnosciach...

gosiu bedziemy sie modlic kochana za was!!!!

a z ciekawostek powiem ze ta dziewczynka co wypadla z okna wyszla ze szpitala wybudzila sie sama ze spiaczki farmakologicznej i ma tylko lekki niedowlad nozki i raczki mysle ze przy dobrej rehabilitacji i z tym bedzie mozna sobie poradzic :):)


monia a mozesz mi to cudko przeslac na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bo chcialabym tak na pamiatke :):)




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #742597 przez drzyzgunia
Wow ale tu dzisiaj ciszaaaaaaaaa:) :)

Bananamana
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Alinka dobrze że już do nas wróciłaś :)

Princess super zdjęcia :)
Monia koniecznie zrób sobie badania nie ma na co czekac...

U nas choroby ciąg dalszy teraz zaczął sie pokładać S no i mnie coś bierze ehh uwielbiam jesień czas zasmarkanych uniesień :P Dobrze, że młody zdrowieje i odbyło się bez wizyty u lekarza :) Dzisiaj Teściowa zapowiedziałą się z wizytą trzeba mieszkanko ogarnać żeby nei było :P Miłego popołudnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #742689 przez xpatiiix3
Princess świetnie wyglądacie :D I jaka ładna mamusia z Ciebie :)

Alinka kochana jak dobrze że sioę w końcu odezwałaś, gratulujemy Nataszce ząbków :D

Banana ojj wiesz ja strasznie niezdecydowana jestem chciałabym czasem móc tak sobie coś wykasować z pamięci, ale chyba za bardzo Go kocham chciałabym mimo wszystko ułożyć sobie z nim życie i zobaczymy jak będzie nam tak razem na codzień...

Ja po szkole mały zakatarzony kaszle kicha ahh matko a w przychodni nie ma dzisiaj miejsca dopiero na jutro całe szczęście jutro tylko mam 2 lekcje.. i do domku o 11.30 :) to jest coś mogłabym mieć tak codziennie :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #742799 przez ola85
Witam
W domu sajgon, w pracy też a tu na forum pustki :blink:
Aneta - pamiętamy o Tobie :)
Princess - ślicznie wyglądacie :)
Sylwia - no to z tym żywieniem to niewiele straciłam. A my przymierzamy się właśnie do zakupu fotelika. Myślałam o firmie cybex, bo z niej mamy fotelik i jesteśmy zadowoleni. U nas ten problem, że nóżki już bardzo wystają poza fotelik i nie wiem czy w tej chwili jest to bezpieczne. Mówił coś ten facet o tym?
Bananamana - u nas tak zdarzało się wcześniej. I też zdarzały się kłótnie. Teraz odkąd mała już jest taka kontatkowa to M chętnie się z nią bawi. Czasem nawet nie wiem skąd u niego tyle pomysłów (a może wiem - trójka młodszego rodzeństwa :silly: )
ALINA - wreszcie :) cieszę się że wieści od tej dziewczynki są dobre :)
Drzyzgunia, Pati - zdrowia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #742896 przez Alina2408
u nas dzieki bogu bez chorob wyszlo tylko malej jakies uczulenie na sisi ale wpadlysmy do p doktor idostalysmy masc i juz jest ok...

mialysmy po szczepieniu tylko problemy z kupa byla mega twarda wiec mala sie meczyla ale w koncu po paru dniach wrocilysmy do normy :):):)

ciesze sie ze tesknilyscie :):)

monia ja z cukrem mam inny problem a mianowicie zrobilam badania i glukoza wyszla mi 59 norma od 56 wiec to strasznie malo a zrem te slodycze jak szalona wiec chyba musze poprosic o badanie tarczycy....




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #742995 przez Marusha
cdn....

Sylwia wcześniej człowiek wrócił z pracy to mógl posiedzieć przy necie a teraz zapomnij trzeba czekać aż mała zaśnie i to jeszcze innych tysiąc rzeczy do zrobienia

patii fryzurka twarzowa ;) super ;)

chomiczka dobrze ze się M nic nie stało w tym aucie

Monia i Ola wierszyk i kolaż genialny dziękujemy za pamięć o nowych mamusiach ;)

widać że choróbska krążą również w necie ;)
u nas skończyło się znowu na nowych kroplach i syropku ale ogólnie Martynka humor ma dobry.

Z umiejętności to raczkuje i zaczyna wstawać, jak tylko jest się czego chwycić już się od razu wdrapuje, muszę kupić zabezpieczenia do szuflad bo ulubiona jej zabawa walenie szufladą ;) z najniższych partii mebli przeniosłam już bibeloty na wyższy poziom ;)
Ogólnie niunia jest bardzo pogodna, piszczy skrzeczy i wszystko ją interesuje
no i jest strasznym łakomczuchem, zjada wszystko!!!! dosłownie ciągle by jadła ;)

Monia Martynka teraz to potrafi nawet złapać inne dziecko za rękę tak się rwie od czasu gdy poszła do żłobka ;)
U nas wsumie to czasu żałoby nie ma bo dzięki Martynce nie ma czasu myśleć o tym złym. Taki mały promyczek w naszym domu ;)

Ja nie wiem jak to będzie z zaglądaniem na forum bo już mi brakuje czasu a teraz mam jeszcze teściową w domu to mam ugotowane i zrobione zakupy, jak wyjedzie to będę padać na pysk razem z niunią o 19ej ;)

za tydzień mamy drugą dawkę na pneumo, pewnie będzie wrzask bo Martynka chyba zapamiętała ostatnie szczepienia, jak byliśmy z nią wczoraj u pediatry to wpadła od razu w histerię :)

Współczuje tym które nie mają oparcia w facetach ja mam to szczęście że mój M to zrobi wszystko a najlepsze wariacje niuni oczywiście z tatą. Gram w totka i wygrać nie mogę bo jak to mówią kto nie ma szczęścia w grze ma w miłości.

Monia ja teraz też jestem zmotoryzowana ;)) to można się jakoś umówić w weekend na spacer;) bo w tyg to już nie dam rady jak odbiorę małą ze żłobka to będzie już 16a a wtedy muszę szybko ją nakarmić bo mi cycki eksplodują.

U nas zębów brak nie wiem kiedy one wyjdą...

hmmm nie wiem czy coś jeszcze napisać, jak piszę bez składu i ładu wybaczcie ale musiałam nadrobić 10 stron postów i powiem szczerze że połowy nie zapamiętałam ;)

no to czas spać....kurcze znowu mnie kręci w nosie tym razem druga dziurka...

jak bym o kimś zapomniała to przepraszam
wszystkie dzieciaczki kochane i śliczne
Mamusie mądre i zgrabne ;)) no dobra idę spać bo zaczynam bajdurzyć ;)

a to nasz niunia jak stoi ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #743033 przez princess
chomiczka napisał:

Adaś śliczny, taki zawsze zamyślony na zdjęciach i wpatrzony w dal :) Bedzie z niego chyba jakiś wielki filozof i myśliciel :lol: Śliczny jest i oczka ma piękne :)

MAM TAKĄ NADZIEJĘ !!! :cheer: :lol:

Dziękujemy wszystkim za komplementy :)

Banana dzięki za pamięć.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

A jak Daga? Śpi w swoim pokoju? Ostatnio myślałam o Was, jak funkjonujecie nocami? Z jednej strony chciałabym, żeby Adam też spał za ścianą, bo każdy jego jęk i stęk mnie budzi ale z drugiej strony chcę go ciągle mieć pod kontrolą.

Alina gratuluję ząbków :) Dobrze, że ta dziewczynka dochodzi do siebie. Też mam niedocukrzenie. Po zjedzeniu kilku słodkości cukier miałam aż 60.

Marusha Martynka wygląda, jakby miała długie włosy :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Jutro idziemy do rehabilitantki.

Miłej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #743050 przez chomiczka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #743067 przez Marlena1888
hej mamusie:)

Monia opracowanie poematu i kolażu rewelacja! Ola ale masz głowę do textu i rymu! powinnać pissać wierszyki :) genialne :laugh: :laugh:

Marusha ale słodka niunia:) jak już prosto stoi :cheer: :cheer: :laugh:

Princess super wyglądasz :) a Adaś jaki już duży! :cheer: :lol: a z tymi doktorami to chyba lepiej nie czekać ;)

ooo widzę że jakiś wirus nam tu grasuje! ;) :unsure: :silly: wszystkim chorutkom małym i dużym duuuużo zdrówka i słoneczka!!!!!!!!!!!!!!! :kiss: :kiss: :kiss:

tyle czytałam i zapomniałam połowy..
ostatnio Fifi tak kiepsko mi śpi w nocy.. nie wiem czy to ząbki czy co.. ogólnie to co godz pobudka a potem problemy z zaśnięciem.. hm. i cały spocony jest mimo iż zimno i ma lekką kołderkę.. poję go chyba z 3 / 4 razy w nocy.
a w dzień jestem sama, muszę kombinować kiedy gotować warzywka i mięsko na obiadek dla brzdąca bo teraz cały czas najchętniej byłby w ruchu na dywanie.. trudno mu czasem wysiedzieć.. ile ja się wtedy ośpiewam ;) :blink: :silly: :lol: dobrze że nikt inny nie słyszy hehehe

a dziś byliśmy u kumpeli, ma 1,5 rocznego synka kacperka i 7letnią córę julię. ale się kacper ładnie bawił z Filipkiem :woohoo: ;) w poniedz. kumpela zrobiła test ciążowy i okazało się że w ciąży ;) ale jak mi to mówiła to łzy jej pociekły bo to nie planowana niespodzianka :) i jeszcze trzymał ją szok :side: :silly: i hormony :) :woohoo:

kochane lecę spać bo padam. dobranoc:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl