BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #741585 przez chomiczka
Princess kurczę też bym wolała żeby spał od 22 do 9, ale on już od 18 jest nie do wytrzymania i przeciągam jakoś do tej 20, a pobudka o 6.
Adaś dużo Ci śpi w dzień?

Marlena w Realu paczka pampersów 150 sztuk jest za 79,99 ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #741593 przez princess
Asia on różnie śpi, tzn. zasypia o 22 ale czasem już o 6 się budzi, wtedy leży w łóżeczku, bawi się i jest cicho a ja w tym czasie śpię :) Zwykle śpi do 8-9. W dzień śpi dwa razy, najpierw około 2 godziny i później około godzinę.
Idę spać, dobranoc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #741599 przez jadziatopol
Kasia rzeczywiscie , Chomiczka dobrze zauwazyla. Kiedys bylas bardziej aktywna na forum ;) jak znamie? Daj jakas foteczke Tosi.Dawno nie widzialam jej czarujacego usmiechu :)
Princess ja tez nie mam czasu...doba ma za malo godzin ;) rozumiem cie doskonale. Niestety nawet na czytanie czasem nie mam czasu ;)
Isola gratuluje powrotu do pracy I troszke zazdroszcze ;)
Princess Adas szybko dogoni a moze przegoni rowiesnikow.To bardzo dzielny I silny facet :kiss:
Gabilee opuscilas nas juz ? ;)
Madlen ale jaja z ta suszarka! :laugh: :cheer: jeszcze Adam fryzjerem zostanie! :lol:
Chomiczka Asia, nie obraz sie ale czytajac twoj post o Olusiu zaczelam sie smiac...tak smiesznie to napisalas :lol: ucaluj mojego przystojniaka niebieskookiego :kiss: acha.moj tez tak gwaltownie krecil glowka w lewo I prawo jak zasypial....ale jazda z tym samochodem :cheer:
Monia Iga szaleje!!! :cheer: juz chyba przegonila meza swego przyszlego :blink: niezle, niezle...jeszcze chwilka i Hubus jej nie dogoni :cheer: badalas sobie sama cukier? ile mialas ? mam nadzieje,ze to tylko jeden taki wyskok ;) ja juz dawno zapomnialam o tej cukrzycy....a jednak powinnam czuwac ;) mam nadzieje,ze wszystko w porzadku bedzie. Wybierasz sie z tym do lekarza? a robilas badanie po porodzie z obciazeniem? Z tego co pamietam to robilas I wynik byl ok.Ale milo uslyszec takie slowa :) kochana Kinga :)
Patii Marcelek spryciula! niezle sie rozwija! :cheer: fryzurke masz swietna :cheer: wogole lasencja z ciebie :cheer:

Wszystkie nasze maluszki sie wspaniale rozwijaja :cheer: a kazde w swoim wlasnym tempie. Moj Bartek rozwijal sie baaaardzo powoli, pozno zaczynal wszystko. Juz nawet zaczelam sie martwic ,ze nigdy nie zacznie chodzic. Po prostu mu sie nie chcialo ;) a wyrosl na fajnego , silnego faceta :lol: Tak wiec niepotrzebnie dziewczyny analizujemy co nasze maluszki potrafia robic a czego nie....i niepotrzebnie sie zamartwiamy ;) Kazdy maluszek umie cos czego nie umieja inne. Z pewnoscia wszystkie maluchy naucza sie wszystkiego w swoim czasie :) Tak samo zabki wychodza w swoim czasie . Chcialam napisac,ze wszystkie maluszki nasze sa cudowne i kochane :kiss: i kazde z nich jest ogromna indywidualnoscia :kiss: :kiss: :kiss: Najwazniejsze ze sa zdrowiutkie i za to dziekujmy Bogu :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #741608 przez bananamana
Witajcie a sie dzis nie wyspalam :) zasnelam z m w naszym pokoju zwykle spie z mala w jej pokoiku przebudzilam sie o 1:30 cala zestresowana ze nie uslysze jak mloda sie obudzi weszlam do pokoju a ta smacznie spała obudzila sie na karmienie o 3, pozniej zasnela i 5:30 oczy jak 5zł koniec spania.

Princess Chomiczka moja mała wsatje zawsze kolo 6 bez wzgledu na to o ktorej padnie czy 19 czy 21 zawsze pobodka o tej samej porze.

Chomiczka nie czytaj na necie to najgorsze co mozna zrobic pozniej sie ma schizy ja mysle ze to nic takiego ale jesli cie to niepokoi powiedz o tym pediatrze niech zleci badania i bedziesz spokojniejsza.
Uspokoilam sie troche z tym zasypianiem byc moze nasze maluchy rzeczywiscie maja skok plus Dagowe zeby.

Madlen fajnie ze sie odezwalas co do mojej checi dalszej szybkiej reprodukcji sama sie przerazilam ze przyszlo mi tak szybko :lol:

Jadzia masz absolutna racje mi chodzilo glownie o to nie zeby porownywac a zeby napisac poprostu co kto potrafi bo jak tak piszemy wyrywkowo to pozniej ginie a fajnie sie czyta jak dzieciaki ida naprzod :)

Pati ładna fryzura :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #741655 przez gosiacek
Hej dziewczyny.

Jestem styczniówką 2014 ale piszę do Was z wielką prośbą. Zbieramy pieniądze na operację serduszka małego Nikosia, synka mojej koleżanki. Jedyną szansą na to by żył jest bardzo kosztowna operacja za granicą, bo w PL nikt nie chce mu pomóc sad smiley Do piątku rodzice muszą zrobić przelew do kliniki a brakuje jeszcze połowę kwoty. Jeżeli możecie wspomóc choćby złotówką, to byłoby super, bo liczy się naprawdę każdy grosz.

www.siepomaga.pl/f/corinfantis/c/954

Z góry dziękuję!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #741685 przez dominia
Hej,

Ja dalej do DUPY :( taka jestem osłabiona, ze ledwo funkcjonuję :( jeszcze gardło coraz bardziej daje o sobie znać ;) normalnie mam dość tego ..

Monia jak przeczytałam o tym Twoim cukrze tak nie mogłam spać !!! źle się czujesz w jaki sposób ? może warto iść do lekarza ?
ja nie byłam nawet na tym teście po ciąży .. jak sobie pomyślę jak smakuje ten syf to mnie ciągnie ;) i do tego glukometr zakopany gdzieś głęboko i ani myślę go dotykać :huh: już mnie boli palec :S
Martwię się ! :(

nie mam weny, wybaczcie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #741703 przez kasia123m
Jadzia przepraszam ze ja tak z doskoku...ale czytam Was caly czas.kacper poszedł do 1 klasy..szkola 15 min drogi od domu wiec jest kawalek.jakos się nie mogę przemoc by zacząć autem jezdzic...a wogole jak jest pogoda to dzieci caly dzień na polku wiec później nie mam kiedy napisac..noi o czym tez nie zabardzo mam.jestem już po zabiegu,...czekam na wyniki..
kilka fotek wrzucam



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #741710 przez Martyna
Dziewczyny w Rossmannie dziś i jutro z karta Rossnę -25% na żywność, a w Biedronce do jutra -20%%

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #741733 przez sarab
Witam piekne mamy i jeszcze piekniejsze dzieciaczki;))
moj najukochanszy na swiecie Tomcio dzis konczy 7 miesiecy ;D;D;D

Powiem wam ze dwie ostatnie nocki byly tylko dwie pobudki i to bez placzu tylko z usmiechem-to llubie!;)
dzisiaj mam bardzo ambitny plan zrobic Tomciowe weki z pomidorkow zeby bylo na zime na zupki pomidorowe, prosze trzymac kciuki aby sie udalo;)

Moj synej potrafi sam siedziec,siegac po zabaweczki,turlac sie,przewracac ile wlezie, pelzac(na razie do tylu), ma dwa zabki na dole,guga i grucha, reaguje na swoje imie, dostrzega ruch z daleka,robi glowka "nie nie nie", interesuje sie swoim otoczeniem,potrafi sam sie chwile zajac i pobawic zabaweczkami-i nie wiem co jeszcze;)


Pliszka- twoj Alejandro jest boski!! poza tym,rowniez mysle ze lepiej sie przejmowac naszymi maluszkami niz tymi bykami co nam tylko zmartwien daja;)
isola-maz raczej nie bedzie wstawal...poprostu mi go szkoda bo rano wstaje do pracy;/
banana-nie wazelinujesz wcale o nie!;p,
dominia-a lykasz dalej witaminy? widocznie jakos bardziej oslabiony twoj organizm...moze warto go jakos wzmocnic na zime?
satine-Mary urocza;)
chomiczka-Olusiowe oczka rozbrajaja...przynajmniej mnie;) a co do auta radze sprzedac-z reszta my tez to samo mamy zamiar zrobic bo tez nie widzi mi sie wiecej kasy w naszego pakowac;/a piszczek sie zrobil bo pewnie jest na takim okresie ze widzi ze piski daja rade;) jak myslisz?
drzyzgunia-Bartus uroczy chlopczyk
pati-bardzo do twarzy ci w tej fryzurce; a Marcelek to niezly akrobata;)


pozdrawiam i przepraszamze nie odnioslam sie do wszystkich postow ale naprawde pomidorki wzywaja!!!;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #741757 przez Satine0
Hej wam.

Maluchy słodkie :kiss:

Madlen Nam Mary w niedziele też spadła z łóżka. Dosłownie sekunda to była. Całe szczęście stał worek obok z plastikowymi butelkami i się sturlała. Nawet nie zapłakała.

Maryśka nie chce rano jeść od taty. Wstajemy po 6, budzę Szymka żeby jej butle potrzymał bo muszę do wc a ona nie chce i jęczy. :ohmy:

Monia Szkoda, że to tyle się ciągnie. Nie chciała bym im popuścić. Zarobili na moim dziecku...ewentualnie pojadę do nich. Adres mam a to po drodze do teściowej. Albo teściowa naśle jak będzie jechać haha :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #741785 przez bananamana
Kasia Tosia słodziutka a synek jaki już mezczyzna przy niej ahhh starszy brat zawsze mi sie marzyl :)

Satine sprawe mozesz zglosic na policje od 250zl juz zaczna dzialac do 250zl zbyt mala szkodliwosc czynu i nie oplaca im sie wychylac szkoda gadac... Ale mysle że tesciowa wiecej by zdzialala niz ta policja :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #741799 przez dominia
Czuję się tak jakby mnie ktoś porządnie wyżuł i wypluł :side:

Sarab pewnie Ig mnie wyssał chociaż już nie karmię jakiś tydzień, okropnie mi źle czasami, szczególnie jak mały przypomni sobie o cycusiu i próbuje przez koszulkę jeść :(
Buziaczki dla 7-miesięcznego Tomusia :kiss: :kiss:

Satine naślij teściową :lol: ona napewno lepiej załatwi sprawę niż niejeden policjant :lol:

Kasia śliczne masz dzieciaczki ! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #741945 przez Katriss
Cześć dziewczyny też tak jak princess zastanawiam się jak wy znajdujecie czas na forum ;. Przed ciążą myślałam że jestem bardzo zorganizowaną osobą, teraz stwierdzam że bardzo się myliłam hehe brak czasu na wszystko. Dziś znalazłam trochę czasu żeby was poczytać i super czyta się co już umią wasze dzieciaczki. a pomyśleć że niedawno rodziły się jedno po drugim. Powiem wam że juz na zdjęciach widać charakterki waszych dzieciaczków ;) ale wszystkie są bardzo słodkie. Mimo że bardzo rzadko tu wchodzę Pamiętajcie o mnie :)Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #741965 przez Monia_T
No to teraz będzie dłuuuugi fotopost :silly:
Zaczynamy:


Uff...wypłodziłam :silly:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #741986 przez buziaczek18
witam choć na chwilkę ,nie chcę wam psuć forum dalej swoim przygnębieniem,dziękuję wszystkim za rady,pocieszenie i zrozumienie,weszłam na chwilkę a tu taka niespodzianka,Monia super po prostu zarąbiscie to napisałaś i wstawiłaś,sliczny wierszyk jak poemat ,i zdjęcia super ,rewelacja,dziewczyny głupio mi ale zawsze mogę spytać potrzebuję kombinezon albo kurtkę ciepłą dla Zuzi na zimę może któraś z was ma kolezankę co ma większą od Zuzki dziewczynkę i już wyrosła z kurtki lub kombinezonu,będe wdzięczna za pomoc,dziękuję ,funkcjonuję dzięki dzieciom są one moją jedyną radoscią,kocham je i one dają mi siłę do życia a oto Zuzia najkochansza na świecie,pokażę ja choć nie wiele jeszcze potrafi,mówi tylko ciągle a tata,tata, mam nadzieję że nie długo i Zuzia będzie sama siedzieć i zacznie raczkować,choć czytając wasze posty pogratulować maluchom ,ale tak jak pisała Jadzia wszystkie dzieci rozwijają się prawidłowo tylko w róznym tempie,buziaki,dla nich.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl