BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 6 miesiąc temu #761624 przez Satine0
Moja pije mleko rano 180 i na noc 180 z kaszą...więcej nie chce za nic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761675 przez Monia_T
Iga zaczęła dziś inaczej gadulić...mówi bla, bli i pokazuje na coś. Albo tak pytająco ja bla bli? Śmiesznie, jakby chciała o coś zapytać...może to oznaka, że skok się skończył...ehh jakby jeszcze nocki wróciły do normy ;)

Na wieczór zjadła całą porcję gęstej kaszki, szok :ohmy: :laugh: popiła cycusiem i śpi :)

Spacer w parku botanicznym cudowny, byłyśmy 2,5 godziny...tam jest tak pięknie, aż zaczęłam się zastanawiać czemu nie jeździmy tam częściej.

Jutro do biura nie jadę, dzień spędzam w domu :)

Pliszka 11 dzień :ohmy: Ekstremalnie mu te ząbki idą...uważaj, żeby się nie odwodnił, dobrze, że humorek mu dopisuje :) Mówisz, że mop się sprawdza...może też się skuszę :P

Drzyzgunia jeszcze sporo szczerbolków wśród naszych maluszków :) Ja jestem zdziwiona, że Iguni tak szybko wychodzą, myślałam, że będzie jak u Kini...zacznie się w okolicach 10 miesiąca :)

Dostaliśmy zaproszenie na Andrzejki. Znajomi wynajmują lokal i tam organizują dla ok 30 osób, ale chyba odpuścimy...nie mam nastroju, poza tym kasa...wiadomo :blink:

Kinia właśnie robi kolejną pracę na konkurs plastyczny...jej to sie chyba nie znudzi :silly: ostatnia kilka dni temu zajęła III miejsce na kilkadziesiąt zgłoszonych :)

Miłego wieczoru :kiss:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #761697 przez bananamana
Cześć dziewczyny nie wiem czy odniose sie do wszystkich pewnie nie bo juz polowy nie pamietam czytalam dzis na dwie tury. Najpierw mialysmy gosci rano a pozniej mlodej sie rozregulowalo spanie i spala mi po pol godzinki no ale jakos dalysmy rade moze tak od ko0ńca:

Satine moja Dagula rano zjada ok 130ml kaszki pozniej wypija 180ml ok 14 a pozniej na noc 150ml mleka z domieszka kaszki i w nocy mleko 180ml czyli 4x :)

Gosiu cóż za wiadomości serdecznie gratulujemy i czekamy na dalsze wieści :D

Ola przewalone z ta dzialka mam nadzieje zd szybko sie sytuacja wyklaruje, eee a przypalony kotlet nie jest zly trzeba zrobic tylko maly knif zalac tego kotleta na tej patelni wrzatkiem i poddusic chwilke nie czuc spalenizny a kotlet sie robi soczysty :)

Pliszka biedny Olus ale go mecza te biegunki kurcze mam nadzieje ze w koncu mu sie to szybko skonczy, dobrze ze humor mu przynajmniej dopisuje :)

Jadzia Hubert jest cudowny a jaki ma tron :D Zdolniacha z niego z tym sikaniem. Ale najbardziej uśmialam się z klocka :lol:

Marlena gratuluje zabkow :D

Monia dla Iguni tez gratulacje idzie z tymi zębami jak burza ale uważaj Dagula juz ja goni szósty widac pod dziaselkiem :woohoo:

Sylwia podziel sie racuchami dawno juz nie robilam a smaka narobiłaś :D

Nie wiem co jeszcze mialam skrobnac to teraz o mnie troche :blush:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

To się rozpisałam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #761709 przez bananamana

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761736 przez Monia_T
Banana Dagunia Misio cudna :kiss: Wcale nie było moim zamysłem zrobić z Igi przodowniczkę w jakiejkolwiek dziedzinie :silly: A jak Dagusia znosi górne ząbki? U nas najgorzej nie było...ale były bardziej odczuwalne niż dolne :)
Też pomyślę o wkładce...nie planuję więcej dzieciaczków, chociaż...ostatnio znajoma, która rodziła równo ze mną przysłała mi fotkę testu. Będzie miała kolejne maleństwo i gdzieś tam głęboko pomyślałam, jak fajnie :) Ale nie...my już więcej dzieciaczków nie planujemy :laugh:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761745 przez bananamana
Monia alez ja nie sugerowałam że robisz z Iguli przodowniczkę tak napisałam dla hecy :)
A wkładki są różne mój lekarz pytał czy bede jeszcze chciała potomstwo odp ze tak dlatego tez taka wkladka, są jeszcze wkładki hormonalne ktore zakłada się kobieta nie planujacym juz wiecej potomstwa. Po wyciagnieciu tej ktora ja mam wraca 100% płodność :)
Ząbki Dagula wszystkie znosi tak samo czyli nie fajnie placz marudzenie zarwane nocki aleeeee czopki dzialaja cuda Viburcol juz kolejny raz polecam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761749 przez Monia_T
Banana wiem, żartowałam :silly:
Aż mi głupio pisać...bo ja ciągle Iga siedzi, Iga, raczkuje, Iga chodzi, Iga mówi, nawet ząbki tak szybko jej wyszły :P No ale co zrobic...nie zahamuje Okruszka :laugh: :silly: :blink:

Ja właśnie myślę o hormonalnej. Jestem spełnioną mamą, wiek odpowiedni myślę, że będzie ok.

Szkoda mi Daguli...ale pocieszę Cię, u nas nocki też są masakryczne. Mam nadzieję, że wróci wszystko do normy. Bo marzę, żeby się wyspać. A najbardziej rozwala mnie jak przed 7 raną Iga z wielkim uśmiechem budzi mnie tarmosząc, całując (czyt. liżąc po twarzy) otwierając palcami moje oczy i pokrzykuje wesoło "mamma, mamma" :) No przecież to logiczne, że skoro ona jest wyspana, bo ktoś czyli mama nie pozwolił jej się w nocy rozbudzić kilka lub kilkanaście razy to mama na pewno też jest wyspana :)
Ale ten jej uśmiech i przytulaski szybko zabierają z mojej głowy resztki myśli o śnie :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761770 przez dominia
Jutro postaram sie cos wiecej napisac .. Wiec przepraszam, ze teraz tylko o sobie :(

U Nas masakra :( Iguń taki biedny :( plakac mi sie chce, dolek przy okazji mnie zlapal :(
Nocka cos czuje, ze bedzie 'ciekawa'
Za miesiac mam zrobic I. Morfologie bo doktorka stwierdzila, ze cos jest za blady .. Oby to byla tylko taka Jego uroda.
Ale charczy mu z nosia :(

Dobranoc Kochane :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #761820 przez jadziatopol
Banananama
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Dagunia misio rozwala! :kiss: przecudna! i stoi juz pieknie!
Monia Slodka pobudka :kiss:
Michasia dzieki :) Hubus czuje sie dobrze...wczoraj tylko goraczkowal troche pod wieczor a nocka niestety fatalna ale tak jak poprzednie...wiec chyba to dalej skok albo zabki ;) tez marze juz o spokojnym snie.Dzisiaj rano juz super....usmiech od ucha do ucha i standardowo :)
Marlena dzieki :kiss: tata dostaje nowa chemie....jakas nowa na rynku europejskim i amer. zobaczymy jak to zadziala ;)
Gosia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



a my dalej pieknie siusiu robimy do nocniczka -kibelka :lol: ale zakladam pampka po domu bo boje sie klocka niespodzianki :lol: :blink:
A moj Bartek ma impreze Halloween w szkole i nie wiemy co tu wymyslic.....trzeba jakos strasznie sie przebrac :cheer: sama poszlabym na taka impreze!

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761835 przez princess
Pliszka dużo zdrówka dla biednego Olusia :kiss:

Jadziu super tron haha, Hubek już na nim zasiada szok :cheer:

Resztę nadrobię jutro.

Pozdrowienia od Adasia :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761866 przez Paulaaa
Cześć z rana.

Satine, Maryś śliczna :) Moja mleka je jakieś 5x na dobe z czego dwa karmienia to nocą. Jak bardzo zgłodnieje to zjada 150ml ale zazwyczaj jest to tylko 120ml.

Ola ano wstaje. Wszędzie gdzie się da. Treba mieć oczy dookoła głowy, bo w ogóle nie interesuje jej, że może sobie krzywdę. Lidzia cudna :)

drzyzga a to Ci się łaskawca trafił :lol: hahaha, było mu przygadać. :blink:
Zdrówka dla Was. Jak tam umierający S? :lol: :lol: Dalej jest AŻ tak chory? B)

Monia fajnie, że warsztaty udane. :) Dziewczynki śliczne :)

Jadzia moja też chuderlak :silly: Teraz ma może z 7600g, ale moooooże ;) Tron Hubka fajny. Wie już o co chodzi? Mi się wydaje jakoś za wcześnie. Zamierzam pozbyć się pieluszki u Ami w wakacje. :blink:

Michasia ja u gina byłam jakoś 8 tyg. po porodzie, ale cytologi mi nie robił. Robił mi na początku ciąży i teraz kolejną mam zrobić w 2014 roku dopiero.

Dominia biedny Iguń. :( Nie ma nic gorszego niż chore dziecko, moja Ola od tygodnia na antybiotyku. Zdrówka dla synka :)

Gosia napiszę Ci po raz drugi, GRATULUJĘ!! :kiss: Co do Zosiaka... wiedziałam, że da sobie radę! Dzielna dziewczynka! Ucałuj ją proszę :kiss: :kiss:

Pliszka strasznie długo ta biegunka trwa u Olka... Uważaj żeby się nie odwodnił.

Banana też chciałam wkładkę, ale jakoś nie mogę sobie wyobrazić jak mam chodzić z ciałem obcym w sobie :silly: Mogły by być tabsy, ale jakoś nie po drodze mi do gina, więc póki co jedziemy na gumkach :blink:
Daga śliczna. :)

Princess, jaki Adaś duzy :cheer: dawno go nie widziałam.
Śliczny chłopiec i chyba bardziej podobny do mamy? :)



A ja mam pytanie... O której kładziecie dzieci spać i o której wstają oraz ile mają drzemek w ciągu dnia?

Amelka obojętnie o której idzie spać (najczęściej jest to 20 - 20.30) zawsze wstaje o 6 max.6.30. Jak wstaje o tej 6 to ma trzy drzemki w ciągu dnia. Pierwsza o 8 (jak teraz) kolejna o 12 i ostatnia o 16 najpóźniej. Normalnie chodzę jak zombi. To ranne wstawanie mnie wykańcza, tym bardziej, że w nocy młoda też się budzi. Od jednego razu do nawet trzech :dry: Nieważne ile zje na kolacje, czy jest to 150ml mleka czy 180ml kaszy je w nocy. Drze się jak opętana, a jak już zobaczy butlę to się na nią rzuca wręcz... :dry: Zje 100ml i zasypia nie dokańczając... Już mi ręce opadają.

Oli na antybiotyku od Piątku. W nocy miała biegunkę.Nie zdążyła dojść to wc i załatwiła łóżko. O 2 w nocy zmieniałam pościel...

Teraz obie śpią, a ja już kaplica, nie zasnę. :dry:

Miłego dnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #761936 przez isola
Gosia- podwojnie się cieszę! !
Paula- u nas wygląda podobnie. Ninka budz się między 6-7, w dzień śpi 2 lub 3 razy (o 9, 13 i czasem ok 16.30). A kąpiel ma o 19 i przed 20 śpi. W nocy zazwyczaj śpi ładnie i jak się przebudza to dopiero nad ranem. Ostatnio spala nieco gorzej ale to chyba było przejściowe.

A my dziś mieliśmy szczepienie, kolejną dawkę hexy. Ninka chudzina , waży 7500 g i ma 77 cm. Teraz młoda śpi:-)
Niania sprawdza się i udaje się nam nie brać babć do pomocy. Moja mama dzwoni i pyta się czy pomóc np jutro wyjdzie na spacer z młodą, bo muszę ogarnąć chatę na weekend, bo mamy gości. A teściowa jeszcze ani razu nie spytała się o wnuczki, ba nawet nie zadzwoniła...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #761942 przez isola
A tak rano mam w łóżku ;-)
Nie udało mi się wkleić zdj z komórki. Postaram się zrobić to wieczorem z komputera...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #762072 przez sylwia1986
Dzień dobry :)

Bubuś wczoraj miał 2 drzemki przez dzień o 12 i 15.30 już zadowolona że ładnie pójdzie spać o 20,owszem poszedł, ale o 21 był wyspany i gotowy do zabawy :dry: od 1 do 7 przespał już z nami w łóżku z cycem w buzi, rano pampek chyba z kilo ważył :dry: kiedy to coś dziwnego ze snem się skończy...

Satine w dzień pije 4-5 razy mlesio, ale w nocy duuużo więcej :huh:

Olu mi też mieszkanko by starczyło, ale jest jak jest i musimy przez to przebrnąć, oby to później cieszyło.

Drzygunia to co napisałaś na fb o chorowaniu mężczyzn najprawdziwsza prawda :silly:

Pliszka o matko 11 dni :ohmy: kurcze dobrze, że mimo wszystko Oluś pogodny.

Monia gratulacje dla Kini :woohoo: zdolniacha, kiedyś pokazywałaś prace na angielski, faktycznie pięknie rysuje :side:

Banana na jaki czas ta wkładka wystarcza? I co jeśli planuje się kolejne potomstwo? O widzę że odpowiedź już padła :silly:
Dagula przesłodziak :kiss: macie w domku turystyczne łóżeczko, nie korzystacie ze zwykłego? Z ząbkami mamy to samo :dry: bez gorączki czy biegunek, ale nazwałabym to że występuje ogólne rozdrażnienie :silly:

Dominia biedny Iguń :( jak nocka ? dużo zdrówka dla synusia i sił dla mamusi :kiss:

Jadzia ale czad, prawdziwa amerykańska impreza halołinowa :silly: nie bój się, Bartek na pewno wymyśli coś odjazdowego, daj później foty :lol:

Princess Adaś jest super :lol: zresztą jak wszystkie nasze dzieciaczki :)

Paula Bartek chodzi spać 20.30-21 a wstaje 7-7.30, w normalne dni ma 3 drzemki ok.10, ok.14 i ok.17, średnio po pół godziny każda, ta środkowa czasem godzinna, a z nocnym wstawaniem jest teraz hardkor :silly: o 22,23,1 i wtedy już zazwyczaj wymiękam i biorę go do nas i tak od tej godziny do rana przesypia z cycem w buzi..

Isola teściowa boi się zapytać, bo a nóż jeszcze byś ją poprosiła o pomoc i co wtedy :silly:

My byliśmy na spacerku, kupiliśmy nowy smoczek, jakoś ostatnio nie używaliśmy, a z tych pierwszych powyrastał. Jak na razie zasnął z nim w buzi, więc dziś drzemek dla odmiany pewnie będzie 4... Może on nas wybawi od kłopotów ze snem :S :silly: :blush:

Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #762125 przez Pliszka
Hej

Paulaa, Oluś chodzi spać ok. 20 i śpi bez przerw do 6:30 :) W dzień trzy drzemki ok. 8:30, 11:00 i 15 :) Drzemki trwają ok. 40 minut.

Bananamama, piękna Dagunia :)

Princess, super Adaś :)

U nas biegunka nie odpuszcza :( Mamy wyniki morfologii, za niskie neutrocyty, czytałam, że może to świadczyć o infekcji wirusowej/bakteryjnej, więc jednak chyba nie zęby :dry: Tylko dlaczego to tyle czasu trwa? Czekam na komentarz lekarza i na wyniki posiewu :dry: Sylwia, wiesz coś o tych neutrocytach? Jest ich za mało i procentowo i ilosciowo, reszta w normie, monocyty na górnej granicy.
Oluś pije Orsalit, który uzupełnia mu elektrolity, ładnie i sporo je, ale przez te biegunki nie przyrasta, a i tak jest drobniutki, więc powoli zaczyna mnie to martwić. Co to za cholerstwo się przyplątało :dry: Jest 13, a było juz 5 kupek :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl