BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 7 miesiąc temu #744034 przez princess
Pati ale co, na randce byłaś?

Paula dużo zdrówka Wam życzę. Mój Adam też się czasem budzi w środku nocy i nie śpi z godzinę. Nie wstaję do niego, bo i tak żadne bujanie, lulanie i śpiewanie nie pomaga. Jeść tez mu nie daję, bo w nocy zje troszkę i nie chce. Dopiero rano je. Dziecko jak się wybudzi powinno samo ponownie zasnąć, bez pomocy rodziców. A nawet, jak poleży samo w łóżeczku godzinę to nic mu się stanie, A Ty się kochana wysypiaj i nie przejmuj aż tak :) Dziękujemy za komplementy :)

Pliszka dzięki :) Cukier odstawiłam już w ciąży ale nie da się go całkiem uniknąć. Słodyczy też nie jem, no może raz w tygodniu zjem kilka ciasteczek itp. Z pszenicą ciężko ale pracuję nad tym :) Dzięki za rady :) Zazdroszczę Ci, że tak pięknie schudłaś. Ja na siebie nie mogę patrzeć w bieliźnie. Ale kiedyś może znów będę szczupła :) Idę do dietetyka.
Zupkę pomidorową też już małemu robiłam i smakowała :) Dodawałam do niej trochę zmiksowanego, ugotowanego ryżu basmati. A pomidorki mamy od teściów :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Gosiu Bogu dzięki! Obyście jak najszybciej zapomnieli o tej całej historii a Zosieńka wyzdrowiała~!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744072 przez sylwia1986
Gosiu fantastyczne wieści :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #744078 przez [email protected]
Dzień dobry :) Kolejna kiepska noc,nie mogłam zasnąć a jak już się udało to mały się obudził,kilka razy cyc a o 6 pobudka :( może druga kawka i będzie ok

Gosia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744103 przez dominia
Princess
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744106 przez ola85
Witajcie
Ja dołączam do grona chorych :( Trzymajcie kciuki żebym moja kruszka się nie zaraziła. Dzisiaj najchętniej by na mnie wisiała i tak mi to wygląda że ją też coś bierze.
Gosiu -
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Resztę jak dam radę
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #744179 przez Madlen
Hej laseczki, dopadłam forum :)

Adaś dostał puzzle z Pepco (2 paczki, w jednej tylko 8 elementów) i aż z wrażenia usiadł i się opluł :)

Dajcie namiar na tego zabawkowego pilota. Był gdzieś ale nie mogę znaleźć. Mój syn potrzebuje komórki/laptopa/pilota, cokolwiek z przyciskami :) Dajcie namiar tu albo pod jakimś tematem na fb :)

Satine złożyłaś to zawiadomienie o oszustwie?

Monia ale zdolniacha z Ciebie z tym kolażem! :ohmy:

Pati ale masz z tym Maćkiem. On robi 1 krok do przodu i 2 w tył..
Życzę Ci jak najlepiej. Tylko nie mogę czytać jak piszesz o jeszcze jednym dziecku. Że byś już mogła gdyby.. Maćka praca nie wystarczy, sama musisz mieć też pracę, a robisz przecież dopiero szkołę zawodową. Płodna będziesz jeszcze wiele lat..
Sorry musiałam to napisać.
Rozłąka musi być straszna, jak wrócę do roboty też będę szalała..

Aneta pewnie że pamiętamy :)

Princess zdrówka. Też niedawno brałam żurawinę na pęcherz. I też miałam stan zapalny, brałam jakieś leki, po których miałam krwawienie brr ale do ginekologa się nie dostałam na kontrolę. Czekałam pół godziny a on nie przylazł do pracy.. To wyszłam i już tam nie wrócę..
Ostatnio też odwiedzałam stomatologa, na szczęście w ciąży mi nic nie zepsuło. Zrobiłam małe borowanko na co w ciąży już siły nie miałam. Byłam też na scalingu, piaskowaniu, brwiach, jeszcze kilka zabiegów i będę jak nowa ;). I hulam hua-hop wieczorem. Z Chodakowską się rozstałam.

Dominia też Biedronce po ostatnim oszustwie mówię nie!

Satine to ostatnio nerwów się najadłaś. Bidulka.. Dietetyczka hmmmm ,jak się bardzo chce/uprze to się schudnie ;)

Marlena u nas też akuku króluje :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dominia ja też jeszcze nie wyszłam na żadną imprezę/piwo sama czy z M.
"odpoczywam" od Adiego w sklepie..

Gosiu to cudownie... :kiss:

Zdrówka dla wszystkich :kiss: :kiss: :kiss:

Wszystkie zdjęcia piękne.

Wstawiamy Adasia





Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744181 przez Pliszka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Chomiczka, Martyna, odebrałam dinusiowe czapy i są bardzo fajne :laugh:

Ola, mam nadzieję, że Lidzia się nie rozchoduje. Teraz w Twoim mleczku jest dużo przeciwciał, powinno ją wzmocnić. Zyczę zdrówka!!!!

Kasia i inne chorowitki - również życzę szybkiego powrotu do zdrowia!

Martyna, a czym zajmujesz się w pracy, jeśli można spytać? Jak Robusiowy apetyt?

Ja idę wieczorem do dentysty, nie powiem żebym się cieszyła ;) ale już nie będę odkładać w nieskończoność :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744185 przez Pliszka
MAdlen, super Adaś, ale się zmienił, jak wydoroślał! Słodki jest niesamowicie :)
Oluś ma taką komórę i ją uwielbia :laugh:
www.brightstarts.com.pl/index.php?p2106,pilot-tv-green

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #744189 przez princess

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #744216 przez ola85
No to mam chwilkę to nadrabiam szybciutko:
Wszystkim dziękujemy za komplementy :) Lidzia jeszcze szybko nie pochodzi. Na razie wymyśliła jak z siedzenia klękać i strasznie jej się to spodobało. Ja się śmieję że tak tańcuję pupką: góra dół, góra dół. Ja jestem pod wrażeniem nie tylko rozwoju fiz naszych dzieciaczków, ale też psychicznego. Lidzia się dzisiaj ze mną bawiła. Ja się schowałam głowę pod pieluszką, a ona "podpełzła" do mnie swoim sposobem i też wsadziła głowę pod tą pieluchę i zaczęła się do mnie śmiać i gadać.
Jest strasznie kochana, ale jak już pisałam wcześniej mam ją problemy dzisiaj odłożyć do łóżeczka, bo cały czas chce być ze mną, nawet jak już była bardzo śpiąca, to chciała spać na mnie, na szczęście teraz śpi w łóżeczku. Mam nadzieje że taki nadmiar czułości do mamusi to nie wyraz choroby.
No to się rozpisałam, to teraz Wy:
Suzi - no Mikuś ostatnio Cię chyba troszeczkę angażuję, ale znajdujesz czas by nas tu pochwalić :) dziękujemy :)
Pati - Marcel biedny, mam nadzieję że już choć troszeczkę lepiej
Marlena - świetnych masz chłopaków :) Kotki super :laugh:
Princess - Biedny Adaś, choć postępy na pewno cieszą.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Pati - oj kochana, jak w domu jest małe dziecko to nie czas na nocne zabawy :blink:
Pliszka - fajnie że odpoczęliście u dziadków. Ja też dentystę tak odkładam i odkładam eh :S
Dominia, Sylwia, Chomiczka, Paula - a ja mam z kim zostawić Lidzię, ale mi do tego nie śpieszno :silly:
Dominia - to już dziś życzę Wam wszystkiego dobrego z okazji rocznicy, bo później pewnie zapomnę :silly: Bawcie się dobrze :)
Madlen - my mamy taki www.miki.com.pl/chicco/9490-dwujzyczny-telefon-komorkowy.html
Adaś bardzo sprytny, a przecież jeden z najmłodszych :ohmy:
Pliszka - dzięki :kiss:

Powiedzcie mi jak to się dzieje, że jak przypadkiem zostawię komórkę włączoną w pokoju w którym mała śpi to ZAWSZE ktoś musi zadzwonić. Przecież ona śpi ok 40 min a nie całą dobę!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #744219 przez Madlen
Dziękuję Pliszka :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kuźwa chyba też mnie zbiera na chorobę, chroniczne zmęczenie, mało snu....

Muszę pilota kupić. Tamten był chyba z Fisher price.


A co sądzicie o takiej zabawce?

allegro.pl/muzyczny-stoliczek-edukacyjny-i3519518934.html
Czy za wczesnie?

Dajcie linki czym zabawiacie swoje bobasy.

Ola dzięki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #744226 przez kasia123m
Madlen Adas jaki już duzy i sliczny:))
a pilota mamy takiego
allegro.pl/fisher-price-wesoly-pilot-do-...255-i3507325865.html
Tosia go bardzo lubi.ale kupowałam w auchan za 53...to wyszlo tyle samo co tu z przesylka.ja jeszcze kupiłam ta malpke...zobaczymy jak przyjdzie
allegro.pl/muzyczna-kula-fisher-price-uc...pka-i3532884892.html

poszla spac krolewna wiec ide do syna

Ola może jak karmisz piersią to Lidzie ominie..oby...a Tobie zdrowka



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744227 przez Pliszka
Madlen, numerek 3 to ulubiony gryzak Olusia:
allegro.pl/grzechotka-gryzak-klucze-canp...-ce-i3528688243.html
poza tym ten telefonik, który podlinkowałam, jest na topie nieprzerwanie od kilku miesięcy :)
Te klocuszki lubi bardzo: allegro.pl/klocki-my-first-miekkie-cerat...eli-i3532398490.html
Książeczki materiałowe (np.ta z rossmanna), generalnie Olka cieszy wszystko co mu wpadnie w łapki :laugh: Po jakimś czasie traci trochę zainteresowanie i wtedy dostaje do rączki kolejną zabawkę i znów jest super :laugh: A ile ostatnio było radości z butelką po wodzie mineralnej :laugh: Z chrupkami kukurydzianymi też jest sporo roboty i radości :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744228 przez xpatiiix3
forum chyba jest też od tego by ponarzekać chociaż wczoraj dostałam opierdziel to i tak moja babcia jest najlepsza na świecie i koniec tematu :P hehe źle mnie zrozumiałyście doceniam wszystko co robi dla mnie tylko jedno wyjście chwila spóźnienia i jazda tzn pare słów i poszłam spać zaraz :) chodziło mi ,że to kontrolowanie mnie zdenerwowało bo dzwoniła jeszcze co 15 minut za ile będę... hmm zaczęła jakieś 30min po tym jak wyszłam z domu... ale mniejsza o to my sobie pokrzyczymy czasem ale i tak chwila i znowu dobrze :P

Princess nie :P z koleżanką się spotkałam hehe i dawnymi znajomymi co kontaktu z 2 lata nie miałam :P hehe no i jeden niczego sobie był :)

Madlen bo chciałabym mieć w niedługim czasie ale się wszystko okaże w praniu czy będzie czy nie....

Ola nocna to by była jakbym wróciła nad ranem :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #744232 przez xpatiiix3
Filmik z Marcelkiem :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl