BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 6 miesiąc temu #767428 przez Satine0
Anoda :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Gratuluje !!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767429 przez Monia_T
ANODA GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #767431 przez dominia
Anoda !!!!!!!! Ale SUPER ! tak coś czułam bo na staraczkach Cię podglądam namiętnie :blush: Po cichutku gratuluję i trzymam mocno kciuki ! :kiss: :kiss: :kiss:
Brzuch Cię boli jak na @ ? u mnie to było normalne, nawet w szkole w podpasce chodziłam bo wiedziałam, że 'jest' ciotka ;)
Wierzę, że będzie wszystko dobrze !!! Cała się trzęsę i ciary mam !!! Ale OGROMNIE się CIESZĘ !!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767443 przez michasia
Anoda widzę ostro wzięłaś tego swojego w obroty:) Super, gratuluję i życzę szczęścia z całego serca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #767444 przez anoda89
Ja w ogóle się nie spodziewałam bo byłam tydzień temu u gina i nic nie mówił więc dałam sobie spokój. Brzuch boli trochę inaczej i tylko przy chodzeniu bo ja usiądę czy się położę to przechodzi ale może to przez zapalenie bo mi się zrobiło. Zobaczymy 8 listopada co tam się dzieje bo akurat mam wizytę i do tego czasu mam brać luteinę.

Tak w ogóle dziękuje :lol: :lol: :lol: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767479 przez jadziatopol
Anoda kochana , tak bardzo sie ciesze! Gratuluje I zycze wszystkiego dobrego :kiss: :kiss:



Ja nie moge dojsc do siebie.nie jem 4 dzien.pale fajki I pije kawe.bartek opiekuje sie hubkiem bo nie moge patrzec na niego.jak patrze na te cudne oczka widze r I lapie mnie totalny dol

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767505 przez michasia
Jadzia wiem, że bardzo Ci ciężko, ale nie zabijaj siebie. Musisz jeść i starać się dla synów! Oni Cię bardzo potrzebują! A jak R?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #767527 przez Pliszka
Anodaaaaaaaaaaaaaaaaaaa wow wow wow :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Gratulacje Kochana!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Ale się cieszę! Mnie przez pierwszy miesiąc tak bolał brzuch, że chwilami mnie zginało w pół albo budziłam się w środku nocy z bólu, jedna pani doktor mówiła, ze to normalne, druga, żebym poleżała, bardzo się oszczędzała i łykała magnez, potem wszystko minęło jak ręką odjął, mam nadzieję, że u Ciebie też tak będzie!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Na kiedy masz termin? Ale fajnie :) Głaszczę po brzuszku i MOCNO trzymam kciuki za bezproblemową piękną ciążę :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Jadziu biedna :( :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Koniecznie musisz być silna, proszę sobie natychmiast zrobic coś do jedzenia! Kochana, ja sobie wyobrażam jak Ci musi być ciężko, ale Bartek, choć taki mądry i dojrzały, to też jeszcze dzieciak, jemu też się świat wali :( Bądź silna dla niego. Jesteśmy to wszystkie z Tobą.

Kasia - zdrówka dla Tosi!

Z tymi czarami i urokami to się pierwszy raz spotykam w życiu :ohmy: :unsure: :blink: Niezły kosmos :laugh: Moje dziecko śpi pięknie od urodzenia, więc widocznie spotykamy same dobre wróżki :blink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767540 przez Madlen
Anoda wreszcie :) Gratulacje Kochana :kiss: Jak zareagował M?
Bóle brzucha też mnie męczyły.

Kasia zdrówka dla Tosiuni



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767563 przez Madlen
Princess Adi śpi 2 razy po 30 minut, na spacerze nawet godzinkę.
Nie słyszałam o jogurtach Humana.

A Twój Adaś o której zasypia?

Ola też pamiętam gumy Turbo z samochodami ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767569 przez drzyzgunia
ANODAAAAAAAAA gratulacje najszczersze i prosto z serca :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767579 przez katarinka1
Anoda Cudowna wiadomość :lol: :lol: :lol: Bardzo się cieszę i gratuluję. Spokojnych, bezproblemowych 9 m-cy :kiss:


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767597 przez Martyna
Witajcie!!

ANODA :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: WSPANIALE!!!! ależ się cieszę!!! wszystko musi być dobrze

Jadzia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Spóźnione :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: dla Adasia i Igorka

Michasia też bym się wkurzyła

Chomiczka super wieści!!

Przepraszam, że Wszystkim nie odpiszę. Dłuższą chwilę mnie nie było.

Padam na pyszczek. Od 2 tygodni mamy nową opiekunkę i jak na razie jesteśmy zadowoleni. Teściowa mojej koleżanki wyleciała z hukiem!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ola guma Turbo... a Kaczora Donalda pamiętasz?

Dobrej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767622 przez kasia123m
Jajajajajaja :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: anoda aleee sie ciesze :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Ale eemocjee :laugh: :laugh: :woohoo: :side: :lol: :kiss: kuurd co za news...supr super super



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #767624 przez Marlena1888
Anoda gratulacje :lol:
czekamy na zdjęcie fasolinki :lol:

Jeśli chodzi o te psie uroki, nie wierzę w zabobony ale zrobiłam to tak dla ciekawości i tak jakby pomogło.. a to właśnie Dominia chodzi o coś takiego. kiedyś, tak ze sto lat temu takie postępowanie to była normalka w każdym domu. teraz mam znajome które jeżdzą z dziećmi (tzn z jego ciuchem np) do znachorek bo np się czegoś przestraszy i dostaną zioła i dzieci naprawdę zdrowieją. ja od urodzenia Fifiego tego nie stosowałam. teraz przyszła głupia niemiła baba i być może coś w tym jest.. "splucie na psie uroki" wygląda tak że zewnętrzną częścią dłoni głaszcze go 3 razy po czole i mówię" tfuu na psie uroki" :)
tak a propo moja ciotka ostatnio też miała przeboje. zatrzymała się w obcej wsi. spotkała 2 stare baby wiejskie które ją urzekły, jak przyjechała do domu to wymioty, rozpalona.. przyjechała jej siostra i ją spluła i jak ręką objął.
nie mówię że wierzę w takie rzeczy.. powiem tak. nie chce w to wierzyć.

Madlen miałam już 5 szkoleń i powiem Ci że tylko przed 1szym miałam tremę. tak to luz. to się czuje. :silly: a tematyka jest ogólnie wg mojego wykształcenia więc super:) ostatnio robiłam szkolenie o kreowaniu wizerunku i komunikacji interpersonalnej z 15 osobami z przedziału wiekowego 24-55l :woohoo:
ooo doczytałam o gumie, dobrze że sobie poradziłaś, dobrze że była na główce a nie np w uszku lub oku :blink: ale trzeba uważać na każdym kroku..

jadzia topol mam nadzieję że u Was słoneczko zaświeciło.

Fifi nie usiedzi minuty, cały czas w ruchu. nauczył się robić kroczki wzdłuż łóżka, cały czas by chodził za rączkę:) a jak nie to raczkuje i sam siada i tak w kółku. oj teraz już nudno nie jest.
może pooglądam dziś podziemny krąg ponoć fajny film.
miłej nocki:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl