BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 6 miesiąc temu #762198 przez sylwia1986
Pliszka a ja bym jeszcze zrobiła test na adeno i rotawirusy, może da się u Was w aptece kupić taki kasetkowy test wygląda jak ciążowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #762350 przez ola85
Witajcie,
U mnie dzisiaj przez pół dnia nie było prądu, to tego pracy dużo.
Mam 10 minut, ale postów mało to może zdążę :blink:
Pliszka - współczuję, długo Was ta biegunka trzyma
Monia - to masz artystycznie uzdolnioną córeczkę :laugh: Może jakieś liceum plastyczne? :) A nad tym andrzejkami to jeszcze pomyśl, może tak fajnie się oderwać :silly:
Bananamana - jesteś dla mnie perfekcyjną panią domu :) :) :) , radę zapiszę :) Pęknie Dagusia stoi, a w misiowym kombinezoniku jest przesłodka :kiss:
Monia - Lidzia uwielbia ciągnąć za uszy i nos, chyba nie jest taka delikatna jak Igunia :P
Dominia - Iguś jest blondyneczek, to może po prostu tak ma. Ja nie mam anemii, a cerę mam porcelanową :blink:
Princess - Adaś pięknie siedzi, super :)
Paulaaa - współczuję Oli :( U nas albo 3 drzemki - każda do godziny, to Lidzia idzie spać o 22 i wstaje koło 7 ( w nocy 2 pobudki), albo 2 ( w tym jedna ok 1,5h) i wtedy Lidzia zasypia koło 20 ( w nocy wstaje wtedy 3 razy)
Isola - to czekamy na zdjęcia :)
Sylwia - będziemy się później grillować wspólnie w ogródkach, a o kłopotach zapomnimy :P
Pliszka - z tymi neutrocytamni to tak jest przy infekcjach wirusowych, zdrowia dla Olusia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #762356 przez bananamana
halo ja na szybciocha dzis znow :)

Sylwia ja wymienilam na turystyczne jak Daga zaczela sie wspinac po zwykłym i kilka razy buzia pozadnie przywalila w szczebelki, dla mnie te turystyczne jest bezpieczniejsze bo nawet jak sie w nim przewraca to nie robi sobie krzywdy bo wszedzie miekko :)

Ola o jaaa cie do perfekcyjnej pani domu to mi baaaaardzo daleko ale dziekuje :blush:

Ahhh zapomniałam dodać szósty ząbek właśnie się przebił :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #762603 przez isola

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #762607 przez isola

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #762650 przez dominia
Chcialam sie pochwalic, ze moja kolezanka urodzila Synusia o 21:15 z waga 3450 g i 54 cm :) jestem taka szczesliwa, ze az wariuje ! :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #762698 przez michasia
Banana Misio słodziak.i jak ładnie uzębiony:)

Princess Adaś bardzo do Ciebie podobny. Ktoś u Was w rodzinie uważa inaczej?

Isola ale śliczny śpiworek.

Dominia pogratuluj koleżance, to ta ze studiów, tak?

Dziś padam. Na 10pojechałam na badanie słuchu, wyszłyśmy z gabinetu po 11. W jednym uszku wyszło badanie gorzej i dla pewności jeszcze za rok mamy się zgłosić.
Później parę rzeczy załatwiałam na mieście. Po powrocie do domu musiałam jechać babci i mamie na zakupy, też ponad godz zeszła. Oddałam też dziś mojej cioci rzeczy, które nam pożyczała dla Ani od siostry. I jeszcze brat zadzwonił, czy bym go mogła wieczorem przywieść...-moja mama robi im chrzciny u nas w sob, i stwierdzili, że sobie wcześniej przyjadą...
Ogólnie masakra, aż się boję co będzie w sob. Na szczęście jutro jedziemy na noc do znajomych.

Ach,...przykro mi ostatnio z kilku powodów i jakoś nie umiem się podnieść. dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #762724 przez isola
Hej Dziewczyny! Noc masakra, co składam na karb szczepienia. Ninka jak nigdy budzila się chyba ze 4 razy :-(. A Judytka nie mogła zasnąć, bo zapomniała zabrać swojej przytulanki z przedszkola... teraz młoda odsypia nocke, a ja już piję kawkę. Na pewno pierwszy spacer odpuszcze i uspie Ninke w łóżku i sama się zdrzemne :) .
Michasia a co się dzieje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #762753 przez Marlena1888
Michasia co się dzieje? uszy do góry!

isola jaka słodkaq kruszynka.. :) :kiss: :kiss:

Banana gratuluje 6 ząbków :woohoo: oo to Dagusia już nebezpeczna haha tak samo jak Igusia jeśli dobrze pamiętam :)ale śliczna misia:)

paula u nas Fifi śpi od ok 20.30 do 6.30 z 2 pobudkami. a w dzien ma dwie drzemki po ok 45 min.

pliszka to sie Oluś namęczy biedaczek.. a kompot z jabłek próbowałaś, pieczone jabłko, gorzka czekolada do polizania- u mnie mega zatwardziła..

Monia jaką masz zdolną i utalentowaną córcie :) :woohoo: :kiss:

Gosia gratulacjeeeee! ale fajnie;) że malutka bedzie miała rodzeństwo:)

princess Adaś cukiereczek:)

a u nas też nocka też z pobudkami mega, zły sen ma ostatnio... tak jak u Was. jutro czeka mnie znowu szkolenie :) oki kończę bo Fifi chce mi w laptopie popstrykać:)

pa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #762822 przez Madlen
Dzień dobry :)

Sylwia dzięki,tak chrzciny się udały :) Adi grzeczny, ksiądz przyjazny, goście weseli, jedzenie dobre :)

Banana mi ginekolog powiedział, że nie mogę wkładki, bo jestem po cc i mogą być komplikacje.. Szacun dla niego za to.
Słyszałam, że po wkładce hormonalnej Mirena @ zanika.. Koleżanka chce założyć, lekarz jej mówił że koszt 1500, a posłuży 5 lat.
Misia do schrupania :)

Jadzia mi się spieszyło z chrztem z powodu pracy. Tak to połączyłabym z roczkiem.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Postaram się dziś wstawić jakieś foty

Jadzia extra kibelek :)
Cudowny nasz zagraniczny dzidziuś :)Ponosiłabym go na rączkach :)
Wow nocnik się przyjmuje. Też mnie kusi, ale chyba dużo za wcześnie.

Michasia chciałam cytologię w mojej przychodni.
Lekarz wymyślił mi jakiś stan zapalny by tylko odłożyć cytologię na później. Dał lek, po którym krwawiłam. A jak miesiąc później poszłam to czekałam godzinę i nie przyszedł do pracy... Zawsze przyjmuje z fochem, odkłada pacjentkom cytologię. Już tam nie wrócę.

Wczoraj byłam na Osowej Górze u lekarza, który mi prowadził ciążę i zrobił mi cytologię, 2 razy usg (dopochwowe i brzuszne), badanie na samolocie, recepty, zaświadczenie, mnóstwo porad. Za 160 zł.
Przykre, że darmowa opieka medyczna nas tak olewa i robią wszystko byle jak. Ja nie mogłam znaleźć dobrego ginekologa, nie mówiąc już o stomatologu, nawet prywatnym.

Dominia biegny Igulek, niech szybko zdrowieje :kiss:
Gratulacje dla koleżanki :)

Ola też zadroszczę domku. A problemy znikną w końcu to pewne.

Gosiu cieszę się, że operacja się udała. A z dzidzią- widocznie tak miało być :) :)
Taki prezent z góry :) Jak się cieszysz to gratuluję :)

Monia nóż omójboże :ohmy:

Pliszka niesamowita babka z Ciebie :)
U nas były biegunki przed 1 ząbkiem. Współczuję zmartwień. Ale Twoja pozytywna energia na pewno pomoże w szybkim rozwiązaniu problemu.

Monia bla bli :) dobre. U nas jest ada (jakby chciał swoje imię powiedzieć), dadada i tak głośno czasem.

Ten park botaniczny to park UKW czy ten w Myślęcinku?
Gratulacje dla Kini. Zdolna za mamusią :)

Jadzia imprezy przebierane są najlepsze. Parę lat temu chodziłam intensywnie do studia tańca. I organizowali tam wiele imprez. Lubiłam przebierać się i wcielać w różne role.. Na Halloween miałam poszarpany strój, ogon, rogi i przerażającą maskę
Ach stare dobre czasy..

Princess fota niesamowita, jaki on rozkoszny :) I jak pięknie zapozował :)

Paula Adaś zasypia mi ostatnio o 22 :ohmy: a wstaję ok 7. Kilka razy w nocy się przebudza i suszymy ;) 3 drzemki półgodzinne za dnia.

Isola teściowa sucz, ale dajecie na szczęście radę bez niej. Jakie teraz są stawki dla opiekunek?
Ale śliczny Twój poranek :)

Michasia co się dzieje? Ty dołujesz? To niepodobne..


Adi już potrafi wstać, łóżeczko na najniższym poziomie.
Raczkuje bardzo szybko. Dużo zamieszania.

Od wczoraj nie chce pić mleka (Bebilon2) On, żarok, bije butelkę :ohmy:
Jogurt owszem, picie chętnie, kaszkę też zje ale samego mleka lub zagęszczonego łyżką kaszki nie.

Miała któras z Was tak? :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #762853 przez dominia
Witam :)

Wczorajsza nocka bardzo średnia za to dzisiejsza nie była zła :) mimo to i tak chodzę jak zoombie :( mnie też jakaś choroba dorwała i nie czuję się zbyt dobrze ..

Pliszka o Matko :ohmy: To Oluś ma strasznie długo te biegunki ;) uważaj żeby się nie odwodnił :kiss:

Michasia tak to ta co ze mną studiuje tylko na innej specjalizacji i mieszka u mnie w mieście :)
Ojej a to co się dzieje ?

Mój Syn nie należy do tych 'szczypiorków' ani do 'grubasów' jest w sam raz, waży pewnie już ponad 8 kilo jak nie 9 :) ja z siostrą też byłyśmy pyzate a teraz Mama się na mnie drze, że nic nie jem a M. się zastanawia czy przytula mnie czy wieszak :S ostatnio kupiłam sobie spodnie z rozmiarem .. xs. :dry:

Madlen u mnie od kilku dni też jest cyrk z mlekiem .. bije butelke i nic na to nie poradzę, nie chce jeść to niech nie je :) ale deserki i obiadki chętnie zjada :)
np. wczoraj zjadł może 30 ml na noc .. wkurzył mnie bo zawsze jadł jak odkurzacz 230 ml z kleikiem .. poszedł spać i myślałam, że wstanie przed północą a obudził mnie po 2 więc widocznie mu nie było potrzebne :)
Super, że chrzciny się udały :) czekamy na fotki !!!
Kiedy wracasz do pracy ? chyba w tym miesiącu no nie ?

Isola Ninusia piękna obudzona królewna :kiss:
Czyli ta nieprzespana noc to od szczepienia ?

O właśnie odnośnie szczepień .. mamy jedną wizytę zaległą z września .. nie mam kiedy iść z Igorem Go zaszczepić bo albo jest chory albo ktoś w domu leży i zdycha więc jak ja mam to nadrobić .. wczoraj przyszło mi już drugie ponaglenie z przychodni z podpisem PILNE .. ale się wku&*!!@^ ... niech te ogarnięte Babska zobaczą do karty zdrowia a później wysyłają takie rzeczy .. ja wiem o tym i pamiętam, że mamy iść na szczepienie .. T. jak to zobaczył to wziął i w sekundzie wywalił do kosza :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #762902 przez ola85
Witajcie,
Bananamana - Lidzi też zdarzyło się uderzyć główką w szczebelki, ale jakoś bardzo przy tym nie płakała, a na turystyczne mi się buntuje, bo nie ma się czego złapać :blink:
Isola - ale ona jest duża :) śliczny śpioszek :kiss:
Dominia - gratulacje dla koleżanki :)
Michasia - co się dzieje?
Madlen - no to chrzciny się udały :) To prawda co piszesz, teraz czasem nawet prywatnie dobrego lekarza znaleźć.
Dominia - ja myślę że nikt w przychodni nie ma złych intencji, Oni to wysyłają "rutynowo" M. dobrze zrobił :) Nie przejmujcie się :blink: , niech Igorek szybko wraca do zdrowia :kiss:

No to widzę że ogólnie dzieciaczki gorzej śpią. Lidzia zasnęła o 21 wczoraj i budziła się co co 2h :S
Zauważyłam też że poruszacie często temat wagi dzieciaczków, chciałam już kiedyś napisać, ale czas gonił :silly: , nie wiem czy zauważyłyście, ale ta cała "waga" którą tu podajemy jest strasznie niemiarodajna. Na tą naszą "wagę" trzeba by nałożyć wiek, wzrost, no i ogólną urodę dzieciaczka, bo przecież jedni ludzie mają rysy ostrzejsze, drudzy okrąglejsze. Ja widzę po Lidusi, jak strasznie się zmienia. Nie ma więc co segregować: moje dziecko jest z tych "grubszych, chudszych, czy średnich" Jak ma drobnych rodziców, to z każdego "pultaska - bobaska" wyrośnie chudzina. I wiecie co, tu od razu przypomniał mi się ULUNG :silly:
Suzi - gdzie jesteś???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #762923 przez Madlen

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Co do wagi Adaś na szczepieniu ważył 10.400 ale nie wygląda na grubego i trzeba wziąć pod uwagę wagę urodzeniową . Chociaż Marysia Satinowa też miała ok 4 kg a waży dużo mniej. U nas startował z 4420. I pomimo, że lubi jeść to nie je dużo.
Tłumaczę sobie, że będzie jak Gortat ;)

Wasze dzieci na obiad jedzą małe słoiczki z daniami czy duże? U nas małe i zastanawiałam się czy nie za mało.

Czyli z tym mlekiem może być związane z ząbkowaniem..
Dominia a kaszki je? Jak tak to jakie? Na mleku?
Adaś je na mleku ale szału nie ma z tym. Bawię się z tą łyżeczką..
Na noc też zjadł odrobinę i nawet źle nie spał..

Ola fakt Lidusia się wyciągnęła a była chyba tylko trochę lżejsza od mojego Adasia. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #762932 przez dominia
Madlen Igi je kaszkę na mleku, raz dostaje ją w miseczce z pokruszonymi ciasteczkami orkiszowymi i deserkiem, zajada się jak szalony :) tak to z butli zwykłą dostaje, albo kleik albo jakąś smakową, czekam na zastrzyk gotówki i czaję się na te kaszki holle :)
O jeju to jak 10 przykazań .. masakra z tymi przepisami ;)
Z obiadkami u Nas jest różnie, ile zje to nie wiem bo ja mu gotuję ale ostatnio jak mi brakło i M. kupił słoik to może ze 2 łyżeczki zostały na dnie tego dużego słoiczka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #763004 przez princess
Katarinko kaszki Holle zamawiam stąd: kidy.pl/kaszki_holle-244-k.html

Sylwia Adam też często nie cycka smoczka. Na zaśnięcie mu daję ale większość razy wypluwa.

Pliszko napisz co powiedział lekarz. A wynik posiewu na kiedy ma być?

Michasiu co się dzieje? A co ze słuchem Ani, coś zauważyłaś? Większość ludzi mówi, że Adaś to czysty tatuś. Moja teściowa i parę osób twierdzi, że bardziej jest podobny do mnie, mojego taty. Ale im Adaś większy, tym podobno coraz bardziej do mnie podobny, tak inni twierdzą.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Czyli Twój Adaś obraził się na smoczek? Mój już dawno to zrobił, pisałam o tym na forum wielokrotnie. Pije raz dziennie z butelki wczesnym rankiem przez sen. W stanie czuwania prędzej zwymiotuje, niż zassie smoczek. Wszystkie posiłki je łyżeczką. Na obiad wciąga około 200 g

Dominia niech się cmokną z tym szczepieniem. Teraz już nie ma obowiązku szczepienia więc oni niech nie ponaglają.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl