BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 6 miesiąc temu #764414 przez Marusha
Dzisiaj wszystko rozregulowane, mała zasnęła o 20,30 usypiam ją w łóżku co chciałam przełożyć do łóżeczka ta hyc i już na nóżkach i tak chyba z 10 raz ;/ kręgosłup mi wysiada ;)

To spotkanie może nie w tym tyg ale następnym wole aby Martynka nie kaszlała nawet dwa razy w ciągu dnia bo jeszcze zarazimy Wasze bąbelki. A znacie jakieś w ogóle miejsce dla matek z dziećmi gdzie można pójść na kawkę? Jak nie to zapraszam do siebie ale tylko w weekend bo wiecie ja już Matka Polka Pracująca ;)

Monia fajnie że zostaniesz ciocią, ja mam brata ale on ma 27lat i dopiero od poniedziałku dostał pierwszą w życiu legalną pracę ;/ może mu kiedyś rozum do głowy napłynie i coś zrobi ze swoim życiem bo jak dotąd to bumelował u mamusi na garnuszku. Ale poznał ostatnio jakąś dziewczynę to może w końcu zacznie myśleć o przyszłości. Ehhhh że też ja nie mam siostry....

Michasia ja też się zawsze wszystkim przejmuję ale wiem że i tak ja później z tymi głupimi myślami zostaje, jak ktoś nie ma ochoty uczestniczyć w pełni w życiu Ani to go nie zmusisz, a Ania i tak kiedyś sama sobie wyrobi zdanie o rodzince

Ugotowanych oglądałam jednym okiem,mówisz o tym długim czy o tym bliźniaku? Zastanawiam się czy faktycznie ludzie tak teraz jedzą w domach, krewetki itp. czy jednak schaboszczak rządzi ;) ps. a ta detektyw to chatkę miała wy..... w kosmos ;)

dominia Martynka ma właśnie problem z mięskiem w kawałkach warzywa jeszcze lub ryż przejdą ale to musi mieć bardzo dobry humor ;)

wow zaszalałam dwa posty w jeden dzień ;)

dobra idę bo znowu jutro do roboty :( ehhhh zazdroszczę Wam że jesteście jeszcze w domu ;)
miłych i długich snów ;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #764642 przez Suzi
Czesc kochnae lutoweczki :)
chomiczko, olu dzieki za pamięć i wywoływanie, jestem, podczytuję ale nie zawsze mam wenę i czas poodpisywać, bo Mikus słodkim tyranem jest i zawłaszcza mnie i moj czas totalnie

Wazy juz 7760, więc jest co ponosić, a ze jestem głowną " nosicielką" dla niego to mnie eksploatuje i z sił opadam, i na wieczor nadaję sie juz do recyklingu :silly: wiec poczytam i odpadam, z pisaniem gorzej, teraz mlody ucina komarka wiec nadrabiam
Wlasnie mamy katarek...oj, bidul z tym bulgoczacym nosem, starsze rodzenstwo go musialo uczestować, bo obydwoje zasmarkancy :angry:

No i koniec wolnego, ucinanie komarka zakonczone, ale postaram sie jeszcze cos dziś napisać...
Juz za 12 dni Mikuś konczy poł roku :ohmy: chomiczko, dasz wiarę???? :lol: :side: :lol:
Skubany, leniuszek jest, nie za bardzo z tym przekrecaniem na plecki z brzuszka i w druga stronę, no ale jak on głownie na rączkach podrozuje, to kiedy ma ćwiczyć, jak go rzucam na matę, to załącza alarm i po zawodach :silly: , ehhhhh, no ale do emerytury takiego stanu nie utrzyma, kiedyś sie nauczy :side:

Co do konsystencji jedzonka, to Mikuś preferuje gładkie papki, kazdy przemycony kawaleczek wylowi i dostanie odruchu wymiotnego, wiec jeszcze nie czas na kawalki, tym bardziej ze ząbkow ani widu ani słychu :blink:

No lecę, bo zdaje się ze "wonna" niespodzianka juz zmontowana :P
Narazie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #764681 przez michasia
Suzi uwielbiam jak barwnie wszystko opisujesz:)
Jeszcze niedawno byłaś ostatnią lutówką ze słodkim brzyszkiem, a teraz Mikuś już pół roku. I waży też pięknie:)

Marysha ten długi. A dom p.detektyw niezły, taki wysoki hol i w ogóle wow, niesamowite. Jak w bajce:)Nie masz siostry-też mam 27-letniego brata, ale może bratowa będzie konkretna, skoro potrafi dobrze na brata wpłynąć.
Co do kuchni, to ja z owocami morza, sushi i takim tam się za bardzo nie lubię. Dla mnie rządzi schaboszczak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #764944 przez ola85
Witajcie,
Sylwia - udanego pobytu u rodziców. Bartuś cudny i jak ładnie mu ząbki widać :)
Michasia -
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Marlena - to widzę że "powrót" do pracy się udał. super :laugh:
Marusha - haha no faktycznie, już byś drugą ciąże donosiła :blink: :silly: :) Leci czas szybciutko... Co do jedzenia to ja daję tylko papki. Każde nawet bardzo rozgotowane ziarenko ryżu jest wypluwane, lub pojawia się odruch wymiotny
Monia - no masz, kolejna dziewczynka w rodzinie :lol: Oby ząbek szybciutko wyskoczył :)
Marusha - uwierz kochana że siostra też umie dać popalić :silly:
Suzi - pięknie Mikuś rośnie :) Oby katarek szybko przeszedł

Co do menu to my też jemy bardziej tradycyjnie :)
A tak ogólnie po weekendzie to cieszę się że minął... W sobotę miałam dużo pracy, a M. siedział na budowie, oczywiście po południu wybrałyśmy się z Lidusią ponadzorować :blink: Wczoraj zaliczyliśmy rodzinny jesienny spacer i było super. Wadą weekendu jest niestety to że jak mieszka się " na kupie" to jak przychodzi weekend to ciężko wytrzymać. Dzisiaj rano, choć było sporo do zrobienia to delektowałam się spokojem :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #765058 przez chomiczka
Dzień dobry

Ale tu cisza...

Sylwia ja też właśnie mam bardzo wrażliwe dziąsła i zęby. Gdybym wiedziała że to tak wyglada to pewnie bym nie poszła, ale z drugiej strony mam to już za sobą i uzębienie odgruzowane ;)

Ola dokładnie to napisałam co powtórzyłaś. Nie chciałam roztrząsać tematu dziedziczenia, tylko napisać że to nieprawda że dziecko szczupłych rodziców tez będzie szczupłe :silly: i też zgadzam się z tym że nasze dzieci są idealne i na tym etapie wszystkie warzą idealnie :blink:

Michasia podobno kobiety ze szparką między jedynkami mają większe powodzenie niż inne. :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Suzi wooow, to Mikuś duży chłop!! Wyślij koniecznie jakieś zdjęcia bo pewnie bardzo się zmienił. Mój waży nie więcej jak 7500 więc Mikuś ładnie goni dzieciaczki :woohoo: nie martw się tym że się nie przekręca, mój za 2 tyg będzie miał 8 miesięcy a nadal się nie przewraca :blink: szkoda że Mikuś tak Cę zamęcza w dalszym ciągu :ohmy:

Dominia i jak Igi, usnął? Czy sie złamałaś? Mojej kuzynki córeczka ma rok i nadal usypia na rękach, nie ma siły żeby ją odzwyczaić (tzn z tego co wiem nawet nie próbowali) Doszło do tego że noszą ją przed spanie godzinami i muszą się zmieniać (najpierw nosi dziadek, potem babcia, kuzynka itd...) a mała warzy już 12 kg!!!!! Moja ciocia, a jej babcia już nie daje radę, bo kręgosłup pada. Z jednej strony nie kumam że nawet nie spróbują jej odzwyczaić a z drugiej nie wyobrażam sobie takiego kloca nosić :blink: im szybciej Igi przyzwyczai się do zasypiania bez noszenia tym lepiej :)

Olo też na razie je tylko kremy, jak dostanie coś z kawałkami zaraz zwraca i się dławi u dusi i krztusi. Póki co odpuściłam, widocznie nie jest jeszcze gotów.
W sumie u nas nic nowego więc nie wiem co pisać :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #765088 przez Satine0
Hej wam.

Ja tak na szybko. Tak jak pisałam na facebooku na weekend byliśmy u moich teściów. Wiem, że to niewiarygodne, ale był spokój!!!! Sama byłam w takim szoku, że nadal mnie trzyma ;) Teraz problem ma z druga synową. Ktoś nagadał jej, że teściowa nie będzie się interesowała Tosią ( urodzi sie w grudniu) tak jak Marysią. I wyobraźcie sobie, że bratowa Szymka nawet w niedziele nie chciała małej potrzymać :dry: Odpowiadając "nie teraz". Przykre, że moje dziecko przez jakieś kuny będzie "złe"

No z nowości jeszcze tutaj napiszę, że mała od piątku raczkuje :) Teraz trzeba założyć bramkę na schody bo już na korytarz ucieka :P Skubaniec mały no !

Dzisiaj biedna miała kolkę. Darła się jak poparzona :( :( Bidulka mojaaa...

A tu M zjada mamie nos :P



No...co tu jeszcze. Chyba wszystkie dzieciaczki ochrzczone co?? ;-) My planujemy z roczkiem na 22 lutego :) A jeżeli mój Szymek dostanie się do kryminału ( pracować a nie siedzieć ;p ) to za 2 lata planujemy wziąć kościelny i zrobić weselicho :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #765183 przez michasia
humor już mi wczoraj w miarę wrócił.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


chomiczka tragedia tak dziecko przyzwyczaić do zasypiania na rękach.nie wyobrażam sobie.

Satine to chyba super:) może teściowa coś zrozumiała. Oby już jej się nie zmieniło:)

Wylicytowałam dziś krzesełko dla Ani:) jak je zobaczyłam, to się zakochałam:) co prawda wolałabym zielone, ale będzie różowe, na zdjęciach bardziej na amarantowe wyglada, więc ok. Ale te ptaszki mnie zachwyciły. no i używane ponad połowe taniej allegro.pl/krzeselko-bambi-baby-design-w...a+do+karmienia-82599

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #765204 przez jadziatopol
Super,najnowsze wiesci z usa.Radek mnie juz nie kocha I chce sie rozejsc.....na zimno....bez emocji....bez nerwow.Ja siedze I sie trzese nad klifem z moim 16letnim synem I zastanawiamy sie co zrobic z naszym zyciem.
Milego dnia

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #765218 przez chomiczka
Jadzia czy to żart?? Ja pierdole, ale jak to?? To jest niemożliwe. Czy on jest normalny, tak z dnia na dzień?? Dopiero co romantyczna kolacja a tu takie jaja. ON jest jakimś psycholem?? Bierz Hubka i wracajcie do Polski a on niech sobie siedzi sam.
Bienda kochana, przytulam Cię mocno wirtualnie, trzymajcie się. Tak mi przykro :( :( :( :( :( :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #765219 przez dominia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #765222 przez Paulaaa
Jadzia :cheer: :cheer: to żart????
Niemożliwe!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #765227 przez chomiczka
Też uważam to za niemożliwe! Macie może w USA coś typu Prima aprilis??
A może w nerwach coś chlapnął... To musi być jakaś pomyłka Asia :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #765255 przez dominia
Siedze i mysle .. Ja pierdziele co sie dzieje .. Ja tez ostatnio chodze i zastanawiam sie nad soba, jakos nie wiem ciezko .. :(
Nie wysypiam sie od 8 miesiecy .. Jeszcze dzisiaj myslalam, ze mnie trafi, dziecku chyba zeby kolejne ida i wierci sie pol nocy, ryczy bo glodny, ojciec spi a ja pozniej wpadam w dolki :(
Praktyki, szkola, praca lic. Przerasta mnie wszystko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #765289 przez isola
Jadzia-bardzo mi przykro :( Może jeszcze nie wszystko stracone, czego Wam życzę. może to jakiś przejściowy kryzys? Faceci przecież też tak mają, że czasami czują się przytłoczeni, przeciążeni, coś ich przerasta... Kobiety najczęściej rozładowują złe emocje gadając o tym, co boli, strojąc fochy, a faceci tak nie potrafią i niestety najczęściej do głowy przychodzi im ostateczne rozwiązanie, jak u Radka... Może on tak właśnie ma? Może trzeba go przymusić do rozmowy? Nie poddawaj się. Z tego, co wcześniej pisałaś o nim i o Waszym związku, to wszystko wyglądało normalnie, on wydawał się zrównoważony, więc może można jeszcze popracować nad Wami? A ktoś widział u Was, że Radek ma jakieś kłopoty, jakąś jego zmianę?? Trzymam mocno kciuki i nie wierzę, że tak u Was może się skończyć...
Wirtualne uściski!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #765338 przez Satine0
:angry: :angry: :angry: Co za...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl