BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 7 miesiąc temu #743733 przez Marlena1888

to dopiero matka karmiąca haha :) kotki już mają ok pół roczku :woohoo:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #743779 przez princess
Chomiczko i co dzwoniłaś? Bo ja tak ! :)

Banana probiotyk dopochwowy mam, nawet dwa rodzaje, kurację nimi też już robiłam, niestety nic nie pomaga. Mój Adaś też raz tak krzyczał przez sen ale wystarczyło, że go dotknęłam i się uspokjaał.

Dziewczynki dziękuję za komplementy. Przynajmniej Wy wywołałyście uśmiech na mojej twarzy :)

Satine ja też nie mogę się pozbyć tych 10 kg! Pociłam się na aerobiku, trzymam dietę i nic. Też się wybieram do dietetyka bo szkopuł tkwi może w jakiejś grupie produktów, która blokuje chudnięcie? Ech. Dobrze, że nic gorszego się nie stało i wróciliście cali i zdrowi do domu!

Ola gratulacje dla Lidzi.

Wszystkim chorutkom życzę zdrówka!

Byliśmy na rehabilitacji, Adam znów płakał. Na szczęście cała wizyta trwa parę minut. Zrobił małe postępy, pozycja do raczkowania prawidłowa, mały buja się w przód, tył i na boki, więc tylko wyglądać raczkowania. Kręcz dalej jest i musimy go rozciągać coraz bardziej drastycznie. Za 2 tygodnie kolejna reha i wizyta w poradni rehabilitacyjnej.

Umówiłam się dziś do lekarzy, gina mam na poniedziałek, stomatolog na piątek za tydzień. I będzie miał się kto zaopiekować Adasiem, bo w poniedziałek do gina razem ze mną idzie przyjaciółka z synkiem, ma wizytę zaraz po mnie, więc będziemy dzieci na zmianę pilnować. A w piątek moja mama się zajmie.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #743834 przez xpatiiix3
Tak hehe ja z kolei miałam dzisiaj podobna sytuacje chłopak 23 i ehh wiecie co coś mi się zielona lampa zapaliła ale kurde tak pomyślałam dobry typ na faceta ale ma Zone dziecko i co awantura bo trzeci raz od czasu sprzed ciąży wyszłam na dłużej i awantura w domu jak ja mam czasem dość mieszkania z nimi ale jestem na ich lasce zeby tylko M ogarnął dobrze sama bym mogła sobie normalnie żyć na lajcie z nim :) czemu ja nawet do koleżanki nie mogę wyjść wrócę po 23 i jazda... Aż żyć się nie chce... Nigdy tak nie wychodzę a babka warczy mi tu...

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #743867 przez xpatiiix3
Udało mi się w koncu zgrać jak wrócę ze szkoły to wrzucę tu :D masakra tylko 2 h spalam mały tak mi się dusił ze praktycznie na siedzą o spal rano katarek i odkurzacz w ruch i stu lżej dla niuni :) a ja zasypiam na siedzą o teraz na lekcji :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #743873 przez dominia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #743884 przez Paulaaa
Cześć mamki :)

Wreszcie udało mi się przysiąść chwilkę na tyłku, więc jestem :blink:

Jest 8.00 więc zaczynam pisać, zobaczymy o której skończę :silly:

U nas masakra. Oliwia przyniosła jakiegoś wirusa ze szkoły. Oczywiście w Środę i Amelia załapała, a wczoraj ja do nich dołączyłam. :( Na szczęście obie nie mają gorączki. Płuca i oskrzela czyste, ale obie kaszlą i mają katar. O ile Oli sobie z katarem radzi, bo po prostu weźmie chustkę i wysmarka wsio, tak z Ami lipa. Jak widzi, że podchodzę z fridą to wpada w szał. :(
Mam nadzieję, że przez week sie wykurują, bo padam już.
Amiśka dziś jak zasnęła o 21 tak obudziła się o 2 i nie spała do 4. :( Na zmianę z M. bujaliśmy, nosiliśmy, tuliliśmy...


Jadzia zdrowia. :)

Pati rozwaliłaś mnie tym ''niedowiarkiem'' :S Fajnie Marcel wstaje. :) Niech zdrowieje szybko :) Co do Babci to zgadzam się z Dominiką. Co ja bym dała, żeby teściowa została nam z dziewczynami na noc... :silly:

Buziaczek nie ma sprawy. Amiśka ma chyba z pięć kombinezonów (podostawała) wiec jeden z przyjemnością oddamy Zuzi :)

Princess jaki Adaś duuuuży! :cheer: Śliczny jest :) Ja nie widzę nigdzie na zdjęciu ''mamy-matrony''. :blink:

Gosia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Alinka dobrze, ze wróciłaś. :woohoo:

Drzyzga dla Was również zdrowia. :kiss:

Marusha śliczna niunia :)

Kasia i Twoje smyki przeziębione? Ranyyy jesień. :( Zdrówka dla Kaceerks i Tośki.

Satine dobrze, że nic się Wam nie stało. :ohmy:

Ola jeszcze momencik i Lidzia wstanie :woohoo:

Jest 8.48. Skończyłam :woohoo: :woohoo:

Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #743886 przez Pliszka
Dzień dobry :)

Zdrówka dla wszystkich chorowitków!!!

Princess, jak fajnie, że znalazłaś dla nas troszkę czasu! W okularach wyglądasz super :)
Próbowałaś odstawić pszenicę i cukier? U mnie to w połączeniu z bieganiem, zumbą i długimi spacerami oraz Chodakowską od czasu do czasu dało super efekty :) W ciąży przybyło mi 20kg, a zgubiłam 25kg :) Chciałabym jeszcze 3kg do mojej wagi idealnej :) Mama mi ostatnio powiedziała żebym już więcej nie chudła, bo bedę za chuda :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Alinka, welcome back :) i nie znikaj już tak bez słowa :kiss:

My już z powrotem w domku. U dziadków czas minął nam ekspresowo, było bardzo bardzo fajnie :) Dziś mamy troszkę rzeczy do załatwienia:poczta, rossmann, też muszę się umówić do dentysty i do internisty po skierowania na badanie krwi, ze szpitala wyszłam z anemią, pora skontrolować czy wszystko jest ok, mama juz mi suszy głowę żebym wreszcie zrobiła badania. Czuję się super, wiec mam nadzieję, ze jest ok, ale sprawdzę na wszelki wypadek.
Dziś zrobię Olkowi zupke pomidorpwą z pomidorków od teściowej :)

Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #743957 przez xpatiiix3
Tak tak normalnie z babcia juz gadam tylko mały opierdziel dostałam ale ja jej codziennie mowie ze ja kocham itd :P no wyszłam dopiero trzy razy :P i to do 22 wczoraj chwile się spoznilam niestety autobusu nie miałam i butowalam no wiec babcia rozgrzeszyla.. :P

Paulaaa bez urazy hehe :P napisałam tak śmiechem żartem ,mam nadzieje, ze nie masz za zle :P

W sumie babcia i tak codziennie siedzi z małym no i łaskę mi zrobiła ,ze została ale ja juz czasem wariuje w tym domu ale małego spac położyłam i dopiero wyszłam mleko zrobiłam wszystko na gotowe, zeby bez problemu było no ale niestety chwila spóźnienia i foch :P jest git a ja z babcia się domowilam ze jak bd trzeba jeżeli juz się wyprowadze to albo ona będzie wpadać do mnie albo ja małego przed szkoła do niej :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #743961 przez sylwia1986
dzień dobry :)

Dominia, Aga, Aneta, Paula, Amisia, Oliwka, Monia i wszyscy zakatarzeni tego forum zdrówka :kiss:

Satine no niefajna przygoda z oponą, całe szczęście nic nikomu się nie stało.

Olu jaka fajna gimnastyka Lidzi :lol:

Pati widziałam filmik, super :) zdrówka dla Marcelka..

Marlena u nas też ta zabawa cieszy :laugh: super zdjęcia :lol:

Dominia masz absolutną racje :) ja czasem marzę o dłuższej samotnej kąpieli, od urodzenia Bartusia wyszłam sama bez niego raz dla swojej przyjemności - na godzinę do fryzjera. Broń Boże nie narzekam, bo kocham go i nie zamieniłabym tego życia z nim na nic innego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #743994 przez Gosia27

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744001 przez dominia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744005 przez kasia123m
Brawa dla Zosienki :laugh: :laugh: :lol: :kiss: :woohoo: poplkalam sie.tak sie ciesze.wiedzilam ze musi sie udac.w koncu tak o nia walczycie.sorki za bledy bo z tel pisze.jak zobaczylam ze cos napisalas to musialam wjsc.super super super.mowilm ci ze modlitwa tylu ludzi pomoze.za mojgo kacpra tez sie wtedy modlili.oj jak sie ciesze



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744022 przez chomiczka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pati oczywiście zgadzam się z Dominią. Ja też nie mam Olka z kim zostawić chociaż na godzinkę, chyba że M wróci z pracy. Rano wcześnie wstaje więc nie mogę go na noc zostawić z Olkiem, bo w pracy by zasnął. Także zazdroszczę Ci że masz taką babcię. Ja bym się bała tego wspólnego mieszkania z Maćkiem. Rachunki, czynsz, opieka nad dzieckiem, to nie zabawa :silly: Może być naprawdę ciężko, zwłaszcza że jak się z kimś mieszka to dopiero wtedy się go poznaje jaki jest naprawdę. Ale nie dowiesz się jak nie spróbujesz :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #744028 przez xpatiiix3
Gosia jeju jak dobrze ze wszystko się udało jednak modlitwa dużo daje nie mogło być inaczej :P życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i domku buziaczki jesteście bardzo dzielni ;)

Chomiczka no tak zobaczymy póki nie sprobuje nie będę wiedziała jak będzie :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #744030 przez kasia123m
Paula tak u nas to samo.wirus.ja kacper i tosia.robilam jej rano nebulizacje z soli,jemu z mucosolvanu.potem jej katar.kupilam nawet dwa euphorbium.jedno jest jego jedno jej.ja zzylm gripex i dalej mnie wszystko boli a katar mm strszny.robie terz z kacprem zadnie ze szkoly bo ona chwilke spi.zdrowka dla wszystkich chorowitkow.

Pati nie doceniasz tego co masz.ja wczoraj z goraczka z Tosia na rekch,juz nwet na puzzlach z nia lezalm bo tylko wtedy grzeecznie siedziala.synowi tez to herbta to leki..i zero pomocy.ale nie znzkam.doceen to co masz

Princess brdzo ladnie Ci w okularkach.nie wiem co Ty od siebie chcesz...jaka mtrona..

Moze uda mi sie na kompa sisc to wrzuce fote Tosi z nebulizacji...cdn



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl